Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 30 Sie 2019 16:38 

niebieski
a'propos losowania w Kanab. chyba jeszcze we wrzesniu jest druga miejscowka do losowania. w polowie drgi z page. taka stacja rangersow, malo widoczna z drogi jesli nie szukasz ;)
tylko sezon zimowy jest skazany ;) na kanab. doczytaj, moze ta druga stacja do losowania bedzie ci bardziej po drodze
 Relacje PM off
steel33333 uważa post za pomocny.

#42 PostWysłany: 30 Sie 2019 17:26 

palomino

Dzięki bardzo, obczaje.
 Relacje PM off  

#43 PostWysłany: 14 Sty 2020 20:28 

Hej, z moją lubą planujemy tripa po zachodniej cześci USA, najpewniej 16 dniowego, we wrześniu. Podróż ma być kompromisem między aktywnym zwiedzaniem Parków Narodowych, a plażowaniem i spędzaniem czasu w LA i SF. Wiadomo, wszystkiego po trochę. Początek i koniec w San Jose/San Francisco, chcemy wypożyczyć Mustanga. Jakieś uwagi? Plan do zrobienia? Coś dorzucić, coś pominąć?

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#44 PostWysłany: 17 Sty 2020 18:44 

Uszczegółowiłem plan, ktoś, coś?

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#45 PostWysłany: 21 Sty 2020 12:16 
Awatar użytkownika

Loty: 30
Kilometry: 88 684
srebrny
@reczny dzień 5,6 i 7 trochę przekombinowany. Jak masz plan na zwiedzanie Zionu? Będzie troszkę ciężko z rana z LV jechać do Zionu, coś tam porobić i na nocleg do Fredonii :? - za mało czasu. Na drugi dzień kanion Antylopy i MV, dojazd do Williams, po to, aby na drugi dzień z powrotem wracać w stronę GC. Wiesz, teoretycznie wszystko do zrobienia, ale można by troszkę zmienić :). Reszta wygląda spoko :)
 Relacje PM off  

#46 PostWysłany: 23 Sty 2020 15:27 

@bubu69 masz pomysł jak zmodyfikować trasę. Może zostawić tak jak jest, zamiast wchodzić do parku narodowego Zion to tylko przejechać się droga nr 9. Przeraża mnie ogólna ilość przejechanych kilometrwów.
 Relacje PM off  

#47 PostWysłany: 24 Sty 2020 00:11 

niebieski
pierwsze dni ok i macie szanse zrezygniwac z sequoia np na rzecz 2 dni w yosemite. wrzesien to sezon i bedzie duzo turystow (czyli potencjalnie trudniej z parkowaniem. szlaki w yosemite sa piekne. zamiast jezdzic ciagle mozna pochodzic.

dwa pelne dni na Grand Canyon jak nie zamierzacie schodzic na dol moze byc nieco nuzace sedone bym na pierwszy raz odpuscila z uwagi na ilosc kilometrow, przy tych zalozeniach powinno ci sie bardziej czasowo ulozyc zion kanion itp..
 Relacje PM off  

#48 PostWysłany: 24 Sty 2020 19:13 
Awatar użytkownika

Loty: 30
Kilometry: 88 684
srebrny
@reczny :) oto moja propozycja :
5 dzień uda Wam się przejechać przez Zion i trochę tam pokręcić, ale szlaku żadnego nie zrobicie - jeśli byście chcieli to trzeba by było być tam z samego rana, czyli nocować już obok. Tam gdzie są szlaki nie można podjechać autem, tylko trzeba przesiąść się na busa, który rozwozi po różnych punktach. Trochę to trwa, począwszy od znalezienia miejsca parkingowego, a potem stania w kolejce do busa (z 40 min.). Ale przejechać przez park (jego część) jak najbardziej możecie, może uda się gdzieś nawet zatrzymać na chwilę. Wtedy radziłabym jechać dalej na nocleg (pominąć Fredonię), np.do Page, chyba że wolicie taniej, bo tam faktycznie mega drogo.
6 dzień z samego rana Kanion Antylopy i Horseshoe Bend (może być w odwrotnej kolejności), dojazd do Monument Valley i gdzieś tam nocleg np. Kayenta (jest taniej niż w samym MV) - ciężko byłoby jechać po tym całym dniu jeszcze na nocleg do Williams i trochę bez sensu - tak jak pisałam wcześniej, nadrabianie drogi po ty, by na drugie dzień tam wracać.
Stamtąd 7 dzień przejazd do GC i dopiero na nocleg do Williams. Jeśli chcecie robić trekkingi w GC, to rozumiem, że 8 dzień jeszcze na GC i wypad do Sedony, ale myślę że wystarczy Wam 7 dzień na GC i wtedy ewentualnie 8 dzień z Williams wypad do samej Sedony. Potem 9 dzień przejazd Route 66 itd. z Williams. Natomiast ja bym proponowała odpuścić Sedonę (choć jest piękna podobno) i ten 8 dzień dodała na 1 dzień w Zionie i plan jak dalej napisałam :)
 Relacje PM off  

#49 PostWysłany: 15 Lut 2020 12:44 

Cześć,
wybieram się na zachód USA na 7 dni. Planuję trasę.
Co polecacie zobaczyć w okolicy Las Vegas? Jakieś najbliżej położone ciekawe miejsca w Grand Canyon?
Loty mam do i z LAX, więc z LA wyruszam i tam wracam.

Wstępny plan na ten moment:
- LA 1.5 dnia: dzień przylotu oraz kolejny cały dzień, czyli 2 noclegi
- przejazd wzdłuż Pacyfiku w kierunku Santa Barbara, następnie w kierunku Parku Sekwoi
- Dolina śmierci
- przejazd do Las Vegas
- GC?
- Zapora Hoovera
- Mojave, Palm Springs
- San Diego
- LAX i powrót do Polski
 Relacje PM off  

[ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 5 gości