Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 659 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
#401 PostWysłany: 12 Maj 2017 00:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2014
Posty: 108
Loty: 195
Kilometry: 273 706
Jeśli ktoś jest zainteresowany wyjazdem na mecze United z Polski w przyszłym sezonie ( będę dysponował prawdopdobnie biletami na wszystkie spotkania w lidze i pucharach ) to zapraszam na PRIV.

Odrazu mówie, że nie sprzedaje samych biletów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu
Loty (z bagażem) na Filipiny z Warszawy za 2768 PLN. Wiele dostępnych terminów Loty (z bagażem) na Filipiny z Warszawy za 2768 PLN. Wiele dostępnych terminów
#402 PostWysłany: 12 Maj 2017 00:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1842
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
czyli co, chcesz działać jak biuro podrózy?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#403 PostWysłany: 12 Maj 2017 00:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2014
Posty: 108
Loty: 195
Kilometry: 273 706
Nie. To ma znaczenie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#404 PostWysłany: 12 Maj 2017 01:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1842
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
raczej tak,

to w zasadzie co ty sprzedajesz?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#405 PostWysłany: 13 Maj 2017 21:53 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
No jak to co ? Pewnie przeloty, noclegi itp
Im więcej "usług", tym większą przebitkę da się nagrać :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#406 PostWysłany: 05 Cze 2017 20:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1883
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Może nie jest to temat już obecnie związany bezpośrednio z PL, ale zapewne wielu fanów kojarzy tego zawodnika.
Zmarł Cheick Tiote..

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,293.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#407 PostWysłany: 14 Cze 2017 11:28 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 876
niebieski
Jest już terminarz na nowy sezon premier league.
Start w weekend 12-13 sierpnia.

Cytuj:
Arsenal - Leicester
Brighton - Man City
Chelsea - Burnley
Crystal Palace - Huddersfield
Everton - Stoke
Man Utd - West Ham
Newcastle - Spurs
Southampton - Swansea
Watford - Liverpool
West Brom - Bournemouth


Pełny terminarz -> https://www.premierleague.com/fixtures
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#408 PostWysłany: 21 Cze 2017 10:56 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 363
niebieski
Był ktoś z Was może na meczu Liverpoolu na Anfield? Ciężko z biletami? marzy mi się Premier League i jak już jechać to pasowałoby z Arsenalem 26.08:) ale Liverpool ma 4 runde w LM i mogą mecz przełożyć?
_________________
https://www.youtube.com/user/MrDziewon
Życie w Andaluzji

www.amigoucieka.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#409 PostWysłany: 21 Cze 2017 11:10 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 226
niebieski
Bardzo ciężko, musisz mieć membership i na mecz z lepszymi drużynami jak Arsenal na 100% bez historii meczy z poprzedniego sezonu się nie obejdzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#410 PostWysłany: 22 Cze 2017 09:32 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 363
niebieski
albo pośrednik? jak już jechać to na konkret mecz:) tylko obawiam się terminarzu 4rundy LM
_________________
https://www.youtube.com/user/MrDziewon
Życie w Andaluzji

www.amigoucieka.blogspot.com


Ostatnio edytowany przez krasnal, 22 Cze 2017 10:57, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#411 PostWysłany: 22 Cze 2017 10:07 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 226
niebieski
Możesz przez pośrednika, tylko że licz się z tym że cena będzie wysoka (przebitka z jakieś 300% co najmniej), a co do terminu meczu to podejrzewam że będzie niedziela 12.30.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#412 PostWysłany: 27 Cze 2017 19:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Kwi 2017
Posty: 7
Cześć,

Z góry przepraszam jeśli wątek pojawił się wcześniej.

Przechodząc do meritum:
Kilka dni temu kupiłem membershipy Arsenalu oraz Manchesteru. Wybrałem bezpośrednią wysyłkę do Polski. Jak długo czekaliście na Wasze membershipy?


Pozdrawiam
Piotr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#413 PostWysłany: 27 Cze 2017 21:30 

Rejestracja: 04 Paź 2016
Posty: 104
Zbanowany
Ja w zeszłym roku na membera z Manchesteru, czekałem jakoś z 3 tygodnie. Teraz przedłużałem w maju i jeszcze nie dostałem. Wkrótce mają wysyłać. Nie pękaj, dojdzie. Do zakupu biletów wystarczy Ci na razie numer membera. Nie musisz mieć go fizycznie w ręku. Potem bilety są "nabijane" na kartę i wchodzisz na stadion wkładając kartę do czytnika. Jak nie przyjdzie, to wszystko da się ogarnąć. Infolinia i punkt biletowy na miejscu bardzo przyjazne. Do tej pory nie miałem żadnych problemów np. ze zwrotem biletów. Sam nie znam angielskiego w stopniu komunikatywnym, więc telefonicznie ogarnia mi zawsze sprawy kolega. W punkcie stacjonarnym, w sklepie czy na stadionie poradziłem sobie sam. Z memberem dostaniesz voucher na rocznik Manchesteru z poprzedniego sezonu (taka książka-bardzo fajna) - nie wyrzucaj. Na miejscu, voucher wymienisz na ten rocznik(przez cały sezon). Jak jest z Arsenalem, nie wiem. I raczej nie chcę wiedzieć :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Piotr01 lubi ten post.
 
      
#414 PostWysłany: 30 Cze 2017 17:01 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Wysylka rozpoczyna sie w lipcu. Podoba mi sie opcja lite, gdzie nie dostaje sie tych wszystkoch gadzetow, a cena o polowe tansza. Niestety zawsze idac na mecz szedlem do ticket and membership office po wydrukowanie biletu( zbieram wszystkie z meczy na ktorych jestem), ale od zeszlego sezonu taka przyjemnosc kosztuje 5 funtow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#415 PostWysłany: 03 Lip 2017 12:53 

Rejestracja: 04 Paź 2016
Posty: 104
Zbanowany
Orientujesz się czy wcześniej można wydrukować bilet na mecz? Przykładowo jestem na Old Trafford np. w sierpniu a mam już na karcie nabite bilety na późniejsze miesiące. To wydrukują mi czy dopiero bezpośrednio przed danym meczem?
No i druga sprawa (ważna dla koni :lol: i nie tylko :D ), czy ten wydrukowany bilet ma kod kreskowy do czytnika, czyli czy wejdę na sam bilet czy jednak dalej muszę mieć kartę przy sobie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#416 PostWysłany: 03 Lip 2017 16:43 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Drukowany bilet to normalny papierkowy bilet ze wszystkimi danymi oraz kodem kreskowym. Niestety nie orientuje sie czy wydrukuja Ci bilety na przyszle mecze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#417 PostWysłany: 06 Lip 2017 08:44 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 12
Loty: 57
Kilometry: 146 309
Witam Panow,

14 pazdziernika (sobota) wybieram sie do Londynu i bardzo zalezy mi na tym, zeby udac sie na jeden z ponizszych meczy. Z tego co czytalem bardzo slabo z biletami bez club membership, stad prosba o pomoc, czy jest ktos kto moglby zakupic dla mnie 2 bilety;)? Wolalbym uniknac przeplacania 200+% via posrednik albo konik pod stadionem na godzine przed. Oczywiscie odwdziecze sie.

Watford - Arsenal
Crystal Palace - Chelsea
Tottenham - Bournemouth
Fulham - Preston
Brentford - Millwall
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#418 PostWysłany: 06 Lip 2017 20:31 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
3 mecze derbowe na ktore o bilety bedzie bardzo ciezko! Na Fulham kupisz spokojnie przez neta, a I na Tottenham moze sie udac z racji tego, ze graja na Wembley I slaby przeciwnik.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#419 PostWysłany: 06 Lip 2017 20:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
jakubmistrz napisał(a):
Witam Panow,

14 pazdziernika (sobota) wybieram sie do Londynu i bardzo zalezy mi na tym, zeby udac sie na jeden z ponizszych meczy. Z tego co czytalem bardzo slabo z biletami bez club membership, stad prosba o pomoc, czy jest ktos kto moglby zakupic dla mnie 2 bilety;)? Wolalbym uniknac przeplacania 200+% via posrednik albo konik pod stadionem na godzine przed. Oczywiscie odwdziecze sie.

Watford - Arsenal
Crystal Palace - Chelsea
Tottenham - Bournemouth
Fulham - Preston
Brentford - Millwall

Kupisz na Fulham, na jeden z najładniejszych stadionów w Wielkiej Brytanii: http://numer14.pl/tag/fulham/
Może na jakiś inny mecz też się uda, musisz pilnować. Jeśli chodzi o Londyn, to koniecznie ten link: http://www.tlfg.uk/
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#420 PostWysłany: 06 Lip 2017 21:27 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Stadion Fulham to przede wszystkim super lokalizacjia przy Tamizie. Palace sprzedaje bilety tylko memberom, a Watford regularnie wyprzedaje wszystkie miejsca( mecz z Arsenalem zawsze przyciaga wiecej kibico niz zwykly mecz, a ponadto w Watford w przypadku otwartej sprzedazy najpierw pierwszenstwo maja ludzie, ktorzy juz istnieja w baize biletowej). Na te dwa mecze moim zdaniem nie ma praktycznie zadnych szans na kupno biletu( nie liczac konikow I innych form nabycia miejscowki z drugiej reki). Brentford ma maly stadion I spotkanie ze slynna ekipa Millwall na pewno zwabi wystarczajaco ludzi, aby zapelnic Wszystkie miejsca. Ze wzgledow bezpieczenstwa tutaj takze moga wprowadzic rozne restrykcje co do sprzedazy wejsciowek. Tottenham moze byc do ogarniecia, ale pewnie musisz sledzic strone I termin wejscia biletow do sprzedazy. Na Fulham na pewno kupisz bilet nawet w dniu meczu w kasach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 659 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 33  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group