Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 659 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
#361 PostWysłany: 08 Gru 2016 01:14 

Rejestracja: 07 Kwi 2016
Posty: 6
Mam pytanko co do biletów na Anfield. Mam zarezerwowane loty do Liverpoolu od 10 do 13 marca. 11 jadę do Manchesteru na City - Stoke, tam z biletami nie ma problemu. Natomiast jak wygląda sprawa na Anfield? - 12 marca jest mecz z Burnley. Czy z biletami ze stubhub/ticketbis normalnie wejdę na stadion? I jeśli tak, to kiedy te bilety są najtańsze? A może są jakieś inne lepsze wyjścia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#362 PostWysłany: 08 Gru 2016 09:57 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Jak będziesz regularnie śledził stronę Liverpoolu to trafisz bilet z oficjalnego źródła. Nie chce mi się wierzyć, że Burnley przyciągnie komplet widzów.
Jeżeli jednak chcesz od pośredników to szukaj przede wszystkim na viagogo - drogo, ale przynajmniej sprawdzony kanał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#363 PostWysłany: 08 Gru 2016 09:59 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 226
niebieski
Jeśli chodzi o oficjalny kanał sprzedaży online przez główną stronę LFC to w tym sezonie nie ma już raczej General Sale czyli biletów które można kupić bez Membershipa, trzeba go posiadać, na około 2 tyg przed meczem jest Additional Members Sale.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#364 PostWysłany: 08 Gru 2016 10:16 

Rejestracja: 07 Kwi 2016
Posty: 6
Ile biletów przysługuje na jeden membership?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#365 PostWysłany: 08 Gru 2016 10:35 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 226
niebieski
1 member=1 bilet
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#366 PostWysłany: 08 Gru 2016 11:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Maciek78 napisał(a):
Jak będziesz regularnie śledził stronę Liverpoolu to trafisz bilet z oficjalnego źródła. Nie chce mi się wierzyć, że Burnley przyciągnie komplet widzów.
Jeżeli jednak chcesz od pośredników to szukaj przede wszystkim na viagogo - drogo, ale przynajmniej sprawdzony kanał.

19elnino20 napisał(a):
Jeśli chodzi o oficjalny kanał sprzedaży online przez główną stronę LFC to w tym sezonie nie ma już raczej General Sale czyli biletów które można kupić bez Membershipa, trzeba go posiadać, na około 2 tyg przed meczem jest Additional Members Sale.


W związku z rozbudową stadionu i wynikami ankiet robionych wśród kibiców pod koniec zeszłego sezonu, zmieniła się od tego roku polityka sprzedaży biletów Liverpoolu. General Sale, który kiedyś tutaj opisywałem już nie istnieje wcale. . Tzn. istnieje, ale jest ograniczony tylko dla ludzi z liverpoolskim kodem pocztowym. Także jak macie kogoś w mieście to kupicie bilet łatwiej niż kiedyś, jak nie to nie kupicie wcale (tzn. kupicie jak macie membership). Chodzio

srybus napisał(a):
Mam pytanko co do biletów na Anfield. Mam zarezerwowane loty do Liverpoolu od 10 do 13 marca. 11 jadę do Manchesteru na City - Stoke, tam z biletami nie ma problemu. Natomiast jak wygląda sprawa na Anfield? - 12 marca jest mecz z Burnley. Czy z biletami ze stubhub/ticketbis normalnie wejdę na stadion? I jeśli tak, to kiedy te bilety są najtańsze? A może są jakieś inne lepsze wyjścia?


Z biletami z portalu pośredniczącego najprawdopodobniej dostaniesz czyjąś kartę, wejdziesz z nią bez problemu na stadion (nikt nie kontroluje danych na bramkach, przykładasz kartę i wchodzisz) i potem ją pewnie będziesz jakoś miał zwrócić. Nie powinno być problemów. Problem tylko w tym, że przebitki jakie tam mają są bardzo wysokie. Niewykluczone, że taniej wyjdzie Ci wziąć najtańszy membership dający dostęp do biletów (27gbp) i kupić bilet we wspomnianej przez @‌19elnino20‌ Additional Members Sale, które na mecz z Burnley na 99% się odbędzie. Wtedy tylko przypilnować sobie terminu sprzedaży biletów, być na stronie o wyznaczonym czasie (a najlepiej godzinę wcześniej i nie odświeżać!) i bilety Twoje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#367 PostWysłany: 12 Gru 2016 13:10 

Rejestracja: 07 Kwi 2016
Posty: 6
Dzięki wielkie za info :) Jeszcze mam pytanko dot. biletów na City - Liverpool 18 marca. Na tę chwilę bilety są dostępne tylko dla Members, jest szansa że będzie można je normalnie kupić w późniejszym terminie? Przykładowo na Arsenal są dostępne bilety w general sale, a do meczu zostało kilka dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#368 PostWysłany: 13 Gru 2016 13:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3057
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
pewnie tysięczna powtórka :?
Crystal Palace: jak wrzucę sobie 1x "membership" do koszyka, to mogę do tego dobrać bilet dla siebie +3 ?
Czy ta pozostała trójka może wtedy bez "membershipa" wejść ?
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#369 PostWysłany: 14 Gru 2016 18:07 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
City biletów na united I Liverpool nie wprowadza do otwartej sprzedazy z racji na niewielki dystans dzielacy kluby. Chca uniknac sytuacji w ktorej kibice tych druzyn siedza z kibicami city. Na Crystal Palace bilet na premier league tylko z membershipem. ! membership to jeden bilet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#370 PostWysłany: 15 Gru 2016 12:46 

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 391
Loty: 100
Kilometry: 105 516
niebieski
Mamy tu kogoś z membershipem na united?
Chciałem spytać czy z membershipem można kupić 6 biletów na ligę europejską?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#371 PostWysłany: 15 Gru 2016 13:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 223
Loty: 355
Kilometry: 559 189
niebieski
Z tego co mi wiadomo to nie, ale powinna być sprzedaż otwarta z uwagi na stosunkowo małe zainteresowanie pucharami w Anglii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#372 PostWysłany: 15 Gru 2016 13:47 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Narazie jest jeden bilet na jeden membershi, ale na pewno bilety będą w otwartej sprzedaży.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#373 PostWysłany: 15 Gru 2016 15:25 

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 391
Loty: 100
Kilometry: 105 516
niebieski
Właśnie mam obawy, na Feyenoord najpierw była otwarta sprzedaż a potem tylko dla członków klubu.
Teraz też zrobili tak, że obowiązuje tylko membership zakupiony przed losowaniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#374 PostWysłany: 15 Gru 2016 18:04 

Rejestracja: 05 Lut 2016
Posty: 92
Loty: 27
Kilometry: 33 492
Ja mam membery na United. Z Feyenoordem wyglądało to tak, że na początku na jednego membera mogłem kupić 6 biletów z czego oczywiście skorzystałem następnie w dalszej części sprzedaży zmienili 1 member = 1 bilet, mało tego member musiał być wyrobiony przed 26 sierpnia i zwłaszcza ten ostatni zapis był dla mnie nie zrozumiały bo było kilka tys pustych miejsc na stadionie. W chwili obecnej na LE 1 member= 1bilet, póki co nie widzę zapisu o dacie wyrobienia tego membera :)
Góra
 Profil Relacje PM off
z0mb3k lubi ten post.
 
      
#375 PostWysłany: 15 Gru 2016 20:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3057
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
Wojtek36 napisał(a):
C Na Crystal Palace bilet na premier league tylko z membershipem. ! membership to jeden bilet.


czy aby na pewno ? nie jest przypadkiem tak, że ilość biletów jaką można nabyć na 1 membershipa jest zależna od klasy przeciwnika ?
w obu przypadkach mam w koszyku silver membership

1. mecz ze Swansea i opcja 1+3

Załącznik:
444.jpg
444.jpg [ 97.53 KiB | Obejrzany 1219 razy ]


2. mecz z Evertonem i opcja 1+1

Załącznik:
222.jpg
222.jpg [ 101.13 KiB | Obejrzany 1219 razy ]
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#376 PostWysłany: 17 Gru 2016 17:50 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Moze istnieje ewentualnosc kupienia kilku bioletow, ale na wszystkie musi byc membership. Nie jestem przekonany. Wrzuc do koszyka I sprobuj kupic.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#377 PostWysłany: 19 Gru 2016 22:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 146
Kilometry: 167 097
niebieski
W dwa dni w Londynie zobaczyłem jeden z najbardziej hipsterskich klubów w Anglii i usiadłem na najstarszej trybunie w zawodowym futbolu. Sprawdziłem też, gdzie był kurnik Wimbledonu i w którym miejscu stał Kryształowy Pałac, gdzie zaczęła się historia Crystal Palace. Polecam :mrgreen:
Fulham
Załącznik:
DSC02750.JPG
DSC02750.JPG [ 230.87 KiB | Obejrzany 1132 razy ]

Wybrałem się na mecz o nic, tylko po to, by usiąść na najstarszej trybunie w zawodowym futbolu. Było warto.
Szczerze mówiąc, jak na Londyn wybór był niewielki. W poniedziałkowy wieczór Haringey Borough grało co prawda przy White Hart Lane, ale w tym przypadku oznacza to ulicę, a nie stadion. Coles Park w północnym Londynie wygląda na tyle smutno, że wybrałem mecz o nic, czyli Fulham kontra West Ham w Professional U23 Development League. Widzów garstka, ale za to jakie widoki.
Craven Cottage, kiedyś królewski pawilon myśliwski, ma ponad trzystuletnią historię. W piłkę gra się tu stosunkowo niedawno, od 1894 roku. Pospiesznie wybudowana trybuna została uznana za niebezpieczną, więc projekt stadionu zamówiono u Archibalda Leitcha.
Załącznik:
DSC02718.JPG
DSC02718.JPG [ 210.7 KiB | Obejrzany 1132 razy ]

Dulwich Hamlet
Załącznik:
DSC02970.JPG
DSC02970.JPG [ 183.58 KiB | Obejrzany 1132 razy ]

Wokół murawy w południowym Londynie mnożą się różowe szaliki i tęczowe flagi. W ciągu 5 lat frekwencja na stadionie Dulwich Hamlet wzrosła 10-krotnie. Jedno wynika z drugiego.
Załącznik:
DSC02961.JPG
DSC02961.JPG [ 231.39 KiB | Obejrzany 1132 razy ]

Różowo-niebiescy przez wiele dekad byli klubem, jakich wiele. Od paru lat otwarty w 1912 roku stadion o jakże mistrzowskiej nazwie, Champion Hill, zawsze wypełnia się przynajmniej w połowie. To najwyższa frekwencja w lidze, dwa razy lepsza od kolejnego zespołu. Nagle klub stał się modny. Dulwich Hamplet znalazł się m.in. na liście sześciu najbardziej hipsterskich klubów na świecie. "The Guardian" dodaje też, że piłkarski hipster to człowiek, dla którego "The Blizzard" jest zbyt mainstreamowy. Jak widać, poprzeczka jest zawieszona naprawdę wysoko.

Herbów klubów z całego świata jest tu więcej, niż w niejednym muzeum. Klubowymi vlepkami oblepione są płoty i słupy, kolejne loga widać na czapkach kibiców. Najczęściej widzę symbol Altony 93, hamburskiego klubu o charakterze zbliżonym do FC St Pauli. W oczy rzuca się też logo tak kochanej w Polsce organizacji FARE. W zeszłym roku Dulwich Hamlet było pierwszym klubem, który oficjalnie wsparł antyhomofobiczną kampanię. Piłkarze wystąpili w tęczowych sznurówkach. Głośno było też o towarzyskim meczu z Stonewall FC, pierwszym klubem nazywającym siebie homoseksualnym (mistrz rozgrywek o nazwie Gay Football World Champions) i akcji "Czarny miesiąc". O "Refugees welcome" nawet nie będę się rozwodził, bo jakiś czytelnik mi się rozchoruje.

"Nie dbamy o to, w której drużynie grasz" z tęczową flagą. Z polskiego punktu widzenia cała ta otoczka jest tak odległa, jakby klub był na Marsie. Ważne jest jednak to, że na 7. poziomie rozgrywkowym, w soboty 3 tysiące osób płaci 10 funtów, by w miłej atmosferze obejrzeć mecz. A przecież Londyn to najbardziej piłkarskie miasto na świecie. Nigdzie nie ma tylu zawodowych drużyn, nigdzie nie jest rozgrywanych tyle meczów, co nad Tamizą w sobotnie popołudnia.
Więcej o tym wypadzie na Dulwich Hamlet tutaj.
Plough Lane
Załącznik:
DSC_08111.jpg
DSC_08111.jpg [ 308.09 KiB | Obejrzany 1132 razy ]

Piłkarze Wimbledonu spędzili tu 80 lat. W czasach "Szalonego gangu" Plough Lane nazywano najgorszym kurnikiem w Premier League. Zaniedbane trybuny, fatalna murawa, kibice tuż przy linii lżący rywali. Wimbledon chce tu wrócić.
Z utratą Plough Lane kibice Wimbledonu nigdy się nie pogodzili. Dla nich to duchowy dom, symbol "Szalonego gangu". Utrata stadionu była jednym z powodów, że klub został przeniesiony do Milton Keyns i przestał istnieć. Wimbledon, już jako AFC, zamierza wrócić na Plough Lane. Kilkaset metrów od miejsca, w którym znajdował się stary stadion, położony jest Wimbledon Greyhound Stadium, miejsce wyścigów psów i tor żużlowy. Klub chce przebudować stadion na piłkarski (początkowo na 11 tys. osób, docelowo na 20 tys.) i wybudować 600 mieszkań.
Załącznik:
DSC02853.JPG
DSC02853.JPG [ 193.99 KiB | Obejrzany 1132 razy ]

White City
Załącznik:
DSC02881.JPG
DSC02881.JPG [ 167.56 KiB | Obejrzany 1132 razy ]

Wielu słyszało, że długość dystansu maratońskiego to efekt jej wyznaczenia na Igrzyskach Olimpijskich w 1908 roku. Niewielu zastanawia się, na jakim stadionie była meta. Stadion White City stał niedaleko Loftus Road, gdzie gra QPR.
Crystal Palace
Załącznik:
DSC02808.JPG
DSC02808.JPG [ 191.18 KiB | Obejrzany 1132 razy ]

Kryształowy Pałac zbudowany na Wielką Wystawę (1851) stanął w Hyde Parku. Miał 500 metrów długości i stanowił jedno z największych osiągnięć ówczesnej techniki budowlanej. Budynek przeniesiono do Sydenham. W miejscu, które widać na zdjęciu, stał do pożaru w 1936 roku. Okolica była już wtedy znana jako Crystal Palace.
Schodząc ze wzgórza jak na dłoni widać obecny obiekt o nazwie Crystal Palace National Sports Centre. Ciekawsze od jego obecnego stanu są jego historia i przyszłość. W tym miejscu stał stadion Crystal Palace, na którym od 1895 do 1914 roku rozgrywano finały Pucharu Anglii. Właściciele stadionu chcieli, żeby grał tutaj też zespół ligowy. Tak powstał Crystal Palace FC. W 1913 roku finał FA Cup, gdy Aston Villa pokonała Sunderland, na trybunach zasiadło 120 tys. kibiców.
Poniżej widok na Selhurst Park.
Załącznik:
DSC02809.JPG
DSC02809.JPG [ 188.87 KiB | Obejrzany 1132 razy ]

Jeśli kogoś interesuje groundhopping, to o wypadzie na Dulwich Hamlet pisałem tutaj, więcej tekstu i fotek z Fulham i Crystal Palace tutaj a o Plough Lane i White City tu.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
#378 PostWysłany: 28 Gru 2016 09:43 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Historia zatoczyła koło. Wimbledon jest wyżej w tabeli niż MK Dons i po raz pierwszy zagrali ze sobą mecz ligowy. Wydawać by się mogło, że ciśnienie będzie olbrzymie, ale para poszła chyba w gwizdek
http://tourdefootball.pl/mk-dons-afc-wimbledon-10/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#379 PostWysłany: 01 Sty 2017 18:45 

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 391
Loty: 100
Kilometry: 105 516
niebieski
Manchester United vs Saint Etienne - zwiększyli liczbę biletów z 1 do 4 na jeden Membership.
Ciągle jest tylko to ograniczenie, że trzeba było mieć membership przed losowaniem.

"Tickets for this game are now on sale to Official Members who existed on the Club ticketing database prior to midnight on Sunday 11th December. Each Official Member can buy upto 4 tickets."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#380 PostWysłany: 06 Sty 2017 23:38 

Rejestracja: 24 Kwi 2015
Posty: 55
W jakiej cenie chodzą bilety pod stadionem od koników na mecze Manchesteru United z rywalami typu Swansea/Bournemouth?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 659 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 33  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group