Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 768 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 22 Paź 2013 22:50 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 369
Loty: 372
Kilometry: 907 939
niebieski
Niestety nie . Na mecz z 9 listopada zdecydowanie taniej u pośredników ...
p.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 22 Paź 2013 22:52 

savoj napisał(a):
Niestety nie . Na mecz z 9 listopada zdecydowanie taniej u pośredników ...
p.


no to widzę, że to ty nie masz pojęcia jak kupić najtaniej, na mecz 9.11 najtaniej to kupisz bilety na w/w wskazanej przeze mnie stronie od 4.11 godz. 10 rano (na razie to u pośredników przepłacasz, ale to nie moje pieniądze)
Góra
 PM off  
      
#23 PostWysłany: 22 Paź 2013 22:56 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 369
Loty: 372
Kilometry: 907 939
niebieski
@gorny77
dzięki ...teraz już widzę ,że jednak warto poczekać i kupić na stronie Realu
poltramp
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 22 Paź 2013 22:58 

savoj napisał(a):
@gorny77
dzięki ...teraz już widzę ,że jednak warto poczekać i kupić na stronie Realu
poltramp


pamiętaj, że bez karty z 3D secury nie da rady kupić przez internet, warunek konieczny niestety (plus, iż obecnie jest możliwość wydruku biletu na drukarce w domu i nie trzeba karty która się kupiło zabierać ze sobą)
Góra
 PM off  
      
#25 PostWysłany: 22 Paź 2013 23:01 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 369
Loty: 372
Kilometry: 907 939
niebieski
to nawet lepiej ,że jest secure 3D ...
poznałem na własnej skórze w Maroku co znaczy karta kredytowa Mbanku bez tego zabezpieczenia :(
p.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 22 Paź 2013 23:26 

Rejestracja: 22 Wrz 2013
Posty: 7
Loty: 42
Kilometry: 91 298
Aa, to przepraszam.
Ja próbowałem 2 razy na Barcelonę, i tam się nie da, mimo, że w obu przypadkach w kasach zostały bilety - trzeba szukać w kasie, co jest pewnym ryzykiem lecąc z Polski.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 01 Lis 2013 23:22 

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 19
Panowie, odnośnie biletów na FC Barcelone - lepiej kupić wcześniej online, czy w kasie przed meczem? Jest różnica w cenie, co jest tańszym rozwiązaniem? Jadę na mecz z Granadą 23.11 i bilety w kasie na pewną będą bo na taki mecz nie będzie kompletu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 01 Lis 2013 23:44 

Bloczi napisał(a):
Panowie, odnośnie biletów na FC Barcelone - lepiej kupić wcześniej online, czy w kasie przed meczem? Jest różnica w cenie, co jest tańszym rozwiązaniem? Jadę na mecz z Granadą 23.11 i bilety w kasie na pewną będą bo na taki mecz nie będzie kompletu.


Na ten mecz zapewne lepiej w kasie przed meczem z powodów przez ciebie wymienionych.
Zakup przez internet jest droższy o marżę 2,5 euro/bilet, ponadto zakupu można dokonać wyłącznie za pomocą karty z aktywnym 3D secury
Góra
 PM off  
      
#29 PostWysłany: 02 Lis 2013 20:41 

Rejestracja: 23 Paź 2013
Posty: 3
Anonymous napisał(a):
Bloczi napisał(a):
Panowie, odnośnie biletów na FC Barcelone - lepiej kupić wcześniej online, czy w kasie przed meczem? Jest różnica w cenie, co jest tańszym rozwiązaniem? Jadę na mecz z Granadą 23.11 i bilety w kasie na pewną będą bo na taki mecz nie będzie kompletu.


Na ten mecz zapewne lepiej w kasie przed meczem z powodów przez ciebie wymienionych.
Zakup przez internet jest droższy o marżę 2,5 euro/bilet, ponadto zakupu można dokonać wyłącznie za pomocą karty z aktywnym 3D secury


dokładnie tak, lepiej przed meczem kupić, zawsze zostają bilety więc nie martw się, ze zabraknie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 21 Gru 2013 21:21 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 806
niebieski
Czy ktoś ma z Was doświadczenia w kupnie meczów na ligę hiszpańską? Konkretnie chodzi mi o Malaga CF, akurat w marcu będę na Costa del Sol i chętnie zabrałbym synka na mecz.
Z tego co piszą na stronie klubu, to bilety dla osób spoza Hiszpanii rekomendują kupować na viagogo, natomiast z Hiszpanii na ticketmaster.es.
Ale na viagogo gwarantują dostawę na 1-2 dni przed meczem, a to dla mnie za późno, bo będę już kilka dni przebywał wtedy w Andaluzji. Poza tym na ticketmaster jest większy wybór miejsc i tańsze bilety.

Czy rzeczywiście osoba z Polski nie może kupić biletów na ticketmaster? A może w ogóle się tym nie przejmować i kupić bilet w dniu meczu od koników - będzie wtedy taniej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 21 Gru 2013 21:35 

flus napisał(a):
Czy ktoś ma z Was doświadczenia w kupnie meczów na ligę hiszpańską? Konkretnie chodzi mi o Malaga CF, akurat w marcu będę na Costa del Sol i chętnie zabrałbym synka na mecz.
Z tego co piszą na stronie klubu, to bilety dla osób spoza Hiszpanii rekomendują kupować na viagogo, natomiast z Hiszpanii na ticketmaster.es.
Ale na viagogo gwarantują dostawę na 1-2 dni przed meczem, a to dla mnie za późno, bo będę już kilka dni przebywał wtedy w Andaluzji. Poza tym na ticketmaster jest większy wybór miejsc i tańsze bilety.

Czy rzeczywiście osoba z Polski nie może kupić biletów na ticketmaster? A może w ogóle się tym nie przejmować i kupić bilet w dniu meczu od koników - będzie wtedy taniej?


- bilety oczywiście kupujemy na
http://www.ticketmaster.es/nav/en/depor ... index.html
(niestety warunek konieczny zakup przez interenet możliwy jedynie z kartą kredytową lub debetową z aktywnym 3 D secury, inaczej nie kupisz)
- sprzedaż rusza kilka dni przed meczem, w przypadku Real Madrid w poniedziałek poprzedzający mecz od godz. 10
- bilet w kasie stadionu powinieneś kupić bez problemu, zwłaszcza, że Malaga gra słabiutko, chyba, że wybierasz się na mecz w połowie marca z realem to może być "ciężko cenowo i z dostępem"
- to co wyczytałeś odnośnie kupna biletów dla osób z zagranicy na ticketmaster es jest bzdurą, jedyny problem to brak karty z 3 d secury
Góra
 PM off  
      
#32 PostWysłany: 21 Gru 2013 22:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
flus napisał(a):
Czy ktoś ma z Was doświadczenia w kupnie meczów na ligę hiszpańską? Konkretnie chodzi mi o Malaga CF, akurat w marcu będę na Costa del Sol i chętnie zabrałbym synka na mecz.
Z tego co piszą na stronie klubu, to bilety dla osób spoza Hiszpanii rekomendują kupować na viagogo, natomiast z Hiszpanii na ticketmaster.es.
Ale na viagogo gwarantują dostawę na 1-2 dni przed meczem, a to dla mnie za późno, bo będę już kilka dni przebywał wtedy w Andaluzji. Poza tym na ticketmaster jest większy wybór miejsc i tańsze bilety.

Czy rzeczywiście osoba z Polski nie może kupić biletów na ticketmaster? A może w ogóle się tym nie przejmować i kupić bilet w dniu meczu od koników - będzie wtedy taniej?

W ogóle dla potomności ja mimo - że nie probowalem odradzam viagogo. Sama Serie A - niejednokrotnie wskazuję, iż JEDYNYM I OFICJALNYM portalem do kupna biletów wloskiej ligii jest listicket.com, więc proponuje w ogóle olać te całe viagogo, bo np. przy kupnie biletów na Serie A via viagogo nie da się wejść. Mnie mocno sprawdzali przy wejsciu na Juve, a z tego co sie orientowalem viagogo to jest taki portal posrednik, na którym mozna sprzedac bilety wystawione już na konkretne osoby.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 23 Gru 2013 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
@prooof Dobrze, że trochę dopowiedziałeś o kupnie, dla mnie te 150 zł za członkostwo to ciągle jednak sporo więcej, bo wtedy zamiast 250 zł bilet wychodzi mnie 400 zł (raczej jak mam znajomych którzy jeżdżą na mecze to jeździmy razem, więc nikomu potem nie dokupię biletów, aby dzielić koszty członkostwa) . A to już drogo. W życiu tak drogiego biletu nie kupiłem ;) Ale teraz już chyba wszystkie możliwości są opisane także każdy będzie mógł zdecydować jak podejść do tematu.

Muton napisał(a):
wystarczy zwykla debetowka czy kredytowa musi byc :?:


Debetówka starczy, oczywiście jak masz taką która umożliwia płatności internetowe. Ale ja płaciłem debetówką i poszło bez problem
Góra
 Profil Relacje PM off
liver87 lubi ten post.
 
      
#34 PostWysłany: 08 Lut 2014 00:00 

Rejestracja: 10 Gru 2013
Posty: 24
Witam wszystkich ;) To mój pierwszy post na forum, chociaż przeglądam je już od dłuższego czasu. Szukam ludzi, którzy byli na meczu Sevilli, Betisu albo Realu Sociedad albo takich, którzy się na ich mecz wybierają.
Chchciałbym dowiedzieć się jak wyglada sprawa zakupu biletu na mecze, któregoś z tych klubów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 12 Lut 2014 22:55 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Tak się składa, że będę w Barcelonie w dniu Derby Espanyol-FCB. Podpowiedzcie jak kupić bilety na ten mecz? Odbędzie się najprawdopodobniej 29 lub 30 marca. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 12 Lut 2014 23:03 

Pilnuj tej strony:
http://www.ticketmaster.es/nav/en/depor ... index.html
przy czym w Hiszpanii do zakupu biletu/ów przez internet niezbędna jest karta kredytowa lub debetowa z aktywnym 3D secury warunek konieczny!
Góra
 PM off  
      
#37 PostWysłany: 13 Lut 2014 00:27 

Rejestracja: 20 Lis 2010
Posty: 411
niebieski
Na ticketmaster bez problemu kupi się bez 3D.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 13 Lut 2014 02:00 

Rejestracja: 13 Lut 2014
Posty: 2
Witam :)
Planuję jechać w 4 osoby na mecz Real - Valencia, i tak czytam gdzie najlepiej kupić bilety na ten mecz. Rozumiem że portal ticketmaster.es jest najlepszy ??
Czy po zakupie biletów mogę je normalnie wydrukować w domu czy jakoś inaczej muszę je odebrać ??

Pozdrawiam
Żaneta ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 13 Lut 2014 02:16 

dzaanetkaa napisał(a):
Witam :)
Planuję jechać w 4 osoby na mecz Real - Valencia, i tak czytam gdzie najlepiej kupić bilety na ten mecz. Rozumiem że portal ticketmaster.es jest najlepszy ??
Czy po zakupie biletów mogę je normalnie wydrukować w domu czy jakoś inaczej muszę je odebrać ??

Pozdrawiam
Żaneta ;)


http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/ ... rnabeu.htm

bilety dostępne od 28.04. godz. 10 rano wtedy rusza sprzedaż przez internet, do zakupu konieczna karta z 3 D secury
poczytaj poniższe forum
http://forum.realmadrid.pl/viewtopic.php?t=6093
http://forum.realmadrid.pl/viewtopic.php?t=5674
Góra
 PM off  
      
#40 PostWysłany: 13 Lut 2014 02:25 

Rejestracja: 13 Lut 2014
Posty: 2
Anonymous napisał(a):
dzaanetkaa napisał(a):
Witam :)
Planuję jechać w 4 osoby na mecz Real - Valencia, i tak czytam gdzie najlepiej kupić bilety na ten mecz. Rozumiem że portal ticketmaster.es jest najlepszy ??
Czy po zakupie biletów mogę je normalnie wydrukować w domu czy jakoś inaczej muszę je odebrać ??

Pozdrawiam
Żaneta ;)


http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/ ... rnabeu.htm

bilety dostępne od 28.04. godz. 10 rano wtedy rusza sprzedaż przez internet, do zakupu konieczna karta z 3 D secury
poczytaj poniższe forum
http://forum.realmadrid.pl/viewtopic.php?t=6093
http://forum.realmadrid.pl/viewtopic.php?t=5674


Dzięki poczytam :)
A wiesz może jak to wygląda z biletami VIP ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 768 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group