Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Lista dostępnych kart w PL

Travel Elite Lions Idea Bank
https://www.lionsbank.pl/uploads/doc/14 ... 7%20r..pdf

Pekao World Elite Mastercard
https://www.pekao24.pl/_usercontent/_fi ... odrozy.pdf

MILLENNIUM MASTERCARD WORLD ELITE
https://www.bankmillennium.pl/delegate/ ... 652/latest

MASTERCARD WORLD BANK ZACHODNI WBK S.A.
https://static3.bzwbk.pl/asset/W/a/r/Wa ... _55620.pdf

MasterCard BGŻ BNP Paribas World Elite
https://www.bgzbnpparibas.pl/_fileserver/item/1508145

MASTERCARD ELITE NOBLE BANK
https://noblebank.pl/public/upload/pdf/ ... czenia.pdf

World Elite MasterCard mBank S.A.
https://www.mbank.pl/pdf/pb/regulamin-o ... -elite.pdf

MasterCard World Elite Alior Bank
https://www.aliorbank.pl/dam/jcr:e2379d ... 012017.pdf

MASTERCARD WORLD SIGNIA/WORLD ELITE Raiffeisen Bank Polska S.A.
https://raiffeisenpolbank.com/doclib/Ka ... 2017-1.pdf

Citibank MasterCard World Signia Ultime / World Elite MasterCard Ultime
https://www.online.citibank.pl/files/do ... Ultime.pdf


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 884 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
#661 PostWysłany: 20 Wrz 2019 08:58 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2343
srebrny
Tak powinno być - normalnie ubezpieczenie jest "przypisane" do każdej karty - głównej i dodatkowych.
Ale lepiej zadzwonić do mB i zapytać jeśli masz cień wątpliwości

Z Warunków:
"39. Ubezpieczony (Posiadacz karty) – osoba fizyczna, która
zawarła z mBank S.A. umowę o kartę MasterCard
World Elite i która dysponuje w/w kartą."

W PKO BP jest bardziej klarownie:
79. Ubezpieczony – Posiadacz lub Użytkownik Karty ważnej w
momencie rozpoczęcia i trwania Podróży zagranicznej lub Podróży
w Polsce oraz wspólnie z nim podróżujący Współmałżonek lub
Partner, Dzieci.
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
#662 PostWysłany: 13 Paź 2019 13:57 

Rejestracja: 01 Maj 2018
Posty: 218
oj @opo , od razu starujesz z tą cebulą i jeszcze w dniu wyborów ..mądrych wyborów życzę wszystkim.. co do WE mBank potwierdzam że pomimo braku tego programu od zwrotu za bilety- nie pamiętam nazwy- warunki się nie zmieniły ani wymagania - PIT oraz KPiR za ostatnie 6 miesięcy- dochód powyżej 15 tyś netto odmowa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#663 PostWysłany: 15 Lis 2019 07:40 

Rejestracja: 01 Maj 2018
Posty: 218
Czy zakup biletu czy hotelu kartą WE jest wymagany do aktywacji WSZYSTKICH elementów ubezpieczenia ( koszt leczenia , zagubienia bagaży, opóźnienia lotu ...itd) KK WE mBank ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#664 PostWysłany: 15 Lis 2019 07:51 

Rejestracja: 12 Paź 2019
Posty: 35
George1 napisał(a):
oj @opo , od razu starujesz z tą cebulą i jeszcze w dniu wyborów ..mądrych wyborów życzę wszystkim.. co do WE mBank potwierdzam że pomimo braku tego programu od zwrotu za bilety- nie pamiętam nazwy- warunki się nie zmieniły ani wymagania - PIT oraz KPiR za ostatnie 6 miesięcy- dochód powyżej 15 tyś netto odmowa


Mam stare konto jeszcze z Multibanku i kiedyś tam zupgradowałem do pakietu aquarius i jakoś tak się to ciągnie. Niby jestem więc prestiżowy i premium i mam nawet jakiegoś doradcę. Ponieważ mbank bardzo chce żebym zrezygnował ze swojej karty kredytowej M&M a te oferowane są bez sensu (Mastercard rewards mnie nie interesuje) zapytałem z głupia frant w oddziale czy może mógłbym world elite dostać. Pan zrobił minę jakby połknął kołek i powiedział że oni się sami zwracają z taką oferta, ale jak bardzo chcę to mogę złożyć wniosek o kartę i wtedy analityk to rozpatrzy oczywiście wydanie karty płatne 900 zł oraz przedłużenie też płatne kolejne 900 zł chyba że jakieś 90k obrotu rocznie na karcie wykręcę co jest jakaś abstrakcją. Oczywiście wniosek pełny kredytowy z zaświadczeniem od pracodawcy, itp. i to nic że konto mam dobrych kilkanaście lat.
Podziękowałem grzecznie i złożyłem wniosek do dinersa na zwykłą lotowską M&M.
Widać nie jestem wystarczająco prestiżowy i premium dla mbanku :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#665 PostWysłany: 15 Lis 2019 11:05 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
George1 napisał(a):
Czy zakup biletu czy hotelu kartą WE jest wymagany do aktywacji WSZYSTKICH elementów ubezpieczenia ( koszt leczenia , zagubienia bagaży, opóźnienia lotu ...itd) KK WE mBank ?

Ubezp. kosztów leczenia jest ważne zawsze bezwarunkowo. Wszystkie pozostałe są aktywne po zakupie biletu kartą albo opłaceniu hotelu (regulamin to precyzuje).
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
George1 lubi ten post.
George1 uważa post za pomocny.
 
      
#666 PostWysłany: 15 Lis 2019 23:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2329
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Karta z darmowym gościem to nadal tylko w Millennium i Pekao WE ?

Wiem, że kiedyś już o tym było. Jakie są warunki do otrzymania karty WE w Pekao?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#667 PostWysłany: 16 Lis 2019 08:57 

Rejestracja: 01 Maj 2018
Posty: 218
Wracając do konkretów , rozumiem że teoretycznie mając KK WEmBank nadal warto mieć KK PKOBP Platnium dla części ubezpieczenia która pozostaje nie aktywna w WEmBank jak nie wykonuje zakupu tą kartą , oraz dla korzystnych kursów przewalutowania zagranicą ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#668 PostWysłany: 16 Lis 2019 11:11 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
mam WE z millennium i mam nielimitowane wejscie i nielimitowanych GOSCI w cenie

pierwsza sie skonczyla po 3 latach i w sierpniu dostalem druga - takie same zasady

wchodze z 2-3 znajomymi na moja karte i nie ma problemu.

do tego ubezpieczenie moje i calej rodziny (nawet konkubiny) aktywne w momencie przekroczenia tylko granicy -nie musze nic placic karta
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#669 PostWysłany: 16 Lis 2019 11:35 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2343
srebrny
Jeszcze małe techniczne pytanie do bardziej doświadczonych forumowiczów - Jak KK ma kijowe przeliczanie walut (jak ta WE z mB) a wymaga do uruchomienia jakichś ubezpieczeń płatności nią (zakładam, może mylnie po kilku wpisach innych osób, że istnieje sytuacja by coś było ubezpieczone na tej Elicie to musi być nią za to zapłacone i jeśli w innej walucie to z prowizją lub kijowym przeliczeniem).
i teraz pytanie jak się ją podepnie pod Curve i tak taką "uruchamiającą ubezpieczenie" płatność wykona to zostanie ono uruchomione czy płatność przez Curve spowoduje brak uruchomienia (tylko bezpośrednia płatność Elitą mB uruchomi)
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#670 PostWysłany: 16 Lis 2019 11:49 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 633
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
W WE z mBanku ubezpieczenie zdrowotne jest niezależne od faktu płatności karty zarówno dla mnie jak i rodziny. Pozostałe- trzeba zapłacić za bilet lub noclegi. Gdzieś mi się przewinęło, że płatność curve nie aktywuje ubezpieczeń. Tylko bezpośrednio. Dlatego jak mi zależy na pozostałych ubezpieczeniach to po prostu kupuje ta karta bilet, pomimo, że kursy są kompletnie nieatrakcyjne.. dla mnie jednak najważniejsze jest zdrowotne, a ono działa zawsze.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#671 PostWysłany: 16 Lis 2019 13:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2329
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Czy jest ktoś na forum z kartą WE Pekao?

Zdaje się że to druga najlepsza karta po Millennium. Czy konto Private to rzeczywiście min 100 zł opłaty/mc?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#672 PostWysłany: 16 Lis 2019 13:22 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2904
złoty
Kian napisał(a):
mam WE z millennium i mam nielimitowane wejscie i nielimitowanych GOSCI w cenie

pierwsza sie skonczyla po 3 latach i w sierpniu dostalem druga - takie same zasady

wchodze z 2-3 znajomymi na moja karte i nie ma problemu.

do tego ubezpieczenie moje i calej rodziny (nawet konkubiny) aktywne w momencie przekroczenia tylko granicy -nie musze nic placic karta


Tak, z ciekawości, zapytam, w jaki sposób można ubezpieczycielowi udowodnić, że konkubina czy konkubent to faktycznie osoby z tak zwanej rodziny?
W Polsce nie ma przecież związków rejestrowanych, a myślę, że to może być część OWU, którą przejęli z zagranicznych umów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#673 PostWysłany: 16 Lis 2019 13:29 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
mysle ze akt urodfzenia dfziecka rozwiazuje problemy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#674 PostWysłany: 16 Lis 2019 14:07 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2904
złoty
To w przypadku posiadania dziecka a jak będzie w przypadku bezdzietnego wolnego związku?

Sam czekam, od czerwca, na pisemne zdefiniowanie przez ubezpieczyciela, czym jest "siła wyższa" w OWU. Na infolinii, na pytanie czy, jeśli podczas trzęsienia ziemi spadnie mi cegłówka na głowę, pokryją koszta leczenia, powiedziano mi, że jak najbardziej. Pisemnie tego do dziś nie potwierdzili pomimo paru ponagleń.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#675 PostWysłany: 16 Lis 2019 15:07 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 2343
srebrny
@Chupacabra chyba nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie. Oczywiście przy dłuższym związku raczej nie będzie problemu (wspólnie miejsce zamieszkania, wyjazdy itp.) ale co z partnerem/ką poznanym/ą w zeszłą sobotę, którego od środy uważam za konkubenta/konkubinę :)
_________________
I klikamy "lubię to" / "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
Chupacabra lubi ten post.
 
      
#676 PostWysłany: 16 Lis 2019 15:08 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2904
złoty
Bardzo ciekawa lektura OWU dla WEMC Mbanku. "Ochrona w ramach Części G: Ubezpieczenie następstw Nieszczęśliwych wypadków" i np. jazda na słoniu nie jest objęta ubezpieczeniem a na wielbłądzie jest! Jazda konna nie, a "Jazda przełajowa na kucykach", jak najbardziej.

Pomyłka. Nie ma tu mowy o OWU tylko o SWU. (Szczególne Warunki Umowy)
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 lubi ten post.
 
      
#677 PostWysłany: 16 Lis 2019 15:39 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2904
złoty
Kliknąłem w linka z wikiposta powyżej: https://www.mbank.pl/pdf/pb/regulamin-osobyfiz/karty/warunki-pakiet-travel-world-elite.pdf
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#678 PostWysłany: 16 Lis 2019 20:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4830
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Ja to jestem prosty człowiek.
1 czy mam szansę się wogole szarpać.
2 mam szansę ale ile będę szarpal
3 jak wyszarpie ile mnie to będzie kosztowalo
4 po wyszarpaniu ile mi to zarobi/zwroci/zaoszczędzi zwał jak chcial
5 ile może potrwac ta sielanka

Nie ma czasu tracić czas "promocje" tak szybko odchodza
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#679 PostWysłany: 01 Paź 2021 13:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
A czy ktoś z Was analizował sensowność karty World Elite z dostępem do saloników PP ?
Wiem, że opłata roczna to 1200 zł, ale można to ominąć wydając w roku 90 tyś , czy coś źle interpretuje ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#680 PostWysłany: 01 Paź 2021 13:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 417
Kilometry: 786 538
srebrny
Wielu analizowało, wielu jej nawet pragnęło, ale dochody ich nie puszczają;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 884 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 45  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group