Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
link do formularza wizowego https://dichvucong.bocongan.gov.vn/boco ... matt=26277


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 589 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 30  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#401 PostWysłany: 15 Sty 2020 07:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Czy wsiadajac w PL do samolotu jestes juz w Wietnamie? Chodzi o date wjazdu do kraju a nie wejscia do samolotu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#402 PostWysłany: 15 Sty 2020 20:18 

Rejestracja: 11 Sty 2015
Posty: 46
Loty: 37
Kilometry: 81 457
Wiec sytuacja wygląda tak ląduje w Wietnamie 31 stycznia rano potem 16 stycznia lecę na Bali i 30 stycznia wracam na Wietnam na 12 godzin tylko na samolot powrotny do kraju. I w sumie pojawił się problem z Evisą bo nie wiem czy mogę wyrobić dwie Evisy jedną od 17 stycznia do 17 lutego a druga od 28 stycznia do 29 lutego ? Czy da się jedną po drugiej evise wyrobić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#403 PostWysłany: 31 Sty 2020 09:49 

Czy ktoś z Was czekał na e-wizę dłużej niż standardowe 3 dni robocze? Wniosek złożyłam dokładnie tydzień temu, wizy wciąż nie ma. Po zalogowaniu status jest in processing. Do Wietnamu lecę co prawda 9.02 ale do Azji już w najbliższy wtorek i trochę się stresuję, że wciąż tej wizy nie mam.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#404 PostWysłany: 31 Sty 2020 14:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2019
Posty: 68
My ostatnio złożyliśmy dwa wnioski równocześnie. Jeden przyszedł po 2 dniach a drugi ponad tydzień. Cierpliwości.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#405 PostWysłany: 03 Lut 2020 22:51 

Rejestracja: 03 Lut 2020
Posty: 1
Witam wszystkich :) mam pytanie, czy ktoś przerabiał temat wjazdu do Wietnamu na podstawie dwóch e-wiz podczas wyprawy? Ja ląduję w Hanoi 16 lutego, potem 19 lutego lecę do Siem Reap, po czym wracam samolotem do Wietnamu 22 lutego. Wolałbym załatwić kwestię wyjazdów za pomocą dwóch e-wiz jednokrotnego wjazdu aby uniknąć stania w kolejkach, ale boję się że może być z tym problem. W dodatku na stronie do aplikowania o wizę w FAQ jest to: "5. What if I want to enter Vietnam before my e-Visa validity period?
You must completea new e-Visa application. The previous e-Visa application will be cancelled once the new e-Visa is issued./."
Co o tym sądzicie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#406 PostWysłany: 04 Lut 2020 16:19 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 381
niebieski
Wietnam wstrzymał wydawanie nowych wiz, dla obywateli Chin oraz osób, które w ciągu 14 dni były w Chinach (https://vietnaminsider.vn/vietnam-suspends-all-types-of-visas-for-visitors-from-coronavirus-hit-areas/). Moje pytanie brzmi: czy jak ktoś już ma wizę, a miał np. przesiadkę w Chinach np. tydzień temu to nie ma problemu na granicy? Przekraczał ktoś z Was ostatnio granicę z Wietnamem, kto miał przesiadkę w Chinach? Jestem w Kambodży i chciałbym jutro wyskoczyć na Wietnam, ale minęło dopiero 11 dni po mojej przesiadce w Guangzhou.
_________________
I visited 77 countries out of 257:
http://tinyurl.com/tomczasc77
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#407 PostWysłany: 05 Lut 2020 16:56 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 381
niebieski
Więc odpowiem: udało się :D
_________________
I visited 77 countries out of 257:
http://tinyurl.com/tomczasc77
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#408 PostWysłany: 05 Lut 2020 17:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2019
Posty: 68
Doctorx11 napisał(a):
Witam wszystkich :) mam pytanie, czy ktoś przerabiał temat wjazdu do Wietnamu na podstawie dwóch e-wiz podczas wyprawy? Ja ląduję w Hanoi 16 lutego, potem 19 lutego lecę do Siem Reap, po czym wracam samolotem do Wietnamu 22 lutego. Wolałbym załatwić kwestię wyjazdów za pomocą dwóch e-wiz jednokrotnego wjazdu aby uniknąć stania w kolejkach, ale boję się że może być z tym problem. W dodatku na stronie do aplikowania o wizę w FAQ jest to: "5. What if I want to enter Vietnam before my e-Visa validity period?
You must completea new e-Visa application. The previous e-Visa application will be cancelled once the new e-Visa is issued./."
Co o tym sądzicie?
Bez problemu. Zalatwialem to kilka tygodni temu w podobny sposób.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#409 PostWysłany: 17 Lut 2020 03:23 

Rejestracja: 17 Lut 2020
Posty: 1
Cześć! Musiałam zmienić loty, a wizę wyrabiałam do wcześniejszych ? miejsce przekroczenia granicy Wietnamu się zgadza tylko dzień jest inny ale w granicy ważności wizy bo specjalnie dałam dzień z hakiem i miejsce i data wylotu różni się. Pisałam do supportingu e-visy ale cisza, mam lot za tydzień myślicie, że będę miała problem z przekroczeniem granicy czy od razu wyrabiać nową?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#410 PostWysłany: 17 Lut 2020 11:24 

Rejestracja: 01 Lip 2017
Posty: 257
Ile potrzeba czasu na załatwienie wizy do Wietnamu? Ile przed wyjazdem powinienem zacząć to załatwiać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#411 PostWysłany: 17 Lut 2020 12:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2019
Posty: 68
Różnie, teoretycznie 3 dni robocze, ale czasami przychodzi po tygodniu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#412 PostWysłany: 17 Lut 2020 12:53 

Ja czekałam 9 dni więc lepiej załatwić to wcześniej.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#413 PostWysłany: 17 Lut 2020 15:18 

Rejestracja: 01 Lip 2017
Posty: 257
Ale na e-visę tyle czekaliście?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#414 PostWysłany: 17 Lut 2020 16:53 

tak, ja e-wizę dostałam po 9 dniach od złożenia i opłacenia wniosku.
Góra
 PM off
kbk uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#415 PostWysłany: 18 Lut 2020 06:02 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 965
Loty: 198
Kilometry: 437 840
klaga napisał(a):
miejsce przekroczenia granicy Wietnamu się zgadza tylko dzień jest inny ale w granicy ważności wizy bo specjalnie dałam dzień z hakiem i miejsce i data wylotu różni się.


Grunt żeby nie pojawić się na przejściu granicznym przed okresem obowiązywania e-wizy. Odbierałem kiedyś trzymiesięczną turystyczną z opóźnieniem (jeden dzień) względem deklarowanej daty przyjazdu i nie było żadnych problemów.


@Boisfarine z ciekawości - czy to było w okresie chińskiego nowego roku (koniec stycznia) czy w jakimś innym okresie?

p.
_________________
Moje relacje:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#416 PostWysłany: 18 Lut 2020 10:58 

Rejestracja: 10 Wrz 2013
Posty: 415
niebieski
Można już na stronach wietnamskich anglojęzycznych związanych z ruchem turystycznym wyczytać, że przymierzają się do zniesienia Wiz do 30 dni dla krajów np Europy aby pobudzić turystykę która teraz bardzo kuleje z powodu korony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#417 PostWysłany: 18 Lut 2020 12:19 

@puhacz tak, wniosek był składany pod koniec stycznia
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#418 PostWysłany: 18 Lut 2020 12:29 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 965
Loty: 198
Kilometry: 437 840
Ok, to jest okres paraliżu instytucji wszelakich w Wietnamie i rzeczywiście w tym okresie (co roku) realizacja wniosków wizowych trwa około 10 dni. W pozostałym okresie praktyka pokazuje, że to są 3 dni maksimum ale oczywiście zawsze lepiej zadbać o takie sprawy z odpowiednim wyprzedzeniem.

p.
_________________
Moje relacje:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#419 PostWysłany: 18 Lut 2020 17:19 

Rejestracja: 01 Lip 2017
Posty: 257
A teraz w związku z na pewno licznie odwoływanymi przyjazdami to powinno być luźniej i w urzędzie imigracyjnym.
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#420 PostWysłany: 19 Lut 2020 12:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2017
Posty: 193
Loty: 139
Kilometry: 337 418
zlozylem wniosek w poniedzialek w nocy .... po 24h moja wiza jest gotowa
Góra
 Profil Relacje PM off
kbk uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 589 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 30  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group