Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 768 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Sty 2013 16:16 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Ten temat nie umrze! 8-)

Ze względu że w lutym lecę do Madrytu na 3 dni (w tym czasie Real - Man Utd i dzień później Atletico - Rubin Kazań), to na ten mecz we Francji nie polecę. Natomiast w zasadzie od 26 lutego jestem już wolny i wtedy niewątpliwie gdzieś chciałbym polecieć.
Szkoda że sam zajęty mam przez obowiązki weekend 23-24 lutego, bo wtedy jest Hajduk Split - Dinamo Zagrzeb...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 17 Sty 2013 17:08 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 195
Kilometry: 404 353
niebieski
Oo! Jaki fajny temat :!: :)

Mnie również nie odpowiadają klimaty FCBarcelonopodobne... ;)

W długi weekend majowy będę w Atenach i mam zamiar załapać się na play-offy Superligi. Priorytetem jest Olympiakos. Gdyby ktoś się przypadkiem wybierał, niech da znać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Sty 2013 00:34 

Rejestracja: 28 Gru 2010
Posty: 287
niebieski
Panowie ja choruje na derby Sewilli Real Betis Balompe - Sevilla FC. 14 kwietnia 2013r. Zreszta sami popatrzcie jakie tam sa klimaty :-)



Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Lut 2013 02:15 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 470
Loty: 121
Kilometry: 219 081
niebieski
Chciałbym zapytać czy ma ktoś dostęp do biletów na Barcelonę na camp nou?Chciałbym 2 bilety kupić w terminie koniec kwietnia początek maja.Wiem,że są jakieś strony ale wolałbym bez pośredników.Miejsca przy murawie lub niedaleko,nie chciałbym za bramkami.Przeciwnik raczej nieistotny,samo bycie na camp nou to już byłoby przeżyciem.Oczywiście lepiej jakby to była jakas lepsza firma,która zmusiłaby do gry podstawowy skład z Messim włącznie.Pytam w imieniu kolegów,którzy przy wódeczce sie rozmarzyli i poprosili mnie o pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Lut 2013 02:20 

Rejestracja: 20 Lis 2010
Posty: 411
niebieski
http://www.ticketmaster.es/nav/es/depor ... der_menu-5

E: Kupujesz, odbierasz w automacie w BCN, albo w kasie przy stadionie.

Mecz jest albo z Betisem, albo z Levante (proponowałbym Betis).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 12 Lut 2013 00:13 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 470
Loty: 121
Kilometry: 219 081
niebieski
Ponownie piszę gdyż nie umiem kupić biletów na mecz Barcy.Zainteresowany byłbym meczem Barca-Betis 5 maja.Może ktoś ma dostęp i tanio sprzedać?próbowałem kupić na stronach z biletami ale nie mogę dopaść miejsc obok siebie a na tym mi zależy.Czy może ktoś jest tam na miejscu i dałby ogarnąc dla mnie ten temat?odwdzięczę sie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 16 Lut 2013 19:42 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Wróciłem z Madrytu i jestem tak podekscytowany co tam przeżyłem, że od razu biorę się za planowanie następnych meczowych podróży:)

Może ktoś już sobie coś planował na długi weekend majowy ? Jakieś propozycje ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 17 Lut 2013 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1761
srebrny
2 marca będę w Barcelonie może ktoś podpowie, gdzie na dużym ekranie z atmosferą w jakimś pubie można oglądnąć Gran Derbi Real - Barca
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 17 Lut 2013 17:08 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
cekace
Ekrany tv np w George Pain Irish bar (juz tu wspominany) lub O'Flaherty's w dolnej strefie Rambli, ale to Eire,
moze SportsBar na Ramblach (nie bylem, wyglada na nastawiony na turystow)

Wembley bar ? na ul Consell de Cent x Bailen *już nie istnieje, na jego miejscu jest inny bar , mający prawdopodobnie + tv
ogolnie to zobacz gdzie w twoich okolicach udają się koszulki w barwach blaugrana,

a po meczu na Rambla d Canaletes

@77kylo , nie znam sposobu na dostanie miejsc obok siebie, tylko probowanie / polowanie , przed meczem socis zwracają swoje miejscowi , a nuż
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 26 Mar 2013 00:00 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 470
Loty: 121
Kilometry: 219 081
niebieski
Własnie kupywał ktoś na viagogo bilety?Ja chcę kupic na Barcelona-Levante i nie wiem jakie są procedury u nich.tzn jak kupie to dostaję maila czy co?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 26 Mar 2013 00:12 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Na Barcę bilet kupisz w Barcelonie. Jest tam sporo punktów sprzedaży na mieście, m. In. Na LaRambli
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 26 Mar 2013 00:18 

77 kylo: tylko czemu chcesz ostro przepłacać?
na teraz na tej stronie
http://www.ticketmaster.es/nav/en/depor ... index.html
masz ok. 300 biletów od 46-136 euro do zakupu od zaraz, jedyny problem , że by zakupić bilety na mecze hiszpańskich drużyn musisz posiadać kartę debetową/kredytową z aktywnym 3 D secury
wystarczy znaleźć stronę polskich fanów Barcelony i wszystkiego na forum się dowiesz
Góra
 PM off  
      
#13 PostWysłany: 26 Mar 2013 00:45 

jak ci się uda tą kartą zakupić bilet do kartę zabierasz ze sobą do Barcelony i drukujesz bilet w specjalnych drukarkach przy stadionie lub w kasie stadionowej (zapewne skorzystasz tez z tour fc barcelona to i tak będziesz wczeeniej na stadionie możesz też najpierw spróbować zakupić bilety na tour zobaczysz czy karta zadziała)

http://www.ticketmaster.es/nav/en/depor ... ndex.html#
Góra
 PM off  
      
#14 PostWysłany: 26 Mar 2013 10:42 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Kylo, skoro będziesz tydzień przed meczem to kup sobie w Barcelonie. Na pewno jest stoisko na La Rambli, widać je z daleka. Ceny są takie same jak w sprzedaży online, ale wybór miejsc większy.
Na ticketmaster aby kupić koło siebie musisz po prostu mieć szczęście i trafić na takie wolne krzesełka. Jak już kupisz - dostaniesz potwierdzenie z kodem. Albo je drukujesz i odbierasz na stadionie (polecam, bo dostaniesz w zamian prawdziwy bilet) albo odbierasz w maszynie "na mieście". Jest tego sporo, ale w zamian dostaniesz wydruk pozwalający na wejście na stadion.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 26 Mar 2013 22:50 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 470
Loty: 121
Kilometry: 219 081
niebieski
zrobie tak:wykupie tour po stadionie na drugi dzień po przylocie.Podczas zwiedzania napewno mi powiedzą co i jak lub kupię odrazu bilety.Wkońcu będę w samym centrum przedmeczowym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 27 Mar 2013 02:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Szczerze mówiąc to jak planujesz iść na mecz to szkoda 26 euro na tour po stadionie, przynajmniej moim skromnym zdaniem. "Tour" po stadionie jest bardzo biedny i jest to klasyczne odcinanie kuponów od popularności. Nijak się to ma to bardzo fajnie zrobionych wycieczek i muzeów w klubach angielskich czy niemieckich. Także zdecydowanie najfajniejsze co można zrobić ze stadionem Barcy to być na meczu.

A bilety najprościej faktycznie na Rambli. Ceny takie same, większy wybór niż w internecie i nie trzeba specjalnie nigdzie jeździć, a na Rambli będąc w Barcelonie na pewno prędzej czy później wylądujesz.
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 27 Mar 2013 11:58 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
kiew napisał(a):
Szczerze mówiąc to jak planujesz iść na mecz to szkoda 26 euro na tour po stadionie, przynajmniej moim skromnym zdaniem. "Tour" po stadionie jest bardzo biedny i jest to klasyczne odcinanie kuponów od popularności. Nijak się to ma to bardzo fajnie zrobionych wycieczek i muzeów w klubach angielskich czy niemieckich. Także zdecydowanie najfajniejsze co można zrobić ze stadionem Barcy to być na meczu.

A bilety najprościej faktycznie na Rambli. Ceny takie same, większy wybór niż w internecie i nie trzeba specjalnie nigdzie jeździć, a na Rambli będąc w Barcelonie na pewno prędzej czy później wylądujesz.


22 euro kosztuje teraz tour ale faktycznie jest slaby - na Bernabeu za 19 euro jest duzo lepiej :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Nikodem lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 27 Mar 2013 20:10 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 470
Loty: 121
Kilometry: 219 081
niebieski
A gdzie dokładnie kupię te bilety na rambli,ktoś mógłby napisać?czy napewno na kilka dni przed meczem dostanę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 27 Mar 2013 22:43 

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 218
niebieski
w każdym klubowym sklepiku w centrum miasta , nie da się ich nie zauważyć
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 22 Paź 2013 22:49 

savoj napisał(a):
Gdzie najtaniej w necie można kupić bilety na mecz Realu Madryt ?
pozdraw
poltramp


Na ich stronie

http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/ ... rnabeu.htm

sprzedaż na mecze ligowe rusza w poniedziałek przed meczem od 10 rano, do zakupu potrzebna karta kredytowa lub debetowa z 3D secury (Citi Bank, BZWBK)
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 768 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group