Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Gdańsk
#1 PostWysłany: 16 Paź 2011 12:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Szukam taniego noclegu w Gdańsku dla dwóch osób z w miarę dobrym dojazdem na lotnisko i przyzwoitym dojazdem do centrum.
Ląduje w Gdańsku po 23 a dwa dni później wylatuję o 6. Więc dobra komunikacja z lotniskiem jest dużym plusem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
 Temat postu: Re: Gdańsk
#2 PostWysłany: 29 Gru 2011 00:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2011
Posty: 29
Podbijam temat , Gaszpar może się podzielisz jak ta sprawe rozwiązałeś .
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdańsk
#3 PostWysłany: 23 Lut 2012 01:18 

Rejestracja: 07 Cze 2011
Posty: 85
Loty: 2
Kilometry: 3 738
Happy Seven Hostel. Cena 40 zł/doba w dormie 12 os. ze śniadaniem, kawa, herbata, mleczko i internet bez ograniczeń, do tego czysto, schludnie i pełna kultura. Do dworca ok 20 min spokojnym krokiem. Stamtąd 2 razy na godzinę kursuje autobus 210 (linia specjalna) na lotnisko. Cena biletu 3,8 zł,czas jazdy ok 40 minut. Jechałem, polecam. Co do hostelu spałem 2 razy i jadę tam w marcu 3 raz ze znajomymi, hostel zdecydowanie polecam!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdańsk
#4 PostWysłany: 07 Kwi 2012 17:58 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Bardzo proszę o namiary na jakiś fajny nocleg/jedna noc/ w Gdańsku, dla czterech osób. Możliwie, żeby był dobry dojazd do lotniska, czy Centrum. Sprawdziłem podany wyżej hostel. Cena za łóżko w pokoju wieloosobowym to 60 zł. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdańsk
#5 PostWysłany: 08 Kwi 2012 10:55 

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 7
Cześć, ja wam polecam ten nocleg w Gdańsku http://mieszkaniegdansk.ugu.pl/ byłem tam, mieszkanie jest bardzo czyste, zadbane i fajnie urządzone, cena nie wysoka. Do morza bardzo blisko, byłem z dziewczyną, na pewno jeszcze tam wrócimy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdańsk
#6 PostWysłany: 08 Kwi 2012 11:27 

Rejestracja: 26 Sty 2012
Posty: 36
Ostatnio widziałem ofertę hotelu Scandic 4**** naprzeciwko dworca PKP i kilkadziesiat metrów od starówki za 135 zł za dwie osoby. Kilka dni temu było kilka terminów na kwiecień w tej cenie :)
_________________
:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdańsk nocleg
#7 PostWysłany: 13 Kwi 2012 22:24 

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 2
helo, ja korzystam zawsze jak przylatuje z www.noclegiwgdansku.info , kiedys nazywali się ego-centrum.pl jak jeszcze zaczynałem przylatywać do Gda na wakacje. Maja ładne mieszkanka - jako plus powiem wam ze koszt mam niższy niż w hostelu - no i wg mnie lepszą jakość bo własne mieszkanie za 80-90zł ? dla mnie i dziewczyny. Byłem już u nich 3 razy, 2 razy bliżej centrum i raz w oliwie - jak przyleciałem na opener heinekena w zeszłym roku. Generalnie polecam - tylko żeby i dla mnie starczyło miejsca :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdańsk
#8 PostWysłany: 26 Kwi 2012 08:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 442
Loty: 64
Kilometry: 148 809
niebieski
Co prawda nie w samym Gdańsku ale szybki dojazd SKM i mamy fajnie :)

http://www.trojmiasto-apartamenty.pl/

Gorąco polecam mieszkania u tego wynajmującego.
Mieszkanie w Gdyni na Podolskiej:
Cena w kwietniowy weekend 2011 wynosiła 160 zł/2 doby dla dwóch osób.

Schludnie, czysto i bez problemowo.
Super lokalizacja przy SKM, w prawie samym centrum Gdyni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdańsk
#9 PostWysłany: 26 Kwi 2012 11:54 

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 10
Hostel przy Targu Rybnym
http://www.booking.com/hotel/pl/hostel- ... 3wodh3LSzA

Za jedną noc w dwuosobowym pokoju zapłaciliśmy 45zł poza sezonem, była to oferta last minute. Położenie bardzo fajne bo przy samej Motławie, 15 minut piechotką na dworzec PKP, 5 minut na Długą.
Za tą cenę standard całkiem całkiem, wi-fi, komputer w jadalnio-recepcji, kawa, herbata i śniadanie. Łazienka wspólna na korytarzu. Mogę polecić z czystym sumieniem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdańsk
#10 PostWysłany: 08 Maj 2012 20:41 

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 27
Ja polecam hostel La Guitarra, znajduje się tuz przy rzece, praktycznie przy samym początku deptaku wzdłuż Motławy obowiązkowego miejsca do odwiedzenia. Łóżko w 8 osobowym pokoju zapłaciłam 25zł jeśli rezerwuje się przez hostelworld.com. Śniadanie, wi-fi czy komputer z dostępem do Internetu w cenie. Hostel działa od roku, ma nowe meble, jest dobrze wyposażona kuchnia więc spokojnie można samemu coś ugotować. Czysto i schludnie, 10-15min pieszo od dworca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdańsk
#11 PostWysłany: 21 Lip 2012 15:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2012
Posty: 60
Nocował może ktoś z Was w tym miejscu? Blisko terminala:
[url]http://www.tupalo.com/pl/gdańsk/knop-jarosław-noclegi[/url]
Zastanawiam się nad tą miejscówką na wrzesień. Będę wdzięczny za wszystkie opinie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdańsk
#12 PostWysłany: 29 Lip 2012 13:20 

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 2
Dla studentów uczelni medycznych: za 10 zł/noc/osoba akademik GUMedu. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdańsk
#13 PostWysłany: 23 Sie 2012 21:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Mateusz napisał(a):
Dzisiaj zarezerwowałem jedną noc w Amber Studio w Gdańsku. Dwójka za 80zł. Dam znać jak było ;)
I jak?

Może ktoś jeszcze polecić coś czego nie było w tym temacie w dobrej cenie i fajne, schludne dla 2 osób na jedną noc. W miarę blisko centrum itp?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdańsk
#14 PostWysłany: 29 Sie 2012 20:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Wybrałem MIKS http://pokoje-miks.pl/ - jak tylko wrócę to podzielę się wrażeniami
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdańsk
#15 PostWysłany: 11 Wrz 2012 19:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
MIKS o którym wspomniałem wyżej całkiem okej, nie ma luksusów ale jest dobre miejsce - Wrzeszcz - z Galerii Bałtyckiej przy PKP Wrzeszcz na który z lotniska dostaniemy się 110 w 30min można dojechać tramwajem numer 5 w 10 minut. Blisko na PGE Arene a na plażę w Brzeźnie jest tramwaj numer 3.
Miła obsługa, spokojna okolica (tory blisko ale nie odczułem tego) i dobra cena 40zł/osoba/pokój 2 osobowy ze łazienką na korytarzu. Może jeszcze kiedyś skorzystam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdańsk
#16 PostWysłany: 11 Wrz 2012 22:20 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 19
a może ktoś z tego forum ma pokój do wynajęcia na dłuższy okres, Gdańsk, Gdynia lub Sopot.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdańsk
#17 PostWysłany: 11 Wrz 2012 22:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Spałem raz w tym Amber Studio i było bardzo przyzwoicie. Na lotnisko trochę daleko ale na plażę a piechotkę z 5min.
Z zewnątrz nie wygląda zbyt okazale ale w środku wszystko OK.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdańsk
#18 PostWysłany: 31 Gru 2012 19:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Ma ktoś coś nowego do polecenia albo widział jakiś fajny grupon? Bo szykuje się weekend w marcu ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdańsk
#19 PostWysłany: 31 Gru 2012 19:55 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 285
Loty: 229
Kilometry: 333 099
niebieski
W centrum Sopotu mieszkałem w mieszkaniu (2 min, od plaży i 6 minut od Monciaka), 150 zł/noc, niezależnie od liczby osób, ale miejsce jest na maksymalnie 4. A żeby było komfortowo to 3. Mogę na PW wysłać kontakt
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gdańsk
#20 PostWysłany: 05 Sty 2013 17:05 

Rejestracja: 23 Gru 2012
Posty: 299
Loty: 225
Kilometry: 284 723
niebieski
ja zawsze zatrzymuje sie tutaj u tego pana, ma on 3 mieszkanka w tym samym bloku
http://www.noclegi-gda.pl/

opnie mozna poczytac na stronie booking.com
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group