Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 332 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Włochy / Bergamo
#1 PostWysłany: 13 Kwi 2010 13:32 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 3
Witam,

jak w temacie.

może ktoś polecić coś taniego i wartego uwagi, ale jednak w miarę wygodnego.

interesuje mnie pokój 2 osobowy. przeszukałem 2 pierwsze strony w guglach dla cheap hostel in bergamo :-) i niestety albo nie jest cheap albo jest oddalony o 20 i wiecej km od lotniska/ centrum a Bergamo ma być naszą bazą startową.\

Może jest tam tak jak w Krakowie? W necie też same drogie hostele ale od wyjścia z wagonu ciągle atakują Cię ludzie oferując tani nocleg :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#2 PostWysłany: 13 Kwi 2010 14:50 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
http://reservations.bookhostels.com/fly ... ty=Bergamo

po prawej na górze masz "price" po kliknięciu sortuje wedlug cen
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#3 PostWysłany: 13 Kwi 2010 15:56 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 3
dzięki Kamil, ale jak mówiłem przeszukałem z tego wszystko i niestety dla dat 4/5 do 8 maja nie ma nic :-( dlatego pytam czy zrezygnować z podróży czy lecieć i liczyć że się coś znajdzie :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#4 PostWysłany: 13 Kwi 2010 16:48 

Rejestracja: 13 Mar 2010
Posty: 202
niebieski
Przede wszystkim określ jaki pułap cenowy Cię interesuje
Generalnie jest już trochę późno na szukanie noclegu na ten termin, na 5-7 jeszcze można coś znaleźć w przyzwoitej cenie, na 7-8 już gorzej.
Najlepiej podziel nocleg na: 5-7 V - tu można znaleźć dwójkę w granicach 40-45€/noc,
7-8 - najtańsza opcja jaką znalazłem to
http://www.laterooms.com/en/p1789/pv17202363/hotel-reservations/155891_palace-hotel-di-zingonia-bergamo-verdellino-zingonia.aspx?cur=EUR&n=1&d=20100507 - 75 €
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#5 PostWysłany: 19 Kwi 2010 08:59 

Rejestracja: 18 Kwi 2010
Posty: 5
Bed and Breakfast al Calicanto- nie jest to ścisłe centrum Bergamo, jakieś 15m. autobusem od centrum. Dzielnica willowa, coś jak Wola Justowska w Krakowie. Cena 30Euro od osoby za dwójkę, ze śniadaniem. Cudowna właścicielka, rodzinna atmosfera- takie prawdziwe bad&breakfast. Możliwy transfer z lotniska za 15Euro. Ja brałem jak byłem pierwszy raz w Bergamo, z powrotem już jechałem autobusem.
Przed chwilą przeglądałem hostelbookers i pokoje są dostępne, tam i w kilku innych miejscach.
Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#6 PostWysłany: 25 Kwi 2010 20:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 350
niebieski
Witam,
pod sam koniec maja (29 - 31, sobota - poniedziałek) mam zaplanowany dwudniowy wypad do Bergamo z Krakowa i zastanawiam się właśnie nad noclegiem. Loty są w takich godzinach, w których nocleg tuż obok lotniska nie jest konieczny (przylot do B. o 14:50, wylot z B. o 10:45), stąd też zastanawiam się nad dwoma opcjami:

1) B&B w Bergamo, np. ten: http://www.hostelworld.com/availability ... gamo/20833, za "Double Bed Private Shared Bathroom" dla 1 osoby za dzień życzą sobie 102.05 PLN, co biorąc pod uwagę położenie nie jest złą opcją

2) Hotel w Mediolanie, na http://www.lastminute.com jest fajna opcja "Top Secret", gdzie zwykle dość renomowane hotele sprzedają miejsca w swoich pokojach znacznie taniej niż standardowo, oczywiście kruczkiem jest to, że nie wiadomo dokładnie w jakim hotelu kupuje się pokój, zna się jedynie przybliżone miejsce oraz liczbę gwiazdek. Cena za double bed na 2 dni to już nawet £98.22, czyli wg Google ok. 438 PLN, a więc całkiem porównywalnie z B&B w Bergamo.

Każda opcja ma swoje plusy i minusy, plusem kupna przez HW (albo przez fly4free, które z silnika HW korzysta) jest to, że od razu płaci się tylko 10% zadatku, więc nie traci się całości, jeśli np. jakiś wulkan znowu wybuchnie i odwołają lot ;)

Potrafi ktoś wymienić jakieś za i przeciw, które przeważyłyby szalę na rzecz którejś z w/w opcji? :) W planie mamy i zwiedzanie Bergamo, i wypad do Mediolanu.
_________________
Image
Relacja z Maroka (2018)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#7 PostWysłany: 09 Maj 2010 21:59 

Rejestracja: 09 Maj 2010
Posty: 14
Skoro już mowa o Bergamo, to może ktoś z własnego doświadczenia jest w stanie polecić jakiś nocleg w Mediolanie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#8 PostWysłany: 09 Maj 2010 22:25 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 21
Zbanowany
estea napisał(a):
Skoro już mowa o Bergamo, to może ktoś z własnego doświadczenia jest w stanie polecić jakiś nocleg w Mediolanie?


Na lotnisku w strefie przylotów się połóż, KONIECZNIE weź własny śpiwór, to wyśpisz się dobrze, pod warunkiem, ze nie położysz się w strefie odlotów, gdzie koło północy wyganiają. Koło godziny hmm.. nie chcę skłamać jakoś koło 5 wszystkich śpiących budzi strażnik. Osobiście polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#9 PostWysłany: 10 Maj 2010 08:27 

Rejestracja: 09 Maj 2010
Posty: 14
Dziękuję za odpowiedz :)
Do Bergamo przylatuję w sobotę rano. Planuję od razu pojechać do Mediolanu i tam zostać na jedną noc (stąd pytanie). W niedzielę wrócę do Bergamo, a skoro do Polski lot mam w poniedziałek rano przetestuję nocleg na lotnisku.
Skorzystam z Twoich wskazówek i mam nadzieję, że dobrze będzie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#10 PostWysłany: 13 Maj 2010 21:04 

Rejestracja: 28 Kwi 2010
Posty: 120
Może kogoś zainteresuje:
Zamówiłem poprzez lastminute.com nocleg w Mediolanie w hotelu Grand Puccini (4 gwiazdki, śniadanie, blisko metra i nawet pieszo można dojść do centrum) na dwie noce dla dwóch osób w promocji "zamów dwie noce, płać za jedną". Zapłaciłem 69 funtów, czyli około 320zł, więc wychodzi 160zł na dobę za dwójkę ze śniadaniem (pewnie marnym ale zawsze;>). Taniej wychodzą tylko jednogwiazdkowce na peryferiach albo 12 osobowe "spalnie".
Nie wiem, czy ta oferta jest jeszcze aktualna, ale na lastminute.com często są tego typu promocje, jak nie ten hotel to można znaleźć inny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#11 PostWysłany: 23 Maj 2010 19:39 

Rejestracja: 23 Maj 2010
Posty: 1
Hej!

Wybieram się z chłopakiem do Bergamo w połowie lipca (15-22). Budżet mamy raczej skromny w związku z tym podane wyżej propozycje noclegów odpadają. Mam konto na CS, ale po przykrych doświadczeniach z wypadem do Sztokholmu (nieudana próba znalezienia noclegu na DWA miesiące przed planowanym przylotem u ponad 60 osób zakończona utratą biletów i obejściem się smakiem:/ ) wolałabym mieć coś w zanadrzu. Interesują mnie zatem pola namiotowe i inne tnące koszty możliwości. Jakieś klasztory? A co tam, może być hardkorowo ;)
Jakieś propozycje? Tę z lotniskiem już wzięłam pod uwagę ;p
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#12 PostWysłany: 24 Maj 2010 15:35 

Rejestracja: 24 Maj 2010
Posty: 168
Ja lecę 16-19 i jednak stawiam na noclegi gdzieś w centrum Mediolanu, dla mojej grupy (czyli 11 os) znalazłem po 20 euro/os pokoje z prysznicem (3-4 os) po 20 euro od głowy, szukaj na booking.com albo hostelworld.com.
_________________
http://zasiegglobalny.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#13 PostWysłany: 23 Lip 2010 10:25 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
Może ktoś polecić jakiś nocleg w Bergamo dla dwóch osób na dwie nocki? Czy zdać się na booking.com itp? Cenowo wszystko wypada podobnie 40-50€ za dwójkę. termin 6-8 września
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#14 PostWysłany: 07 Wrz 2010 19:09 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
No to sobie sam odpowiem ;) własnie siedzę w Bergamo w B&B Early Leaving. 20€ za osobę pokoje dwuosobowe, w cenie śniadanie (buleczka, serek, kawa, herbata, owoce- nic specjalnego ale zawsze coś;) ) dostęp do internetu (Wi-Fi), laptop w pokoju. Wystrój mieszkania pamięta lepsze czasy ale jest czysto i schludnie. Właściciel sympatyczny, próbuje się uczyć po polsku i wybiera się w listopadzie do Krakowa. Generalnie tez maniak taniego latania i Ryanaira. Z hostelu do Starego Miasta idzie się ok 10-15minut. I najważniejsze w cenie 20€ za dobę/os jest tez transfer z/na lotnisko:) z czego jutro z rana skwapliwie skorzystamy. 6 rano samolot do RAK wiec pozostalaby nam gdyby nie ta oferta albo taxi, albo per pędzą. Nie ma szans na komunikację miejska by zdarzyć na odprawę.

A Bergamo jest warte obejrzenia, a nawet pobytu na 2-3 dni leniwie lazac po Starym Mieście lub centrum.
Góra
 Profil Relacje PM off
pysznepikle lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#15 PostWysłany: 07 Wrz 2010 19:22 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 139
Zbanowany
osiek napisał(a):
No to sobie sam odpowiem ;) własnie siedzę w Bergamo w B&B Early Leaving. 20€ za osobę pokoje dwuosobowe, w cenie śniadanie (buleczka, serek, kawa, herbata, owoce- nic specjalnego ale zawsze coś;) ) dostęp do internetu (Wi-Fi), laptop w pokoju. Wystrój mieszkania pamięta lepsze czasy ale jest czysto i schludnie. Właściciel sympatyczny, próbuje się uczyć po polsku i wybiera się w listopadzie do Krakowa. Generalnie tez maniak taniego latania i Ryanaira. Z hostelu do Starego Miasta idzie się ok 10-15minut. I najważniejsze w cenie 20€ za dobę/os jest tez transfer z/na lotnisko:) z czego jutro z rana skwapliwie skorzystamy. 6 rano samolot do RAK wiec pozostalaby nam gdyby nie ta oferta albo taxi, albo per pędzą. Nie ma szans na komunikację miejska by zdarzyć na odprawę.

A Bergamo jest warte obejrzenia, a nawet pobytu na 2-3 dni leniwie lazac po Starym Mieście lub centrum.


Kod:
trzeba bylo sie chwalic wczesniej ze lecisz. mam znajoma wloszke w BGY, nocleg masz za free wtedy, przywozisz jej cos z polski po prostu (cos czego nie ma u nich). sama sie uczy polskiego, angielski tez zna.
odbiera i dowozi z lotniska :P

EDIT - obecnie nieaktualne


Ostatnio edytowany przez mleko, 12 Kwi 2011 17:35, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#16 PostWysłany: 07 Wrz 2010 20:36 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
mleko, nic straconego mam jeszcze bilety do BGY na listopad grudzień ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#17 PostWysłany: 07 Wrz 2010 22:24 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 139
Zbanowany
udanego lotu jutro :) RAK z tobą :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#18 PostWysłany: 08 Wrz 2010 15:28 

Rejestracja: 20 Sie 2010
Posty: 58
Mleko,będę w Bergamo 5go późno w nocy i potrzebuję 2noclegi dla 2 osób-jadę z koleżanką ,czy ta Pani mogłaby nas przenocować? lecę pierwszy raz gdziekolwiek z Ryanair-em i nie za bardzo się znam na tym wszystkim i na booking.com więc chciałabym się gdzieś ulokować gdzie jest pewnie.Płacę ,nie szukam naiwnych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#19 PostWysłany: 08 Wrz 2010 18:14 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 139
Zbanowany
Marcelina napisał(a):
Mleko,będę w Bergamo 5go późno w nocy i potrzebuję 2noclegi dla 2 osób-jadę z koleżanką ,czy ta Pani mogłaby nas przenocować? lecę pierwszy raz gdziekolwiek z Ryanair-em i nie za bardzo się znam na tym wszystkim i na booking.com więc chciałabym się gdzieś ulokować gdzie jest pewnie.Płacę ,nie szukam naiwnych.


5go co? pazdziernika ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Włochy / Bergamo
#20 PostWysłany: 09 Wrz 2010 13:45 

Rejestracja: 20 Sie 2010
Posty: 58
Tak,5go pażdziernika
:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 332 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group