Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 286 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Wiadomość
#281 PostWysłany: 08 Lip 2019 21:56 

@wujoo87

Ubezpieczenie brałem przez tą samą stronkę i na voucherze widnieją dane również discovercarhire. Dokumentację o odszkodowanie należy zgłaszać również do nich - taką instrukcję otrzymałem w mailu. Z ubezpieczenia na szczęście nie musiałem korzystać, więc nie potrafię odpowiedzieć jakiej jakości to usługa i czy "robią problemy".
Sam też długo przeglądałem różne wyszukiwarki zanim zdecydowałem się na discovercarhire. Szukałem sprawdzonego pośrednika, natomiast wybór firmy Locauto był wcześniej poprzedzony opiniami innych użytkowników (z pewnością nie jest to najtańsza z ofert).

Nie korzystałem z wypożyczalni, które wymieniasz, więc trudno mi coś doradzić, ale w przypadku porównywalnych ofert kierowałbym się renomą firmy.
 Relacje PM off  

#282 PostWysłany: 20 Lip 2019 12:35 

Witam wszystkich :) To mój pierwszy post na forum. Mam ogromną nadzieję, że ktoś mi pomoże, bo już mi mózg paruje i głowa zaraz ekspoloduje. Przekopałam cały wątek plus różne inne fora/blogi w poszukiwaniu info co gdzie jak wynająć na Sycylii i skutek jest taki że mam jeden wielki mętlik w głowie.
Błagam czy ktoś mógłby mi w najprostszych słowach pomóc jak wynająć auto na Sycylii? Miejsce to lotnisko w Katanii - zarówno pobranie jak i oddanie auta. Potrzebuję dodatkowo fotelika dla dziecka. Nie mogę go zabrać ze sobą bo lecę Wizzairem i zabieram wózek dla dziecka.
Proszę o najprostszą poradę w której wypożyczalni wynająć auto i przez jakiego pośrednika? Limit na karcie kredytowej mam 3tys. złotych choć wolałabym móc zapłacić debetówką męża bo on będzie głównym kierowcą, wtedy też nie musielibyśmy dopłacać za drugiego kierowcę. Co z ubezpieczeniem - zamawiać odrazu na stronie pośrednika czy na miejscu dopłacać? Z góry wielkie dzięki za każdą pomoc :)
 Relacje PM off  

#283 PostWysłany: 20 Lip 2019 20:21 
Awatar użytkownika

Loty: 58
Kilometry: 117 666
złoty
z_gaga napisał(a):
Błagam czy ktoś mógłby mi w najprostszych słowach pomóc jak wynająć auto na Sycylii?

Jesteś bogata czy biedna?
tarman lubi ten post.

#284 PostWysłany: 21 Lip 2019 19:41 

eskie napisał(a):
z_gaga napisał(a):
Błagam czy ktoś mógłby mi w najprostszych słowach pomóc jak wynająć auto na Sycylii?

Jesteś bogata czy biedna?

Klasa średnia w kierunku biednej powiedzmy ;)
Jeszcze jakbyś mógł mi wytłumaczyć czy na karcie kredytowej blokowana jest kwota depozytu czy depozytu+wkładu własnego?
 Relacje PM off  

#285 PostWysłany: 21 Lip 2019 21:52 
Awatar użytkownika

Loty: 58
Kilometry: 117 666
złoty
@z_gaga

weź tani i mały samochód ze znanej wypożyczalni sieciowej, która ma oddział w PL (ewentualne problemy załatwiasz przez polski oddział), wraz z pełnym ubezpieczeniem wypożyczalni. Wtedy nie martwisz się o kradzież, wandalizm czy stłuczkę i masz spokój. Nie masz też żadnej lub prawie żadnej blokady na karcie.

Jest to najdroższa opcja ale spokój kosztuje.

Sprawdź czy na pewno nie możesz wziąć fotelika pomimo posiadania wózka. Jeśli tak, to kup fotelik w pierwszym lepszym supermarkecie na Sycylii.

Tu masz wszystkie wypożyczalnie na lotnisku w Katanii, ja osobiście jestem wierny SIXT i nigdy nie miałem z nimi problemu.

http://www.aeroporto.catania.it/aeropor ... onoleggio/

#286 PostWysłany: 07 Sie 2019 09:34 

Dziękuję za odpowiedz. Podsumowując - jeśli wykupię ubezpieczenie przez pośrednika np Rentalcars to wypozczalnia zablokuje mi na karcie depozyt+wkład własny? A tylko jeśli wykupie ubezpieczenie na miejscu w wypozyczalni nie bede miala duzej blokady na koncie? Podobno ubezpieczenie kupowane na miejscu w wypozyczalni jest drozsze i gorsze niz te oferowane przez stronke?
 Relacje PM off  

[ 286 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 3 gości