Fly4free.pl

Hit! Alaska i Nowy Jork w jednej podróży z Warszawy lub Berlina już od 1648 PLN! Oferta first minute

1648 PLN
Alaska
Foto: xavitorrents / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Zawsze warto marzyć! Natomiast naszą rolą jest to, aby pomagać wam, spełniać te marzenia! Przyznajcie się, któż z was nie chciałby wybrać się w podróż na Alaskę? Teraz macie szansę zaplanować wycieczkę w stylu „Into the Wild” w dawno niespotykanej cenie. Przeloty do Anchorage dostępne są już za nieco ponad 1600 PLN! Przy okazji będziecie mieli szansę spędzić trochę czasu w mieście, które nigdy nie śpi!

Aby móc skorzystać z przelotów w niewiarygodnej niskiej ceny (1648 PLN), będziecie musieli dokonać dwóch rezerwacji przelotów w listopadzie. Pierwszym etapem będzie podróż z warszawskiego lotniska im. Chopina do Nowego Jorku i z powrotem, którą odbędziecie na pokładzie samolotu linii TAP Air Portugal, z wygodnymi przesiadkami na lotnisku w Lizbonie.

Następnie po spędzeniu kilku dni w Nowym Jorku, będziecie kontynuować podróż do Anchorage (i z powrotem) samolotem linii Alaska Airlines. Po drodze czekać was będą wygodne przesiadki na terenie Stanów Zjednoczonych. W obu przypadkach bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny o tradycyjnych wymiarach oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Chcielibyście wybrać się na Alaskę nieco wcześniej, na przykład jeszcze latem? W takim razie cała podróż wyglądać będzie podobnie, z kilkoma wyjątkami. Pierwszym jest to, że wycieczkę rozpoczniecie i zakończycie na berlińskim lotnisku im. Willy’ego Brandta. Drugim jest to, że do Nowego Jorku polecicie samolotem linii Finnair i Iberia, a ostatnim, że za wszystkie bilety zapłacicie trochę więcej, ale w dalszym ciągu jest to bardzo dobre 2045!

Termin podróży: wrzesień – listopad
Linia lotnicza: Alaska Airlines, Finnair, Iberia, TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Przykładowy plan podróży z wylotem z Warszawy za rewelacyjne 1648 PLN:
Warszawa – Nowy Jork 7.11
Nowy Jork – Anchorage 9.11
Anchorage – Nowy Jork 16 (17).11
Nowy Jork – Warszawa 21 (22).11

Przykładowy plan podróży z wylotem z Berlina za bardzo dobre 2045 PLN:
Berlin – Nowy Jork 15.09
Nowy Jork – Anchorage 18.09
Anchorage – Nowy Jork 26 (27).09
Nowy Jork – Berlin 29 (30).09

Hotelod 465 PLN/2 osoba/noc

W Nowym Jorku rekomendujemy wam zakwaterowanie z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Lic. Ten bardzo dobry obiekt znajduje się w okręgu Queens, nieopodal stacji metra Court Square Station. Na jego dachu mieści się taras widokowy, z którego rozpościera się panoramiczny widok na miasto.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Pierwszą noc po przylocie na Alaskę rekomendujemy wam spędzić w Anchorage, a następnie ruszcie przed siebie. Na miejsce zakwaterowania wybraliśmy La Quinta Inn & Suites by Wyndham Anchorage Airport. Jak sama nazwa wskazuje, znajduje się on w sąsiedztwie portu lotniczego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód1194 PLN/7 dni

Przylecieć na Alaskę, aby siedzieć w mieście? To mija się z celem! Dlatego rekomendujemy wam wypożyczyć samochód, najlepiej taki z segmentu SUV, a następnie ruszcie przed siebie i oddajcie się eksploracji tego stanu. Za wynajem Toyoty RAV 4 lub podobnego modelu zapłacicie od 171 PLN/doba.

Podróż na Alaskę

Jak widać na załączonych przykładach, podróż na Alaskę składa się z dwóch oddzielnych rezerwacji. W takiej formie linie lotnicze odpowiadają za opóźnienia i niedogodności związane tylko i wyłączenie z przelotami z punktu A do punktu B, tj. na przykład z Warszawy do Nowego Jorku lub z Nowego Jorku do Anchorage. Poniekąd właśnie dzięki takiemu zabiegowi, możemy wam zaproponować przeloty w rewelacyjnej, jak na tym kierunku cenie!

Każdy z przewoźników (Alaska Airlines, Finnair, Iberia, TAP Air Portugal) w razie jakichkolwiek komplikacji związanych ze zmianą rozkładu lotów czy opóźnieniami zagwarantuje wam nowe bilety na dalszą podróż (na danej trasie) lub gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa – otrzymacie pełen zwrot wartości biletu.

Pamiętajcie także, że planując podróż do Stanów Zjednoczonych, jesteście zobowiązani do posiadania wizy do tego kraju lub musicie być zarejestrowani w programie ESTA. Zrobicie to on-line i będzie was to kosztować 14 USD (ok. 53 PLN).

Chcielibyście także się dowiedzieć czegoś praktycznego o Alasce? W takim razie zachęcamy was do przejrzenia relacji z podróży do Stanów Zjednoczonych. Które polecamy? Weekend majowy na plw. Kenai, Alaska – autorstwa Aga_podrozniczka; Into the wild – Alaska! – autorstwa maciass; oraz Alaska zimą-polowanie na zorze polarnę – także autorstwa Aga_podrozniczka.

Foto: IM_photo / Shutterstock
Foto: Ingo70 / Shutterstock
alaska widok
Foto: Robert Frashure / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Ze względu na odległy czas rozpoczęcia podróży i dużą zmienność przepisów nie podajemy konkretnych informacji dotyczących obostrzeń w Stanach Zjednoczonych. Natomiast aktualne restrykcje i ograniczenia w USA, spowodowane pandemią koronawirusa, możecie śledzić pod tym linkiem.

  • Przeczytajcie nasz poradnik, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.

  • Dowiedzcie się, jak łatwo i tanio dojechać do stolicy Niemiec.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi, aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »