Fly4free.pl

Okołoweekendowa wycieczka do Gruzji za 663 PLN. Loty z Katowic + hotel ze śniadaniami

663 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Michal Piec / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybierzcie się w krótką podróż na Kaukaz. W Gruzji czekają wspaniałe widoki, pyszne jedzenie oraz mnóstwo atrakcji – przekonajcie się o tym sami!

Do Gruzji udacie się w terminie 26 – 29 listopada. Czeka was bezpośredni lot z Katowic, realizowany na pokładzie samolotu linii Wizz Air. Bilety w najniższej cenie zarezerwują posiadacze Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej.

Wybrałem dla was noclegi w bardzo dobrze ocenianym hotelu znanej sieci Best Western Kutaisi. Na dobry początek dnia otrzymacie śniadania wliczone w cenę noclegów.

Termin podróży: listopad
Linia lotnicza: Wizz Air, cena z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za pakiet lotów oraz noclegów z wliczonymi śniadaniami zapłacicie 663 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 328 PLN/2 osoby

Katowice – Kutaisi – Katowice >>

Hotel 997 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 3* hotelu Best Western Kutaisi wyposażono w prywatną łazienkę, telewizor LCD, dostęp do WiFi oraz klimatyzację. W cenie otrzymacie również codzienne śnaidania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »