Fly4free.pl

Gorące last minute: Chorwacja, Grecja, Hiszpania i Ukraina z 6 polskich miast od 68 PLN!

68 PLN
laguna balos
Foto: Masson / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Należycie do grona osób podejmujących decyzję w mgnieniu oka oraz potraficie pakować się w biegu? To na pewno zainteresują was bardzo tanie loty (last minute) nad Morze Adriatyckie, Czarne, Jońskie oraz Śródziemne. Ze swojej strony gwarantuję wam, że za bilety w dwie strony nie zapłacicie więcej niż 150 PLN! Pamiętajcie, każda sekunda się liczy.

W podróż wybierzecie się jeszcze w czerwcu z gdańskiego, katowickiego, krakowskiego, poznańskiego, warszawskiego i wrocławskiego lotniska. Dostępnych jest kilka terminów, więc bez problemu znajdziecie coś dla siebie. Gdzie was „wysyłam”? Proponuję Gironę, Walencję, Zadar, Odessę, Reus oraz Korfu i Kretę – dla każdego coś dobrego ;). Wszędzie tam polecicie dzięki linii Ryanair i jej bezpośrednim połączeniom (pamiętajcie, w cenie jest tylko mały bagaż podręczny)

Termin podróży: czerwiec
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotelod 259 PLN/2 osoby/noc

W Chanii rekomenduję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Irida, który znajduje się w kosmopolitycznej dzielnicy Koum Kapi, przy promenadzie prowadzącej do centrum miasta. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i dysponują balkonem, z którego roztacza się panoramiczny widok na morze i stare miasto.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W słonecznym Lloret de Mar rekomenduję wam pobyt w 4* hotelu Astoria Park, który od miejskiej plaży oddalony jest o 400 metrów. Na hotelowym dachu znajduje się basen z podgrzewaną wodą, z którego rozpościera się widok na okolicę i morze.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Pewna podróż „last minute” z Fly4free

Interesuje was wypoczynek w Chorwacji, ale martwicie się o obostrzenia? Spokojnie, chorwacki rząd idzie na rękę turystom i ze wszystkich restrykcji zwolnione są osoby po pełnym zaszczepieniu, a nawet takie, które na razie zostały zaczepione jedną dawką, a także ozdrowieńcy! W przeciwnym razie musicie przedstawić negatywny wynik testu (PCR) lub test antygenowego na obecność SARS-CoV-2.

„Prawie” identyczne wytyczne dotyczące wjazdu przedstawiły rządy Grecji oraz Ukrainy. Do obu państw bez dodatkowych obostrzeń mogą wybrać się osoby, które są po pełnym zaszczepieniu szczepionką przeciw SARS-CoV-2. W przypadku podróży do Grecji, musi minąć minimum 14 dni (po drugiej dawce), aby móc cieszyć się z beztroskiego urlopu. Dodatkowo do Grecji bez obostrzeń mogą wjechać osoby, które już przechorowały COVID-19. Natomiast wybierając się nad Morze Czarne, nie będziecie musieli martwić się kwarantanną pod warunkiem pełnego zaszczepienia lub przedstawienia negatywnego testu (antygenowego).

Natomiast wybierając się do Hiszpanii, z kwarantanny zwolni was pełne zaszczepienie, status ozdrowieńca lub negatywny wynik testu (antygenowego) na obecność SARS-CoV-2.

Foto: Balate Dorin / Shutterstock
plaza w hiszpanii
Foto: sembler / Shutterstock
plaza na krecie
Foto: Vitalii Matokha / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu osoby, które przeszły (SARS-CoV-2) i posiadają dowodu wyzdrowienia (między 2-9 miesięcy temu) zwolnione są z kwarantanny, przy podroży do Chorwacji, Grecji oraz Hiszpanii.

  • Dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!

  • Paszport COVID-19 już dostępny w Polsce! Zobacz, jak go zdobyć i ułatwić sobie podróże

  • Na moment pisania artykułu na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Przeczytajcie nasz poradnik, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi, aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »