Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wejścia do saloników w ramach PP są rozliczane wg. roku kalendarzowego


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 888 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
#261 PostWysłany: 21 Kwi 2018 14:32 

Rejestracja: 26 Paź 2016
Posty: 114
Loty: 52
Kilometry: 76 773
Marek696 napisał(a):
_ralf napisał(a):
To zamów przez infolinię, może jeszcze na promocję trafisz.

Myślisz, że nie próbowałem?

Nie napisałeś dokładnie. Ja z tego co pamiętam decyzję dostałem zanim udałem się do placówki gdzie tylko przyniosłem wymagany dokument (zaśw. o zarobkach). Możliwe, że przy działalności wygląda to inaczej ale to raczej centrala podejmuje decyzje a nie placówka.

Nie było wcale łatwo bo musiałem aż trzy razy biegać. Raz bo pani chciała koniecznie się dodzwonić i weryfikować dochody, bo przecież dokument mógł mi wystawić kolega i może być sfałszowany i nie udzieli mi ot tak kredytu na 20 tys. Drugi raz prawie się udało bo dane zostały wprowadzone, ale pod koniec system się zawiesił i kropka, wniosek utknął. Za trzecim w końcu się udało ale nie obyło się bez wmawiania, że do karty wymagane jest konto itp. Ogólnie straszny beton i tragiczny system bankowy. Przede mną starsza pani przyszła i pyta czy system już działa i może załatwić sprawę ze wczoraj.


Ostatnio edytowany przez _ralf, 21 Kwi 2018 14:49, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#262 PostWysłany: 21 Kwi 2018 14:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2016
Posty: 192
Złoty napisał(a):
Do kiedy trwa promo z kartą bezpłatną na zawsze?


https://www.bzwbk.pl/karty-platnicze/ka ... b_promocje

Cytuj:
Wydzwoń swoją kartę kredytową 19999 i ciesz się zwolnieniem z opłat miesięcznych. Zawnioskuj o kartę do 31.12.2018 r.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#263 PostWysłany: 10 Maj 2018 12:39 

Rejestracja: 10 Maj 2018
Posty: 2
Słuchajcie, czy korzystacie z Fast Track używając karty Priority Pass z BZWBK? Gdy nie skorzystam z saloniku biznesowego, ale pójdę do odprawy Fast Track to czy zostanie mi to zaliczone do limitu 4 użyć w roku?
Góra
 Profil Relacje PM off
benjamin uważa post za pomocny.
 
      
#264 PostWysłany: 10 Maj 2018 12:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 965
Loty: 372
Kilometry: 561 898
srebrny
Flajerowy napisał(a):
Słuchajcie, czy korzystacie z Fast Track używając karty Priority Pass z BZWBK?

Tak.
Flajerowy napisał(a):
Gdy nie skorzystam z saloniku biznesowego, ale pójdę do odprawy Fast Track to czy zostanie mi to zaliczone do limitu 4 użyć w roku?

Nie.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off
Flajerowy uważa post za pomocny.
 
      
#265 PostWysłany: 10 Maj 2018 13:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Przy czym fast track na PP BZWBK nie wszędzie działa tak samo. W moim wypadku w GDN nie ma żadnego problemu, ale np. w WAW mnie nie puścili. Ale próbować zawsze warto ;)

A swoją drogą, czy karta PP BZWBK różni się fizycznie od innych kart PP? Jeśli nie, to sprawa fast track wygląda tu chyba tak samo, jak w przypadku jakiejkolwiek innej karty PP?

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#266 PostWysłany: 10 Maj 2018 14:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 965
Loty: 372
Kilometry: 561 898
srebrny
tropikey napisał(a):
Przy czym fast track na PP BZWBK nie wszędzie działa tak samo.

Z tego co kojarzę - w Polsce - tylko Poznań i Katowice oficjalnie akceptują PP jako fast track.
tropikey napisał(a):
A swoją drogą, czy karta PP BZWBK różni się fizycznie od innych kart PP?

Nie. Ja sobie wyryłem wielkie W na kracie, żebym się nie pomylił.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off
pasta uważa post za pomocny.
 
      
#267 PostWysłany: 10 Maj 2018 14:48 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
W Gdańsku wielokrotnie przechodziłem fast trackiem na PP, aż któregoś razu jednemu panu w mundurze coś nie pasowało i zaczął wydzwaniać do szefostwa i usłyszałem, że FT nie jest możliwy na PP. Potem raz mi się udało, a raz znowu były wątpliwości, więc trochę zależy, jak się trafi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#268 PostWysłany: 10 Maj 2018 19:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Jestem świeżo po procedurze wyrabiania Visy Platinum. Oczywiście nie spełniałem warunków dochodów rzędu 10.000 zł. Mam konto w BZ WBK. W placówce odmówiono mi przyznania karty. Jednak po trzech miesiącach regularnego korzystania z konta, wpływy wynagrodzenia i płatnościach kartą debetową, w aplikacji mobilnej pojawiła mi się możliwość zawnioskowania on-line o Vise Platinum - kluczowa jest tutaj zdolność kredytowa co najmniej na poziomie 10.000 zł. Zawnioskowałem o kartę online, w ciągu dwóch minut przyszła wiadomość o przyznaniu karty, a w ciągu następnych paru minut wiadomość z banku o wysłaniu kartu. Karta w rzeczywistości została wysłana parę dni później kurierem DHL. Od zawnioskowania do otrzymania karty kredytowej oraz Priority Pass minął raptem tydzień.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#269 PostWysłany: 14 Maj 2018 08:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Paź 2016
Posty: 160
Loty: 409
Kilometry: 357 069
Hej,

Czy jako potwierdzenie dochodu przy zakładaniu konta można dostarczyć wyciąg z konta z listą przelewów od pracodawcy?
W przypadku delegacji lub nadgodzin, rzeczywisty miesięczny dochód jest większy niż ten z umowy, dlatego zastanawiam się czy akceptowane są wyciągi z konta z ostatnich 3 miesięcy.

Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#270 PostWysłany: 14 Maj 2018 08:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Cokolwiek byśmy Ci odpowiedzieli, nie będzie to miało szczególnego znaczenia, bo i tak zależy to od samego banku, więc lepiej zapytaj bezpośrednio tam.

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#271 PostWysłany: 14 Maj 2018 10:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 664
srebrny
@arti88 W moim przypadku potrzebne bylo zaswiadczenie od pracodawcy o zarobkach za ostatnie trzy miesiace. Tak wiec jesli miales wyzsze dochody z wymienionych przez Ciebie wzgledow, to beda uwzglednione w kwotach podanych w zaswiadczeniu, bo przeciez na zaswiadczeniu podana jest faktyczna kwota zarobkow, a nie to co masz na umowie.
_________________
Moje relacje: WIetnam - taki piękny chaos
Singapur, Kuala Lumpur, Japonia
Meksyk: Relacje z podróży » Ameryka Północna » Ale Meksyk!
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#272 PostWysłany: 14 Maj 2018 10:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 965
Loty: 372
Kilometry: 561 898
srebrny
Delegacje nigdy się nie wliczają.
Nadgodziny/premie owszem.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#273 PostWysłany: 14 Maj 2018 11:25 

Rejestracja: 10 Maj 2018
Posty: 2
Apocalipse napisał(a):
tropikey napisał(a):
Przy czym fast track na PP BZWBK nie wszędzie działa tak samo.

Z tego co kojarzę - w Polsce - tylko Poznań i Katowice oficjalnie akceptują PP jako fast track.

A jak to jest za granicą, w Europie? Wpuszczają z Priority Pass przez Fast Track?

Próbowaliście przejść z rodziną, czy ich też przepuścili?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#274 PostWysłany: 14 Maj 2018 12:50 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Gdn tez bez problemu puszcza.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#275 PostWysłany: 14 Maj 2018 15:11 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Sudoku napisał(a):
W Gdańsku wielokrotnie przechodziłem fast trackiem na PP, aż któregoś razu jednemu panu w mundurze coś nie pasowało i zaczął wydzwaniać do szefostwa i usłyszałem, że FT nie jest możliwy na PP. Potem raz mi się udało, a raz znowu były wątpliwości, więc trochę zależy, jak się trafi.


Tak, jak napisałem powyżej, różnie z tym bywa. Oficjalna wykładnia jest taka, że FT nie przysługuje.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
gruby_inversia lubi ten post.
gruby_inversia uważa post za pomocny.
 
      
#276 PostWysłany: 14 Maj 2018 15:27 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Wow, to jestem zdziwiony mega. Dobrze, ze mowisz bo na loty FR przyjezdzalem ostatnio na mega zakladke. W sytuacji gdyby nie dali FT to bym byl ladnie ugotowany.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#277 PostWysłany: 14 Maj 2018 19:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Flajerowy napisał(a):
Apocalipse napisał(a):
tropikey napisał(a):
Przy czym fast track na PP BZWBK nie wszędzie działa tak samo.

Z tego co kojarzę - w Polsce - tylko Poznań i Katowice oficjalnie akceptują PP jako fast track.

A jak to jest za granicą, w Europie? Wpuszczają z Priority Pass przez Fast Track?

Próbowaliście przejść z rodziną, czy ich też przepuścili?
Mi we Wrocławiu potwierdzili, że też daje Fast Track.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#278 PostWysłany: 21 Maj 2018 09:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Paź 2016
Posty: 160
Loty: 409
Kilometry: 357 069
Właśnie jestem po rozmowie z konsultantem dotyczącej wyrobienia karty Visa Platinium.
Generalnie potwierdził, że aby otrzymać kartę, wynagrodzenie miesięczne musi wynosić 10k zł netto. Musi być to wynagrodzenie zasadnicze, tj. nie wliczają się delegacje.
Jeżeli nie jest się posiadaczem konta w BZWBK to mając mniejsze wynagrodzenie (lub większe niż 10k zł ale z dodatkami), nie da rady wyrobić sobie tej karty.

Konsultant natomiast powiedział, że istnieje procedura uproszczona dla osób posiadających produkty (konto) BZWBK.
W takim przypadku składa się oświadczenie słowne potwierdzające zarobki i wówczas jest możliwość wyrobienia takiej karty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#279 PostWysłany: 21 Maj 2018 10:01 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
A co takiego jest lepszego w tej karcie, w porównaniu do Dinersa? Rzuciłem szybko okiem na produkt, w obu jest ubezpieczenie (na SWU jeszcze nie patrzyłem dokładnie), jest PP z 4 wejściami rocznie do saloniku, w DC jest 5.
Z zalet - nie trzeba robić obrotu tego 1000 zł na 30 dni przed wejściem, a także łatwo jest spełnić warunek na darmowość karty. Coś mi jeszcze umknęło?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#280 PostWysłany: 21 Maj 2018 10:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2016
Posty: 192
w wbk też tego nie ma
Cytuj:
nie trzeba robić obrotu tego 1000 zł na 30 dni przed wejściem, a także łatwo jest spełnić warunek na darmowość karty
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 888 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 45  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group