Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 81 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 01 Paź 2018 19:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2018
Posty: 58
Piotr75 napisał(a):
Witam. Chciałbym prosić osoby, które mieszkały w Atanie o kilka informacji:
- czy w pokojach są jakieś chłodziarki, czy napoje chłodzące trzeba pić w temperaturze pokojowej?
- jeśli chodzi o bezpłatne busy, to w jakie konkretnie miejsca można nimi dojechać (wiem, że m.in. do metra DIC, na plażę- ale nie nie wiem którą i czy tylko jedną, do Dubai Mall) i czy one kursują o ustalonych godzinach, czy na życzenie oraz jak to jest z drogą powrotną
- czy ktoś z Was wie, kiedy można spodziewać się "sprawdzenia" karty płatniczej. Nurtuje mnie to, ponieważ mam w systemie podaną kartę na której nie koniecznie non stop jest dostępne kilka tysięcy PLN. Jako że wyjazd mam dopiero za kilka miesięcy, chciałbym wiedzieć kiedy (na ile przed) mam "pilnować" założonej kwoty na koncie.
- i jeszcze jedna kwestia, nie dotycząca już hotelu. W jednym z postów z pobytu w 2017 roku ktoś napisał, że najlepszy kurs dolara, jaki udało mu się napotkać, to 3,47AED. Czy ktoś z będących w ostatnim czasie mógłby udzielić informacji na ten temat, bo coś mi ten kurs nie pasuje. Sądzę, że prędzej 3.67AED. Może to tylko pomyłka/literówka. Jaka jest prawda?


Odpowiadam, o resztę zapraszam na pw:
- w pokojach nie tylko są lodówki, ale i woda w butelkach, herbata - ile chcesz
- ponadto, szlafroki, kapcie - idealny zestaw na basen:)
- ale warto przed rezerwacją terminu sprawdzić, czy ten basen jest czynny
- warto kupić śniadania, ale już kolacje bym wybrał w hotelowej restauracji a’la carte (sprawdziliśmy kilka na mieście, przegrywały smakiem i ...cenami)
- koło hotelu tani mały market (na plażach np. woda mineralna jest bardzo droga)

- busy dowiozą Cię w wiele miejsc - można zaoszczędzić sporo kasy na komunikacji - otrzymasz rozpiskę, ale warto zejść na dół wcześniej - wg mnie te busy to jedna z największych przewag Atany (nie męczysz się w słońcu, nie chodzisz bez potrzeby, wsiadasz i jedziesz)
- ściągnij Wojhati - aplikację komunkacyjną, podadzą nawet ceny przejazdu taxi (taxi czasami tańsze od komunikacji miejskiej, szczególnie przy 4 osobach:)
- kurs dolara - różnice są niewielkie, wymieniałem w wielu miejscach

- check-in - miałem problem z kartą - cierpliwie czekali, ogarnalem limity, wszystko doszło do skutku.
_________________
***
Wskazówki podróżnicze, relacje z wypraw - często podane koszty
Citybrejki, wypady w góry, wyprawy rowerowe

https://jadziemlecim.wordpress.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 81 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group