Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
link do formularza wizowego https://dichvucong.bocongan.gov.vn/boco ... matt=26277


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 598 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 30  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#381 PostWysłany: 23 Paź 2019 22:01 

Rejestracja: 23 Paź 2019
Posty: 1
Hej,
Wypisałam wniosek o e-wizę. Nie dość, że wpisałam złą kolejność (imię + nazwisko, a nie odwrotnie) to jeszcze wpisałam tylko jedno imię.
Czy kupić nową wizę? Czy olać (bo wiza została przyznana, PDF już wydrukowany)?
W paszporcie mam dwa imiona i podwójne nazwisko... :( :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Warto! Loty (z bagażem) do Paragwaju z Krakowa i Warszawy od 2413 PLN. Podróże first minute Warto! Loty (z bagażem) do Paragwaju z Krakowa i Warszawy od 2413 PLN. Podróże first minute
Wyjazd na Maderę za 1626 PLN. Loty (dla wszystkich) z Warszawy i 4 noce w 4* hotelu Wyjazd na Maderę za 1626 PLN. Loty (dla wszystkich) z Warszawy i 4 noce w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#382 PostWysłany: 25 Paź 2019 14:48 

Rejestracja: 24 Maj 2013
Posty: 304
Loty: 139
Kilometry: 286 579
niebieski
malgosa napisał(a):
Hej,
Wypisałam wniosek o e-wizę. Nie dość, że wpisałam złą kolejność (imię + nazwisko, a nie odwrotnie) to jeszcze wpisałam tylko jedno imię.
Czy kupić nową wizę? Czy olać (bo wiza została przyznana, PDF już wydrukowany)?
W paszporcie mam dwa imiona i podwójne nazwisko... :( :(


Skontaktuj się pierw z nimi. Tutaj masz linka:
https://evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/en_US ... st/lien-he

I dopytaj o problem itp itd. Aż dziwne że przeszła wiza skoro załącza się tam zdjęcie paszportu z prawidłowymi danymi - mi dzisiaj wpadła na listopadowy wyjazd ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#383 PostWysłany: 25 Lis 2019 20:07 

Rejestracja: 20 Mar 2018
Posty: 328
Loty: 32
Kilometry: 63 212
Czy we wniosku o e-visę w polu numer paszportu należy wpisać również literki, które znajdują się przed cyframi? Zawsze wpisuję same cyfry przy okazji różnych rezerwacji, ale teraz dostałem powiadomienie, że numer paszportu się nie zgadza, a jest wpisany poprawnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#384 PostWysłany: 25 Lis 2019 20:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 490
Loty: 217
Kilometry: 423 860
niebieski
@LaMancha
Polski numer paszportu składa się z dwóch liter i siedmiu cyfr, także trzeba wpisać całość. Aż dziwne, że dotychczas wszędzie Ci tak przechodziło.
Góra
 Profil Relacje PM off
LaMancha uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#385 PostWysłany: 25 Lis 2019 20:45 

Rejestracja: 20 Mar 2018
Posty: 328
Loty: 32
Kilometry: 63 212
No właśnie wydawało mi się to oczywiste, że te literki nie są "dla urozmaicenia". I tak, podawałem dane paszportu kilkanaście razy i ZAWSZE należało podać tylko cyfry. Dziwna sprawa. Ale dziękuję za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#386 PostWysłany: 26 Lis 2019 10:16 

Rejestracja: 22 Sty 2016
Posty: 192
Loty: 118
Kilometry: 241 266
Analogicznie jest przecież z dowodem osobistym - są litery (seria) i cyfry, zawsze wpisuje się wszystko. Tak samo z paszportem litery i cyfry to składowa numeru i zawsze wpisuje się całość, a to że wcześniej przechodziły Ci same cyfry... to raczej wyłącznie kwestia szczęścia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#387 PostWysłany: 26 Lis 2019 11:33 

Rejestracja: 20 Mar 2018
Posty: 328
Loty: 32
Kilometry: 63 212
ozim napisał(a):
Analogicznie jest przecież z dowodem osobistym - są litery (seria) i cyfry, zawsze wpisuje się wszystko. Tak samo z paszportem litery i cyfry to składowa numeru i zawsze wpisuje się całość, a to że wcześniej przechodziły Ci same cyfry... to raczej wyłącznie kwestia szczęścia.


To nie była kwestia szczęścia tylko wymóg. Kiedy zaczynałem wpisywać litery, od razu pojawiał się komunikat "numbers only". I teraz ponownie mimo, że nie wpisałem literek mój wniosek o e-visę przeszedł, a wniosek dziewczyny trzeba było poprawić. Nie wiem teraz czy ktoś się może przyczepić na granicy, że tych literek nie ma. Spróbuję to wyjaśnić w ambasadzie Wietnamu, bo akurat blisko niej mieszkam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: e wiza do wietnamu
#388 PostWysłany: 09 Gru 2019 12:04 

Rejestracja: 02 Gru 2019
Posty: 4
Witam,
jedziemy rodzinka w 4 osoby do Wietnamu i zaraz po przylocie jedziemy do Kambodży i bedziemy po 11 dniach wracac przez inne przejście do delty Mekongu. jak rozumiem potrzebujemy dwóch wiz dla każdego?
chcę aplikowac o nie online, rozumiem, ze musze po kolei wypełniac dla całej rodziny po dwa wnioski w innymi datami wjazdu i wyjazdu oraz innymi nazwami przejść granicznych?
czy moge opłacić to jedenym przelewem czy trzeba będzie za każdym razem opłacac kolejnośc każda wiżę?
Z góry dzięki za szybką pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#389 PostWysłany: 17 Gru 2019 18:00 

Rejestracja: 17 Gru 2019
Posty: 3
Podpowiedzcie proszę, sytuacja wygląda następująco: otrzymałam e-wizę ważą od 1 stycznia. Wylatuję z Warszawy 31.12, przesiadam się w Katarze (tu spędzam kilkanaście godzin), a w Hanoi ląduję 2.01.
Powinnam mieć wizę ważną już od startu podróży, tzn. od 31.12 czy też wystarczającym jest, że do Wietnamu będę wkraczać już w terminie ważności wizy?
Czy wiza jest sprawdzana już w momencie odprawy w miejscu wylotu? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#390 PostWysłany: 17 Gru 2019 18:17 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Leć, wszystko ok. gorzej gdyby wiza sie konczyła w dniu lądowania
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#391 PostWysłany: 17 Gru 2019 21:05 

Rejestracja: 17 Gru 2019
Posty: 3
Trochę mnie uspokoiłeś ale pojawiła się kolejna zagwostka. Zamiast RELIGION przeczytałam REGION i wpisałam Wielkopolska :lol: :lol: :lol:
Trzymać się tego, że obowiązuje wolność religii? 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#392 PostWysłany: 17 Gru 2019 21:44 

Rejestracja: 20 Wrz 2016
Posty: 161
Loty: 202
Kilometry: 281 717
So easy to explain: you just believe in Bigger Poland :D

Nic nie zmieniaj, na moje przejdzie bez problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#393 PostWysłany: 17 Gru 2019 21:49 

Rejestracja: 17 Gru 2019
Posty: 3
Jeszcze mnie uznają za faszystkę :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#394 PostWysłany: 08 Sty 2020 22:30 

Rejestracja: 08 Sty 2020
Posty: 3
Witam! Wybieramy się za 3 tygodnie do Wietnamu i mam pytanie odnośnie e-wizy. Wjeżdżamy przez przejście w Hanoi ale kwestia wyjazdu jest jeszcze przez nas nie określona. Ponieważ wracamy z Bangkoku rozważamy bezpośredni lot z Ho Chi Minh lub będziemy wracać przez Kambodżę. Czy podanie we wniosku do e-wizy przejścia wyjazdu jest równoznaczne z przekroczeniem tego przejścia czy możemy jednak wyjechać z Wietnamu dowolnym przejściem? Z góry dziękuje za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#395 PostWysłany: 08 Sty 2020 22:52 

Rejestracja: 10 Sty 2018
Posty: 17
Loty: 17
Kilometry: 51 824
Ja miałam wpisane inne miasto wyjazdowe ,nie było problemu z opuszczeniem Wietnamu;)
Pytaliśmy w ambasadzie w Hanoi( whats up) ,dostaliśmy info,ze można wyjeżdżać z dowolnego miasta.
Udanej podróży ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#396 PostWysłany: 10 Sty 2020 09:06 

Rejestracja: 08 Sty 2020
Posty: 3
No właśnie my dostaliśmy informacje ze miasto wjazdowe jak i wyjazdowe musi być zgodne z tym we wniosku wizowym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#397 PostWysłany: 10 Sty 2020 09:47 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 973
Loty: 202
Kilometry: 447 127
Kto dał Wam to info, jakiś oficjalny urząd?

Wiem, że tak mówią warunki wizy, w praktyce można jednak opuścić Wietnam dowolnym przejściem, które obsługuje e-wizy (uwaga, nie są to wszystkie przejścia! Nasi rodacy często nacinają się na to, na najbliższym Sapy lądowym przejściu z Laosem...).

p.
_________________
Moje relacje:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#398 PostWysłany: 11 Sty 2020 10:14 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 381
niebieski
We wniosku o e-vizę, trzeba podać miejsce wjazdu i wyjazdu z kraju (entry port i exit port). Czy podczas podróży możliwe jest przekroczenie granicy w innym miejscu niż deklarowane na wniosku?
_________________
I visited 77 countries out of 257:
http://tinyurl.com/tomczasc77
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#399 PostWysłany: 12 Sty 2020 14:58 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 973
Loty: 202
Kilometry: 447 127
Na wjeździe musi być to zadeklarowane przejście. Na wyjeździe nie są restrykcyjni.

p.
_________________
Moje relacje:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza do Wietnamu
#400 PostWysłany: 15 Sty 2020 07:07 

Rejestracja: 11 Sty 2015
Posty: 46
Loty: 37
Kilometry: 81 457
Cześć.

Mam wylot do Wietnamu z Polski 30 stycznia na miejscu bede 31 stycznia i mam pytanie czy we wniosku o e-Vise podac 30 stycznia co jest dniem wylotu z polski czy podac 31 stycznia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 598 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 30  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group