REKLAMA

#hohoho Święta z Fly4free. Wyjątkowe prezenty dla czytelników

Foto: Fly4free.pl

W radosnym czasie Bożego Narodzenia życzymy Wam radości, nadziei, a przede wszystkim spełnienia podróżniczych marzeń. Dziękujemy za kolejny rok spędzony z Fly4free! Wspólnie z naszymi Partnerami przygotowaliśmy dla Was prezenty.

Święta z Fly4free.pl /konkurs/

„Święta z Fly4free.pl” rozpoczniemy dziś, w Wigilię Bożego Narodzenia. Pod redakcyjną choinką czekają na Was prezenty, wśród których znajdziecie m.in. vouchery i bilety na darmowe podróże, firmowe gadżety, modele samolotów, kalendarze czy akcesoria przydatne każdemu podróżnikowi.

Podarunki dostaliśmy od świętego Mikołaja… w którego wcielili się nasi Partnerzy m.in. linie lotnicze, porty lotnicze, przewoźnicy autokarowi, parki rozrywki etc. Ich liczba jest w tym roku rekordowa!

Prezenty będziemy rozdawać przez trzy kolejne dni do 26 grudnia. Pierwszego wypatrujcie już wczesnym wigilijnym popołudniem… poniżej na zdjęciu tylko niektóre z nich 🙂

Foto: Fly4free.pl

Jak wziąć udział w zabawie?

W tekście świątecznym publikować będziemy pytania. Waszym zadaniem będzie udzielenie najciekawszej odpowiedzi. Oceni je redakcyjne jury, które wybierze najciekawsze i nagrodzi upominkiem od jednego z naszych Partnerów. Regulamin akcji świątecznej (konkursu) dostępny jest tutaj.

Uwaga! Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, zanim wyślecie maila z odpowiedzią. Aby każdy z Was miał takie same szanse na zdobycie prezentu pamiętajcie, że osoba która go otrzyma w rundzie X i otrzyma potwierdzenie mailem, nie może już dalej brać udziału w zabawie tzn. nie może przesyłać zgłoszeń w kolejnych rundach.

Odpowiedzi na pytania w danej rundzie można przesyłać do chwili opublikowania pytania w rundzie kolejnej lub do czasu, który zostanie wskazany z chwilą publikacji zadania. Pamiętajcie, że przekreślone pytanie w danej rundzie oznacza, że ta została zakończona i odpowiedzi na to pytanie nie są już przyjmowane. Informacja o przyznaniu nagrody do laureata będzie wysyłana na maila z którego nadesłał zgłoszenie.

 

Dziękujemy za udział w akcji świątecznej. Rozdaliśmy wszystkie prezenty przygotowane przez naszych Partnerów. Gratulujemy laureatom!

Redakcja g. 21.40

 

PREZENT 30 (g. 20:15)

FlixBus to firma oferująca przewozy autokarowe charakterystycznymi autokarami w kolorze zielonym. Możecie z nią wybrać się w podróż krajową lub międzynarodową. Jeżeli więc lubicie podróże to skorzystajcie z rabatu 15% na zakup biletów (zniżka na cały koszyk zakupów) na podróże krajowe w 2021 roku. FlixBus przygotował dla Was 50 kodów rabatowych. Możecie z nich skorzystać do końca 2021 roku.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z pięćdziesięciu kodów zniżkowych napiszcie nam, którą z europejskich stolic chcielibyście odwiedzić i dlaczegoNagrodzimy pięćdziesiąt osób, które przyślą najciekawsze uzasadnienie miejsca urlopu.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 30. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 21:40/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 30 – zakończone. Kody rabatowe zostaną przesłane do laureatów.

Foto: FlixBus

PREZENT 29 (g. 19:15)

Polskie Linie Lotnicze LOT są jedną z 12 najdłużej istniejących linii lotniczych na świecie. Od ponad 91 lat łączą Polskę, Europę Środkową i Wschodnią ze światem. Co roku linia gości na pokładach swoich samolotów miliony podróżnych, a w 2019 roku PLL LOT przewiozły ponad 10 milionów pasażerów.

Tylko w ciągu ostatnich 5 lat PLL LOT znacząco rozwinął skrzydła. Samoloty przewoźnika tworzą jedną z najmłodszych flot w Europie oferując wysoki komfort podróży na pokładach nowoczesnych samolotów, przede wszystkim Boeingów 787 Dreamliner i Embraerów.

W bogatej ofercie połączeń są bezpośrednie rejsy dalekodystansowe do Nowego Jorku, Chicago, Los Angeles, Miami, Waszyngtonu D.C., San Francisco, Toronto, Pekinu, Tokio, Seulu, Singapuru, Delhi czy Kolombo.

Polska Grupa Lotnicza przygotowała dla Was cztery wyjątkowe świąteczne zestawy gadżetów Polskich Linii Lotniczych LOT. W każdym z nich jest wyjątkowy model liniowca marzeń Boeinga 787 Dreamliner w skali 1:200, porcelanowy kubek z przykrywką, kołonotatnik z długopisem, pendrive, smycz do kluczy oraz torba upominkowa.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z czterech zestawów świątecznych napiszcie nam kogo zaprosilibyście na pokład Dreamlinera 787 PLL LOT i do jakiego miejsca na świecie byście tę osobę zabrali. Uzasadnijcie swoją odpowiedź. Nagrodzimy cztery osoby, które w najciekawszy sposób udzielą odpowiedzi.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 29. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 20:15/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 29 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Zestawy zostaną przesłane do laureatów.

Foto: Polska Grupa Lotnicza

PREZENT 28 (g. 17:50)

ENERGYLANDIA w Zatorze koło Krakowa to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 35 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski.

Kupując JEDEN BILET WSTĘPU, można korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Przemyślany, ergonomiczny i niewątpliwie piękny projekt bramy wejściowej oraz nowoczesny system i kilkadziesiąt kas pozwalają uniknąć uciążliwych kolejek, a specjalny układ alejek widokowych, zapewnia łatwy i bezproblemowy dostęp do wszystkich atrakcji.

Atrakcje wyróżniają się specjalnie dobraną tematyczną dekoracją i scenografią, dodatkowo są podzielone są na 5 stref: Bajkolandia, Strefa familijna, Strefa ekstremalna, Big Milk Water Park, Smoczy Gród.

ENERGYLANDIA przygotowała dla Was dwa świąteczne zestawy, w każdym znajdziecie darmowy całodzienny bilet do Parku Rozrywki Energyladnia do wykorzystania w 2021 roku – ważny na wszystkie atrakcje (bez terminów wakacyjnych) oraz gadżety, notes, kalendarz biurkowy, notatnik, etui na dokumenty, kolorowankę, zadania do nauki matematyki z Energylandią, zawieszkę do kluczy, odblask oraz grę zręcznościową dla dzieci.

Aby otrzymać jeden z dwóch zestawów świątecznych napiszcie nam jak wyglądałby Wasz całodzienny pobyt w Parku Rozrywki Energylandia. Koniecznie uzasadnijcie odpowiedź. Nagrodzimy dwie osoby, które w najciekawszy sposób udzielą odpowiedzi.

Wyślijcie ją mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 28. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 19:15/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 28 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Zestawy zostaną przesłane do laureatów.

Foto: Energylandia

PREZENT 27 (g. 17:00)

Przyjeżdżający do Chorwacji mogą się cieszyć aż trzema różnymi strefami klimatycznymi. Na wybrzeżu przeważa przyjemny klimat śródziemnomorski klimat z dużą ilością słonecznych dni w roku. Lata są gorące i suche, a zimy łagodne i wilgotne.  Temperatury lekko spadają w wewnętrznej części, gdzie przeważa łagodny klimat kontynentalny. Chorwacja bez wątpienia jest bardzo chętnie odwiedzana przez turystów z Polski.

Określana jest również mianem zielonego raju. Wpływ na to ma przyjemny klimat i jedyny w swoim rodzaju świat zwierząt. Występuje tam sęp białogłowy, dzikie konie czy niedźwiedzie brunatne i delfiny, a świat roślin liczy ponad 3000 różnych gatunków w niektórych lokalizacjach na Velebicie i wyspach kvarnerskich. Bez wątpienia jest to najlepsze miejsce, żeby się zgubić i najlepsze, aby odnaleźć siebie. Więcej przydatnych informacji o Chorwacji znajdziecie tutaj.

Chorwacka Wspólnota Turystyczna w Warszawie przygotowała dla Was pięć świątecznych niespodzianek. W każdej jest praktyczny duży ręcznik kąpielowy, pendrive, koszulka, smycz do kluczy, mała mapa drogowa, miniprzewodnik oraz eko torba na zakupy.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z pięciu zestawów świątecznych napiszcie nam jak wyglądałby Wasz urlop spędzany w ChorwacjiNagrodzimy pięć osób, które w najciekawszy sposób uzasadnią swój plan pobytu w Chorwacji.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 27. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 17:50/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 27 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Zestawy zostaną przesłane do laureatów.

Foto: Chorwacka Wspólnota Turystyczna

PREZENT 26 (g. 16:05)

Port Lotniczy Wrocław S.A. może pochwalić się nie tylko przyznanym przez pasażerów tytułem Najbardziej Przyjaznego Lotniska w Polsce, ale również wysokim wskaźnikiem punktualności, co plasuje lotnisko na najlepszej pozycji w porównaniu do dziewięciu innych krajowych lotnisk, na którym odbywało się podobne badanie.

Port Lotniczy Wrocław S.Aprzygotował dla Was dwa świąteczne firmowe zestawy. Znajdziecie w nich bardzo przydatny stonebooknotes biodegradowalny, maskotkę follow me, smycz do kluczy, długopis, etui na kartę płatniczą, eko torbę na zakupy oraz skarpetki z logo lotniska, które ogrzeją stopy w chłodne dni.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z dwóch zestawów napiszcie nam czy wolicie wycieczki zorganizowane czy te, które samodzielnie sobie organizujecie? Nagrodzimy dwie osoby, które najciekawiej uzasadnią swoją odpowiedź dotyczącą organizacji wycieczek.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 26. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 17:00/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 26 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Zestawy zostaną przesłane do laureatów.

Foto: Wrocław Airport

PREZENT 25 (g. 15:10)

NEOBUS bez wątpienia jest jednym z największych krajowych przewoźników autokarowych. Posiada we flocie najnowocześniejsze autokary jedno i dwupokładowe. W tym roku przewoźnik uruchomił sezonową trasę z Rzeszowa przez Kraków i Wrocław do Kołobrzegu oraz trzy nowe regularne linieN6: Warszawa Zachodnia – Radom – Kielce – Kraków – ZakopaneN7: Rzeszów – Kraków – Kielce – Warszawa Zachodnia oraz N8: Rzeszów – Kraków – Zakopane.

Neobusem możecie również pojechać np. do wielu turystycznych miejscowości: Iwonicz ZdrójRymanów Zdrój czy Polańczyk. Wygodnie dojedziecie też do lotnisk w Warszawie czy Krakowie. Komfortowe autokary z darmowym WiFi, gniazdkami z prądem czy toaletą kursują również na trasach do Przemyśla i Medyki.

NEOBUS przygotował dla Was prezenty, pięć darmowych pojedynczych biletów do wykorzystania w 2021 roku na dowolnej trasie z siatki połączeń przewoźnika.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z darmowych biletów napiszcie nam dlaczego i którą Waszym zdaniem dolinę w Tatrach warto odwiedzić podczas pobytu w Zakopanem? Nagrodzimy pięć osób, które najciekawiej uzasadnią swoją odpowiedź.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 25. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 16:05/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 25 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Bilety zostaną przesłane do laureatów.

Foto: NeoBus

PREZENT 24 (g. 14:10)

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice jest drugim w kraju, zarówno pod względem wykonywanych z niego operacji lotniczych jak i odprawianych pasażerów. Warto również podkreślić, że Kraków Airport jako pierwsze lotnisko w Polsce uruchomił samoobsługowe stanowiska nadawania bagażu (self-service bag drop), pozwalające na szybką i komfortową obsługę bagażową przed wylotem.

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice przygotował dla Was bardzo fajny firmowy zestaw świąteczny. Znajdziecie w nim ochronne etui na karty płatnicze, opaskę sportową zliczającą spalone kalorie, kroki itp., dwa eleganckie długopisy w etui oraz smycz do kluczy.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać zestaw świąteczny napiszcie nam jaki wakacyjny kierunek marzy się Wam, aby w przyszłości został uruchomiony z Kraków AirportNagrodzimy jedną osobę, która przyśle najciekawsze uzasadnienie wskazanego kierunku.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 24. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 15:10/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 24 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Zestaw zostanie przesłany do laureata.

Foto: Kraków Airport

PREZENT 23 (g. 13:10)

PlusBus to sprawdzony przewoźnik autokarowy, z którym od wielu lat możecie podróżować m.in. z Warszawy na Podlasie. PlusBus zostawił pod naszą choinką dwa kody promocyjne. Każdy z nich umożliwia zakup dwóch biletów w obniżonej cenie 1 PLN. Kody ważne są do końca marca 2021 roku.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z dwóch kodów napiszcie nam które miejsce w Polsce polecacie na pierwszą podróż? Nagrodzimy dwie osoby, które przyślą najciekawsze uzasadnienie.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 23. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 14:10/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 23 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Kody zostaną przesłane do laureatów.

Foto: PlusBus

PREZENT 22 (g. 12:10)

Praktycznie w całej Polsce możecie podróżować wspólnie z SuperPKS. To platforma, która zintegrowała większych jak i mniejszych przewoźników oferuje pasażerom wygodne przejazdy oraz atrakcyjne ceny biletów.

Jeżeli chcecie wybrać się w podróż z SuperPKS mamy dla Was dwa vouchery, z których każdy zawiera po cztery kody rabatowe o wartości 30 PLN (4 x 30 PLN). Możecie więc zaplanować podróż samodzielnie lub z osobą towarzyszącą. Vouchery ważne do końca czerwca 2021 roku.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z dwóch voucherów napiszcie nam jak spędzacie czas w podróży, aby ta się nie dłużyłaNagrodzimy dwie osoby, które przyślą najciekawsze uzasadnienie.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 22. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 13:10/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 22 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Vouchery zostaną przesłane do laureatów.

Foto: SuperPKS

PREZENT 21 (g. 11:10)

Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova Spółka Akcyjna świadczy usługi w zakresie regularnych przewozów pasażerskich, głównie na terenie województwa podlaskiego. Spółka realizuje przewozy przy pomocy ponad 400 autobusów. Z nowoczesnego dworca autobusowego w Białymstoku, będącego własnością Spółki są realizowane połączenia do wszystkich miast powiatowych na terenie województwa oraz do takich miast jak np. Olsztyn,Gdańsk, Gołdap, Toruń. Spółka obsługuje także wiele połączeń z mniejszych miast województwa takich jak np. Suwałki – Warszawa, Suwałki – Wrocław, Białowieża – Warszawa, Siemiatycze – Warszawa, Łomża – Gdańsk.

Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova Spółka Akcyjna przygotowała dla Was pięć podwójnych voucherów, które obniżają o 70% cenę biletów na liniach Warszawa – SuwałkiGdańsk – Suwałki, Suwałki – Białystok. Vouchery ważne są do końca czerwca 2021 roku.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z pięciu voucherów odpowiedzcie na pytanie i w kilku zdaniach uzasadnijcie odpowiedź – Wasza podróż jest zawsze zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach czy wolicie przygodę i nigdy nie robicie szczegółowego planu? Nagrodzimy pięć osób, które przyślą najciekawsze uzasadnienie.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 21. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 12:10/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 21 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Vouchery zostaną przesłane do laureatów.

Foto: PKS NOVA

PREZENT 20 (g. 9:40)

Historia MajerBus zaczęła się w 2001 roku na terenie Podhala i Małopolski. Początkowa działalność w rodzinnych stronach z czasem rozrosła się do przewozów na terenie całej Polski oraz Europy. Flota składa się z nowoczesnych i wygodnych autokarów, którymi kierują doświadczeni kierowcy. Przewoźnik oferuje 23 kursy między Zakopanem a Krakowem oraz usługi dla renomowanych, międzynarodowych biur podróży.

MajerBus przygotował dla Was świąteczne prezenty. W trzech zestawach znajdziecie podwójny voucher obniżający o 75% cenę biletów na linii Kraków – Zakopane, z którego możecie skorzystać do 30 czerwca 2021 roku. Dodatkowo długopis, pendrive oraz zapinka do kluczy.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z trzech zestawów napiszcie nam jak wyglądałby Wasz plan weekendowej wycieczki do Zakopanego? Nagrodzimy trzy osoby, które przyślą najciekawsze uzasadnienie górskiej podróży.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 20. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 11:10/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 20 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Zestawy prezentowe zostaną przesłane do laureatów.

Foto: MajerBus

PREZENT 19 (g. 21:15)

FlixBus to firma oferująca przewozy autokarowe charakterystycznymi autokarami w kolorze zielonym. Możecie z nią wybrać się w podróż krajową lub międzynarodową. Jeżeli więc lubicie podróże to skorzystajcie z rabatu 15% na zakup biletów (zniżka na cały koszyk zakupów) na podróże krajowe w 2021 roku. FlixBus przygotował dla Was 50 kodów rabatowych. Możecie z nich skorzystać do końca 2021 roku.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z pięćdziesięciu kodów zniżkowych napiszcie, Waszym zdaniem urlop nad morzem czy w górach? Nagrodzimy pięćdziesiąt osób, które przyślą najciekawsze uzasadnienie miejsca urlopu.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 19. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 22:20/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 19 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Kody rabatowe zostaną przesłane do laureatów.

Foto: FlixBus

PREZENT 18 (g. 20:10)

Qatar Airways to narodowe katarskie linie z siedzibą w Dosze. Zostały założone w 1993 roku, a rozpoczęły działalność od roku 1994. Należą do sojuszu Oneworld, do którego wstąpiły w 2013 roku. Z kolei od grudnia 2012 Qatar Airways obecne są w Polsce, na pokładzie ich samolotów możecie polecieć z lotniska Chopina w Warszawie do stolicy Kataru. Warto dodać, że w sezonie zimowym 2018/2019 lot wieczorny był realizowany samolotem Boeing 787-8 Dreamliner, a obecnie wykonywane jest samolotem Airbus A350-900.

Qatar Airways przygotował dla Was dwa wyjątkowe świąteczne zestawy. Znajdziecie w nich ozdobną torbę, kubek do kawy lub herbaty, dwa notesiki w kształcie samolotu, smycze do kluczy, zawieszki na bagaż, kalendarzyk pionowy do przyklejenia np. na ścianie, długopisy, koszulkę polo oraz wodoodporną torbę podróżną.

Aby otrzymać jeden z dwóch świątecznych zestawów gadżetów odpowiedzcie na pytanie: które są wasze ulubione miejsca w samolocie i dlaczego warto je wybierać? Nagrodzimy dwie osoby, które przyślą najciekawsze uzasadnienie.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 18. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 21:15/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 18 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Zestawy prezentowe zostaną przesłane do laureatów.

Foto: Qatar Airways

PREZENT 17 (g. 18:40)

Loty cywilne z lotniska w Bydgoszczy zostały rozpoczęte w czerwcu 1929 roku, kiedy to PLL „LOT” uruchomiły połączenia z Gdańskiem, Warszawą i Poznaniem. Jako ciekawostkę warto podkreślić, że w ubiegłym roku Port Lotniczy Bydgoszcz S.A. uzyskał certyfikat w zakresie zapewniania służb żeglugi powietrznej AFIS i służby meteorologicznej MET, pozwalający na uruchomienie własnej służby informacji powietrznej i tym samym lotnisko obsłużyło pierwszy lot samodzielniebez angażowania służb Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej.

Port Lotniczy Bydgoszcz S.A. przygotował dla Was świąteczną niespodziankę, w której znajdziecie koszulkę polo w rozmiarze XL, notes przydatny w podróży (format zeszytowy), długopis, brelok do kluczy, torebkę nerkę (w której zmieści się wiele rzeczy jak klucze, dokumenty czy portfel) oraz pojemniki na kosmetyki, które zabieracie ze sobą na pokład do samolotu.

Aby otrzymać zestaw gadżetów odpowiedzcie na pytanie: czy macie sprawdzone sposoby na spakowanie się tylko w bagaż podręczny? Nagrodzimy jedną osobę, która przyśle najciekawsze uzasadnienie swojego sposobu pakowania bagażu.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 17. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 20.10/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 17 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Zestaw świąteczny zostanie przesłany do laureata.

Foto: Port Lotniczy Bydgoszcz

PREZENT 16 (g. 17:50)

Firma Przewozy Pasażerskie „Trans-Bus Express” obsługuje linie: Nałęczów – Warszawa, Kazimierz Dolny – Puławy – Warszawa. W zależności od potrzeb na indywidualny grupowy wyjazd można wynająć komfortowe autokary, które są wyposażone w pełni regulowane, wygodne fotele z indywidualnymi nawiewami i oświetleniem oraz w klimatyzację. Przewoźnik oferuje bezpieczną i komfortową podróż na wycieczki szkolne, pracownicze, wyjazdy integracyjne, konferencję, pielgrzymki, imprezy okolicznościowe.

Trans-Bus Express” przygotował dla Was pięć podwójnych voucherów, które obniżają o 80% cenę biletów na liniach Warszawa – Kazimierz Dolny oraz Warszawa – Nałęczów. Vouchery można zrealizować do końca czerwca 2021 roku.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z pięciu voucherów odpowiedzcie na pytanie: jeżeli podróżujecie to szukacie wypoczynku i leniuchujecie czy wolicie wypoczywać aktywnie i zwiedzacie ile tylko macie sił? Nagrodzimy pięć osób, które przyślą najciekawsze uzasadnienie swojego typu podróży.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 15. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 18:40/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 16 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Smakowite zestawy zostaną przesłane do laureatów.

Foto: TransBusExpress

PREZENT 15 (g. 17:05)

Lotnisko w Modlinie zaprojektowane zostało w 1937 roku jako obiekt wojskowy. Obecnie Port Lotniczy Waszawa/Modlin obsługuje loty rejsowe krótkiego i średniego zasięgu tanich linii. Lotnisko ma możliwość obsługi samolotów do kodu C np. takie jak Airbus A320 czy Boeing 737. W połowie ubiegłego roku obsłużono na nim 16-milionowego pasażera.

Port Lotniczy Warszawa/Modlin przygotował dla Was pyszną świąteczną niespodziankę. W dwóch zestawach znajdziecie smakołyki z żurawiną, praktyczną torbę na zakupy, smycz do kluczy, aby ich nigdy nie zgubić, notes w którym zrobicie plany podróży a także torbę ozdobną.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden ze smakowitych zestawów napiszcie nam, której Waszym zdaniem potrawy i z którego kraju koniecznie trzeba spróbowaćNagrodzimy dwie osoby osoby, które najciekawiej uzasadnią swoją kulinarną odpowiedź.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 15. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 17:50/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 15 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Smakowite zestawy zostaną przesłane do laureatów.

Foto: Port Lotniczy Warszawa/Modlin

PREZENT 14 (g. 16:05)

Z narodowym przewoźnikiem POLONUS podróże są nie tylko komfortowe, ale i na każdą kieszeń. Duża siatka połączeń pozwala na przykład latem dotrzeć m.in. do nadmorskich kurortów takich jak Krynica Morska czy Łeba, ale warto również wybrać się do uzdrowisk w Busku-Zdroju czy do Krynicy-Zdrój. Polonus, który posiada we flocie autokary w biało-czerwonych barwach przygotował dla Was pięć DARMOWYCH BILETÓW (tam i powrót). Sami zdecydujcie kiedy pojedziecie majówka czy wakacje. Vouchery ważne są do końca 2021 roku.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z pięciu voucherów odpowiedzcie na pytanie: które rejony w Polsce np. z malowniczym jeziorem lub inną fajną okolicą polecilibyście na weekendowy wyjazd poza miasto? Nagrodzimy pięć osób, które przyślą najciekawsze uzasadnienie.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 14. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 17:05/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 14 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Bilety na darmowy przejazd zostaną przesłane do laureatów.

Foto: Polonus

PREZENT 13 (g. 15:15)

Czy wiecie, że Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice dysponuje jedną z najdłuższych dróg startowych w Polsce? Liczy ona ponad 3 km długości. Z kolei otwarta w 2019 roku nowa wieża kontroli lotów, liczy sobie aż 46 metrów wysokości i na dzień otwarcia była najwyższym z tego typu obiektów w Polsce.

Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice przygotował dla Was dwa duże kalendarze ścienne z przepięknymi zdjęciami najpiękniejszych i najbardziej charakterystycznych statków powietrznych, które można spotkać zarówno na co dzień, jak i od święta, na pyrzowickim lotnisku. Zdjęcia, co dodaje im wyjątkowego uroku, zostały wykonane o różnych porach roku oraz dnia i nocy.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z dwóch kalendarzy odpowiedzcie na pytanie: o jakim najdalszym zakątku świata marzycie, aby go zwiedzić lub w nim zamieszkać? Uzasadnijcie swoją odpowiedź. Nagrodzimy dwie osoby, które przyślą najciekawszą odpowiedź.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 13. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

Aktualizacja g. 16:05/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 13 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Kalendarze zostaną przesłane do laureatów.

PREZENT 12 (g. 14:00)

NEOBUS bez wątpienia jest jednym z największych krajowych przewoźników autokarowych. Posiada we flocie najnowocześniejsze autokary jedno i dwupokładowe. W tym roku przewoźnik uruchomił sezonową trasę z Rzeszowa przez Kraków i Wrocław do Kołobrzegu oraz trzy nowe regularne linie: N6: Warszawa Zachodnia – Radom – Kielce – Kraków – Zakopane, N7: Rzeszów – Kraków – Kielce – Warszawa Zachodnia oraz N8: Rzeszów – Kraków – Zakopane.

Neobusem możecie również pojechać np. do wielu turystycznych miejscowości: Iwonicz ZdrójRymanów Zdrój czy Polańczyk. Wygodnie dojedziecie też do lotnisk w Warszawie czy Krakowie. Komfortowe autokary z darmowym WiFi, gniazdkami z prądem czy toaletą kursują również na trasach do Przemyśla i Medyki.

NEOBUS przygotował dla Was prezenty, pięć darmowych pojedynczych biletów do wykorzystania w 2021 roku na dowolnej trasie z siatki połączeń przewoźnika.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z darmowych biletów napiszcie nam, który polecacie na wycieczkę szlak turystyczny w Tatrach i dlaczegoNagrodzimy pięć osób, które najciekawiej uzasadnią swoją odpowiedź.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 12. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 15:15/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 12 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Darmowe bilety zostaną przesłane do laureatów.

Foto: NEOBUS

PREZENT 11 (g. 12:45)

Połączenie autobusowe do nawet najmniejszej miejscowości? Bez problemu wyszukacie je w jednej z najpopularniejszych wyszukiwarek połączeń e-podroznik.pl  Za jej pośrednictwem możecie też wygodnie dokonać zakupu biletu autobusowego czy kolejowego.

e-podroznik.pl przygotował dla Was cztery bony rabatowe, z których każdy zawiera po cztery kody zniżkowe o wartości 30 PLN (4 x 30 PLN). Śmiało możecie zaplanować podróż samodzielnie lub z osobą towarzyszącą. Vouchery ważne do 30 czerwca 2021 roku.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z czterech bonów rabatowych odpowiedzcie na pytanie: zapewne znacie małe oraz klimatyczne miasta i miasteczka takie jak chociażby Sandomierz, kogo i dlaczego zabralibyście tam na weekend? Uzasadnijcie swoją odpowiedź. Nagrodzimy cztery osoby, które przyślą najciekawszą odpowiedź.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 11. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 14:00/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 11 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Bony rabatowe zostaną przesłane do laureatów.

Foto: e-podroznik.pl

PREZENT 10 (g. 11:30)

KOLEO to sprytna aplikacja, w której nie tylko sprawdzicie zawsze aktualny kolejowy rozkład jazdy oraz ceny biletów wszystkich pociągów, ale również łatwo i szybko zakupicie bilety. Warto też zajrzeć do kolejowego MAGAZYNU. Od niedawna przez aplikację możecie również zakupić bilety Kolei Ukraińskich czy czeskiego Leo Express z pełną ofertą w Polsce, w Czechach i na Słowacji!

KOLEO przygotowało dla Was świąteczną niespodziankę, w której znajdziecie zaprojektowany przez warszawskiego grafika i miłośnika kolei duży ścienny kalendarz na 2021 rok. To jedyny w swoim rodzaju ścienny kolejowy kalendarz, w którym zaznaczone są daty wszystkich świąt państwowych, niedziele handlowe, daty zmiany czasu, terminy korekt rozkładu jazdy PKP oraz innych ważnych wydarzeń związanych z koleją (Dzień kolejarza itd.). Został on wyprodukowany w 100% w Polsce w limitowanym nakładzie. W tym roku przedstawia dworce kolejowe z mniejszych miejscowości w Polsce.  Do kalendarza KOLEO dołączyło dwie firmowe maseczki na usta i nos dla niej i dla niego.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać zestaw świąteczny z kalendarzem napiszcie dokąd wybralibyście się w podróż koleją i na jakich stacjach zatrzymywałby się Wasz pociąg? Nagrodzimy jedną osobę, która najciekawiej uzasadni swój plan podróży.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 10. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 12:45/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 10 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Zestaw świąteczny zostanie przesłany do laureata.

Foto: koleo.pl

PREZENT 9 (g. 10:30)

Ania i Marcin Nowakowie to jedna z najbardziej uznanych blogerskich marek w Polsce – prowadzą bloga Gdziewyjechac.pl Są również autorami polecanej przez nas książki Podróżuj Lepiej, o której możecie przeczytać na naszych łamach tutaj. W książce Ania i Marcin opisują jak rozsądnie zaplanować wyjazd i wycisnąć z niego jak najwięcej. Następnie powtórzyć to kolejny i kolejny i kolejny raz.

Mamy dla Was świąteczny zestaw, w którym znajdziecie książkę Podróżuj Lepiej” dedykacją od Ani i Marcina oraz mapy z serii comfort map.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać zestaw od Ani i Marcina odpowiedzcie w ciekawy sposób na pytanie czy lubicie podróżować w pojedynkę czy z osobą towarzyszącą? Uzasadnijcie dlaczego. Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 9. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 11:30/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 9 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Zestaw świąteczny zostanie przesłany do laureata.

Foto: GdzieWyjechac.pl

PREZENT 8 (g. 9:30)

JOTKA” to firma rodzinna, która sukcesywnie rozwija się od 2003. W swojej ofercie posiada 4 linie regularne zwykle. Na linii Gorzyce – Stalowa Wola – Gorzyce realizują 15 kursów dziennie. Dzięki temu są największym przewoźnikiem na tej trasie. Poza liniami regularnymi zwykłymi Firma Transportowa „JOTKA” realizuje 8 kursów pośpiesznych na trasie Stalowa Wola – Kraków – Stalowa Wola przez Sandomierz. Wszystkie linie obsługiwane są komfortowymi, nowoczesnymi autobusami wyposażonymi w darmowe WiFi, z gniazdkami z prądem i wejściami na USB.

Przewoźnik przygotował dla Was sześć wyjątkowych świątecznych zestawów. Znajdziecie wśród nich voucher ze zniżką 99% na zakup biletu na linię Kraków – Sandomierz – Stalowa Wola (realizacja do końca czerwca 2021 roku) oraz wyjątkowy firmowy kubek do kawy lub herbaty, notes, długopis oraz ekologiczną torbę na zakupy.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z sześciu zestawów odpowiedzcie na pytanie, do którego miejsca w kraju lub za granicą chętnie wracacie odpoczywać i dlaczego? Nagrodzimy sześć osób, które przyślą najciekawsze uzasadnienie.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 8. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 10:30/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 8 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Zestawy świąteczne zostaną przesłane do laureatów.

Foto: JOTKA

PREZENT 7 (g. 20:40)

FlixBus to firma oferująca przewozy autokarowe charakterystycznymi autokarami w kolorze zielonym. Możecie z nią wybrać się w podróż krajową lub międzynarodową. Jeżeli więc lubicie podróże to skorzystajcie z rabatu 15% na zakup biletów (zniżka na cały koszyk zakupów) na podróże krajowe w 2021 roku. FlixBus przygotował dla Was 50 kodów rabatowych. Możecie z nich skorzystać do końca 2021 roku.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z pięćdziesięciu kodów zniżkowych napiszcie gdzie polecacie pojechać na majówkę i dlaczego właśnie tam? Nagrodzimy pięćdziesiąt osób, które przyślą najciekawsze uzasadnienie podróży.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 7. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 22:00/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 7 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Kody rabatowe zostaną przesłane do laureatów.

Foto: FlixBus

PREZENT 6 (g. 19:15)

Linia lotnicza Emirates powstała w 1985 roku. Na początku w jej flocie były zaledwie dwa wyleasingowane samoloty Boeing 737, a pierwsze loty odbywały się na trasie do Karaczi i Mombaju. Obecnie linie latają do 146 miejsc w 62 krajach na 6 kontynentach. Emirates dysponują jedną z najmłodszych flot na świecie. Warto też odnotować, że Emirates wielokrotnie zdobyły nagrodę dla Najlepszego Przewoźnika według Skytrax.

Przewoźnik przygotował dla Was dwa świąteczne zestawy gadżetów. Znajdziecie wśród nich czapeczkę z daszkiem przydatną na wakacyjne wyjazdy, kilka okolicznościowych pocztówek, które możecie wysłać do znajomych, jednorazowe kubeczki, które zabierzecie w podróż a także przydatne w codziennych pracach kuchenne rękawice.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z dwóch zestawów odpowiedzcie na pytanie, jak będzie wyglądała Wasza podróż dookoła świata? Nagrodzimy dwie osoby, które przyślą najciekawszy opis swojej podróży.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 6. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 20:40/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 6 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Zestawy zostaną przesłane do laureatów.

Foto: Emirates

PREZENT 5 (g. 18:15)

Lotnisko Chopina zostało otwarte w 1934 i obsługuje obecnie loty rozkładowe, czarterowe oraz cargo. Port nieustannie się rozwija i w tej części Europy jest największym portem lotniczym, przystosowanym do przyjmowania samolotów kodu F – czyli największych samolotów na świecie. W terminalu mieści się 108 stanowisk do odprawy biletowo-bagażowej, wyjście do samolotów możliwe jest przez 45 bramek. Pasażerowie oczekujący na wejście do samolotu mają do dyspozycji halę terminala, której długość wynosi 725 m. Od 2019 roku działają nowoczesne bramki do automatycznej odprawy pasażerów z paszportami biometrycznymi.

Lotnisko Chopina przygotowało dla Was trzy wejściówki Business Pass (Fast Track plus wejście do Salonu Executive lounge).

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jedną z trzech wejściówek odpowiedzcie na pytanie: który egzotyczny kraj i dlaczego polecacie na najbliższą wakacyjną podróż? Nagrodzimy trzy osoby, które najciekawiej uzasadnią odpowiedź.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 5. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 19:15/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 5 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Wejściówki zostaną przesłane do laureatów.

Foto: Lotnisko Chopina

PREZENT 4 (g. 15:25)

Z narodowym przewoźnikiem POLONUS podróże są nie tylko komfortowe, ale i na każdą kieszeń. Duża siatka połączeń pozwala na przykład latem dotrzeć m.in. do nadmorskich kurortów takich jak Krynica Morska czy Łeba, ale warto również wybrać się do uzdrowisk w Busku-Zdroju czy do Krynicy-Zdrój. Polonus, który posiada we flocie autokary w biało-czerwonych barwach przygotował dla Was pięć DARMOWYCH BILETÓW (tam i powrót). Sami zdecydujcie kiedy pojedziecie majówka czy wakacje. Vouchery ważne są do końca 2021 roku.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z pięciu voucherów odpowiedzcie na pytanie: które miejsce na podróżniczej mapie Polski i dlaczego właśnie to chcielibyście pokazać osobie towarzyszącej Wam w podróży? Nagrodzimy pięć osób, które przyślą ciekawe uzasadnienie.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 4. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 16:35/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 4 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Vouchery zostaną przesłane do laureatów.

Foto: Polonus

PREZENT 3 (g. 14:20)

Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka, jest najdalej wysuniętym na południowy-wschód lotniskiem w Polsce. Lotnisko niedawno świętowało swoje 70-lecie działalności. Port nieustannie się rozwija, a w tym roku swoje loty z tego lotniska zainaugurowała tania węgierska linia. Tym samym port stał się dziesiątym lotniskiem w Polsce obsługującym samoloty Wizz Air.

Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka przygotował dla Was cztery zestawy firmowych gadżetów. W każdym znajdziecie skarpetki na zimę, zawieszkę I LOVE Rzeszów, długopis i ołówek w etui oraz praktyczną torbę na kosmetyki, która przyda się przy podróżach samolotem.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z zestawów odpowiedzcie na pytanie, dokąd w przyszłości i dlaczego właśnie tam chcielibyście polecieć z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka? Nagrodzimy cztery osoby, które przyślą ciekawe uzasadnienie.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 3. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 15:25/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 3 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Zestawy gadżetów zostaną przesłane do laureatów.

Foto: Rzeszów Airport

PREZENT 2 (g. 13:30)

Myślicie, że podróżowanie w czasach koronawirusa jest ciężkie? Cofnijcie się (nie tak daleko) w czasie i przeczytajcie historię zwykłej-niezwykłej podróży. Bohaterowie książki (Stachu i Polo, dwóch studentów z Polski) próbują dostać się do wymarzonej Hiszpanii, mając w kieszeni pożyczone dewizy, a w wypchanych plecakach – pasztet, konserwy i chleb. Cel? Biały goryl… ale nie zdradzajmy zbyt wiele z fabuły.

Zapomnijcie o samolocie: przywitajcie transport pociągiem i – przede wszystkim – włóczęgę autostopem. W rok 1990 przenosi nas Leon Pirs w swojej nowej książce „Autakra”. Recenzja polecanej przez nas publikacji dostępna jest tutaj.

Zadanie konkursowe:

MaraSimSim Sp. z o.o. przygotowało dla Was trzy egzemplarze książki „Autakra„, której autorem jest Leon Pirs. Aby otrzymać jedną z nich napiszcie nam dlaczego warto podróżować autostopem. Trzy najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy książkami.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 2. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 14:20/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 2 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Książki zostaną przesłane do laureatów.

Szukacie pomysłu na noworoczny prezent dla najbliższych?

Dla wszystkich czytelników rabat -40% na zakup książki „Autakra” i darmowa dostawa! Aby otrzymać swój egzemplarz książki, należy wejść na stronę www.autakra.com, przejść przez proces zamówienia i podczas realizacji wpisać kod/kupon: FLY4FREE Dodatkowo, wszyscy czytelnicy mogą liczyć na bezpłatną przesyłkę książki.

Foto: MaraSimSim Sp. z o.o.

PREZENT 1 (g. 12:10)

MAXBUS to przewoźnik autokarowy z południa Polski, który na co dzień obsługuję popularną linię Kraków – Zakopane. Oprócz tego firma posiada na wynajmem komfortowe autokary turystyczne, z których możecie korzystać na indywidualne grupowe wyjazdy.

Przewoźnik przygotował dla Was pięć niespodzianek w postaci podwójnych voucherów, które obniżają o 80% cenę biletów na linii Kraków – Zakopane. Z voucherów możecie skorzystać do końca czerwca 2021 roku. Oto co należy zrobić, aby mieć szansę na otrzymanie jednego z voucherów.

Zadanie konkursowe:

Jeżeli mielibyście zachęcić znajomych do wyjazdu zimą w góry, to w jaki nietypowy sposób byście to zrobili. Napiszcie nam w kilku zdaniach. Pięć najciekawszych pomysłów nagrodzimy voucherami obniżającymi o 80% cenę biletów na linii Kraków – Zakopane z przewoźnikiem MaxBus.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 1. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 13:30/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 1 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Vouchery do laureatów zostaną przesłane mailem.

Foto: MaxBus
REKLAMA
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Chochlik się wkradł, drugi raz Prezent numer 15
piterbtm, 25 grudnia 2020, 18:04 | odpowiedz
Zgadza się, już wszystko naprawione. Dziękujemy za czujność. 
piterbtm Chochlik się wkradł, drugi raz Prezent numer 15
Konrad Trela, 25 grudnia 2020, 18:49 | odpowiedz

widok na santoryn
#OdmrażamyPodróże: Oto kraje, do których na wakacje polecimy bez problemu »
REKLAMA

#OdmrażamyPodróże z Fly4free.pl

Nie wiesz, do których państw bez restrykcji pojedziesz na wakacje? Gdzie nie potrzeba testów, a gdzie zaszczepieni unikną kwarantanny? W tym roku #OdmrażamyPodróże a twój wachlarz możliwości jest bardzo duży. Sprawdź jak łatwo wybrać się na wakacje na Maltę czy Dominikanę, do Słowenii, Meksyku lub Kostaryki oraz wielu, wielu innych krajów! Podróżuj bezpieczenie i bądź zdrów!

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »
Akceptuję Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Czytaj więcej ›Technologię tę w ramach Fly4free.pl wykorzystują również nasi partnerzy, których listę znajdziesz tutaj.

Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej lub zakończyć korzystanie z Fly4free.pl. Pozostawienie komunikatu, dalsze przeglądanie Fly4free.pl lub kliknięcie w przycisk „Akceptuję” oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies.