Fly4free.pl

Urlop w Grecji z all inclusive: tydzień na Korfu z Krakowa za 2069 PLN

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Cristian Mircea Balate / Shutterstock
od
2069 PLN/osoba
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
03.10.2022 - 10.10.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Południe Europy to idealne miejsce na podróże poza sezonem. Udając się tam w październiku, możecie być pewni słonecznej pogody, dodatnich temperatur oraz ciepłego morza! Jeżeli chcecie odpocząć od codziennych obowiązków, to postawcie na wyjazd w wygodnej formule z all inclusive.

Na grecką wyspę Korfu udacie się w terminie 3-10 października z krakowskiego portu lotniczego w Balicach. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair, a bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Panorama Sidari. To świetnie oceniany kompleks wypoczynkowy, który może poszczycić się wspaniałymi widokami. Na miejscu czeka odkryty basen, zielony ogród, nowocześnie urządzone pokoje oraz bogata oferta wyżywienia all inclusive.

Termin podróży: październik
Wylot z: Krakowa
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Organizator: Exim Tours
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl

Atrakcje od 427 PLN/osoba

Wow! Oddajcie eksploracji greckiej wyspy w nietypowy sposób, a mianowicie przemierzając ją w samochodzie terenowym z napędem 4×4!

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »