Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Lista dostępnych kart w PL

Travel Elite Lions Idea Bank
https://www.lionsbank.pl/uploads/doc/14 ... 7%20r..pdf

Pekao World Elite Mastercard
https://www.pekao24.pl/_usercontent/_fi ... odrozy.pdf

MILLENNIUM MASTERCARD WORLD ELITE
https://www.bankmillennium.pl/delegate/ ... 652/latest

MASTERCARD WORLD BANK ZACHODNI WBK S.A.
https://static3.bzwbk.pl/asset/W/a/r/Wa ... _55620.pdf

MasterCard BGŻ BNP Paribas World Elite
https://www.bgzbnpparibas.pl/_fileserver/item/1508145

MASTERCARD ELITE NOBLE BANK
https://noblebank.pl/public/upload/pdf/ ... czenia.pdf

World Elite MasterCard mBank S.A.
https://www.mbank.pl/pdf/pb/regulamin-o ... -elite.pdf

MasterCard World Elite Alior Bank
https://www.aliorbank.pl/dam/jcr:e2379d ... 012017.pdf

MASTERCARD WORLD SIGNIA/WORLD ELITE Raiffeisen Bank Polska S.A.
https://raiffeisenpolbank.com/doclib/Ka ... 2017-1.pdf

Citibank MasterCard World Signia Ultime / World Elite MasterCard Ultime
https://www.online.citibank.pl/files/do ... Ultime.pdf


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 884 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
#621 PostWysłany: 09 Sie 2019 18:43 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
Jak widzisz w moim pierwszym poscie w tym temacie jestem przygotowany na krytykę.
Zostałem sprowadzony do parteru i zniszczony doświadczeniem.

Wiem ze część osób z tego forum nie ma żadnych skrupułów, nie wiedziałem ze tę kartę mozna dostać bez tych wysokich dochodów i liczyłem ze osoby które maja takie dochody nie powiekszają ich przez sztuczne reklamacje, bo znają zasady i własne błędy na smieszne kwoty nie są powodem do chwalenia się.

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#622 PostWysłany: 09 Sie 2019 19:06 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3240
srebrny
Czas przeszły jest właściwy - można było dostać, obecnie weryfikują dość wnikliwie.
Mi nie podliczyli wszystkich dochodów i za pierwszym razem dostałem odmowę, pomimo, że brakowało raptem kilkuset złotych.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#623 PostWysłany: 16 Sie 2019 10:48 

Rejestracja: 15 Lut 2018
Posty: 85
Kiedyś można było z kartą WE dostać rabat na hotele.
Ktoś korzystał i wie czy to aktualne i w jaki sposób zarezerwować??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#624 PostWysłany: 19 Sie 2019 00:04 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 536
Loty: 55
Kilometry: 120 474
Hej ! Kojarzy ktoś może, czy jeśli mam w systemie transakcyjnym mBanku propozycję kk z limitem 20k, to czy jeśli zawnioskuję o kartę World Elite MasterCard, będę musiał przedstawić dokumenty potwierdzające dochód ? Czy może nie zawsze tego wymagają?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#625 PostWysłany: 19 Sie 2019 00:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1035
srebrny
Różnie bywa. Skorzystaj i zobaczysz co się będzie działo.
Jeżeli wniosek przejdzie od razu w serwisie transakcyjnym to gitara. Jeżeli pod koniec będzie długo mieliło to wyskoczy komunikat że przekazano do analityka (to znaczy że będą weryfikowali dane i zapewne poproszą Ciebie o kwity).
Góra
 Profil Relacje PM off
jabollus lubi ten post.
jabollus uważa post za pomocny.
 
      
#626 PostWysłany: 19 Sie 2019 05:26 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3240
srebrny
Nie przejdzie.
Wniosek uproszczony bazuje na dochodach wpływających na konto w Mbanku, a przy wymaganych wpływach na WE (20000) gdyby ta kwota wpływała do Mbanku miałbyś propozycję karty z limitem 6 cyfrowym.
Przy wpływach na konto w innym banku lepiej złożyć pełny wniosek z rozpisanymi dochodami, bo ten z ich propozycji w przypadku wybrania WE odrzucą z automatu, bez prośby o zaświadczenia.
Dla karty WE brana pod uwagę jest nie tylko zdolność kredytowa ale też dochód miesięczny.
Ale oczywiście możesz spróbować - decyzja będzie w ciągu max kilku minut.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#627 PostWysłany: 20 Sie 2019 00:56 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3240
srebrny
Czy dla WE Mastercard Mbanku da się wygenerować potwierdzenie posiadania polisy ubezpieczenia zdrowotnego ?
Potrzebuje do wjazdu do Białorusi .
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#628 PostWysłany: 20 Sie 2019 07:52 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
@SPLDER można, kiedyś pisałem na medical@ipa.com.pl podając swoje dane i nr karty, przesłali taki dokument (chociaż zbyt profesjonalnie nie wyglądał).
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
SPLDER uważa post za pomocny.
 
      
#629 PostWysłany: 20 Sie 2019 19:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1881
Loty: 277
Kilometry: 318 552
srebrny
@SPLDER, ja z kolei zalatwilem to telefonicznie na infolinii AXA przed wylotem na Kube i dostalem mailem potwierdzenie dla siebie i nawet nie robili problemu zeby dac drugie dla osoby towarzyszacej ktora zgodnie z OWU tez jest objeta ubezpieczeniem.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
SPLDER uważa post za pomocny.
 
      
#630 PostWysłany: 20 Sie 2019 21:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2014
Posty: 486
Loty: 250
Kilometry: 590 205
niebieski
@SPLDER Tak, można otrzymać certyfikat. Miałem dwa podejścia. Pierwszy raz przyjęto zlecenie na infolinii mbanku. Zlecenie nie zostało zrealizowane. Chyba po miesiącu ponownie zadzwoniłem, połączono mnie z AXA. Pani zapytała o dane jakie powinny zostać ujęte na polisie (data, zakres terytorialny itp). Po kilku godzinach otrzymałem maila z polisą. Ja potrzebowałem do rosyjskiej wizy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#631 PostWysłany: 21 Sie 2019 08:55 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 483
złoty
A ja przed chwilą dostałem info, że AXA nie wydaje takiego certyfikatu i trzeba kontaktować się z bankiem, który może to zrobić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#632 PostWysłany: 04 Wrz 2019 14:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1388
niebieski
Miałem już PP "legalnie" zakupione przez ich stronę za pełną cenę i expiry date na karcie miałem zgodne z terminem wygaśnięcia zakupionego członkostwa (15 miesięcy).

Teraz dostałem PP do Elite w Mille i mam kilkuletnie expiry takie, jak ważność karty Elite.

W związku z tym pytanko: co się stanie, gdy zamknę kartę Elite, albo złożę wypowiedzenie wszystkich rachunków?

Karta będzie dalej działała z wejściami za free, przejdzie na członkostwo standardowe (bez darmowych wejść) i np. ściągną mi z konta wejścia, czy zostanie zgłoszona jako skradziona i na saloniku będzie kłopot?

Z tego co się orientuję, jest to zwykłe członkostwo i bank po prostu pokrywa cennikowo wejścia posiadacza oraz gości, ale mogę się mylić. W takim przypadku po prostu karta by została, tylko kto zapłaci za wejścia?

SPLDER napisał(a):
Czy dla WE Mastercard Mbanku da się wygenerować potwierdzenie posiadania polisy ubezpieczenia zdrowotnego ?
Potrzebuje do wjazdu do Białorusi .

Mi załatwił doradca z banku telefonicznie, tylko musiałem iść do oddziału odebrać.

Inna sprawa, że dość kiepskie to potwierdzenie porównując do normalnie wystawianych przez AXA przy kupowaniu ubezpieczenia. Wszystkie dane niby są ale nie ma np. pełnej nazwy ubezpieczyciela, tylko logo "AXA Asssistance" na górze - bez żadnego adresu, kontaktu, pełnej nazwy firmy (czyli Inter Partner Assistance). Myślę, że na granicy przejdzie, ale w szpitalu by i tak musieli pytać o dodatkowe dane.
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
SPLDER uważa post za pomocny.
 
      
#633 PostWysłany: 04 Wrz 2019 15:56 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1760
srebrny
@manyaky - w Aliorze i Mbanku karta PP jest aktywna tylko w przypadku aktywności karty Mastercard WE. W przypadku np. zastrzeżenia tej drugiej, zastrzegana jest z automatu karta PP. Jeśli karta WE jest wymieniana z jakiegoś powodu (np. zniszczenia), wymianie podlega również karta PP. Wygląda na to, że w systemie bankowym karty są "zlinkowane". Bazuję na informacjach od opiekuna z jednego i drugiego banku. Z dużym prawdopodobieństwem podobnie jest w innych bankach.
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#634 PostWysłany: 04 Wrz 2019 16:28 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1850
srebrny
Potwierdzam, po zastrzeżeniu WE dostałem kurierem cały nowy komplet - WE i PP.
Nie próbowałem wchodzić na zastrzeżonego PP. ;) Zakładam, że staje się nieaktywny w momencie, gdy WE jest blokowana.
Góra
 Profil Relacje PM off
manyaky uważa post za pomocny.
 
      
#635 PostWysłany: 04 Wrz 2019 20:07 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1760
srebrny
To zlinkowanie karty WE z PP ma głębszy sens. Chodzi o to, żeby w razie potrzeby bank mógł z automatu obciążyć kartę WE kosztami wejść do saloników po przekroczeniu ewentualnego limitu, wprowadzenie gości itd. Gdyby nie było aktywnej karty WE nie bardzo byłoby co obciążyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#636 PostWysłany: 04 Wrz 2019 20:10 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
Ale co w wypadku wejscia bez gosci?

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#637 PostWysłany: 04 Wrz 2019 20:46 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1760
srebrny
Nic, ale bank chce być przygotowany na najgorszy scenariusz. Że trzeba będzie płacić a nie będzie komu. Jak to bank:-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#638 PostWysłany: 10 Wrz 2019 20:03 

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 204
niebieski
A czy PP jest aktywne jeśli jeszcze nie aktywowałem WE?
Czyli sytuacja w której dostałem z mBanku zestaw ale zapomniałem aktywować WE i idę do saloniku....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#639 PostWysłany: 10 Wrz 2019 20:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2191
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
na 99% tak, będzie.
mam karty dodatkowe ktorych nigdy nie aktywowalem i do nich PP dziala
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#640 PostWysłany: 10 Wrz 2019 20:08 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1760
srebrny
Dobre pytanie. Nie wiem czy ktoś to testował więc jak się przekonasz to napisz. Nie zdziwiłbym się jakby niestety nie zadziałała. Karty dodatkowe korzystają z rachunku karty głównej - to chyba jednak trochę inny przypadek niż brak aktywacji karty głównej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 884 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 45  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group