Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 332 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#81 PostWysłany: 26 Sie 2011 12:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2010
Posty: 373
niebieski
Caroline00, na tych poprzednich 9 stronach tego wątku nic ciekawego nie znalazłaś ? :o
a np to:
"Bergamo B&B Early Leaving. 20€ za osobę pokoje dwuosobowe, w cenie śniadanie (buleczka, serek, kawa, herbata, owoce- nic specjalnego ale zawsze coś;) ) dostęp do internetu (Wi-Fi), laptop w pokoju. Wystrój mieszkania pamięta lepsze czasy ale jest czysto i schludnie. Właściciel sympatyczny, próbuje się uczyć po polsku i wybiera się w listopadzie do Krakowa. Generalnie tez maniak taniego latania i Ryanaira. Z hostelu do Starego Miasta idzie się ok 10-15minut. I najważniejsze w cenie 20€ za dobę/os jest tez transfer z/na lotnisko:) z czego jutro z rana skwapliwie skorzystamy. 6 rano samolot do RAK wiec pozostałaby nam gdyby nie ta oferta albo taxi, albo per pędzą. Nie ma szans na komunikację miejska by zdarzyć na odprawę."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#82 PostWysłany: 28 Sie 2011 00:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
hehe ja bym zapytał, czy czegoś ~10 euro nie znacie ale chyba nie mam nawet po co pytać :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#83 PostWysłany: 01 Wrz 2011 19:16 

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 36
wybieram się do Bergamo z dzieciakami - szukam i szukam i wychodzi mi ze najkorzystniej będzie w Holiday Inn Express w Mozzo - cena 50-70 euro za pokój ze śniadaniem dla 2+2 to chyba przyzwoita oferta
to niedaleko od Bergamo , ale nie wiem jak jest z dojazdem komunikacja miejską ?

ze strony ATB wynika ze jeżdzą trzy linie , najczęściej 9 - z rozkładu jazdy wynika ze czasy przejazdu nie porywają :)
i proponowany nizej autobus C46D46
czy może lepiej do centrum jeżdzić pociągiem ? ( ze stacji Ponte San Pietro )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#84 PostWysłany: 07 Wrz 2011 10:40 

Rejestracja: 26 Sty 2011
Posty: 60
Lecę do Bergamo 23 i będę tam do 25 zastanawiam się czy nie wypożyczyć auta znalazłem fiata fiorino za 67 euro na ten okres i spać w aucie wtedy odpadają mi koszty hosteli. Lecimy w 2 osoby i chcemy zobaczyć Mediolan oraz Bergamo w wielkim skrócie. Co o tym myślicie, ktoś już taki pomysł zrealizował ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#85 PostWysłany: 07 Wrz 2011 11:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
lulito napisał(a):
Lecę do Bergamo 23 i będę tam do 25 zastanawiam się czy nie wypożyczyć auta znalazłem fiata fiorino za 67 euro na ten okres i spać w aucie wtedy odpadają mi koszty hosteli. Lecimy w 2 osoby i chcemy zobaczyć Mediolan oraz Bergamo w wielkim skrócie. Co o tym myślicie, ktoś już taki pomysł zrealizował ?


Niby tak....ale umyc się też gdzieś przecież trzeba hehe ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#86 PostWysłany: 07 Wrz 2011 11:48 

Rejestracja: 26 Sty 2011
Posty: 60
Andi napisał(a):

Niby tak....ale umyc się też gdzieś przecież trzeba hehe ;-)



Jakaś stacja benzynowa na bank się znajdzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#87 PostWysłany: 08 Wrz 2011 10:14 

Rejestracja: 03 Wrz 2011
Posty: 238
Loty: 14
Kilometry: 20 013
niebieski
Najlepiej z prysznicem. Ostatnio kąpałem się na Shellu, 1.50E.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#88 PostWysłany: 04 Paź 2011 09:08 

Rejestracja: 07 Cze 2011
Posty: 77
Witam

Lece w 2 do Mediolanu pod koniec listopada dokladnie 27 a wracam 30 i szukam 2 nocek tanich
moze ktoś mi pomóc?
Z góry dizekuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#89 PostWysłany: 05 Paź 2011 10:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 285
niebieski
A czego oczekujesz dokładnie? przeglądałeś chociaż ten wątek?
Korzystałeś z wyszukiwarek nocelgów?

Liczysz, że ktoś czyta w myślach, wie wszystko i jeszcze za ciebie zabookuje i cie zamelduje ;)?

Napisz co znalazłeś dotychczas, jaki standard cię interesuje, położenie? Cena?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#90 PostWysłany: 05 Paź 2011 16:16 

Rejestracja: 26 Sty 2011
Posty: 60
Polecam gorąco hotelik Alba w Mediolanie http://hotelalbamilano.it
Byłem tam na weekend 23-25 wrzesień.
Pokój dwuosobowy z prysznicem i umywalką , ubikacja na korytarzu.
Cena: 48 euro/dobę
Hotelik usytuowany w fajnym miejscu 5 minut drogi do stacji metra Lambrate FS linia zielona.
Jeżeli udajemy się z lotniska w Bergamo do Mediolanu to autobusy http://www.terravision.eu zatrzymują się na Lambrate FS jeśli wcześniej poinformujemy kierowcę.
Bilety w dwie strony 15 euro/osobę.
Jako plus hoteliku można uznać że na przeciwko jest Carrefour a w tym samy budynku włoska restauracje. (przykładowe ceny pizza 4,5-7 euro makarony 5-10 euro, wino litr 6 euro)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#91 PostWysłany: 09 Paź 2011 15:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Wrz 2010
Posty: 243
Loty: 68
Kilometry: 170 743
niebieski
Robin napisał(a):
http://www.ostellodibergamo.it/index.php?option=com_content&view=article&id=68&Itemid=141&lang=en
najtaniej co znam to 15eur tym hostelu z kartą jakąś tam


Robin, pamietasz moze co to za karta? Szukam wlasnie czegos w Bergamo dla siebie i dwojki dzieciakow i srednio mi pasi placenie 300 zl za noc :) Patrzylam juz tez ten polecany Early Leaving ale nie ma miejsc w interesujacej mnie dacie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#92 PostWysłany: 11 Paź 2011 20:55 

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 3
Zbanowany
Hej a ja potrzebuję taniego noclegu w Bergamo i Mediolanie.

Przylatuję 30.10.2011 , odlatuję 3.11.2011 , może ktoś tez się wybiera?

Pozdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Bergamo, Włochy
#93 PostWysłany: 26 Paź 2011 14:50 

Rejestracja: 11 Sie 2011
Posty: 7
Witam,
Lecimy do Sevilli przez Bergamo wszytko fajnie gładko - ale Ryaner zmienił godziny lotu (o 24h do przodu)
i powstał problem - przerwa w Bergamo.
Szukam jakiegoś taniego hotelu/ hostelu 2 os. dorosłe i 2x dzieci -2 lata.(free)
najtańsze co znalazłem o zgrozo 50E (hotelscombined.com)
ale właśnie dostałem maila ... sory ale bez dzieci ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#94 PostWysłany: 26 Paź 2011 21:49 

Rejestracja: 03 Wrz 2011
Posty: 238
Loty: 14
Kilometry: 20 013
niebieski
Ile dni przed wylotem Ryan wysłał Ci info ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#95 PostWysłany: 27 Paź 2011 19:59 

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 36
marhac napisał(a):
wybieram się do Bergamo z dzieciakami - szukam i szukam i wychodzi mi ze najkorzystniej będzie w Holiday Inn Express w Mozzo - cena 50-70 euro za pokój ze śniadaniem dla 2+2 to chyba przyzwoita oferta
to niedaleko od Bergamo , ale nie wiem jak jest z dojazdem komunikacja miejską ?

ze strony ATB wynika ze jeżdzą trzy linie , najczęściej 9 - z rozkładu jazdy wynika ze czasy przejazdu nie porywają :)
i proponowany nizej autobus C46D46
czy może lepiej do centrum jeżdzić pociągiem ? ( ze stacji Ponte San Pietro )


mogę z czystym sumieniem polecić hotel - pokoje i łazienka przestronne , hotel nowy , wyposazanie nowoczesne , bardzo czysto , śniadania obfite ( świeże owoce , wędliny , ser , jajecznica , parówki , pieczywo ciemne , bułki , i tosty , jogurty , różne ciasteczka , rogaliki etc, do picia soki , herbata , są dwa ekspresy więc kawę też można sobie zrobić jaką się chce

jest cicho i spokojnie - wprawdzie niedaleko przebiega linia kolejowa i dość ruchliwa ulica ale przy zamkniętych oknach nic nie słychać

hotel oferuje bezpłatne transfery z/na lotnisko lub stację kolejową w Bergamo - niestety tylko 4x dziennie w dni powszednie ( godz 9 , 11 , 16 , 18 ) , w soboty i niedziele tylko o godzinie 9 i 11 ( podane godziny dotyczą wyjazdu z hotelu )
można tez dojechać komunikacją miejską - autobus 1A z lotniska na przystanek Porta Nuova i tam idziemy na autobus 9B , który zatrzymuje się ok. 0,5km hotelu
( przejeżdzamy dwie strefy więc bilet za 1,60 euro z centrum )

niedaleko hotelu znajduje się strzelnica golfowa i basen - nie wiem jakie ceny , bo mnie to nie interesowało , ale mają jakaś zniżkę dla gości

no i ceny - troszkę ponad 60 euro za nocleg - uważam że jak dla rodziny ( 2 dorosłych + 2 dzieci ) to , zważywszy na oferty innych hoteli w Bergamo , cena nie jest wygórowana ( dla dzieci rozkładana sofa , ale i dorosli się na niej wyśpią ;)

aha , przy recepcji dwa stanowiska komputerowe z netem za free , a do tego w każdym pokoju jest tv z dostępem do sieci ( darmowe 15 minut , ale mieli jakas promocję bo można było korzystać 24/24h za darmo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#96 PostWysłany: 28 Paź 2011 07:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Wrz 2010
Posty: 243
Loty: 68
Kilometry: 170 743
niebieski
pehape napisał(a):
Ile dni przed wylotem Ryan wysłał Ci info ?


Ja mialam bilety na 04.12, wylot - kolo poludnia i w tamtym tyg dostalam @ ze zmiana na 18 :/ Zwrocilam wiec bilety..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#97 PostWysłany: 28 Paź 2011 08:11 

Rejestracja: 03 Wrz 2011
Posty: 238
Loty: 14
Kilometry: 20 013
niebieski
Czyli z znacznym wyprzedzeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 08 Wrz 2012 01:37 

Rejestracja: 01 Sie 2012
Posty: 12
Witam,

Czy zdarzyło się komuś nocować w Mediolanie/ okolicach pod namiotem poza campingiem?
Z tego co mi wiadomo we Włoszech za tego typu "praktyki" grozi mandat.
Oczywiście mam na myśli noclegi w miejscach ustronnych z zachowaniem ostrożności.
pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 08 Wrz 2012 01:58 

Owszem.Jak tylko latam przez Bergamo to spie kolo lotniska,namiot zbedny.Raz mi sie nawet zdarzylo na starowce-Alta city.
Góra
 PM off  
      
#100 PostWysłany: 25 Wrz 2012 21:18 

Rejestracja: 01 Lis 2011
Posty: 383
srebrny
Witam,

szukam taniego noclegu w Bergamo blisko lotniska , znalazłem B&B Colorado na Via Vincenzo Magni 2 który wydaje się być całkiem blisko, jednak google maps pokazuje bardzo okrężną drogę do centrum w przypadku wyboru dojścia na piechotę. Do tej pory będąc w Bergamo zawsze korzystałem z transportu miejskiego (i prawdę mówiąc nie kojarzę chodników w pobliżu lotniska) jednak jesienią WiZZ przylatuje dość późno i myślałem o przenocowaniu gdzieś, gdzie można dojść z lotniska pieszo.

czy ktoś orientuje się, czy na Via Vincenzo Magni można dojść z lotniska na piechotę w 20-25 min późnym wieczorem ?
Ewentualnie, ile może kosztować taxi na miejsce bądź czy autobus lotniskowy jedzie tędy do centrum (i o której jest ostatni z lotniska)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 332 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group