Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 229 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Warszawa
#41 PostWysłany: 26 Lis 2012 20:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lis 2012
Posty: 6
Ile wychodzi najtańszy akademik aktualnie, wie ktoś...?
_________________
Długość podróży każe mniemać, że się w końcu przybyło.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: Warszawa
#42 PostWysłany: 20 Sie 2013 14:29 

Rejestracja: 19 Kwi 2013
Posty: 5
Jeśli chodzi o moje doświadczenia noclegowe:

Blisko centrum - Tamka Hostel http://www.tamkahostel.pl/ - spałam tam jedną noc w pokoju 8-osobowym. Koszt 40zł, warunki średnie. Pokój był praktycznie w piwnicy. Miał swoją łazienkę ale była brudna, woda nie spływała. Pokój koedukacyjny. Nie polecam.

Samo centrum - Schronisko Młodzieżowe http://www.hostelsmolna30.pl/pl/ - spałam tutaj dwukrotnie, łazienki na korytarzu ale nie było to dla mnie uciążliwe. Łóżko w pokoju 4-osobowym kosztowało 55 zł ale poza mną, była tam tylko jedna osoba. Warunki naprawdę fajne, ładnie i czysto. Natomiast jak spałam w pokoju wieloosobowym, płaciłam 40 zł i było dużo gorzej. Niewygodne, skrzypiące łóżka i brak pościeli. Schronisko jest zamknięte w godzinach od północy do 6 rano. Na piętrze znajdują się piłkarzyki, korzystałam ze znajomymi, sprawne:D Polecam ale nie pokój wieloosobowy.

Blisko Łazienek - Planet Hostel http://planethostel.pl/ - znajduje się w kamienicy, do centrum jeżdżą tramwaje. Bardzo wygodne łóżko! W pokoju 2-os z łazienką, z niedzieli na poniedziałek pokój kosztował 140zł, cena ze śniadaniem. Nowe sprzęty, fajna kuchnia, ogólnie polecam:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa
#43 PostWysłany: 28 Sie 2013 18:05 

Rejestracja: 02 Sty 2012
Posty: 117
Ja szukam czegoś innego - mianowicie noclegu 9-12 listopada dla 4 osób (2 pokoje) o dość wysokim standardzie - 4-5* (ew. 'dobre' 3*). Nie musi być supertanio (nie oczekuję tej klasy noclegu za 20 zł za noc), ale zdarzają się oferty z intercontinentala - tak więc interesuje mnie coś dobrego w atrakcyjnej cenie. Byłbym wdzięczny za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa
#44 PostWysłany: 28 Sie 2013 18:41 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
neonet napisał(a):
Ja szukam czegoś innego - mianowicie noclegu 9-12 listopada dla 4 osób (2 pokoje) o dość wysokim standardzie - 4-5* (ew. 'dobre' 3*). Nie musi być supertanio (nie oczekuję tej klasy noclegu za 20 zł za noc), ale zdarzają się oferty z intercontinentala - tak więc interesuje mnie coś dobrego w atrakcyjnej cenie. Byłbym wdzięczny za pomoc.


przecież ofert jest mnóstwo? Merucre, Radisson, Marriot, Bristol, Intercontinental, Hyatt, Westin, Hilton...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa
#45 PostWysłany: 01 Wrz 2013 12:17 

Rejestracja: 02 Sty 2012
Posty: 117
maxima napisał(a):
neonet napisał(a):
Ja szukam czegoś innego - mianowicie noclegu 9-12 listopada dla 4 osób (2 pokoje) o dość wysokim standardzie - 4-5* (ew. 'dobre' 3*). Nie musi być supertanio (nie oczekuję tej klasy noclegu za 20 zł za noc), ale zdarzają się oferty z intercontinentala - tak więc interesuje mnie coś dobrego w atrakcyjnej cenie. Byłbym wdzięczny za pomoc.


przecież ofert jest mnóstwo? Merucre, Radisson, Marriot, Bristol, Intercontinental, Hyatt, Westin, Hilton...



Maxima - chyba sie nie zrozumielismy - szukam czegos wlasnie tej klasy, ale w cenie nieco ponizej cennikowej (ostatnio ktos publikowal post z Intercontinentalem na 15 pazdziernika za ok 150 zl) - i tego szukam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#46 PostWysłany: 13 Paź 2013 20:18 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 339
Kilometry: 501 360
Śpię właśnie w hotelu Gromada *** na ul. 17 stycznia, ponieważ jutro lecę do Budapesztu porannym lotem. Hotel pochodzi z poprzedniej epoki, jednak zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie, gdyż cena jest przystępna, ale nie tylko dlatego.

165 pln, przez Booking.com, to chyba było Flash Deals. W cenie napoje w postaci kawy herbaty i 2x0,5l mineralki. Śniadania od godz. 6 rano (mamy samolot o 8 rano, więc dla nas bomba), też w tej cenie. Dostęp do netu. Pokoje duże przestronne i ciche. Łazienki (wanna z natryskiem) również. Telewizor starego typu. Czajnik. Wygodne wyrka (mamy twin). Elegancki jak na *** hol, wejście i recepcja.

Zauważyłem już wcześniej, że hotel budowano w poprzedniej epoce, również firma Gromada to biuro podróży popularne w czasach PRL. Jednak jest fajnie. Czysto. Schludnie i poprostu chce się spać w takim hotelu i za taką cenę. Polecam. Szczególnie tym, którzy jak ja, szukają noclegu przed porannym wylotem. Do lotniska Chopina mam 15 minut na piechotę, albo 2 przystanki autobusem. Jeśli trafi się wam ten hotel w podobnej cenie, a szukacie czegoś do przekimania koło lotniska... BRAĆ!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#47 PostWysłany: 25 Paź 2013 15:34 

Rejestracja: 16 Sie 2012
Posty: 5
Poszukuje noclegu w woj. Mazowieckim z jacuzzi w pokoju. Chce zorganizować romantyczny wieczór z dziewczyną. Dużo ofert przejrzałem ale szukam czegoś sprawdzonego z polecenia. O cenę będę się martwił później ;)


Ostatnio edytowany przez wężu, 25 Paź 2013 16:07, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#48 PostWysłany: 25 Paź 2013 16:06 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
wężu napisał(a):
Poszukuje noclegu w woj. Mazowieckim z jacuzzi w pokoju. Może ktoś sie spotkał ?


może takie coś: http://www.hotelnarvil.pl/hotel/room.ph ... geID=28893

widziałam keidyś w jakimś programie tv
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#49 PostWysłany: 25 Paź 2013 17:31 

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 62
Ja szczerze mogę polecić Hostel CoCo w al. jerozolimskich, bardzo dobra lokalizacja, świetne warunki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#50 PostWysłany: 05 Lis 2013 19:53 

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 2
zaczynam w ten weekend studia na SGH i poszukuję jakiegoś skromnego ho(s)telu. Najlepiej jakby był w okolicach SGH, bo będzie to moja pierwsza wizyta w Wawie i nie chciałbym się zapuszczać w dalsze rejony nowego miasta, zwłaszcza, że zajęcia zaczynam o 8 rano. Może ktoś coś polecić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#51 PostWysłany: 19 Lis 2013 12:06 

Rejestracja: 19 Lis 2013
Posty: 4
Polecam hotel "Metropol"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#52 PostWysłany: 20 Lis 2013 13:58 

Rejestracja: 20 Lis 2013
Posty: 3
Polecam Hotel Atos na Warszawskim Mokotowie
_________________
www.hotelatos.pl - hotele w Warszawie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#53 PostWysłany: 10 Gru 2013 23:54 

Rejestracja: 10 Gru 2013
Posty: 1
wężu napisał(a):
Poszukuje noclegu w woj. Mazowieckim z jacuzzi w pokoju. Chce zorganizować romantyczny wieczór z dziewczyną. Dużo ofert przejrzałem ale szukam czegoś sprawdzonego z polecenia. O cenę będę się martwił później ;)



Rest Hotel Warszawa - masz jacuzzi i wiele innych atrakcji dla dwojga :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#54 PostWysłany: 07 Lut 2014 11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 88
A czy ktoś z was pomieszkiwał już w http://www.hotelaramis.pl ?
Wybieramy się wkrótce z narzeczoną na weekend pozwiedzać trochę Warszawę - Muzeum Powstania Warszawskiego, CN Kopernik itd. Będą to dosłownie 2 noclegi - nie nie chcemy na tym oszczędzać :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#55 PostWysłany: 07 Lut 2014 19:04 

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 91
Ja miałam http://www.hotelaramis.pl zarezerwowany nocleg w tym hotelu, ale znalazłam w pobliżu inną ofertę i zrezygnowałam z aramisa. Mój apartament (mieszkanie w bloku) mieścił się też na Mokotowie i nazywał się Euroapartments (chyba), na pewno na ul. Bernardyńskiej. Zapłaciłam wprawdzie 9 zł więcej, ale byłam bardzo zadowolona, bo przede wszystkim mieliśmy tam do dyspozycji w pełni wyposażoną kuchnię. Nie wiem jak to wychodzi dla 2 osób, bo my byliśmy w 4 osoby i w aramisie miałam zamówione 2 dwójki. Na bernardyńskiej lokum jest przeznaczony dla 6 osób (3 pokoje), ale my korzystaliśmy w 4 i było komfortowo. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#56 PostWysłany: 07 Lut 2014 22:11 

Rejestracja: 18 Lut 2011
Posty: 185
Kilkakrotnie nocowałam w Aramisie,wyposazenie pokoju takie same.jak w sąsiednim 2* Atosie.
Najtaniej placilam 94zl za pokoj dwuosobowy.
Czysto,cieplo,cicho.
Przystanek autobusowy dla wracających do hotelu bezpośrednio przy hotelach (sa tam trzy-Portos 3*,Atos 2*,Aramis 1*).
Aramis najdalej od ulicy.
Z tego samego przystanku można dojechać bezpośrednim autobusem na Okęcie.
Polecam hotel-tanio,za calkiem dobre warunki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#57 PostWysłany: 07 Lut 2014 22:13 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
benx napisał(a):
A czy ktoś z was pomieszkiwał już w http://www.hotelaramis.pl ?
Wybieramy się wkrótce z narzeczoną na weekend pozwiedzać trochę Warszawę - Muzeum Powstania Warszawskiego, CN Kopernik itd. Będą to dosłownie 2 noclegi - nie nie chcemy na tym oszczędzać :)


ja nocowałem w tym hotelu dwukrotnie i polecam :) wadą trochę jest brak czajnika oraz ogólnie kuchni, ale sam pokój był fajny (chociaż trochę na 2x jednoosobowe łóżko to gorzej niż dwuosobowe, ale nie mają takich w ofercie, trochę szkoda), ładnie urządzony, czysty, schludny, do łazienki też nie mam zastrzeżeń :) wifi łapie, trochę małę telewizory, no ale nie jedzie się tv oglądać :P dojazd do centrum w 15 minut, autobusy spod nosa 519, 501, 180. No i tuż obok Da Grasso, sklepy w okolicy (Biedronka niestety 4 przystarnki autobusem, ale nie tak strasznie daleko jst MarcPol :) )

Ogólnie jak ktoś potrzebuje się przespać i nie ma wielkich wymagań to ten hotel jest ok, jednak ewentualnie zastanowiłbym się nad dopłaceniem z 10 zł do Atosa (jest tuż obok, a z zewnątrz wygląda ładniej, chociaż w środku nie byłem nigdy :P )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#58 PostWysłany: 10 Lut 2014 09:24 

Rejestracja: 15 Sty 2014
Posty: 142
Loty: 4
Kilometry: 3 562
Podpinając się pod temat potrzebuje noclegu z soboty na niedziele (15.02.2014/16/02/2014) dla trzech osób (Ja wraz z narzeczoną + nasz kumpel) dzwoniłem do akademika żwirek - całość zarezerwowana, a drugi ich akademik nie przyjmuje rezerwacji. Jedziemy z Gdańska więc chce coś zarezerwować a nie na dzikusa :)
Na chwile obecną najlepszą ofertę ma: tatamka hostel: 40zł / os.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#59 PostWysłany: 10 Lut 2014 11:35 

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 9
Spróbuj w Emma Hostel, za każdym razem jak jadę do Warszawy, nocuję tam i jest ok :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#60 PostWysłany: 19 Lut 2014 08:22 

Rejestracja: 15 Sty 2014
Posty: 142
Loty: 4
Kilometry: 3 562
Witam,

Z ostatniej soboty na niedziele nocowaliśmy w 3 osoby w atosie. Cena bez śniadania: 110 zł :)
Pokoje ogólnie spoko, brak kuchni ale to moim zdaniem nie problem jak ktoś szuka tanich rozwiązań.

Pozdrawiam

Wojtek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 229 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group