Fly4free.pl

HIT! Loty z Ryanair po Europie i do Azji za 38 PLN! Wiele terminów oraz kierunków z polskich miast

38 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Paweł Iwanczenko / Fly4free.pl
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co za pobudka w wydaniu irlandzkiej linii lotniczej! Skorzystajcie z nadarzającej się okazji i zaplanujecie jeszcze w tym roku podróż – za bilety płacąc tylko 38 PLN! Przy ofercie tego typu liczy się czas reakcji, ponieważ supertanie bilety m.in. na Sycylię, Sardynię, hiszpańskie wybrzeże Costa Brava czy Ammanu ktoś inny zgarnie wam sprzed nosa.

Na krótką wycieczkę oraz nieco dłuższy urlop polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Dostępnych jest bardzo dużo kierunków, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie. Bilety w rewelacyjnych ceny dostępne są tylko i wyłącznie dzisiaj, na podróże pomiędzy 10 listopada a 15 grudnia.

Pamiętajcie, że w cenie wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie przygotowany przez nas poradnik, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: listopad – grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Wylot zGdańskaKatowicKrakowaPoznaniaWrocławia oraz Warszawy

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Przydatne informacje
  • Sprawdźcie dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
  • Co w przypadku, gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? W Ryanair macie możliwość darmowej zmiany terminu podróży, trasy (na dowolną z siatki przewoźnika) lub po prosto możecie ubiegać się o zwrot pieniędzy. Więcej na ten temat dowiecie się, klikając tutaj.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »