Fly4free.pl

HIT! Bezpośrednie loty do Abu Zabi za 98 PLN! Podróże z Katowic

98 PLN
Oferta wyprzedana
abi zabi
Foto: Mohammad Hajjar / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Ile?! Tak, dobrze widzicie! Wystarczy równe 98 PLN, aby cieszyć się z wypoczynku i relaksu nad Zatoką Perską. W takiej właśnie cenie polecicie do Abu Zabi i z powrotem! Nie zwlekajcie z decyzją o wyjeździe, bowiem ktoś zgarnie wam tanie bilety sprzed nosa, a tego chyba byście nie chcieli.

Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich udacie się w kwietniu — dostępnych jest kilka terminów, które znajdziecie wypisane poniżej. Podróż do Abu Zabi rozpoczniecie i zakończycie na katowickim lotnisku w Pyrzowicach.

W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety za rewelacyjne 98 PLN (tam i z powrotem) dostępne są dla osób z Wizz Discount Club, chętni na loty bez WDC zapłacą nieco więcej.

Termin podróży: kwiecień
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny

Hotel 209 PLN/2 osoby/noc

W Abu Zabi proponuję wam noclegi w 4* hotelu Novotel Al Bustan Abu Dhabi. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor LCD, minibar oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic i suszarka do włosów. Na terenie obiektu znajduje się odkryty basen, taras z leżakami oraz centrum fitness. We wszystkich pomieszczeniach będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • Od 26 lutego 2022 r. nie potrzebujecie już testu przed lotem do Abu Zabi, jeśli jesteście w pełni zaszczepieni. Nie ma już także obowiązku wykonywania testu po przybyciu na międzynarodowe lotnisko w Abu Zabi.
  • Więcej informacji na temat obostrzeń w Abu Zabi znajdziecie tutaj.
  • Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
  • Sprawdźcie, jak dojechać z lotniska w Abu Zabi do centrum miasta.
  • Przed wyjazdem zajrzycie na nasze forum, gdzie znajdziecie wiele porad oraz wskazówek dotyczących podróżowania po ZEA.
  • Sprawdźcie, jak dojechać autobusem z Abu Zabi do Dubaju.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »