Fly4free.pl

Ale cena! Odkryjcie krainę ognia i lodu: bardzo tanie loty na Islandię z Gdańska i Katowic od 98 PLN!

98 PLN
Foto: Bhushan Raj Timla / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Niewiarygodnie niska cena lotów do skutej lodem krainy gejzerów. Islandia, bo o niej mowa, znajduje się ponad 2500 km od naszego kraju (w linii prostej). Oznacza to, że w przypadku tej promocji, za kilometr lotu zapłacicie… około 2 grosze!

Nie przegapcie tej okazji! Tym razem podróże na Islandię możecie rezerwować z Gdańska oraz Katowic, a najtańsze bilety zarezerwujecie już za 98 PLN w obie strony!

Na wyspę polecicie korzystając z bezpośredniego połączenia realizowanego na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air z bagażem podręcznym. Jego spakowanie nie będzie problemem po lekturze specjalnie przygotowanego przez nas poradnika.

Termin podróży: wrzesień oraz listopad
Linie lotnicze: Wizz Air
Bagaż: podręczny

Hotelod 274 PLN/2 osoby/noc

W połowie września przy odrobinie szczęście będzie szansa zobaczyć już zorzę, zwłaszcza że księżyc będzie wtedy w nowiu! Dlatego polecam wam zakwaterowanie w świetnie ocenianych chatkach na odludziu – w Fossatun Camping Pods & Cottages.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochódod 267 PLN/doba

Wypożyczony samochód to absolutna konieczność w czasie zwiedzania Islandii. Pozwoli on dostać się w okolice najciekawszych atrakcji bez oglądania się na innych.

Co zobaczyć w trakcie wycieczki?

Zimna i gorąca – Islandia to kraina lodowców, zamarzniętych jaskiń oraz czarnych plaż, mieniących się bryłami lodu. To także wciąż aktywne sejsmicznie miejsce, gdzie znajdziecie aktywne wulkany, gejzery oraz oczywiście gorące źródła. Ruszajcie na spotkanie przygody!

Marzycie o ujrzeniu zorzy polarnej? Wrzesień to początek okresu, gdy pojawia się szansa zaobserwowania niezwykłego spektaklu świateł na nocnym niebie. Czego potrzeba do szczęścia? Ciemności, dobrej pogody – czyli braku zachmurzenia – oraz oczywiście aktywności słonecznej. „Prognozę pogody” na zorzę możecie sprawdzać na oficjalnej stronie islandzkiego instytutu meteorologii.

Co powinno znaleźć się na waszej liście zwiedzania? Majestatyczne wodospady Seljalandsfoss oraz Skógafoss, Reynisfjara – plaża z czarnym piaskiem, Thingvellir National Park oraz oczywiście gorące źródła: jako alternatywę dla zatłoczonej Blue Lagoon polecam wam bardziej kameralną Secret Lagoon (ceny wstępu zaczynają się od 3000 ISK – około 93 PLN).

Foto: Rasica / Shutterstock
Foto: Maridav / Shutterstock
Foto: Anna Om / Shutterstock
Przydatne informacje
 • Na moment pisania artykułu jadąc na Islandię będziecie musieli okazać negatwny wynik testu na COVID. Dotyczy to także osób zaszczepionych.

 • Natomiast bieżące informacje na temat sytuacji związanej z pandemią na Islandii możecie śledzić tutaj.

 • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

 • Szukacie pomysłów na podróż po Islandii? Zajrzyjcie na nasze forum i przeczytajcie relację autorstwa irae.

 • Czy Islandię można zwiedzić tanio? Można! Pod tym linkiem zdradzamy w jaki sposób.

 • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

 • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

 • Zabierzcie na wakacje kartę Twisto i oszczędzajcie na kursie wymiany walut – bez opłat i prowizji. Advertisement

 • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »