Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 985 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 50  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 01 Kwi 2017 12:21 

Rejestracja: 01 Kwi 2017
Posty: 5
Loty: 160
Kilometry: 407 997
Witam,
Szukam najlepszej oferty na wynajem samochodu SUV/średniego w San Francisco.
Interesuje mnie pełne ubezpieczenie.
Okres 2017-08-28 (g. 14.00) do 2017-09-17 (g. 12.00).
Wynajem optymalnie z miasta (nie z lotniska).
Kierowca >35 lat, fotelik dla dziecka.
Ktoś pomoże? Nie mam doświadczenia w tym temacie ;0
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#62 PostWysłany: 01 Kwi 2017 14:14 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Poszukaj na economycarrentals.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 11 Kwi 2017 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
Witam
Planuje wypożyczyć auto na 3 tygodniową wycieczkę po zachodnim wybrzeżu. Z tego co sprawdzam ceny to we wszystkich wyszukiwarkach wychodzą podobnie. Do 3000zł za samochód typu SUV. Więc chyba nie ma co szukać kodów zniżkowych itp Widzę, że wszystkie wyszukiwarki takie jak rentalcars czy auto4free działają na jedno kopyto więc nie ma co szukać chyba gdzie indziej? Domyślam się, że kiedyś było inaczej bo widzę na forum stare tematy i ludzie przeszukiwali cały internet w znalezieniu auta, a teraz gdzie się nie wpisze to ceny jednakowe. Warunki na rental cars też w podstawowych wypożyczalniach widzę, że prawie jednakowe. Ja nie potrzebuje żądnych udziwnień. Pełny pakiet ubezpieczeń, jeden kierowca (w CA chyba i tak zawsze jest drugi w pakiecie) i w zasadzie to tyle. Rozumiem że nie ma co brać pełnego baku paliwa tylko po prostu wybrać najtańszą opcję w swojej klasie? U mnie (skoro jedziemy we dwie osoby) w kategorii SUV na rentalcars najtańszą opcją jest
Thrifty? Jest sens dokładać 100 czy 200 zł i brać Alamo albo Dolar? Dodam że będę próbował zapłacić kartą debetową z Alior Banku i jeśli ktoś przerabiał już którąś wypożyczalnie na LAX to może polecić? Jeśli nie uda się będę miał kredytówkę ale wolałbym bez podwójnych przewalutowań.
Ps. Klasa SUV na rentalcars to jest Midsize SUV, Standard SUV czy jaki? Na zagranicznych stronach jest pełno klas a tutaj tylko 5? Czy w tych autach jest gniazdko do ładowania laptopa czy tylko przez port z zapalniczki do ładowania telefonu/nawigacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 11 Kwi 2017 21:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2014
Posty: 171
Loty: 814
Kilometry: 2 753 202
Midsize SUV to niewielki samochód klasy Toyota RAV4 czy Nissan Rogue. Standard SUV to np Hyundai Santa Fe, różne wypożyczalnie mają różne modele. Dla 4 osób polecam 7-osobowego vana, bo do małego SUVa bagaże mogą się nie zmieścić i trzeba będzie trzymać na kolanach. Za Alamo warto dopłacić, bo na parkingu można sobie wybrać dowolny samochód danej klasy. W każdym jest kluczyk, można sprawdzić przebieg, stan opon i wybrać najlepszy. Gniazdko 110V widziałem tylko w 7-osobowych SUVach i vanach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 11 Kwi 2017 22:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
Nas będzie tylko dwóch i właśnie zastanawiam się co wziąć, ale myślę że samochód typu RAV4 nam wystarczy, noclegi głównie będą w hotelach i motelach, może tylko raz prześpię się w aucie na polu kempingowym przy GC South Rim (nie będziemy mieć namiotu), bo do hotelu daleko, a chcielibyśmy zobaczyć zachód słońca nad Kanionem. Żałuję trochę tego gniazdka do prądu, bo jednak w aucie będziemy spędzać dużo czasu i przydało by się podładować baterie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 12 Kwi 2017 08:40 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
@‌kontrol‌ ja brałem przez auto4free SUVa, miała to być Toyota Rav 4 (Alamo) a był to Jeep Grand Cherokee z 2016 roku. Auto brałem w Nevadzie a oddawałem w Kalifornii (LAX lotnisko). Miejsca bardzo dużo, a po rozłożeniu tylnej kanapy mielibyście gdzie spać jak coś ;)
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
kontrol uważa post za pomocny.
 
      
#67 PostWysłany: 12 Kwi 2017 09:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
Ok, dzięki za odpowiedzi. A brałeś z Alamo ze względu na opinię czy akurat w Twoim okresie wypożyczenia wszyło najtaniej? U mnie akurat na auto4free pokazuje najtaniej również Thrifty (jak w każdej wyszukiwarce), ale jeśli mam spać spokojnie to wolę dołożyć te 200-300zł. W ogóle dopłacałeś za jakieś dodatki/ubezpieczenia? Czy po prostu kliknąłeś swoją klasę auta wybrałeś kierowców i tyle?
U mnie wygląda to tak :

Załącznik:
1.jpg
1.jpg [ 78.15 KiB | Obejrzany 1435 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 12 Kwi 2017 10:31 

Na zachodnim wybrzeżu korzystałem z Hertza. Przed pierwszym lotem zarejestrowałem się u nich i dołączyłem do programu lojalnościowego. Wynająłem też auto w Europie, chociaż nigdy wcześniej nie korzystałem z ich usług ze względu na stosunkowo wysokie ceny w europejskich wypożyczalniach.

To spowodowało, że po przylocie podjechałem shuttlem do wypożyczalni, ujrzałem swoje nazwisko na tablicy z numerem miejsca postojowego. Tam czekał już pojazd po darmowym upgrade z kluczykami w środku. Przy wyjeździe zadano mi pytanie jaką opcję paliwa wybieram i to byłoby na tyle, jeżeli chodzi o formalności.
Góra
 PM off  
      
#69 PostWysłany: 12 Kwi 2017 10:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2014
Posty: 171
Loty: 814
Kilometry: 2 753 202
JIK napisał(a):
@‌kontrol‌ ja brałem przez auto4free SUVa, miała to być Toyota Rav 4 (Alamo) a był to Jeep Grand Cherokee z 2016 roku. Auto brałem w Nevadzie a oddawałem w Kalifornii (LAX lotnisko). Miejsca bardzo dużo, a po rozłożeniu tylnej kanapy mielibyście gdzie spać jak coś ;)

Zdarza się, jak nie mają na stanie zarezerwowanej klasy, to dają wyższą. Ja raz w Avis zamiast RAV4 dostałem Hummera H3: http://marfot.com/hummer.html
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#70 PostWysłany: 12 Kwi 2017 11:22 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
@‌m55‌ nie było żadnego UPa, po prostu na parkingu w Las Vegas były dwa rzędy SUVów i można było brać każde auto. Stały tam także RAV4 i Santa Fe, ale ja sobie wybrałem JEEPa.

@‌kontrol‌ brałem z Alamo, bo dużo użytkowników pisało o tej wypożyczalni i teraz sam mogę ją polecić.
Cytuj:
W ogóle dopłacałeś za jakieś dodatki/ubezpieczenia? Czy po prostu kliknąłeś swoją klasę auta wybrałeś kierowców i tyle?


Wybrałem termin, auto, kierowcę i zapłaciłem. Na miejscu starali się mnie namówić na jakieś dodatkowe ubezpieczenia, na 2 kierowcę ale z niczego nie skorzystałem.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 12 Kwi 2017 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
A rezerwował ktoś może przez stronę Lufthansy? Mam tam zarezerwowany lot i jest opcja domówić pojazd. Z tego co sprawdziłem to wychodzi taniej niż na wyszukiwarce, a klasa chyba ta sama. Co o tym myślicie?

Załącznik:
1.jpg
1.jpg [ 79.71 KiB | Obejrzany 1360 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 12 Kwi 2017 22:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2620
Loty: 194
Kilometry: 512 596
złoty
JIK napisał(a):
@‌m55‌ nie było żadnego UPa, po prostu na parkingu w Las Vegas były dwa rzędy SUVów i można było brać każde auto. Stały tam także RAV4 i Santa Fe, ale ja sobie wybrałem JEEPa.


Miałeś po prostu szczęście ;) Jeep GRAND Cherokee to klasa "Standard SUV" a RAV4 "Intermediate" o czym wiesz :) Jak byłem w LAS w lipcu to po prawej stały mniejsze SUVy (m.in.Cherokee, Escape, RAV4) a po lewej "standardowe" (m.in. Explorer, Santa Fe, Journey). Obsługa podchodzi z Tobą i dokładnie wskazuje z jakiej alejki i strony możesz wybrać samochód - albo trafiłeś na wyluzowaną obsługę albo ktoś przeoczył przy wyjeździe.

Powyższe właśnie odróżnia Alamo od wielu innych wynajmów w USA. Sam sobie wybierasz samochód i możesz to robić nawet kilkadziesiąt minut jak my czekając aż przyjedzie coś lepszego z myjni :D


Ostatnio edytowany przez monroe, 12 Kwi 2017 23:04, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
 
      
#73 PostWysłany: 12 Kwi 2017 22:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
SUV (Ford Escape) na 21 dni w LAX w dollar za ~2150 zl.

Załączniki:
Capture.PNG
Capture.PNG [ 102.05 KiB | Obejrzany 1347 razy ]
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
monroe lubi ten post.
 
      
#74 PostWysłany: 13 Kwi 2017 06:11 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
@‌kontrol‌ taką stawkę dzienną miałem biorą auto w lutym, po twoim screenie wnioskuję że ok. 136 PLN/dzień to standardowa cena za SUVa. Teraz tylko musisz zdecydować przy pomocy jakiego portalu zdecydujesz się na wynajem.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 13 Kwi 2017 09:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
p.wl jaka to strona? Tak tanio jeszcze nie znalazłem, to cena ze wszystkimi ubezpieczeniami?
Chyba jednak zdecyduje się na rentalcars lub auto4free. Cena prawie jednakowa na oby, a skoro JIK i reszta forumowiczów stamtąd brała i potwierdzają, że wszystko jest ok ,to wolę chyba przepłacić ale spać spokojnie. Ale swoją drogą 1000zł taniej jest interesującą ofertą. Zastanawia mnie jeszcze cena Lufthansy, ale wydaje mi się że oni po prostu doliczają jakieś opłaty (ubezpieczenie) na miejscu i wychodzi pewnie drożej niż na rc czy a4f.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 13 Kwi 2017 12:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
@kontrol

Strona to ArgusCarHire, nalezy do CarTrawler.
Oferuja sprawdzone wypozyczalnie.
Na co dzien prawie kazdy wynajem mam przez nich (czasem przez Expedie) i place polowe tego co bezposrednio w firmie wypozyczajacej (a punkty oraz mile wpadaja i tak).

Uzyj ponizszego linku.
//promo nieaktualne//
Na stronie Ryanaira maja podobna cene za Rav4 w Europcar.

To SUVy, w Argus cena za Intermediate okolo 70 EUR nizsza (ponizej 1900 zl, 90 zl za dzien)

Załączniki:
f4f.jpg
f4f.jpg [ 158.46 KiB | Obejrzany 1274 razy ]
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego


Ostatnio edytowany przez mezzo, 28 Cze 2017 16:57, edytowano w sumie 1 raz
usunięcie linka personalnego; promocja -10% nieaktualna
Góra
 Profil Relacje PM off
kontrol uważa post za pomocny.
 
      
#77 PostWysłany: 13 Kwi 2017 13:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
faktycznie wchodząc z Twoje linku (chyba nalicza zniżkę 10%) za Rav4 w Alamo podaje mi cenę ok 2800zł. Jest to narazie najtańsza cena jaką udało mi się znaleźć. Chyba zdecyduję się na tą stronkę skoro polecasz. Dzięki.
Załącznik:
1.jpg
1.jpg [ 73.54 KiB | Obejrzany 1275 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 13 Kwi 2017 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
natomiast faktycznie dolar wychodzi najtaniej na tej stronce? za 21 dni niecałe 2400zł? Nie ma tu żadnego haczyka?

Załącznik:
1.jpg
1.jpg [ 78.3 KiB | Obejrzany 1263 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 13 Kwi 2017 16:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2202
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
@‌p.wl‌ o jakich milach/punktach za wynajem wspominasz mówiąc o wynajmie samochodu przez pośrednika?
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 13 Kwi 2017 16:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
Czyli co najlepiej rezerwować w Euro? Na miejscu jak zapłacę w USD czy w Euro czy w ZŁ? Dollar to dobra wypożyczalnia? Domyślam się, że to duża sieciówka jak każda, ale w USA wszyscy Polacy zachwalają Alamo.
PS. W razie czego mi na milach nie zależy, a jeśli mogę nabić komuś to chętnie to zrobię.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 985 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 50  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group