Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Polecane/nie polecone restauracje

Makos Guba

[+] Pokaż
->Makos Guba - pozytywne opinie dotyczące zupy gulaszowej nie były chybione. Za 890 HUF zjedliśmy naprawdę pyszną zupę. Była gęsta i miała w sobie dobre, świeże składniki. Zdecydowanie warto, tym bardziej, że dużą porcję idzie się najeść.

-> Polecana na forum knajpa Makos Guba robi całkiem pozytywne wrażenie wyglądem oraz cenami - nie są wygórowane jak na budapesztańskie standardy.
Zupa gulaszowa kosztuje 890 forintów, jest podana dokładnie tak, jak na poprzednich zdjęciach z tematu. Smak bardzo dobry, do tego podana porcja chleba oraz ostra papryka. Polecić mogę również małe porcje słodkich naleśników.
-> Zupa gulaszowa w Mákos Guba
Zupa była po prostu przepyszna! Dodatki na początku także (pasta paprykowa z chlebem). Do tego kielich lokalnego Blauer Portugieser. Zupa 890 HUF, wino 290 HUF, serwis 116 HUF
-> Makos Guba - fajny klimat tej restauracji, obsługa bardzo miła, możliwość płatności kartą, zupa gulaszowa tam to mistrzostwo świata! Pokaźna porcja chleba do zupy jest gratis. Cena: 890 HUF za dużą, jest i mniejsza porcja ale zamówcie dużą i nie pożałujecie


Oktogon Bisztró

[+] Pokaż
od 8:00 do 10:00 menu śniadaniowe w tej samej formule all-you-can-eat. Co do jakości: skojarzenie z ukraińską Puzatą Chatą, na korzyść Puzatej, niestety (oprócz mięsa pieczonego na żądanie i słodkości). All you can eat 20zł wstęp.
-> Doskonałe mięsa z grilla i dużo Cena 1390 HUF
Godziny sobota i niedziela 8:00-0:00. Śniadania do 10


Retro Langos bufe

[+] Pokaż
-> smaczne langosze w dobrej cenie. Postawiliśmy na klasyk - ser i śmietana. Nie zawiedliśmy się. Cena - 580 HUF.
-> Co do Langosa, polecam Retro Büfé- lángos, dosłownie 15 metrów od wyjścia z stacji metra Arany János (niebieska linia) https://www.facebook.com/retrolangos/


Gelarto Rosa

[+] Pokaż
zent István tér 3 - lodziarnia koło bazyliki św. Stefana. Bardzo dobre lody w oryginalnych smakach, układane w rożku w kształt kwiatów. 800 HUF za duże (4 smaki). Zdecydowanie polecam.


Két Szerecsen

[+] Pokaż
-> przyjemnie miejsce na śniadanie, słonko wlewa się do środka przez duże szyby, dobre rozpoczęcie dnia. Mają wyśmienite, odpowiednio puszyste omlety i świeżutki sok pomarańczowy. Uwaga, napiwek jest doliczany automatycznie.


TiK-TaK Hummus Bár

[+] Pokaż
-> bardzo autentyczne miejsce. Właściciel robi wszystko samodzielnie, więc trochę to trwa, ale hummus pierwsza klasa.


Drum Cafe

[+] Pokaż
–> raczej na forum odradzają już, ze się zepsuło, kiedyś było lepiej. bardzo smaczne dania i całkiem miła obsługa. Właściwie nie miałbym się do czego przyczepić, gdyby nie fakt że do rachunku "z automatu" został doliczony napiwek 10%. Nie zrozumcie mnie źle. Sam zawsze staram się dać min. 10% napiwku (jeśli obyło się bez jakiś zgrzytów ze strony obsługi). Tym razem też wyliczyłem już dodatkową kwotę od tego co było na rachunku, po czym zauważyłem że obsługa mnie uprzedziła. Nie lubię sytuacji w której coś się na mnie wymusza, więc trochę popsuło to moją opinię o tym miejscu.
-> Drum Cafe - wielkie TAK. Dwa bardzo dobre desery, kawa, herbata i jedno piwo z bzu to 30 złotych. Smacznie i tanio
-> Drum cafe, smaki nie powalają, zupa gulaszowa, gulasz, langosz z serem, dwa piwa bzowe to 3500 forintow, obsługa średnia i raczej powolna. W Otogon bistro zdecydowanie lepiej i taniej.
->Bywam w Drum Cafe dość często i w ciągu ostatniego 1.5 roku dało się zauważyć spadek jakości potraw. Do tego automatycznie doliczaja 10% napiwku, komu to może przeszkadzać (ale chyba w karcie jest o tym mowa)
-> dzisiaj wróciłem z budapesztu i szczerze polecam Drum Cafe koło synagogi, bardzo dobre typowo węgierskie jedzenie
piwo 390 HUF za 0.5 l 6,5% langosze od 690 a gulasz chyba za 590
-> Update napiwku: doliczają już 12%


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 293 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#81 PostWysłany: 22 Mar 2013 13:17 

Rejestracja: 04 Mar 2013
Posty: 23
Jeżeli lubicie coś na słodko to polecam naleśnikarnie Nagyi Palacsintázója. Znakomite i naprawdę tanie naleśniki (Od 160 Ft sztuka), jedyne co mi się w tym nie podobało to dania mięsne odgrzewane w mikrofalówce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#82 PostWysłany: 23 Kwi 2013 21:01 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 285
Loty: 229
Kilometry: 333 099
niebieski
Oktogon Bisztro to świetny wynalazek dla kogoś kto chce się najeść do syta, popróbować różnych potraw za niewielkie pieniądze. A jeśli chodzi o napiwek to kasjerka zaczęła udawać że nie zna angielskiego i gdy daliśmy jej odliczoną kwotę (+10ft napiwku) zaczęła się drzeć i kazała nam "wypierdalać" (gestem)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#83 PostWysłany: 23 Kwi 2013 21:19 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
no trochę jej się nie dziwię, 10Ft to jakieś 14 groszy ;)


Ostatnio edytowany przez lahcimmm2, 23 Paź 2016 23:59, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#84 PostWysłany: 29 Kwi 2013 12:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1987
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
a ja dałem napiwku ca 500Ft (mielismy do zapłaty ok. 6500 za 4os, serwisu nie doliczyła, dałem 7000) i dostałem w zamian czarujący uśmiech :)
był wart dużo więcej :)

ogólnie z wizyty byliśmy zadowoleni, chociaż kilka niedociągnięć jest...przede wszystkim zimne i niesmaczne niektóre dania - z tym że zawsze jak jedno nie pasuje to się bierze drugie i tyle tego niesmaku :)

ale stosunek jakość/ilość/cena - wybitny...
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#85 PostWysłany: 29 Kwi 2013 21:11 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 133
Z restauracji "All You can eat" polecam Rakoczi Grillhaz Etterem. Rakoczi utca 57, 5 minut piechotą od przystanku Blaha Luzja. W tygodniu 2499, w weekend 2999, bez napojów. Drożej niż w Oktogon Bistro, ale za to wybór i smak dużo lepszy. Samego mięsa na grila jest około 10 rodzajów do wyboru, nie 2-3 jak w Oktogonie. Do tego warzywa, sałatki, tradycyjne jedzenie, makarony i 3 rodzaje ciasta na deser(m.in tiramisu). Mamy na jedzenie 3 godziny.

http://www.rakoczigrillhaz.hu/home.html

Jest też Trofea. Jest opcja z napojami, ale ceny kształtują się od 3500 do 5500 HUF.

http://www.trofeagrill.com/index_eng.php
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#86 PostWysłany: 21 Maj 2013 09:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1090
Loty: 51
Kilometry: 29 292
vivere napisał(a):
a ja dałem napiwku ca 500Ft (mielismy do zapłaty ok. 6500 za 4os, serwisu nie doliczyła, dałem 7000) i dostałem w zamian czarujący uśmiech :)
był wart dużo więcej :)

ogólnie z wizyty byliśmy zadowoleni, chociaż kilka niedociągnięć jest...przede wszystkim zimne i niesmaczne niektóre dania - z tym że zawsze jak jedno nie pasuje to się bierze drugie i tyle tego niesmaku :)

ale stosunek jakość/ilość/cena - wybitny...


jakość/ilość/cena - genialne... więc można napiwek zostawić, zwłaszcza, gdy pani grzecznie sprząta naczynia ze stołu i szybko picie przynosi.
Byłem z kolegą, przy rachunku 3000 Ft dałem 1500 Ft napiwku. Uśmiech niesamowity za to dostaliśmy.
Następnego dnia, gdy zaczęła obsługiwać nas inna pani, to ta od napiwku też się przyłączyła i we dwie tańczyły przy stoliku.
Teraz dałem 2000 Ft na dwie i nie czuję się źle. Dla dwóch osób z napiwkiem wyszło taniej, niż w Polsce bez napiwku dla jednej osoby.

Co do angielskiego, węgierskiego... jak to jest? Widział ktoś jakiś regulamin czy coś tego baru?
Raz jak tam byłem to w cenie 1190 Ft było jadło + jeden napój (sok, piwo). Innym razem inna pani tłumaczyła, że za napoje się płaci oddzielnie i oczywiście angielskiego nie znała.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#87 PostWysłany: 29 Maj 2013 15:28 

Rejestracja: 07 Maj 2012
Posty: 22
Loty: 44
Kilometry: 48 742
Również bardzo polecam Rakoczi Grillhaz

dane na wczoraj: 2 rodzaje karkówki, piersi z kurczaka (6 różnych wersji), ośmiornica, 2 rodzaje ryb, warzywa - to surowe rzeczy, które dajemy i są grillowane na naszych oczach ;) do tego gulasz i kolejne 2 rodzaje zup, kilka deserów, sałatek i masa dodatków.

* 10% za obsługę jest naliczane do rachunku z automatu. napoje dodatkowo płatne np lane węgierskie piwo 450, herbata 300
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#88 PostWysłany: 25 Cze 2013 15:23 

Rejestracja: 04 Sty 2011
Posty: 23
W Budapeszcie mieszkałem pół roku, więc mogę co nieco polecić:) Zapraszam do mojego artykułu o kuchni węgierskiej :)
_________________
Dębowy - współautor bloga kulinarno podróżniczego Kroniki Smaku
http://kronikismaku.pl/


Ostatnio edytowany przez debowy, 25 Cze 2013 18:12, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#89 PostWysłany: 25 Cze 2013 17:34 

Rejestracja: 09 Sie 2012
Posty: 373
niebieski
debowy napisał(a):
W Budapeszcie mieszkałem rok, więc mogę co nieco polecić:) Zapraszam do mojego artykułu o kuchni węgierskiej :)


debowy napisał(a):
W Budapeszcie mieszkałem pół roku i wiele razy piłem wino/piwo w miejscach publicznych i nigdy nie było z tym żadnych problemów. Tak jak ktoś już tutaj powiedział: prawnie jest zakazane, ale policja na to nie reaguje (chyba, że ktoś się już zatacza lub pije cięższe trunki niż wino ;) ) Przy okazji, .


Jakoś szybko przybyło Ci te pół roku ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#90 PostWysłany: 25 Cze 2013 18:11 

Rejestracja: 04 Sty 2011
Posty: 23
miszti napisał(a):
Jakoś szybko przybyło Ci te pół roku ;)


Pomyłka, już poprawiam :) byłem tam jeden semestr dokładnie
_________________
Dębowy - współautor bloga kulinarno podróżniczego Kroniki Smaku
http://kronikismaku.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#91 PostWysłany: 07 Lip 2013 21:25 

Rejestracja: 10 Kwi 2013
Posty: 23
W maju miałem okazję odwiedzić Budapeszt i tym samym podzielę się opinia na temat 3 miejsc:

Hummus Bar (www.hummusbar.hu) - w całym Budapeszcie jest ich kilka. My mieliśmy okazję skosztować pit/kanapek Falafel i Sabih (po 800 HUF za sztukę, ok. 12 zł). Bardzo mi to smakowało. Sympatyczny lokal i młoda obsługa.

Frinci Pappa (www.fricipapa.hu)- miła restauracyjka niedaleko metra Oktogon. Serwują zupy, dania mięsne i wegetariańskie. Porcje nie są duże (zupy serwują w małych miseczkach), ale można się najeść. Za dwa dania, zupę i 2 soki zapłaciliśmy 1350 HUF, czyli ok.20 zł. Polecam ten lokal.

Naleśnikarnia Nagyi Palacsintázója (www.nagyipali.hu)- tuż przy stacji metra Batthyany ter, otwarta non stop. Naleśniki dobre, ale bez zachwytu. Posiłki są szybko wydawane, gdyż same naleśniki przygotowywane są wcześniej. Jednakże porcje mnie rozczarowały, bo jak dla mnie były za małe (fotkę można zobaczyć tutaj: http://www.odkrywacswiat.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=65&Itemid=77 ). Za 3 naleśniki i 2 soki zapłaciliśmy ok. 1900 HUF, czyli niecałe 27 zł.

Z tych 3 polecam zdecydowanie Frinci Pappa.
_________________
Pozdrawiam,
Dawid
www.odkrywacswiat.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#92 PostWysłany: 12 Lip 2013 14:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Cze 2013
Posty: 193
Ja polecam skromną knajpkę przy Akacfa Utca 15. Jedzenie przepyszne, spokojnie i nie ma tylu turystów. Jadłem tam jak byłem zimą. Za 2 daniowy obiad + 2x lemoniada (gulasz, zupa, jakieś mięsko oraz wspomniana lemoniada) wyszło łącznie 2590 HUF. Wg mnie cena rewelacyjna jak na jakość i smak. Dodatkowo do zupy dodana była pasta (a'la Ajvar) która była mega ostra i świetnie się komponowała.

Miejsce: https://maps.google.pl/maps?q=akacfa+ut ... y&t=h&z=20

Schodzi się tak do piwnicy (po lewej stronie) zaraz obok widocznej bramy :)

http://www.beszkart.hu/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#93 PostWysłany: 20 Lip 2013 19:02 

Rejestracja: 14 Maj 2011
Posty: 191
Loty: 187
Kilometry: 292 388
Wiedza , gdzie, co zjeść, dzięki Wam duża, ale może ktoś się podzieli gdzie warto wieczorem na piwko czy inne winko wyskoczyć? Może jakiś lokal z muzyką na żywo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#94 PostWysłany: 20 Lip 2013 19:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 367
Loty: 219
Kilometry: 464 968
niebieski
W samym centrum jest Akvárium, bardzo fajny lokal. Jak na Budepesztańskie realia trochę droższe ale i tak cenowo 20-30% taniej niż podobnej jakości lokal w Warszawie dla przykładu. Long drinki około 12-15 zł w przeliczeniu, piwo około 6-7 zł. Często są tam różne eventy kulturalne.

Z bardziej kameralnych polecam przy Dob ut. pub z belgijskimi piwami. Prowadzony przez sympatycznego Pana z Iranu. Do wyboru ponad 100 różnych rodzajów piw.

Jeśli bardziej spokojnie i z klasą to mogę również przy Dob ut. polecić restaurację żydowsko-węgierską Spinoza. Zawsze muzyka na żywo na pianinie i akordeonie, a oprócz tego często koncerty zespołów węgierskich i żydowskich. Fantastyczne jedzenie, miła obsługa i bardzo klimatyczny wystrój lokalu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#95 PostWysłany: 20 Lip 2013 21:27 

Rejestracja: 24 Sie 2011
Posty: 206
A może macie jakieś ciekawe pomysły na wieczór kawalerski? :)
Zabieramy kumpla na jedną noc i mamy w planach piwo w New York Cafe i odwiedzenie pubu For Sale gdzie je się orzeszki, a łupinki rzuca na podłogę.
Co jeszcze proponujecie?
p.s. Nie chcemy night clubów ze striptizerkami :P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#96 PostWysłany: 22 Lip 2013 07:56 

Rejestracja: 07 Sty 2011
Posty: 465
niebieski
mc2 napisał(a):
p.s. Nie chcemy night clubów ze striptizerkami :P

W takim razie zoo:D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#97 PostWysłany: 22 Lip 2013 16:26 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 133
moze:
http://www.vidampark.hu/2009/eng/

w soboty jest otwarty do 1:30, bilet nocny 3 300 HUF.


mc2 napisał(a):
p.s. Nie chcemy night clubów ze striptizerkami :P


a to sa jakies w Budapeszcie?? ;p
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#98 PostWysłany: 29 Lip 2013 20:54 

Rejestracja: 24 Sie 2011
Posty: 206
Muton napisał(a):
mc2 napisał(a):
p.s. Nie chcemy night clubów ze striptizerkami :P

a to sa jakies w Budapeszcie?? ;p

Nie wiem, nie szukaliśmy, ale zdecydowaliśmy się odwiedzić termy (Király Baths) i też były kobiety :P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#99 PostWysłany: 18 Wrz 2013 12:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 50
Loty: 17
Kilometry: 22 587
Jeżeli chodzi o smaczne jedzenie ja polecam Restaurację Stefania (ul. Stefania 32).
Można tam bardzo dobrze zjeść, duże porcje. Pyszne tiramisu- 10 zł za porcję, której po prostu nie da się zjeść w całości :)
_________________
Image

"Podróżuje­my więcej niż kiedy­kol­wiek, ale choćbyśmy poświęci­li de­gus­tacji całe życie, skosztu­jemy za­led­wie ok­ruchów de­lic­ji roz­sy­panych po Bożym stole. "
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#100 PostWysłany: 30 Paź 2013 18:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4006
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Wczoraj wróciłem z Budapesztu i chciałbym się podzielić informacjami gdzie zjeść i wypić:

Sugerując się wpisami z naszego forum poszliśmy do Frici Papa na ulicy Kiraly 55
http://www.fricipapa.hu/eng/contact.php
Wino w cenie 129 HUF/100 ml
Jest jedno menu w języku polskim, poza tym kelnerzy dość dobrze mówią po angielsku.
Jedzenie bez cudów ale bardzo smaczne, kilka potraw typowo węgierskich, na pewno warto tam zajść na obiad z winkiem.
Stoły z ceratą ale za to miły kelner.
Ceny niskie, jedliśmy tam 2 razy - obiad dla 2 osób z winem raz wyniósł 2443 HUF, drugim razem 4050 HUF (sporo więcej wina było)

Na wino poszliśmy zgodnie z sugestią ze strony: http://wbudapeszcie.pl/najlepsza-winiar ... dapeszcie/
To był bardzo dobry wybór, wino przepyszne, chłodne, klimat miejsca bardzo fajny, dobra lokalizacja (z 500 metrów od Parlamentu i ze 200 do Dunaju).
Wino w cenie 120 HUF za 100 ml - białe, czerwone, pół i wytrawne, pół i słodkie - wina nalewane z takiego dystrybutora z guzikami jak cola w McDonaldzie. Oprócz tego duży wybór win butelkowanych + na wynos w plastikowych butelkach. Standardowo pijemy ze szklanek 200 ml, ale jak ktoś chce to są 100 ml oraz kieliszki na stopce.

Kolejna winiarnia (odkryta przypadkowo jak schodziliśmy od strony Baszty Rybackiej) to ten adres (Korvin ter 1-2):
https://maps.google.de/maps?q=budapeszt ... eszt,+W%C4% (u99gry&t=h&z=21&layer=c&cbll=47.502377,19.038842&panoid=0ET9LN9jwbsMNUVt2pgWSg&cbp=12,95.63,,0,-2.02

Przyjemny klimat mordowni, winko w cenie 750 HUF/litr czyli całe nic. Wybór mniejszy niż w Tokaji Borozo ale też to mniejszy lokal.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 293 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group