Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 229 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 22 Wrz 2014 17:08 

Rejestracja: 06 Paź 2012
Posty: 375
Hostels 36. Do lotniska 4,5 km. Ceny od 60z.ł za pokój. Dojazd na Okęcie z kodami uber lub blaclane darmowy. Taksówką 20 z.ł?
_________________
http://banner.flightdiary.net/szczepan
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#82 PostWysłany: 08 Paź 2014 14:37 

Rejestracja: 08 Paź 2014
Posty: 5
Zbanowany
Mam trochę daleko do Warszawy, więc żeby wyrobić się na odprawę itd, muszę pojechać do stolicy dzień wcześniej i gdzieś przenocować, a dopiero potem udać się na lotnisko.
Możecie podpowiedzieć, który hotel warto wziąć pod uwagę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 08 Paź 2014 14:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 682
Loty: 2
Kilometry: 14 922
A może lotnisko? Będzie najbliżej i najtaniej :)
_________________
Dlaczego polski maluch (126p) jeździ po ulicach Kuby? Jak zostać papieżem? Jak wielbłąd może żyć bez wody? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w filmach WłóczyMiSie na YouTube
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 08 Paź 2014 14:42 

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 241
niebieski
Nie wiem czy już to znalazłaś, ale jest wątek, w którym wspominane są hotele w pobliżu lotniska. :arrow: Link do wątku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 08 Paź 2014 14:44 

Nie wiem jakiej konkretnie pomocy poszukujesz ale jak wejdziesz np. na booking.com i wpiszesz "Warsaw Chopin Airport", a następnie poszeregujesz względem lokalizacji (odległości) to serwis wyrzuci Ci hotele zlokalizowane blisko. Reszta to analiza cen i porównanie opinii, ale to musisz zrobić sama bo my nie wiemy czy szukasz hotelu budżetowego, czy raczej wygodnego i na jakiej pozycji przysłowiowy "suwak" cena-wygoda masz ustawiony :).
Góra
 PM off  
      
#86 PostWysłany: 08 Paź 2014 14:44 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 473
Loty: 248
Kilometry: 395 056
niebieski
to wszystko zalezy jakie masz ograniczenia finansowe. najwygodniejszym hotelem przed wczesnym lotem jest Courtyard by Marriott Warsaw Airport- 3min spacerem od hali odlotow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 08 Paź 2014 14:47 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 330
niebieski
Hoteli jest od groma, wszystko zależy od godziny wylotu, twojego portfela i oczekiwanego standardu. Nie ma dobrej odpowiedzi na tak postawione pytanie....

Do Wawy mam ok 300km i przykładowo:

1. koniec X 2014, lecę sam. Jadę wieczorem polskim busem do stolicy i śpię w http://www.warsawdowntown.pl/. Tanio, w centrum, rano śniadanie "byle gdzie" i dojazd komunikacją miejską na Okęcie.
2. V 2015 - większy wyjazd, w grupie dzieci. Jedziemy samochodami do WAWy i nocleg w http://www.hiex-wa.com/index.html. Rano śniadanie w hotelu i bezpłatny dowóz na lotnisko.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 08 Paź 2014 14:54 

lataczka napisał(a):
Mam trochę daleko do Warszawy, więc żeby wyrobić się na odprawę itd, muszę pojechać do stolicy dzień wcześniej i gdzieś przenocować, a dopiero potem udać się na lotnisko.
Możecie podpowiedzieć, który hotel warto wziąć pod uwagę?

Autorka nic nie wspomina o budżecie na nocleg.
Więc śmiało można polecić Hilton Airport. ;)
Hotel sieciowy. Mają wypracowane standardy światowe. Na pewno spełni oczekiwania.
Góra
 PM off  
      
#89 PostWysłany: 08 Paź 2014 14:57 

Rejestracja: 08 Paź 2014
Posty: 2
Dobrym rozwiązaniem jest jeszcze hotel B&B. Znajomi byli i polecają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 08 Paź 2014 15:45 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Polecam Holiday Inn Express Warsaw Airport***
http://www.hiex-wa.com/index.html
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#91 PostWysłany: 10 Mar 2015 15:27 

Rejestracja: 09 Sie 2012
Posty: 373
niebieski
A ja zdecydowanie polecam Platinum Apartments.

Lokalizacja: mniej niż 5 minut do przystanku tramwajowego, dogodny dojazd zarówno do dworca centralnego, jak i starówki. Bez problemu można się też dostać na stadion narodowy. Niedaleko jest też metro (2 przystanki tramwajowe). Okolica bezpieczna, mimo późnych powrotów, nie mieliśmy żadnej nieprzyjemnej sytuacji.
W tym samym budynku znajduje się biedronka oraz kilka restauracji. Wszystko pod nosem ;)

Wygląd i wyposażenie: nocowaliśmy w standardowym apartamencie. Składa się on ze sporego salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. W kuchni są wszystkie niezbędne sprzęty, począwszy od talerzy i sztućów, a skończywszy na tosterze, mikrofalówce, palnikach i lodówce. Odpada więc konieczność jedzenia w restauracjach. W części kuchennej jest też wysoki stolik barowy i krzesła. W salonie kanapa i telewizor, a w sypialni bardzo przestronna szafa i telewizor. Łazienka bardzo ładna i zadbana. Poza tym w apartamencie jest suszarka, żelazko, deska do prasowania i sejf.

Warunki znakomite :) Oczywiście cena nie jest powalająca, ale korzystająć z promocji Expedii, zapłaciliśmy grosze :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#92 PostWysłany: 10 Mar 2015 15:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
Ja również jak JIK polecam HIXa - blisko lotniska, darmowy transfer z i na lotnisko, a w niektóre dni/godziny nawet do centrum, do tego śniadanie w cenie no i można złapać trochę punktów do BigWina czy jakiegoś innego SYS :) (2 lata temu za jeden nocleg odstałem golda i punktów na 5 noclegów w pointbreaks) ;)

Hotel typowo transferowy, bez atrakcji w okolicy i wewnątrz, ale nowiutki i bardzo przyjazny :)
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#93 PostWysłany: 10 Mar 2015 15:46 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 319
niebieski
jeśli ktoś nocuje w Platinum Apartments polecam hiszpańskie tapas w "Tapas Gastrobar"
lokal znajduje się na dole hotelu Hilton od ul Wroniej. ceny nie maja nic wspólnego z Hiltonem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#94 PostWysłany: 28 Mar 2015 18:10 

Rejestracja: 22 Kwi 2014
Posty: 25
W lutym miałem okazję nocować w hotelu Atos** na Mokotowie, cena bardzo atrakcyjna (95zł za noc/pokój dwuosobowy), hotel czysty, zadbany a Pani w recepcji bardzo miła. Jakby ktoś szukał taniego (i dobrego) noclegu w Warszawie to polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#95 PostWysłany: 20 Kwi 2015 21:10 

Rejestracja: 09 Sie 2012
Posty: 373
niebieski
Kilka postów wyżej polecałem Platinum Residence. Poniżej kilka zdjęć :)

Załączniki:
Komentarz do pliku: Sypialnia2
DSCF2389.JPG
DSCF2389.JPG [ 129.91 KiB | Obejrzany 1240 razy ]
Komentarz do pliku: Sypialnia
DSCF2388.JPG
DSCF2388.JPG [ 119.39 KiB | Obejrzany 1240 razy ]
Komentarz do pliku: Aneks kuchenny
DSCF2387.JPG
DSCF2387.JPG [ 140.98 KiB | Obejrzany 1240 razy ]
Komentarz do pliku: Salon
DSCF2386.JPG
DSCF2386.JPG [ 118.38 KiB | Obejrzany 1240 razy ]
Komentarz do pliku: Na wprost sypialnia, po prawej stronie salon z aneksem kuchennym.
DSCF2384.JPG
DSCF2384.JPG [ 147.72 KiB | Obejrzany 1240 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#96 PostWysłany: 20 Kwi 2015 21:25 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
To jest ten 5*?
Jesli tak, to lekki :o
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#97 PostWysłany: 20 Kwi 2015 21:43 

Rejestracja: 09 Sie 2012
Posty: 373
niebieski
Nie mam pojęcia ile on ma gwiazdek :D Wg Expedii, to są cztery gwiazdki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#98 PostWysłany: 23 Kwi 2015 09:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2013
Posty: 491
Loty: 31
Kilometry: 61 615
niebieski
W ubiegłym roku korzystałem z Holiday Inn przy lotnisku-polecam z pełna odpowiedzialnością.Rezerwowałem z 3miesięcznym wyprzedzeniem i za pokój 2+1(transfer na lotnisko,śniadania) zapłaciłem ok 100zł.Warunki bdb,dobry dojazd do centrum.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#99 PostWysłany: 23 Kwi 2015 10:16 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
jacek96 napisał(a):
To jest ten 5*?
Jesli tak, to lekki :o


Te gwiazdki to jakas sciema - to przeciez zwykle airBnB zrobione na skale przemyslowa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Warszawa - noclegi
#100 PostWysłany: 20 Maj 2015 18:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 793
Loty: 143
Kilometry: 238 089
niebieski
Szukam apartamentu dla 5 osób w terminie 12.06 - 14.06. Wszystkie znane mi serwisy pośrednicze przejrzałem i cena najtańsza 750zł wg. mnie jest trochę za duża... Może ktoś ma namiar na kogoś kto dysponuje takim apartamentem ? Lub ktoś posiada owe mieszkanie do wynajęcia ? :D

e - Szukałem również apartamentów dla 4 osób z ewentualną możliwością dodatkowego łóżka tylko, że jest problem bo potrzebuje min. 4 osobne łoża, a w takich ofertach są w 90% - łóżko dwuosobowe oraz rozkładana sofa + ew. dostawka np. rozkładany fotel.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 229 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group