Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
pamiętajmy by nie dzwonić do OTA / linii do czasu zakończenia promocji!


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 247 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 11 Paź 2022 22:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4078
HON fly4free
podrozujacy1986 napisał(a):
Czyli co? Ta sama linia i jednemu zmieniają Ałmaty na Filipiny za free a Tobie nie chcą w przypadku opóźnienia zmienić na nic za darmo?

nihil novi sub sole
a poza tym srednia wychodzi na 0 :-)
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN! Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN!
Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast
#242 PostWysłany: 11 Paź 2022 22:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2022
Posty: 197
Loty: 93
Kilometry: 221 183
złoty
@marek2011 Całkowicie się z Tobą zgadzam, chciałem tym tylko zmotywować swoją prośbę - może trochę naiwnie. No ale nie w tym problem a w tym, że według nich żadnej zmiany nie było i wszystko wylatuje i przylatuje o czasie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#243 PostWysłany: 11 Paź 2022 22:45 

Rejestracja: 02 Paź 2022
Posty: 89
Zbanowany
A jeśli w moim locie również są zmiany kosmetyczne i linia prosi mnie o akceptację tej zmiany to do jakiego czasu mam to potwierdzić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#244 PostWysłany: 11 Paź 2022 22:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 868
niebieski
@podrozujacy1986 teoretycznie do daty wylotu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
podrozujacy1986 lubi ten post.
 
      
#245 PostWysłany: 12 Paź 2022 00:47 

Rejestracja: 02 Paź 2022
Posty: 89
Zbanowany
Teoretycznie? Są jakieś "haczyki"?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#246 PostWysłany: 12 Paź 2022 00:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 868
niebieski
Niby nie powinno być, ale lepiej nie czekać z takimi decyzjami na ostatnią chwilę. To jednak algorytmy plus ludzie, więc zawsze istnieje ryzyko, że przez jakiś błąd skasują rezerwację. Oczywiście minimalny, ale jednak warto podjąć decyzję chwilę wcześniej (np miesiąc itp.).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#247 PostWysłany: 12 Paź 2022 08:34 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 30
apadlo napisał(a):
Prosić można o wszystko, a na co pójdą - zależy od agenta, dnia i czasem czynników losowych. Swojego czasu na infolinii LH pomógł mi obywatel Indii któremu nawet nie mogłem podziękować. Był mały i bardzo płakał więc jego matka nie sprawdziła dokładnie zasad panujących prze rebookingach i zaticketowała to, czego nie powinna była. Dlatego jak masz czas - bombarduj call center(a/y/s?) w różnych krajach i pisz co i jak się udało :)


Dzięki wielkie, ja już niestety na etapie po zmianie dat, ale gdybym wiedział, to zmieniłbym i lotnisko powrotu - jeśli nie na SYD to chociaż BKK, bo mi się plany wczoraj mocno pozmieniały.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 247 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: JanuszOnTour oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group