Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
pamiętajmy by nie dzwonić do OTA / linii do czasu zakończenia promocji!


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 247 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 31 Maj 2022 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2014
Posty: 145
Zdecydowanie polecam kontaktować sie mailowo, bardzo fajna i efektywna komunikacja - mail wyslany jednego dnia, tego samego ma odpowiedz. Od OTA nie dostalem odpowiedzi od 4 dni, mimo wielu prob kontaktu, ale to raczej nic nowego.

Udalo mi sie wszystko przelozyc, prawie tak jak chcialem, łącznie z zamiana HAN - IST na SGN - IST i z dluzsza przesiadka na powrocie w IST na zakupy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#182 PostWysłany: 31 Maj 2022 12:04 

Rejestracja: 16 Lip 2014
Posty: 165
Loty: 84
Kilometry: 194 883
niebieski
Tak zgadza się, mailowo mnie również sprawnie się udało zmienić (wydłużyłem sobie pobyt w Wietnamie). Z tym że faktycznie tak jak pisał @tasma musiałem zmienić na loty TK .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#183 PostWysłany: 31 Maj 2022 12:04 

Rejestracja: 07 Mar 2019
Posty: 1
Loty: 143
Kilometry: 244 205
Potwierdzam polskie biur TK działa super i są bardzo liberalni jeśli prześle się swoją propozycję zmiany.
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#184 PostWysłany: 31 Maj 2022 12:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2012
Posty: 123
Loty: 90
Kilometry: 278 235
Ryglu napisał(a):
Zdecydowanie polecam kontaktować sie mailowo, bardzo fajna i efektywna komunikacja - mail wyslany jednego dnia, tego samego ma odpowiedz. Od OTA nie dostalem odpowiedzi od 4 dni, mimo wielu prob kontaktu, ale to raczej nic nowego.

Udalo mi sie wszystko przelozyc, prawie tak jak chcialem, łącznie z zamiana HAN - IST na SGN - IST i z dluzsza przesiadka na powrocie w IST na zakupy ;)


Z OTA kontaktowałeś się w sprawie tych zmian czy w innej sparwie? Udało się zmienić bilety kupowane przez OTA czy bezpośrednio w TK?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#185 PostWysłany: 31 Maj 2022 12:34 

Rejestracja: 16 Lip 2014
Posty: 165
Loty: 84
Kilometry: 194 883
niebieski
w moim przypadku bezpośrednio od TK były kupowane.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
alison uważa post za pomocny.
 
      
#186 PostWysłany: 31 Maj 2022 14:53 

Rejestracja: 30 Sty 2021
Posty: 21
alison napisał(a):
Ryglu napisał(a):
Zdecydowanie polecam kontaktować sie mailowo, bardzo fajna i efektywna komunikacja - mail wyslany jednego dnia, tego samego ma odpowiedz. Od OTA nie dostalem odpowiedzi od 4 dni, mimo wielu prob kontaktu, ale to raczej nic nowego.

Udalo mi sie wszystko przelozyc, prawie tak jak chcialem, łącznie z zamiana HAN - IST na SGN - IST i z dluzsza przesiadka na powrocie w IST na zakupy ;)


Z OTA kontaktowałeś się w sprawie tych zmian czy w innej sparwie? Udało się zmienić bilety kupowane przez OTA czy bezpośrednio w TK?


ja kupowałem bilety przez Gotogate w 2021 roku - po odwołaniu lotu i mailu na polskie biuro TK, przejeli bilety, wystawili Vouchery na +20%. Wiem, że przelewu by nie mogli zrobić (tylko przez OTA), ale z Voucherami mi pasowało (2 lata do wykorzystania z pełną zmianą).
Góra
 Profil Relacje PM off
alison lubi ten post.
alison uważa post za pomocny.
 
      
#187 PostWysłany: 31 Maj 2022 18:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2014
Posty: 145
@alison - bilety kupowalem przez OTA (ktore zlalo moje proby kontaktu z nimi), ale biuro TK w Warszawie bez problemu mi zmienilo rezerwacje. Przesunalem na dzien wczesniej wylot (i tu zostalo LOT - nie zamienili mi na TK co pasuje mi ze wzgledu na krotka przesiadke),a na powrot dzien pozniej zamienili mi LOT na TK co wprawdzie wydluza moja przesiadke do 12h, ale, że ląduje o 6:00 rano to pasuje mi wypad na chwile do Stambulu.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
alison uważa post za pomocny.
 
      
#188 PostWysłany: 01 Cze 2022 17:49 

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 51
Czy przy zmianie lotu IST-HAN o ponad 24 godziny i braku wcześniejszych lotów TK można coś ugrać z noclegiem? Lot WAW-IST jest naszymi liniami. Kupowane bezpośrednio na stronie TK
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#189 PostWysłany: 01 Cze 2022 20:51 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2188
złoty
@Jack1
Raczej nie bo nie spełniasz warunku że oba loty są operowane przez TK.
Jak Ci nie pasuje taki długi stop to zmień sobie pierwszy lot.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Jack1 uważa post za pomocny.
 
      
#190 PostWysłany: 02 Cze 2022 07:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2012
Posty: 123
Loty: 90
Kilometry: 278 235
@Ryglu Dzięki za naprowadzenie bo jednak obstawiałam, że będę musiała męczyć się z pośrednikiem a bez problemu udało mi się wszystko przełożyć mailowo z TK. Miałam zmiany w obie strony i przełożyli mi wszystko dokładnie na te loty, które zaproponowałam, zmieniając godziny i daty bo wykorzystałam okazję i przełożyłam całą podróż o 10 dni później.
Góra
 Profil Relacje PM off
Ryglu lubi ten post.
 
      
#191 PostWysłany: 02 Cze 2022 17:14 

Rejestracja: 22 Wrz 2010
Posty: 460
niebieski
Napisałem maila - zobaczymy
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#192 PostWysłany: 03 Cze 2022 07:25 

Rejestracja: 22 Wrz 2010
Posty: 460
niebieski
Szanowny Panie,

Państwa bilety kupione zostały za pośrednictwem agenta.
Zgodnie z przepisami IATA za zmiany/zwroty biletów odpowiedzialny jest wystawca biletu.
W sprawie zmian w Państwa podróży – prosimy o kontakt z Państwa biurem biletowym.


Pozdrawiam / Best regards
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#193 PostWysłany: 03 Cze 2022 10:55 

Rejestracja: 22 Wrz 2010
Posty: 460
niebieski
Napisałem ponownie ze rozmawiałem z infolinia TK i mi potwierdzili ze można zmienić i dostałem nowa odpowiedz z biura z WAW (więc nie wiem jak wam się udało zmienić):

Szanowny Panie,

W przypadku zakupu biletu za pośrednictwem agenta, wszelkie zmiany/zwroty należy dokonywać u wystawcy biletu.
Takie są zasady IATA.

W związku z powyższym prosimy o kontakt z wystawcą biletów:

Pozdrawiam / Best regards
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#194 PostWysłany: 03 Cze 2022 11:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2019
Posty: 124
Mi też zmienili loty Istambuł-Hanoi i Ho Chi Minh-Instambuł o jeden dzień. Zapomnieli zmienić doloty. Dzwoniłem na infolinię ogólną i za 7. razem chyba udało się wytłumaczyć o co chodzi i zmienić. Osoba po drugiej stronie w międzyczasie się rozłączyła, ale mam doloty LOTem przesunięte o dzień więc mam pierwotne, krótkie przesiadki.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
 
      
#195 PostWysłany: 03 Cze 2022 12:16 

Rejestracja: 22 Wrz 2010
Posty: 460
niebieski
@m_budka bilet przez OTA kupione?

Dzwoniłem dziś 8 razy do TK i za każdym razem ta sama odpowiedz - nie mogę zmienić bo bilet był przez OTA kupiony.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#196 PostWysłany: 03 Cze 2022 15:57 

Rejestracja: 10 Wrz 2013
Posty: 415
niebieski
TK z zakupu u nich zmiany ma za free, ze tak popularne tutaj przekładki ?? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#197 PostWysłany: 04 Cze 2022 08:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2018
Posty: 47
Kupione przez Expedia i zmienione przez Expedia, z TK dostałem odpowiedz jak wyżej, że jak kupione przez OTA to zmiana po ich stronie.
Wybiera się ktoś Viet w terminach 30/10-13/11/2022 ?
_________________
Mamy to w sercach, umysłach, na tatuażach,
Mamy to w kodach DNA nie macie szans tego wymazać...
Góra
 Profil Relacje PM off
Collector582 uważa post za pomocny.
 
      
#198 PostWysłany: 04 Cze 2022 10:18 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2157
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
cz4444 napisał(a):
@m_budka bilet przez OTA kupione?

Dzwoniłem dziś 8 razy do TK i za każdym razem ta sama odpowiedz - nie mogę zmienić bo bilet był przez OTA kupiony.

Ale czego nie zrozumiałeś za 2,3,i 4 razem że dalej dzwoniłeś ???
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
spejson911 uważa post za pomocny.
 
      
#199 PostWysłany: 04 Cze 2022 10:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2012
Posty: 123
Loty: 90
Kilometry: 278 235
@cz4444 nie wiem z czego wynika różnica że mi się udało zmienić przez TK ale może faktycznie spróbuj napisać do pośrednika i po prostu u niego zmienić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#200 PostWysłany: 04 Cze 2022 11:10 

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 506
Loty: 115
Kilometry: 138 119
niebieski
@alison wynika z tego, że bilet byl kupiony na OTA. Linie nie zmieniają biletów kupionych na ota tylko do nich odsyłają. Biuro w Warszawie było wyjątkiem i coś udawało się u nich ugrać. Niestety przy okazji tego deala i pojawieniu się informacji na tym forum że biuro w Warszawie zrobi coś takiego pewnie dostali dużo telefonów, maili i przestali to robić tak jak mają do tego pelne prawo. Zachowania jakie pokazał tu Pan dzwoniąc 8 razy nie ma co nawet komentować. Właśnie takie osoby sprawiły, że w biurze w Waw nic już nie załatwimy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
jar188 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 247 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: cart oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group