Fly4free.pl

Gorące last minute! Europejskie podróże z Ryanair już od 48 PLN. Sporo terminów – jeszcze więcej kierunków

48 PLN
Foto: Tomasz Lechowski
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zaczęliście ostatnio planować wyjazdy na ostatnią chwilę? A może lubicie ten zastrzyk adrenaliny, wywołany podczas kupowania biletów w promocyjnych cenach, gdzie trzeba wykazać się sprytem i szybkim pakowaniem walizki? To ta oferta przypadnie wam do gustu. Przygotowani, do startu, start!

Tanie bilety zarezerwujecie tylko dziś, na podróże pomiędzy 11 stycznia a 16 lutego. Dostępnych jest wiele terminów, także takich obejmujących dni wolne od pracy (czwartek-niedziela) czy (piątek-poniedziałek). Na wycieczkę wybrać się będziecie mogli z Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, warszawskiego lotniska w Modlinie oraz Wrocławia.

Pamiętajcie, że bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą możecie tylko mały bagaż podręczny. Przeczytajcie przygotowany przez nas poradnik, jak się spakować w małą walizkę lub plecak.

Termin podróży: styczeń – luty
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Przydatne informacje
  • Sprawdźcie dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
  • Co w przypadku, gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? W Ryanair macie możliwość darmowej zmiany terminu podróży, trasy (na dowolną z siatki przewoźnika) lub po prosto możecie ubiegać się o zwrot pieniędzy. Więcej na ten temat dowiecie się, klikając tutaj.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »