Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 382 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 15 Wrz 2015 10:12 

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 241
niebieski
kimoh napisał(a):
marzy mi się kilka dni wypoczynku w tropikach (klimat coś jak Koh Samui na przykład). Czyli Twoim zdaniem taki prawdziwie tropikalno-plażowy klimat w Wietnamie to raczej Phu Quoc?

Phu Quoc podobnie jak Koh Samui leży w Zatoce Tajlandzkiej, także jest to dobry punkt odniesienia. Uprzedzam tylko, że Phu Quoc rozbudowuje się mocno turystycznie, w środkowej części w okolicy Duong Dong jest już praktycznie zwykły turystyczny kurort. Natomiast jeśli wybierzesz się na północno-zachodnią część wyspy, wtedy będzie to już bardziej dziko, choć plaże równie rozległe. I plusem przy Twojej krótkiej podróży są połączenia lotnicze z Ho Chi Minh i Hanoi.
Góra
 Profil Relacje PM off
kimoh lubi ten post.
 
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#42 PostWysłany: 16 Wrz 2015 19:40 

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 170
Dziękuję za wszystkie uwagi. Cześć z nich wzięłam pod uwagę i nowa wersja planu wygląda tak:

dzień 1 – przylot do Ho Chi Minh
dzień 2 – lot do Hoi An, zwiedzanie Hoi An
dzień 3 – My Son, wieczorem lot do Hanoi
dzień 4 – Ha Long Bay
dzień 5 – zwiedzanie Hanoi, lot do Ho Chi Minh
dzień 6 – delta Mekongu
dzień 7 – z Rach Gia na Phu Quoc
dzień 8 – Phu Quoc
dzień 9 – Phu Quoc, wieczorem wylot do Ho Chi Minh
dzień 10 – zwiedzanie Ho Chi Minh

pytanie brzmi - czy spotkaliście się z opcją wycieczki z Ho Chi Minh do delty mekongu, ktora kończyła się w Rach Gia? bo rozumiem, że z Rach Gia juz bez problemu dostane się promem do Phu Quoc?

Moi Drodzy mam jeszcze jedno pytanie - w jaki sposób kupowaliście loty po Wietnamie (jak jest najbardziej opłacalnie)? Próbowałam kupić loty na stronie Vietjet i wszystko super, ale jak przeszłam do płatności, to za płatność każdą kartą chciało mi doliczyć aż 16 dolarów :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 17 Wrz 2015 11:09 

Rejestracja: 17 Wrz 2011
Posty: 63
Loty: 10
Kilometry: 24 346
kimoh napisał(a):
Dziękuję za wszystkie uwagi. Cześć z nich wzięłam pod uwagę i nowa wersja planu wygląda tak:

dzień 3 – My Son, wieczorem lot do Hanoi
dzień 4 – Ha Long Bay
dzień 5 – zwiedzanie Hanoi, lot do Ho Chi Minh

Moi Drodzy mam jeszcze jedno pytanie - w jaki sposób kupowaliście loty po Wietnamie (jak jest najbardziej opłacalnie)? Próbowałam kupić loty na stronie Vietjet i wszystko super, ale jak przeszłam do płatności, to za płatność każdą kartą chciało mi doliczyć aż 16 dolarów :(


Jeśli chodzi o bilet na samolot, to kupowałem Vietnam Airlines z Da Nang do Sajgonu 2-3 dni przed wylotem i wyszło mi w sumie ok. 150 zł (na tyle obciążyło kartę). Bagaż był w cenie.
Moja generalna sugestia dotycząca lotów po Wietnamie to unikanie zakupu biletów na ostatni lot w danym dniu. Na lotnisku widziałem jak seryjnie wszystkie linie kasowały takie połączenia - jak sądzę z braku wystarczającej dla nich liczby pasażerów. No a w Wietnamie obowiązują raczej inne przepisy chroniące pasażerów więc żadnej rekompensaty pewnie się nie wyciągnie, a na dodatek można utknąć jeszcze na lotnisku.

Jeśli chodzi o Ha Long, to będzie bardzo męczący wyjazd i niewiele w ten sposób zapewne zobaczysz. Przejazd z Hanoi do Ha Long City to 4 godziny w jedną stronę. Potem krótki kilkugodzinny rejs i z powrotem. W listopadzie mogą się trafić tajfuny i w ogóle ci odwołają wyprawę. Ja tak w okolicach połowy listopada zaliczyłem nadprogramowy dzień w Hanoi.
Góra
 Profil Relacje PM off
kimoh lubi ten post.
 
      
#44 PostWysłany: 17 Wrz 2015 13:04 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 6
Witam,pierwszy raz jestem na forum.
Proszę o ocenę mojego planu podróży.Będziemy w Wietnamie (4 osoby w wieku 60+) dwa pierwsze tygodnie marca.
Wiem,że to jeszcze daleko,ale lubię mieć wszystko zaplanowane,zresztą planowanie podróży to ogromna przyjemność.

-dzień1 przylot do Sajgonu
-dzień2 Sajgon
-dzień3 przelot do Hanoi
-dzień4 Hanoi
-dzień5,6,7 Ha Long (2 noce)
-dzień8 przelot do Da Nang
-dzień9,10 Hoi Ann (3 noce)
-dzień11 przelot do Sajgonu
-dzień 12,13 Delta Mekongu
-dzień 14 Sajgon i odlot do Warszawy
Układając plan chciałam,aby nie był napięty.Chcieliśmy poczuć jak smakuje Wietnam.
Czy wskazane już teraz zakup biletów na loty liniami vietjet? Czy dobrze jest to zrobić przez ich stronę czy przez jakiegoś pośrednika?A tak wogóle czy te linie są wiarygodne bo ceny biletów są ok.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off
fortuna lubi ten post.
 
      
#45 PostWysłany: 17 Wrz 2015 16:23 

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 170
Ehhh im więcej o tym myślę, tym bardziej skłaniam się do zrezygnowania z którejś części wycieczki, żeby spokojniej zwiedzić inne części Wietnamu. Patrzyłam też na pogodę i wygląda na to, że listopad jest kiepskim miesiącem do zwiedzania Hoi An - był ktoś wtedy w tym rejonie i może to potwierdzić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 20 Wrz 2015 09:34 

Rejestracja: 17 Wrz 2011
Posty: 63
Loty: 10
Kilometry: 24 346
Kimoh, spędziłem w Hoi An w listopadzie bodaj 4 dni i padało chyba raz, niezbyt intensywnie. Poza tym pogoda była idealna. Oczywiście teraz może być inaczej :)
Generalnie spędziłem w Wietnamie 3 tygodnie i kiepska pogoda była na północy, natomiast od Da Nang na południe było już bardzo fajnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 20 Wrz 2015 14:03 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 6
Próbowałam wczoraj wykupic loty na vietjetair. Nie przeszła płatność kartą,czy ktoś z bardziej doświadczonych miał taki przypadek na tych liniach. Inne płatności przechodzą bez problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 21 Wrz 2015 20:06 

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 91
Loty: 150
Kilometry: 348 214
kimoh napisał(a):
Dziękuję za wszystkie uwagi. Cześć z nich wzięłam pod uwagę i nowa wersja planu wygląda tak:

dzień 1 – przylot do Ho Chi Minh
dzień 2 – lot do Hoi An, zwiedzanie Hoi An
dzień 3 – My Son, wieczorem lot do Hanoi
dzień 4 – Ha Long Bay
dzień 5 – zwiedzanie Hanoi, lot do Ho Chi Minh
dzień 6 – delta Mekongu
dzień 7 – z Rach Gia na Phu Quoc
dzień 8 – Phu Quoc
dzień 9 – Phu Quoc, wieczorem wylot do Ho Chi Minh
dzień 10 – zwiedzanie Ho Chi Minh

pytanie brzmi - czy spotkaliście się z opcją wycieczki z Ho Chi Minh do delty mekongu, ktora kończyła się w Rach Gia? bo rozumiem, że z Rach Gia juz bez problemu dostane się promem do Phu Quoc?

Moi Drodzy mam jeszcze jedno pytanie - w jaki sposób kupowaliście loty po Wietnamie (jak jest najbardziej opłacalnie)? Próbowałam kupić loty na stronie Vietjet i wszystko super, ale jak przeszłam do płatności, to za płatność każdą kartą chciało mi doliczyć aż 16 dolarów :(


Cześć,

jeśli wybierasz sie z Sajgonu na deltę to spokojnie możesz zakończyć wycieczkę Rach Gia. W większości biur podróży programy powielają się wiec raczej nie będzie problemu z dostępnością. Natomiast 'zwiedzanie delty" kończy się w godz. popołudniowych wiec po dostarczeniu Cię do Rach Gia prom na Phu Quoc możesz złapać dopiero następnego dnia. Druga opcja dostania się na wyspę to lot z Sajgonu lub Can Tho (gdzie też możesz zakończyć zwiedzanie Delty).

Ja kupowałam bilety z dnia na dzień. Nie widziałam znaczących różnic w cenach. Mam też inne spostrzeżenie co forumowicz powyżej - na 6 lotów wewnętrznych tylko w 1 locie samolot nie był pełen (właśnie powrót z Phu Qouc). Kupowałam bilety bezpośrednio na stronach linii lub przez kayak.

-- 21 Wrz 2015 20:06 --

kimoh napisał(a):
Dziękuję za wszystkie uwagi. Cześć z nich wzięłam pod uwagę i nowa wersja planu wygląda tak:

dzień 1 – przylot do Ho Chi Minh
dzień 2 – lot do Hoi An, zwiedzanie Hoi An
dzień 3 – My Son, wieczorem lot do Hanoi
dzień 4 – Ha Long Bay
dzień 5 – zwiedzanie Hanoi, lot do Ho Chi Minh
dzień 6 – delta Mekongu
dzień 7 – z Rach Gia na Phu Quoc
dzień 8 – Phu Quoc
dzień 9 – Phu Quoc, wieczorem wylot do Ho Chi Minh
dzień 10 – zwiedzanie Ho Chi Minh

pytanie brzmi - czy spotkaliście się z opcją wycieczki z Ho Chi Minh do delty mekongu, ktora kończyła się w Rach Gia? bo rozumiem, że z Rach Gia juz bez problemu dostane się promem do Phu Quoc?

Moi Drodzy mam jeszcze jedno pytanie - w jaki sposób kupowaliście loty po Wietnamie (jak jest najbardziej opłacalnie)? Próbowałam kupić loty na stronie Vietjet i wszystko super, ale jak przeszłam do płatności, to za płatność każdą kartą chciało mi doliczyć aż 16 dolarów :(


Cześć,

jeśli wybierasz sie z Sajgonu na deltę to spokojnie możesz zakończyć wycieczkę Rach Gia. W większości biur podróży programy powielają się wiec raczej nie będzie problemu z dostępnością. Natomiast 'zwiedzanie delty" kończy się w godz. popołudniowych wiec po dostarczeniu Cię do Rach Gia prom na Phu Quoc możesz złapać dopiero następnego dnia. Druga opcja dostania się na wyspę to lot z Sajgonu lub Can Tho (gdzie też możesz zakończyć zwiedzanie Delty).

Ja kupowałam bilety z dnia na dzień. Nie widziałam znaczących różnic w cenach. Mam też inne spostrzeżenie co forumowicz powyżej - na 6 lotów wewnętrznych tylko w 1 locie samolot nie był pełen (właśnie powrót z Phu Qouc). Kupowałam bilety bezpośrednio na stronach linii lub przez kayak.
Góra
 Profil Relacje PM off
kimoh lubi ten post.
 
      
#49 PostWysłany: 25 Wrz 2015 18:20 

Rejestracja: 06 Sie 2011
Posty: 118
Cześć,
lecimy do Wietnamu w listopadzie na 16 dni. Jest to nasza pierwsza azjatycka wyprawa.
Oto nasz plan podróży:
09.11 - wylot z Warszawy
10.11 - rano przylot do Sajgonu
11.11 - zwiedzanie Sajgonu + tunele Cu Chi
12.11 - delta Mekongu
13.11 - delta Mekongu
14.11 - rano wylot do Hanoi + zwiedzanie miasta, nocny pociąg do Lao Cai,
15.11 - rano przejazd do Bac Ha na targ niedzielny, popołudniu przejazd do Sapa
16.11 - Sapa
17.11 - Sapa , wieczorem nocny pociąg (bus) do Hanoi
18.11 - rano przejazd w stronę Cat Ba
19.11 - Cat Ba ( w tym rejs po zatoce Ha Long, kajaki itp.)
20.11 - powrót do Hanoi, zwiedzanie miasta,
21.11 - rano wylot na Phu Quoc ( plażowanie)
22.11 - zwiedzanie wyspy (rowerem lub skuterem)
23.11 - Phu Quoc , wieczorny wylot do Sajgonu
24.11 - powrót do Polski

Proszę o opinie i ewentualne wskazówki.
Rozważamy zrezygnowanie z Sapa i w zamian za to pojechanie w okolice Ninh Bin ( Tam Coc, Trang An).

Zastanawiamy się również nad deltą Mekongu, czy brać wycieczkę na dwa dni czy na jeden?

z góry dzięki za porady!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 17 Paź 2015 22:11 

Rejestracja: 14 Lut 2014
Posty: 22
Loty: 20
Kilometry: 25 530
Odświeżam temat.

Czy jest może ktoś chętny do udzielenia wskazówek na temat powyższego planu wycieczki??

Głównie chodzi nam o Sapa i Tam Coc.

Dzięki z góry!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Wietnam luty2016
#51 PostWysłany: 07 Lis 2015 21:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 104
Wybieram sie do Sajgonu i na wyspe Phu Quoc w lutym na 2-3 tyg.Ktoś coś poleca ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wietnam luty2016
#52 PostWysłany: 11 Lis 2015 01:07 

Rejestracja: 28 Lut 2011
Posty: 60
w samym Sajgonie warto zanurzyć się na parę dni bo sama atmosfera jest niesamowita, można podbić na delte mekongu na wycieczke ale przede wszystkim Muzeum Amerykańskich Zbrodni Wojennych (must see) i katedra Notre Dame
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wietnam luty2016
#53 PostWysłany: 11 Lis 2015 01:16 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
Tunele Gu chi tez warto. Ale bardziej mi się spodobał Hanoi niż HCMC ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 27 Lis 2015 18:25 

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 170
Ja już z Wietnamu wróciłam, więc w podzięce za Wasze wskazówki chciałam zostawić garść moich wrażeń dla osób wybierających się do Wietnamu:

- Sajgon - miasto które należy omijać szerokim łukiem, powiedzenie "ale Sajgon" nie wzięło się znikąd :D głośne, tłoczne, brudne i jak dla mnie mało ciekawe;

- Hoi An - tak, tak, tak!! miejsce magiczne, z klimatem, świetna kuchnia, piękne pamiątki wietnamskiego rękodzieła, tanio i wspaniale. Jakby ktoś akurat potrzebował - moim zdaniem idealne miejsce na zaręczyny ;)

- Hue - ładne stare miasto, polecam też podróż pociągiem z Da Nang do Hue - podróżuje się wśród miejscowych, którzy przynajmniej w naszym przypadku okazali się bardzo mili, częstowali nas swoim jedzeniem i wypytywali o podróż pomimo tego, ze nie mówiliśmy w jednym języku :)

- delta Mekongu - bardzo polecam, podczas płynięcia małą łódką w "korytarzu z palm" rosnących wzdłuż brzegu można poczuć się jak w baśniowej scenerii

- Phu Quoc - w chwili obecnej wysepka bardzo urokliwa z typowo azjatyckim rajskim klimatem. Obawiam się tylko, że w perspektywie kilku lat, a może nawet miesięcy skomercjalizuje się, zaleje Rosjanami i podzieli los okropnego Phuket :cry:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 03 Gru 2015 20:27 

Rejestracja: 13 Sie 2010
Posty: 68
A kojarzy ktoś ktoś tania wypożyczalnie samochodów w SAigonie ? czy nie warto tam samemu jeździć ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 04 Gru 2015 15:23 

Rejestracja: 28 Lut 2011
Posty: 60
kimoh napisał(a):
- Sajgon - miasto które należy omijać szerokim łukiem, powiedzenie "ale Sajgon" nie wzięło się znikąd :D głośne, tłoczne, brudne i jak dla mnie mało ciekawe;


Absolutnie się nie zgadzam, wg mnie oba miasta (Sajgon i Hanoi) mają niepowtarzalny klimat, mimo wszystko bardziej przypadł mi do gustu Sajgon - właśnie za ten tłok na ulicach i milion uliczek rodem z azjatyckich filmów gangsterskich :) Jesli będziecie mieli okazje to warto przeżyć tam Chiński Nowy Rok. W Metropolii Sajgońskiej jest bardzo dużo chinoli i jest on tam mocno obchodzony.


dudu napisał(a):
A kojarzy ktoś ktoś tania wypożyczalnie samochodów w SAigonie ? czy nie warto tam samemu jeździć ?


Nie kojarzę wypożyczalni ale ogólnie nie warto tam jeździć autem. Dużo sprawniej jest poruszać się wynajętym skuterkiem, chociaż trzeba mieć sporo wprawy bo są ich tam dosłownie miliony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 13 Gru 2015 13:49 

Rejestracja: 03 Gru 2013
Posty: 516
srebrny
zabiegowy napisał(a):

z góry dzięki za porady!


może już wróciłeś, a może ktoś się wypowie nt realizacji planu? Nasz plan z grubsza taki sam, coś zmienić/dodać?
ZABIEGOWY pewnie już wróciliście, czy udało Wam się plan zrealizować?
_________________
Bali https://www.fly4free.pl/forum/bali-lipiec-2023-relacja-z-raju-prawie-na-zywo,215,171983
Malediwy https://www.fly4free.pl/forum/malediwy-ferie-2023-mathiveri-i-ukulhas,215,169789
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 14 Gru 2015 14:31 

Rejestracja: 03 Gru 2013
Posty: 516
srebrny
witajcie!!

bardzo prosze o uwagi; bylismy w Tajlandii i Kambodzy, teraz Wietnam w planie, 14 dni na miejscu. Srodkowa i poludniowa czesc, a i tak wyszly 2 przeloty wewnetrzne.

21.12 - wylot z Warszawy (14:45)
22.12 – rano przylot do Sajgonu (SGN), odbiór bagaży, wizowanie, od razu wylot do Danang (lot 1h15min, ok 100zl/os), mam nadzieje z tego samego lotniska:) zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek/sen/zmiana czasu, wieczorny spacer + kolacja, nocleg Danang
23.12 – po śniadaniu przejazd do Hoi An (30 km, blisko), plażowanie, odpoczynek, nocleg Hoi An
24.12 – krótka wycieczka do My Son (blisko, z lokalnym biurem busem, a z powrotem łodzią do centrum Hoi An), obiad, spacer po mieście, stare miasto, lampiony na rzece po zmroku, nocleg Hoi An
25.12 – Hoi An , góry marmurowe - Marble Mountains, odpoczynek, zakupy (jest tam targ?), nocleg Hoi An
26.12 – rano po śniadaniu przejazd na lotnisko do Da Nang (ok 2h), samolot z Da Nang do Sajgonu (ok 100zl/os), meldowanie w hotelu, obiad, spacer/ZOO?, nocleg SGN
27.12 – zwiedzanie Sajgonu + tunele Vietcong/Cu Chi, nocleg Sajgon
28.12 – przejazd do Can Tho/My Tho, rejs po Mekongu, nocleg (lub gotowa wycieczka z Sajgonu 1-dniowa do Delty Mekongu (targ wodny w Cai Be, fabryka słodyczy z kokosów, przejazd rowerami przez wioski na jakiejś wysepce), powrót do SGN lub przejazd prosto do Dalat, nocleg SGN/Dalat
29.12 – Dalat, po śniadaniu kolejką linową do pagody Truc Lam i wycieczka po okolicznych wioskach m.in. plantację kawy, etniczna wioska, farma świerszczy, Elephant Waterfall itd. kolacja, nocleg Dalat
30.12 – Dalat – odpoczynek, spacer, po obiedzie na spokojnie - busem z Dalat do Mui Ne
31.12 – Mui Ne, plażowanie
01.12 - Mui Ne, Fairy Stream
02.01 - Mui Ne, wydmy – przejażdżka, plażowanie
03.01 – Mui Ne, plażowanie
04.01 - wyjazd do Sajgonu, nocleg Sajgon
05.01 - powrót do Polski, wylot z SGN 11:50

cos do zmiany?? czy plan jest wykonalny bez "języka na brodzie"? :)
czy loty wykupić już, czy na miejscu (w biurach lokalnych za +/- te same stawki czy jest dużo drożej? lub ew. problem z kupnem lotów z dnia na dzień?)

z góry dziękuję za pomoc!!!
_________________
Bali https://www.fly4free.pl/forum/bali-lipiec-2023-relacja-z-raju-prawie-na-zywo,215,171983
Malediwy https://www.fly4free.pl/forum/malediwy-ferie-2023-mathiveri-i-ukulhas,215,169789
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 14 Gru 2015 14:34 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
Jak dla mnie, ten pierwszy lot, to trochę na styk. Ja bym został pierwszą noc w HCMC i potem poleciał

Tak samo bym uderzył Hanoi. Bardziej Hanoi spodobał niż HCMC. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 14 Gru 2015 14:48 

Rejestracja: 03 Gru 2013
Posty: 516
srebrny
hej, loty SGN-DAD sa co godzine, ladujemy w SGN rano o 7.05, moim zdaniem nie ma co marnowac czasu czekajac caly dzien w SGN, zwlaszcza ze wtedy to nasza polska 1wsza w nocy, wiec kolejny lot to chyba niezly pomysl - od razu/i kimka jeszcze chwile ;)
Hanoi zostawiam sobie wraz z Sapa i Laosem na nastepny raz, teraz skupiamy sie na srodkowym i poludniowym Wietnamie - czy to blad i jednak leciec do Hanoi?? Kosztem czego? Zimno tam jest, 20 stopni teraz, brr;)
Dzieki za odzew, prosze o kolejne uwagi :)
_________________
Bali https://www.fly4free.pl/forum/bali-lipiec-2023-relacja-z-raju-prawie-na-zywo,215,171983
Malediwy https://www.fly4free.pl/forum/malediwy-ferie-2023-mathiveri-i-ukulhas,215,169789
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 382 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group