Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wejścia do saloników w ramach PP są rozliczane wg. roku kalendarzowego


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 888 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 06 Lut 2018 12:41 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
Hey, info żeby sprawdzić co na rozliczniu karty. Po roku naliczona opłata miesięczna za kartę 42PLN. Karta otwierana z promocji "przez telefon" więc opałty nie powinno być. Poszła reklamacja. P.S. Info dla tych którzy otwierali kartę w styczniu zeszłego roku!
Góra
 Profil Relacje PM off
rhoex uważa post za pomocny.
 
      
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
#242 PostWysłany: 20 Lut 2018 18:42 

Rejestracja: 16 Sty 2014
Posty: 5
Dzięki za przypomnienie.
Ja ma opcję z wykonaniem 5 transakcji miesięcznie. W styczniu mi naliczyli opłatę 42 PLN, po reklamacji zwrócili.
W lutym okazuje się, że sytuacja się powtarza...
Czy mam co miesiąc sprawdzać, czy mi błędnie nie naliczyli (?) !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#243 PostWysłany: 20 Lut 2018 18:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Ja mam to samo. Na infolinii konsultant twierdził, że te 5 transakcji to muszą być płatności w sklepie a nie w internecie. Reklamacja oczywiście uznana.

Natomiast czas się pożegnać z tą kartą, bo nie będzie już mi ona potrzebna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#244 PostWysłany: 23 Lut 2018 10:33 

Rejestracja: 16 Sty 2014
Posty: 5
A jednak to mój błąd, że naliczyli opłatę.
Błędnie założyłem, że chodzi o 5 transakcji w poprzednim miesiącu kalendarzowym. A chodzi o poprzedni okres rozliczeniowy karty...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#245 PostWysłany: 23 Lut 2018 13:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Skąd człowiek ma wiedzieć i pamiętać jaki to jest okres rozliczeniowy :/

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#246 PostWysłany: 23 Lut 2018 15:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 664
srebrny
rhoex napisał(a):
A jednak to mój błąd, że naliczyli opłatę.
Błędnie założyłem, że chodzi o 5 transakcji w poprzednim miesiącu kalendarzowym. A chodzi o poprzedni okres rozliczeniowy karty...


Mimo to zloz reklamacje. Mialem identyczna sytuacje i wina byla oczywiscie po mojej stronie, a i tak BZ WBK uznal reklamacje.
_________________
Moje relacje: WIetnam - taki piękny chaos
Singapur, Kuala Lumpur, Japonia
Meksyk: Relacje z podróży » Ameryka Północna » Ale Meksyk!
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#247 PostWysłany: 06 Mar 2018 17:44 

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 42
Witam,

Dokładnie mam to samo. Karta z tej promocji przez telefon. Miało być zwolnienie od drugiego roku na zawsze, a zaczęli naliczać 42 zł na miesiąc.

Po reklamacji zwrócili opłatę, ale napisali, że od następnych miesięcy karta będzie nadal pobierana, gdyż nie spełniłem warunków, które zwalniałyby z opłaty.

Oczywiście, że spełniłem (w ciągu 3 miesięcy od wydania karty minimum 10 transakcji kartą - oczywiście spełniłem z nawiązką), ale reklamacja w zawieszeniu jest od 3 tygodni. Nawet na czacie konsultantka się zdziwiła, ponieważ w systemie pojawiło się tylko 8 transakcji, natomiast jakimś "cudem" system nie widział pozostałych (dobrze, że zrobiłem print screeny tego). Podałem dokładne daty i ID transakcji, a konsultantka potwierdziła, że były ale nie potrafi odpowiedzieć, dlaczego "zniknęły" z systemu.

Dla potomnych: transakcje w internecie, allegro i cała reszta też są uznawane do tych 15 transakcji. Tutaj wycinek z regulaminu tej promocji:
" ... w okresie 3 miesięcy od zawarcia umowy z Bankiem dokonają 10 transakcji kartą kredytową (płatności w sklepach stacjonarnych, internetowych, przelewy z rachunku karty kredytowej lub wypłaty gotówki z rachunku karty kredytowej, z wyłączeniem usługi FastCash). Transakcje powinny zostać wykonane najpóźniej do końca dnia w jakim upływa czas 3 miesięcy od zawarcia umowy. ..."

" Uczestnik Promocji, który spełni określone w punkcie 5 warunki Promocji, zostanie zwolniony z opłat miesięcznych za Kartę kredytową naliczanych od drugiego roku przez cały okres posiadania Karty kredytowej."

Widzę, że nie tylko ja mam problem. Ciekawe jak to się zakończy. Wczoraj znowu zapytałem na czacie co się dzieje, a odpowiedź brzmiała, że mają dużo reklamacji na temat niepoprawnego naliczenia opłaty za karty Visa Platinum, także jest coś na rzeczy.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#248 PostWysłany: 07 Mar 2018 10:14 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
Hey, pisz drugą reklamację na to co napisali w odpowiedzi na pierwszą. Ja tak zrobiłem i mam odpowiedź "Szanowny Panie, przykro mi, że musiał Pan zwrócić się do nas ponownie w tej samej sprawie.
Potwierdzam, że w wyniku naszego błędu, Pana karta kredytowa Visa Platinum nie była objęta promocją Kredytowa przez telefon- opłaca się, za co serdecznie przepraszam. Informuję, że Pana karta została objęta powyższą promocją."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#249 PostWysłany: 25 Mar 2018 19:29 

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 42
Witam,

Aktualizacja mojej sprawy. Złożyłem kolejną reklamację i dostałem list z przeprosinami o nieprawidłowo naliczanej opłacie i potwierdzeniu, że opłata nie będzie pobierana już nigdy :) Potwierdzili, że to błąd systemowy, który pojawił się u wielu użytkowników.

Także fajnie.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#250 PostWysłany: 09 Kwi 2018 20:15 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 74
mam pytanie do posiadaczy platyny BZWBK bo konsultant nie umiał odpowiedzieć na pytanie:
- Priority Pass przychodzi fizycznie razem z kredytówką czy jest to tylko karta wirtualna w apce? czy musze o nia wnioskowac?
- ubezpieczenie Bezpieczne Pieniądze Platinum i Podróżne Platinum - z automatu jest włączone czy trzeba wnioskowac o nie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#251 PostWysłany: 09 Kwi 2018 20:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
Karta PP jest fizyczna, bo aplikacja jej w ogóle nie widzi i nie obsługuje. O ile pamiętam, przychodzi razem z KK, albo wkrótce po niej.
Co do drugiego pytania, niestety nie znam odpowiedzi.

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka


Ostatnio edytowany przez tropikey, 09 Kwi 2018 20:30, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#252 PostWysłany: 09 Kwi 2018 21:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 965
Loty: 372
Kilometry: 561 898
srebrny
Na stronie WBK jest wprost napisane:
https://www.bzwbkaviva.pl/ubezpieczenia ... e_platinum
Cytuj:
Aktywujesz je bez żadnego wysiłku – wystarczy, że:

opłacisz kartą koszty podróży kupując bilet lub
opłacisz kartą zakwaterowanie lub
zapłacisz kartą za wynajęcie samochodu lub
zapłacisz kartą za paliwo w Polsce w dniu wyjazdu.

Ubezpieczenie jest przyzwoite - choć wyraźnie gorsze, niż Diners; warunki aktywacji niemal identyczne. 100 tys. łączna kwota, zwrot wydatków przy opóźnieniu powyżej 6h (bodajże 1000 zł.).
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#253 PostWysłany: 10 Kwi 2018 20:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 653
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
Jestem swiezo po procesie zakladania karty i moge powiedziec tyle , ze bank jest w stanie pojsc na na prawde znaczne ustepstwa jesli chodzi o dochody , ale nalezy polaczyc sie z odpowiednim konsultantem :) Niektorzy twierdza ze 10k netto i juz , nic nie da sie zrobic , niektorzy z kolei pokombinuja i przyjma wniosek , wlasnie w ten sposob udalo sie karte otrzymac i nie jestem klientem banku jesli chodzi o inne produkty. Jedyna weryfikacja którą przeprowadzali to przedstawienie wpływów na konto pensji z 3 ostatnich miesiecy ( z innego banku ).
Promocja karty za darmo na zawsze przy wykonaniu 10 transakcji przez 3 pierwsze miesiace tez nadal obowiazuje , takze wnet karta do szuflady i nic tylko cieszyc sie z PP :)
Dla mnie osobiscie , jako , że duzo podrozuje samemu , a urlop tez nie jest z gumy , opcja z 4 wejsciami jest w sam raz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#254 PostWysłany: 11 Kwi 2018 08:34 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 74
a karte juz dostałes? z kredytówką przesyłaja od razu w kopercie karte PP?


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 11 Kwi 2018 11:07, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#255 PostWysłany: 19 Kwi 2018 11:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 653
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
Wlasnie przyszla ( tzn 3 dni temu juz ale dopiero odebralem ). W ladnym pudeleczku CC + PP razem , wysyłają DHL.
PS. Minimalny limit kredytowy obecnie 10k i o taki tez aplikowalem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#256 PostWysłany: 20 Kwi 2018 11:23 

Rejestracja: 04 Lis 2014
Posty: 114
Loty: 44
Kilometry: 147 937
Ja nie mam siły do tego "banku". Dzisiaj udałem się do oddziału w celu wyrobienia karty. Nie posiadam obecnie żadnych produktów banku. Dochody ponad normę, więc liczyłem, że pójdzie sprawnie. Pani odmówiła mi wyrobienia, ponieważ podobno wymagany jest okres 2 lat prowadzenia działalności gospodarczej... Zadzwoniłem na infolinię, tam powiedzieli że rok. Kiedyś pytałem już o tę kartę to wówczas nikt słowem nie wspomniał o takim warunku... Ma ktoś jakieś doświadczenie w tym temacie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#257 PostWysłany: 20 Kwi 2018 22:20 

Rejestracja: 26 Paź 2016
Posty: 114
Loty: 52
Kilometry: 76 773
To zamów przez infolinię, może jeszcze na promocję trafisz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#258 PostWysłany: 20 Kwi 2018 22:48 

Rejestracja: 18 Paź 2013
Posty: 279
niebieski
@Marek696
Limit dwóch lat prowadzenia działalności jest w BZWBK raczej nie do przeskoczenia, szczególnie jeśli chodzi o karty z "wyższej" półki - wnioski są na wstępie odrzucane. Zarówno jeśli chodzi o kk jak i inne produkty (kredyty, leasingi itd.). Przynajmniej tak powiedziano mi w oddziale - na infolinii dzwoniąc do pięciu różnych osób możesz uzyskać pięć różnych informacji ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Antek12 lubi ten post.
 
      
#259 PostWysłany: 20 Kwi 2018 22:59 

Rejestracja: 01 Lip 2012
Posty: 211
Loty: 14
Kilometry: 90 771
niebieski
Do kiedy trwa promo z kartą bezpłatną na zawsze?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#260 PostWysłany: 21 Kwi 2018 12:38 

Rejestracja: 04 Lis 2014
Posty: 114
Loty: 44
Kilometry: 147 937
_ralf napisał(a):
To zamów przez infolinię, może jeszcze na promocję trafisz.

Myślisz, że nie próbowałem?
iwcok napisał(a):
@Marek696
Limit dwóch lat prowadzenia działalności jest w BZWBK raczej nie do przeskoczenia, szczególnie jeśli chodzi o karty z "wyższej" półki - wnioski są na wstępie odrzucane. Zarówno jeśli chodzi o kk jak i inne produkty (kredyty, leasingi itd.). Przynajmniej tak powiedziano mi w oddziale - na infolinii dzwoniąc do pięciu różnych osób możesz uzyskać pięć różnych informacji ;)

Gdyby sytuacja dotyczyła klienta, który dopiero zaczął pracować, to jeszcze bym to zrozumiał. W moim przypadku była to kwestia przejścia z umowy o pracę na własną działalność gospodarczą. Ale wiadać jest to jeden z banków, któremu nie zależy na klientach. A już tego braku kompetencji pracowników to nie potrafię zrozumieć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 888 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 45  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group