Fly4free.pl

Lato na greckiej wyspie: tygodniowe all inclusive na Lesbos za 1803 PLN (wylot z Katowic)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Anna Jedynak / Shutterstock
od
1803 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
07.09.2022 - 14.09.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukacie pomysłu na wycieczkę jeszcze w tym sezonie? Polecam wam rozważyć podróż na Lesbos. Nie spotkacie tam takich tłumów, jak na bardziej znanych greckich wyspach, co oznacza, że tamtejsze plaże i zatoczki będziecie mieli niemal na wyłączność!

Na urlop do Grecji udacie się w terminie 7 – 14 września. Czeka was bezpośredni lot z Katowic na wyspę Lesbos, a w cenę wliczono bagaż rejestrowany (nadawany do luku).

Wczasy spędzicie w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie Nikos Studios. Najbliższa plaża znajduje się w odległości krótkiego spaceru, dodatkowo dla gości udostępniono odkryty basen. W cenę pakietu wliczono wyżywienie w postaci zróżnicowanego all inclusive serwowanego w restauracji znajdującej się 300 m od obiektu.

Termin podróży: wrzesień
Wylot z: Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: pensjonat
Ilość osób: 2

Foto: r.pl

Atrakcje 116 PLN/osoba

Marzy wam się niezapomniane przeżycie w czasie podróży? Zarezerwujcie bilet na wieczorny rejs „Starlight”, w czasie którego będziecie mieli szansę zobaczyć romantyczny zachód słońca, a następnie wrócić pod rozgwieżdżonym niebem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »