Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Lista dostępnych kart w PL

Travel Elite Lions Idea Bank
https://www.lionsbank.pl/uploads/doc/14 ... 7%20r..pdf

Pekao World Elite Mastercard
https://www.pekao24.pl/_usercontent/_fi ... odrozy.pdf

MILLENNIUM MASTERCARD WORLD ELITE
https://www.bankmillennium.pl/delegate/ ... 652/latest

MASTERCARD WORLD BANK ZACHODNI WBK S.A.
https://static3.bzwbk.pl/asset/W/a/r/Wa ... _55620.pdf

MasterCard BGŻ BNP Paribas World Elite
https://www.bgzbnpparibas.pl/_fileserver/item/1508145

MASTERCARD ELITE NOBLE BANK
https://noblebank.pl/public/upload/pdf/ ... czenia.pdf

World Elite MasterCard mBank S.A.
https://www.mbank.pl/pdf/pb/regulamin-o ... -elite.pdf

MasterCard World Elite Alior Bank
https://www.aliorbank.pl/dam/jcr:e2379d ... 012017.pdf

MASTERCARD WORLD SIGNIA/WORLD ELITE Raiffeisen Bank Polska S.A.
https://raiffeisenpolbank.com/doclib/Ka ... 2017-1.pdf

Citibank MasterCard World Signia Ultime / World Elite MasterCard Ultime
https://www.online.citibank.pl/files/do ... Ultime.pdf

[ 666 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Następna
Autor Wiadomość
#601 PostWysłany: 09 Sie 2019 12:33 

niebieski
Informacyjnie: z racji, że karta jest niby dla "elyty" to bank wybacza niektóre kwestie. Miałem nieporozumienie z rozliczeniem gościa (dziecka) w saloniku. W sumie niedoczytałem skomplikowanego regulaminu saloniku. Salonik naliczył opłatę za dziecko. Napisałem reklamację do banku. Odpisali, że chyba nie mam racji, ale z racji "bla,bla,bla" opłatę anulują i anulowali.
Korzystać oczywiście z umiarem proszę :)
 Relacje PM off  

#602 PostWysłany: 09 Sie 2019 12:36 

platynowy
Przepraszam ze to powiem i pewnie polecą na mnie gromy, ale wstyd by mnie bylo mając tę kartę i wiedząc ile musi sie zarabiać zeby skladac reklamacje za oplate za dziecko ktore faktycznie bylo w tym saloniku. Ile tego bylo 25$ ?

Tapniete z telefonu
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#603 PostWysłany: 09 Sie 2019 12:46 

niebieski
Coś koło tej kwoty. Sęk w tym że nie jednorazowo, ale m/w dwa razy na miesiąc i tak już przez prawie rok :)
Po pierwszej "wtopie" trzeba było wyjaśnić sprawę, a wiadomo, że najlepiej pochylą się nad wytłumaczeniem właśnie przy reklamacji.
W międzyczasie znalazło się inne rozwiązanie na wizyty z dzieckiem (użycie innej karty).
 Relacje PM off  

#604 PostWysłany: 09 Sie 2019 13:21 

platynowy
I anulowali Ci ok 500$. Ładnie

Tapniete z telefonu
 Relacje PM off  

#605 PostWysłany: 09 Sie 2019 14:41 
Awatar użytkownika

srebrny
Swoją drogą - wstyd i nie. Z iluś małych kwot robi się na końcu jedna duża. To się nazywa oszczędzanie. Oczywiście dobrze byłoby przed złożeniem reklamacji sprawdzić czy ma się rację czy nie, chociaż pobieżnie, ale ostatecznie - właśnie przy tych lepszych kartach - od tego są konsultanci czy obsługa, żeby lepiej od użytkownika znać szczegóły regulaminów. A ktoś w tle decyduje czy klienta spuścić czy kasę oddać. Skoro oddali to znaczy że było to znaczy że tego typu "wpadki" są ujęte w biznes planie. Osobiście jestem zdania, że należy próbować, najwyżej powiedzą, że się nie należy.

#606 PostWysłany: 09 Sie 2019 15:05 

platynowy
Wg mnie dziwna sprawa. Nikt sie po miesiącu nie zorientował ze jest oplata za wejscie? Nie sprawdza sie wyciagu ? A moze za mala kwota? I dopiero po roku?
I wystawca karty po roku wziął na siebie ok 500$ kosztów ktore musi poniesc bo saloniki PP maja legalne potwierdzenie wejscia. Dla mnie sciema.

Jakby to bylo jeden raz. Po przyjsciu wyciagu okazuje sie ze jest pozycja: obsluga w saloniku pp.
To sie zgadzam piszemy reklamacje i bank moze odpisac ze faktycznie oplata za dziecko jest, ale mogl pan tego nie wiedzieć, w ramach dobrej wspolpracy z klientem premium anulujemy to Panu, ale prosimy pamietac na przyszlosc ze za gosci jest oplata.

Tapniete z telefonu

Ostatnio edytowany przez Abcn, 11 Sie 2019 00:36, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#607 PostWysłany: 09 Sie 2019 15:07 
Awatar użytkownika

HON fly4free
forum takie, że co najmniej dziwnie tu brzmią twoje dylematy

Spróbował zareklamować i się udało. Osobna kwestia, że musiał nie wiedzieć, bo nikt nie ryzykuje wydania łącznie takej kasy

Ostatnio edytowany przez gorny77 09 Sie 2019 15:15, edytowano w sumie 2 razy
 Relacje PM off  

#608 PostWysłany: 09 Sie 2019 15:13 

platynowy
No w tym wypadku dziecko faktycznie bylo 4free ;) licząc koszt utrzymania karty w oplacie rocznej dorosly tez byl 4free.

Czyli cala historia wpusuje się w 4free
;) na SG z tym ;)

Tapniete z telefonu
 Relacje PM off  

#609 PostWysłany: 09 Sie 2019 15:16 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Tak piszesz, jakby bank to z twoich oszczędności wydał czy prestiż kk poleciał "na pysk" :)
 Relacje PM off  

#610 PostWysłany: 09 Sie 2019 15:17 

platynowy
Mam akcje tego banku ;)

Tapniete z telefonu
 Relacje PM off  

#611 PostWysłany: 09 Sie 2019 16:43 
Awatar użytkownika

srebrny
No to dywidenda w tym roku mniejsza, z czegoś trzeba zapłacić darmowe PP niedoinformowanym klientom. ;-)

#612 PostWysłany: 09 Sie 2019 16:48 

niebieski
Koledzy i koleżanki :) napisałem że po pierwszej wtopie składałem reklamację, która niczym interpretacja podatkowa po staremu wyjaśniła mi kwestię (że muszę płacić za dziecko). Zatem kolejnym razem korzystałem z innej karty dla dziecka nie kombinując dalej z PP mbankowej. Zatem mbank zwrócił mi coś ok 100pln i na tym finał. Tak naprawdę nie chodzi o to 100pln, tylko o szybką i jednoznaczną interpretację otrzymaną w drodze reklamacji, a przy okazji fajne podejście banku do klienta.

Co do prestizu karty to dałem cudzysłów, bo poza dochodem to prestiż mierny. Ale podejście banku do klienta choć trochę inne niż przy VISA debit z delfinkiem ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off  

#613 PostWysłany: 09 Sie 2019 16:54 
Awatar użytkownika

srebrny
Jakiej karty używasz do wizyt dziecka?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off  

#614 PostWysłany: 09 Sie 2019 16:57 

platynowy
"Sęk w tym że nie jednorazowo, ale m/w dwa razy na miesiąc i tak już przez prawie rok "

Jakos mi sie to z dzisiejszym sejmem kojarzy. Zakonczmy to nim sie wyda.

Pozdrawiam wesolo

Tapniete z telefonu
 Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.

#615 PostWysłany: 09 Sie 2019 17:10 

Zabawne to forum - jak tak, to każda nadprogramowa wydana złotówka to frajerstwo, a jak komuś się udało coś, co nie udało się mi samemu, to stado harpii dislike'uje niby pod pretekstem ochrony interesów banku, LOL. Niedługo zaczniecie potępiać unikanie ZUSu ?
 Relacje PM off
kb_poland lubi ten post.

#616 PostWysłany: 09 Sie 2019 17:31 

Loty: 44
Kilometry: 65 890
złoty
Zabawny to jesteś ty wydając sądy po napisaniu 32 postów i nie całym 4 miesięcznym stażu 😂

#617 PostWysłany: 09 Sie 2019 17:33 

platynowy
Przeczytaj wątek jeszcze raz. Dla ułatwienia jesteśmy w wątku World Elite MasterCard, to karta która wymaga od właściciela dochodów na poziomie 20tys zł miesięcznie netto, i w tym wątku gość pisze ze złożył reklamację na opłatę dziecka w Saloniku BusinessLounge, opłata która kosztuje 25$. Jak sprawę skomentowałem to okazało się iż nie chodzi o 25$ tylko o wyższą kwotę bo "kilka razy w miesiącu przez prawie rok", co łatwo licząc daje kwotę ok 500$. I taką kwotę mu bank darował mimo, iż była pobrana słusznie i zgodnie z umową do karty. Potem okazało się że jednak jedno wejscie za ok 100zł

Czaisz ironię czy rozpisać to na 4 kartkach A4 ?
 Relacje PM off  

#618 PostWysłany: 09 Sie 2019 17:49 

Nie szkoda Ci było czasu na rozpisywanie tego, co jest jasne ? Nie zapominaj na jakim forum jesteśmy i nie stosuj podwójnych standardów. Zapewne Ty w jego sytuacji wysłałbyś teraz bombonierkę do banku z przeprosinami i odsetki ? Z takim podejściem do pieniędzy, to nic dziwnego, że on ma te 20 tys. miesięcznie, a Ty się zapowietrzasz misiu.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#619 PostWysłany: 09 Sie 2019 17:58 

niebieski
Darek M. napisał(a):
Jakiej karty używasz do wizyt dziecka?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Z polskich kart to PP z "osobowejściami" z byłego WBK i diners. Karty mimo że są na moje lub żony dane (a nie na dziecko) to w tym konkretnym saloniku zazwyczaj panie przymykają oko i jest gitara (traktują to jakby moje karty były dziecka)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off  

#620 PostWysłany: 09 Sie 2019 18:31 
Awatar użytkownika

Loty: 141
Kilometry: 270 325
niebieski
@brzemia - ale dowaliłeś. Wyjaśnijmy jedno: 3/4 posiadaczy ten karty na tym forum nie ma dochodów 20k+. Gdybyś czytał to byś wiedział. A druga sprawa że nawet jak ktoś ma to co za problem że oszczędza? Często właśnie dlatego ma bo umie oszczędzić... A mBank dla posiadaczy tej karty czy konta Aquarius często idzie na rękę i nie uznaje reklamacji ale kasę oddaje w ramach gestu handlowego. Mają na to nawet jakiś określony limit na każdego klienta na rok.

A jak to jest że po roku się dowiedział? Uwierz mi że da się. Po pierwsze mbank dodatkowe wejścia księguje od 2 miesięcy do nawet pół roku. Po drugie jak się dużo karta wydaje to kilka(naście) takich stówek może umknąć uwadze. Ja sam na codzień wyciągów nie przeglądam. Raz/dwa na pół roku sprawdzam po filtrach czy czegoś nie nabiło i ewentualnie wyjaśniam. A też miałem kilka razy sytuację że wchodziłem do saloniku z kimś i nabijali obydwa wejścia na moją kartę pomimo że druga osoba po chwili dawała swoją kartę. Zawsze mBank bez problemu oddawał a też reklamowałem to po 6-12 miesiącach.

[ 666 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 3 gości