Fly4free.pl

Hawaje (Oahu, Maui, Hawaii) oraz Kalifornia z Berlina za 3240 PLN

3240 PLN
Plaża Waikiki
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: 7maru / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się w lutym do Stanów Zjednoczonych na 3-tygodniową podróż, podczas której odwiedzicie 2 kalifornijskie miasta oraz 3 hawajskie wyspy.

Przygodę USA rozpoczniecie przelotem 4 lutego tuż zza naszej zachodniej granicy do San Francisco. Do stolicy Niemiec wrócicie 25 lutego z Los Angeles. Za taką kombinację lotów będziecie musieli zapłacić 1590 PLN. Podczas podróży w obie strony czekać was będą krótkie (1 i 1:30h) przesiadki na lotnisku w Londynie.

10 lutego z lotniska w Oakland, na które z San Francisco dojedziecie kolejką BART za 10.95 USD (ok. 44 PLN), polecicie do Honolulu za 138.6 USD (ok. 553 PLN). 13 lutego wyruszycie w dalszą podróż z Honolulu na wyspę Maui. Za bilet przyjdzie wam zapłacić 48.8 USD ok. 195 PLN.

Natomiast 17 lutego polecicie z Maui na największą wyspę archipelagu Hawajów – Hawaii. Za przelot pomiędzy wyspami zapłacicie ok. 195 PLN. Po 3 spędzonych nocach na Big Island, wrócicie do Kalifornii (20 lutego). Za bilet do Los Angeles zapłacicie 177.3 USD (ok. 707 PLN).

Bagaż!

Bez dodatkowych kosztów w podróż udacie się z jedną sztuką bagażu podręcznego oraz jedną sztuką przedmiotu osobistego (torebka/mały plecak/torba na laptopa). Z przygotowanego poradnika, dowiecie się w jaki sposób spakować się efektywnie w małą walizkę.

W każdym z ww. miejsc znajdziecie wiele ofert zakwaterowania, zaczynając od hosteli, a kończąc na 5-gwiazdkowych hotelach. Ceny noclegów w San Francisco zaczynają się już od 227 PLN/noc, w Honolulu będziecie musieli zapłacić od 331 PLN za noc. Zakwaterowanie na Maui to wydatek od 385 PLN/noc, na Hawaii od 275 PLN/noc, a za nocleg w Los Angeles zapłacić już od 129 PLN.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »