Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Polecane/nie polecone restauracje

Makos Guba

[+] Pokaż
->Makos Guba - pozytywne opinie dotyczące zupy gulaszowej nie były chybione. Za 890 HUF zjedliśmy naprawdę pyszną zupę. Była gęsta i miała w sobie dobre, świeże składniki. Zdecydowanie warto, tym bardziej, że dużą porcję idzie się najeść.

-> Polecana na forum knajpa Makos Guba robi całkiem pozytywne wrażenie wyglądem oraz cenami - nie są wygórowane jak na budapesztańskie standardy.
Zupa gulaszowa kosztuje 890 forintów, jest podana dokładnie tak, jak na poprzednich zdjęciach z tematu. Smak bardzo dobry, do tego podana porcja chleba oraz ostra papryka. Polecić mogę również małe porcje słodkich naleśników.
-> Zupa gulaszowa w Mákos Guba
Zupa była po prostu przepyszna! Dodatki na początku także (pasta paprykowa z chlebem). Do tego kielich lokalnego Blauer Portugieser. Zupa 890 HUF, wino 290 HUF, serwis 116 HUF
-> Makos Guba - fajny klimat tej restauracji, obsługa bardzo miła, możliwość płatności kartą, zupa gulaszowa tam to mistrzostwo świata! Pokaźna porcja chleba do zupy jest gratis. Cena: 890 HUF za dużą, jest i mniejsza porcja ale zamówcie dużą i nie pożałujecie


Oktogon Bisztró

[+] Pokaż
od 8:00 do 10:00 menu śniadaniowe w tej samej formule all-you-can-eat. Co do jakości: skojarzenie z ukraińską Puzatą Chatą, na korzyść Puzatej, niestety (oprócz mięsa pieczonego na żądanie i słodkości). All you can eat 20zł wstęp.
-> Doskonałe mięsa z grilla i dużo Cena 1390 HUF
Godziny sobota i niedziela 8:00-0:00. Śniadania do 10


Retro Langos bufe

[+] Pokaż
-> smaczne langosze w dobrej cenie. Postawiliśmy na klasyk - ser i śmietana. Nie zawiedliśmy się. Cena - 580 HUF.
-> Co do Langosa, polecam Retro Büfé- lángos, dosłownie 15 metrów od wyjścia z stacji metra Arany János (niebieska linia) https://www.facebook.com/retrolangos/


Gelarto Rosa

[+] Pokaż
zent István tér 3 - lodziarnia koło bazyliki św. Stefana. Bardzo dobre lody w oryginalnych smakach, układane w rożku w kształt kwiatów. 800 HUF za duże (4 smaki). Zdecydowanie polecam.


Két Szerecsen

[+] Pokaż
-> przyjemnie miejsce na śniadanie, słonko wlewa się do środka przez duże szyby, dobre rozpoczęcie dnia. Mają wyśmienite, odpowiednio puszyste omlety i świeżutki sok pomarańczowy. Uwaga, napiwek jest doliczany automatycznie.


TiK-TaK Hummus Bár

[+] Pokaż
-> bardzo autentyczne miejsce. Właściciel robi wszystko samodzielnie, więc trochę to trwa, ale hummus pierwsza klasa.


Drum Cafe

[+] Pokaż
–> raczej na forum odradzają już, ze się zepsuło, kiedyś było lepiej. bardzo smaczne dania i całkiem miła obsługa. Właściwie nie miałbym się do czego przyczepić, gdyby nie fakt że do rachunku "z automatu" został doliczony napiwek 10%. Nie zrozumcie mnie źle. Sam zawsze staram się dać min. 10% napiwku (jeśli obyło się bez jakiś zgrzytów ze strony obsługi). Tym razem też wyliczyłem już dodatkową kwotę od tego co było na rachunku, po czym zauważyłem że obsługa mnie uprzedziła. Nie lubię sytuacji w której coś się na mnie wymusza, więc trochę popsuło to moją opinię o tym miejscu.
-> Drum Cafe - wielkie TAK. Dwa bardzo dobre desery, kawa, herbata i jedno piwo z bzu to 30 złotych. Smacznie i tanio
-> Drum cafe, smaki nie powalają, zupa gulaszowa, gulasz, langosz z serem, dwa piwa bzowe to 3500 forintow, obsługa średnia i raczej powolna. W Otogon bistro zdecydowanie lepiej i taniej.
->Bywam w Drum Cafe dość często i w ciągu ostatniego 1.5 roku dało się zauważyć spadek jakości potraw. Do tego automatycznie doliczaja 10% napiwku, komu to może przeszkadzać (ale chyba w karcie jest o tym mowa)
-> dzisiaj wróciłem z budapesztu i szczerze polecam Drum Cafe koło synagogi, bardzo dobre typowo węgierskie jedzenie
piwo 390 HUF za 0.5 l 6,5% langosze od 690 a gulasz chyba za 590
-> Update napiwku: doliczają już 12%


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 293 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#141 PostWysłany: 26 Mar 2015 22:52 

Rejestracja: 26 Mar 2015
Posty: 14
Zachęceni pozytywną opinią o lokalu Puder, wybraliśmy się tam bo był blisko naszej kwatery. Bardzo fajny wystrój i miła obsługa. Nie za tanio,ale zjedlismy fajnego burgera i risotto. Oto fotka burgera robiona kalkulatorem:

Załączniki:
Komentarz do pliku: Puder - burger z frytami
2015-01-19 22.23.31.jpg
2015-01-19 22.23.31.jpg [ 196.8 KiB | Obejrzany 3228 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#142 PostWysłany: 29 Mar 2015 17:50 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1742
srebrny
W Drum Cafe podają obłędne desery - np. ciasto czekoladowe było wybitne. Zupy za to wodniste, a dania główne bez wyrazu. Pod tym względem absolutnie nic specjalnego.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#143 PostWysłany: 14 Kwi 2015 20:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 200
Loty: 124
Kilometry: 226 762
niebieski
Wróciłam w zeszłym tygodniu z Budapesztu- jedną z misji było znalezienie langosza, i tutaj ogromne rozczarowanie! Budapeszt jest zupełnie zdominowany przez kebaby i inne kuchnie międzynarodowe (jak choćby włoskie pizze) :( Oczywiście zostaje nam jeszcze tradycyjna zupa gulaszowa, ale widać, ze trzymają ją głównie dla turystów.
Wracając do langosza:
1/ najbardziej polecany znalazłam blisko stacji metra Lehel Ter- w budynku hali targowej są na pewno dwie budki, gdzie możemy go skosztować. Omijamy ten znajdujący się obok wejścia i idziemy w głąb, trzymając się lewej strony :) Mniej więcej za połową jest TA budka! Zjemy przepysznego langosza z czosnkiem, śmietaną i serem za 350 forintów :) oczywiście są tutaj jakieś wynalazki typu mexico langosz, ale ich nie próbowałam. Dziewczyny bardzo sympatyczne, dogadacie się po angielsku.
2/ ostatniego langosza kupiłam niedaleko stacji Blaha Lujza Ter, zresztą był już na forum wspomniany. Też smaczny, ale nieco bardziej tłusty od poprzednika, obiektywnie stwierdzam, że trochę mniej mi smakował. Cenowo ciut drożej- 490 forintów za identyczną wersję jak wyżej.
3/ langosze na Vorosmarty Ter - to jakaś pomyłka, są smażone na rozgrzanych blachach. Prawdziwy langosz musi być smażony na głębokim tłuszczu, jak pączek :) Cenowo dużo drożej, bodajże od 600 forintów. Nie skorzystałam oczywiście z tej podróbki ;)
Jak widać, zjedzenie dobrego langosza w jego ojczyźnie graniczy z cudem. Jeśli chcecie uniknąć poszukiwań i kulinarnych rozczarowań, to zachęcam do niezwłocznego udania się na Lehel Ter, nie będziecie zawiedzeni, a tutaj foto na zachętę:

Załączniki:
IMG_20150407_095740.jpg
IMG_20150407_095740.jpg [ 197.17 KiB | Obejrzany 3060 razy ]
_________________
http://podroz-usmiechu.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#144 PostWysłany: 03 Maj 2015 11:14 

Rejestracja: 02 Gru 2012
Posty: 201
Na przyszłość spróbuj tych większych i co oczywiste droższych bo za około 1000 HUF ale pieczonych nad prawdziwym ogniem a nie w jakimś elektrycznym piecu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#145 PostWysłany: 04 Maj 2015 08:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 522
niebieski
Przy stacji Arany János również można zjeść smacznego Langosza w barze "Retro Büfé- lángos, palacsintázó"
Załącznik:
langosz1.jpg
langosz1.jpg [ 185.11 KiB | Obejrzany 2870 razy ]

FB: https://hu-hu.facebook.com/retrolangos
Lokalizacja: https://goo.gl/maps/0HXN2

Odwiedziłem polecaną restaurację Makos Guba i nie zawiodłem się. W poniższym menu podane są również ceny mniejszych porcji.
Załącznik:
makosguba3.jpg
makosguba3.jpg [ 143.51 KiB | Obejrzany 2858 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#146 PostWysłany: 16 Maj 2015 22:12 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Polecam restauracjo-fastfood Il Treno (ja jadłem w centrum handlowym Europark). Nie jest to nic wykwitnego, ale za 890 HUF dostałem taką porcję dobrego (!) spaghetti, że miałem dość jedzenia do końca dnia. :wink:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#147 PostWysłany: 20 Maj 2015 21:44 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Pozwolę sobie jeszcze coś napisać o konkretnych lokalizacjach, bo to był mój główny żywiciel w Budapeszcie:
Il Treno przy Retek utca 6, dojazd m.in. tramawjami 4, 6 czy 18 (aktualnie za niego jeździ autobus) - jedyna w tym gronie typowa restauracja, bardzo fajny wystrój, dobra obsługa, na minus wyższe ceny, o tym później;
Il Treno Expressz w Europarku, przedostatnia stacja M3 w stronę Kispestu - mój absolutny nr 1, porcje olbrzymie i wbrew formie lokalu widać i czuć, że świeżo przygotowywane;
Il Treno Expressz w Tesco przy Fogarasi ut, niedaleko stadionu Puskasa - praktycznie to samo co powyżej, ale porcje trochę mniejsze, na plus nieco sympatyczniejszy wystrój i menu po angielsku.
Oprócz tego jest jeszcze jedna restauracja i kilka expresszów, można sobie znaleźć na ich stronie.

Ceny - makarony (m.in. carbonara, bolognese i wiele innych) za 890 HUF, a porcja tak duża, że po całym dniu chodzenia po mieście miałem problemy ze zjedzeniem (a rzadko mi się to zdarza :mrgreen:). Jakiś zestaw typu mięso + frytki + warzywa ok. 200 HUF drożej. Kawa czy jakieś napoje 300-400 HUF. Wielki kawałek świetnej pizzy koło 400 HUF. Niestety w pierwszej opisywanej restauracji wszystko o ok. 500 HUF droższe, ale to i tak bardzo dobra cena.

Byłem też w polecanej tu Makos Gubie - gulasz fantastyczny, najlepszy jaki jadłem w życiu, drugie danie też ok, ale jednak bez rewelacji. Niemiłe zaskoczenie to opłata 750 HUF za obsługę, poza tym brak wi-fi i wc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#148 PostWysłany: 09 Cze 2015 17:48 

Rejestracja: 23 Sie 2013
Posty: 32
Jedliśmy dobrego langosza w hali targowej koło Szabadsag Hid na piętrze. W porze obiadowej ciasno, trudno znaleźć miejsce stojące przy stole.

Poza tym raczej piliśmy piwo. Jak ktoś lubi craft beers, polecam Élesztő niedaleko od stacji Corvin-negyed na linii M3 oraz Jónás Kézműves Sörház na peszteńskim nabrzeżu za wzmiankowana halą targową i uniwersytetem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#149 PostWysłany: 09 Cze 2015 18:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Będąc w Budapeszcie w hotelu wieczorem oglądałem kanał lokalnej (regionalnej) telewizji, w którym na jakimś regionalnym festynie prezentowano różne potrawy lokalne. Pokazano również pewien wypiek robiony z ciasta poprzez jego nawijanie na ruszt na którym był owalny kawałek drewna (takie połączenie rusztu i wałka do ciasta). Po nawinięciu całość się piecze na ogniu i obraca. Następnie podaje to na różne sposoby np. z cynamonem, cukrem, obsypany wiórkami kokosowymi, i czym tylko sobie kto wymyśli. Wyrób ten nazywa się kurosz, kurtoszkalacz a po węgiersku Kürtőskalács.
Image
a tu filmik jak to się robi



Akurat następnego dnia będąc na głównej stacji metra czyli Deák Ferenc tér trafiłem na małą budkę z tym specjałem. Cena tak śmieszna że nawet nie zwróciłem uwagi ale było to coś koło 3-5 złotych. Fantastyczna sprawa, niebo w gębie, dzieciaki wniebowzięte. Podczas jedzenia jest dodatkowa zabawa bo to "coś" się rozwija jak sprężyna. Temu kto chciałby spróbować czegoś na słodko serdecznie polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#150 PostWysłany: 09 Cze 2015 19:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Takie ciacho jest bardzo popularne w Pradze, w centrum, w Budapeszcie nie spotkałem. Nie mam przekonania że to jest wyrób typowo węgierski.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#151 PostWysłany: 09 Cze 2015 20:10 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Tak faktycznie takie ciasto sprzedawano min. na Malej Stranie w Pradze w drodze na Hradczany.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#152 PostWysłany: 09 Cze 2015 20:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Być może jest to zapożyczone z innej kuchni, które przecież na południu Europy przenikają się nawzajem co jest efektem zaszłości historycznych. Tak samo może taki wyrób przeszedł na północ od Węgrów w czasie Austro-Węgier. Z wilkipedii wynika że smakołyk ten pochodzi historycznie z terenów obecnej Rumunii. Dla zainteresowanych bliżej http://en.wikipedia.org/wiki/K%C3%BCrt% ... al%C3%A1cs

A odmiany tego "czegoś" jak widać można spotkać w różnych krajach.

Image


Ostatnio edytowany przez zulu 09 Cze 2015 20:15, edytowano w sumie 3 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#153 PostWysłany: 09 Cze 2015 20:13 

Rejestracja: 02 Lis 2014
Posty: 577
Zbanowany
@BrunoJ , i w Zakopanem też, i nad morzem też, Ostrawie, i wszędzie gdzie naiwni turyści są w stanie przepłacić drugie tyle za ten wyrób. A niech najlepszym określnikiem pochodzenia tego wyrobu będzie cena: w Pradze po 12 zł, w Zako po 10, w Ostravie po 8, a w Budapeszcie po... 290 huf tj. 4zł. Na Węgrzech naprawdę popularny, ale wśród miejscowych a dużo mniej popularny, w tych cenach, u turystów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#154 PostWysłany: 09 Cze 2015 20:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
z tymi cenami to naciągnąłeś trochę. w Pradze w ścisłym centrum płaciłem 60 koron, czyli coś 9PLN. 4 tygodnie temu. Jeśli mnie pamięć nie myli to tyle samo płaciłem w ścisłym sezonie zeszłego lata. Osobiście mnie to nie rusza. Ale dedukcja cenowa sama w sobie ciekawa. Przy czym nie zawsze u źródła musi być najtaniej (bo oryginał, albo specjalna receptura)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#155 PostWysłany: 10 Cze 2015 16:28 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
spójrzcie na flagę przy trdelniku, która ma jak mniemam przypominać flagę czeską :) Ach ci zachodni ignoranci....
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#156 PostWysłany: 10 Cze 2015 20:05 

Rejestracja: 02 Lis 2014
Posty: 577
Zbanowany
@BrunoJ, fakt, cenę pamiętałem w euro, to i przeliczyłem podane "3€" na kilku stoiskach w ścisłym centrum gdzieś w maju tego roku :P
W Zakopanem chyba już nje sprzedają więcej, widocznie interes się słabo kręcił, ciekawe dlaczego... :D :mrgreen:
@krystoferson112, hahah, a to jest chyba najpopularniejszym szwindlem Europy Środkowej. Ja nie mogę zapomnieć do teraz jak raz w Szwajcarii w tradycyjnym szwajcarskim butiku kupiłem buty z przezroczystą naklejką, z napisem w kolorze butów "made in Romania"...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#157 PostWysłany: 10 Cze 2015 20:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
To prawie się gdzies minęliśmy w tej Pradze :) Tak sobie jeszcze myślę że cena mogła być różna, jeśli np. była polewa czekoladowa czy coś. Ja to mimo wszystko traktuje jako folklor lokalny. Tak jak obwarzanki na rynku w Krakowie. Smakują lepiej bo kupione na rynku, a nie dlatego że bardziej oryginalne i 2x tansze gdzieś w bocznej uliczce ;-)
Ale akurat z Pragi (czy ogólnie Czech) to ja najbardziej lubie przywozić wafle "kolonada".

A ponieważ wątek jest o Budapeszcie, to z Węgier oczywiście Tokai.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#158 PostWysłany: 23 Cze 2015 19:35 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 10
My ostatnio stołowaliśmy się tutaj porcje fajne dobrze doprawione i w miare tanio gulasz 700 ft , danie 1200 ft , pyszny kurczak z kluseczkami :P
http://pl.tripadvisor.com/Restaurant_Re ... ngary.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#159 PostWysłany: 24 Cze 2015 13:06 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
anulkax7 napisał(a):
Wróciłam w zeszłym tygodniu z Budapesztu- jedną z misji było znalezienie langosza, i tutaj ogromne rozczarowanie! Budapeszt jest zupełnie zdominowany przez kebaby i inne kuchnie międzynarodowe (jak choćby włoskie pizze) :(

Tak samo w Amsterdamie dominują argentyńskie. No ale w sumie - co w tym dziwnego? Jak wyjdę na ulicę w Warszawie, to mam kebaby, chińszczyznę, pizzerie, kuchnię indyjską, nepalską itd.
zulu napisał(a):
A odmiany tego "czegoś" jak widać można spotkać w różnych krajach.

Ja to znałem głównie z Czech. Ostatnio masowo pojawiły się w polskich górach - w Szczawnicy w budce, gdzie twierdzą, że to potrawa słowacka. A na Gubałówce węgierskie - jeden przy drugim. I obsługiwane przez Węgrów. Ostatnio kupowałem w jednej dwie herbaty i pani pyta, czy z cynamonem, czy orzeszkami. No więc musiałem przejść na węgierski.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: WĘGRY - Budapeszt
#160 PostWysłany: 24 Cze 2015 14:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 321
Ostatnio w Budapeszcie miałam jednodniową przesiadkę do Stambułu i stwierdziłam po raz kolejny, że Węgrzy to najmilszy naród świata. W lokalnej knajpce (Frédiék vendéglő, Villám utca 29) zjadłam bardzo smaczną zupę gulaszową i jakieś podroby na drugie, pogadałam łamanym niemieckim z Węgrami i musiałam wyglądać bardzo sierotowato bo zaczęli mnie częstować winem.
Zwiedzając wieczorem miasto najpierw trafiłam do knajpy gdzie mieli dobry włoski ekspres, kupiłam kawę z lodami a z właściciel dodatkowo wypił ze mną espresso (stwierdził, że kawa lodowa to dla mnie za mało). Utwierdziło mnie to w przekonaniu że muszę naprawdę kiepsko wyglądać. Na koniec dnia chciałam sobie właśnie kupić w sklepiku z Kürtőskalács jednego, ale dostałam gratis drugiego w innym smaku (pani coś mówiła po węgiersku, ale nie zrozumiałam co).
Na drugi dzień, jadąc na lotnisko metrem z Nepliget, kupiłam sobie w budzie przy wejściu do metra Langosza- pycha był, choć towarzystwo lokalnych żuli masowo żywiących się w tym przybytku trochę mnie zaniepokoiło.
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 293 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group