Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 555 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 28  Następna
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 09 Sie 2017 09:48 

złoty
czepiasz sie :-)
 Relacje PM off  

#202 PostWysłany: 09 Sie 2017 09:53 
Awatar użytkownika

srebrny
@michcioj
informuje :) by nie krecic i sluchac polaczenie nie moze byc zrealizowane

edit: oferta dla osob ktore robia "obrot" na rachunku, sa "uproduktowione" lub maja odpowiedni dochod netto
mnie zaproszono na randke do oddzialu z zaswiadczeniem o 10.000 PLN netto w kazdym z trzech miesiecy wstecz
czyli ... pozamiatane :)
 Relacje PM off
michcioj lubi ten post.

#203 PostWysłany: 09 Sie 2017 10:55 

złoty
jasne, oczywiscie zartowalem. moim zdaniem podawanie zlego numeru na infolinie jest wielka wizerunkowa wpadka dla banku.
 Relacje PM off  

#204 PostWysłany: 24 Sie 2017 16:34 
Awatar użytkownika

Loty: 241
Kilometry: 372 348
srebrny
correos napisał(a):
mnie zaproszono na randke do oddzialu z zaswiadczeniem o 10.000 PLN netto w kazdym z trzech miesiecy wstecz

Jesteś pewny co do trzech miesięcy? Miałem rewelacyjne trzy ostatnie, ale mBank rzucił mi, że chce sześć, a tam już tak różowo nie było... Nie wiem jak w WBK do tego podchodzą.

#205 PostWysłany: 24 Sie 2017 16:47 
Awatar użytkownika

Loty: 249
Kilometry: 415 497
HON fly4free
mi w bzwbk 3 ostatnie wystarczyly
 Relacje PM off
Apocalipse uważa post za pomocny.

#206 PostWysłany: 25 Sie 2017 09:42 
Awatar użytkownika

srebrny
Apocalipse napisał(a):
Jesteś pewny co do trzech miesięcy? Miałem rewelacyjne trzy ostatnie, ale mBank rzucił mi, że chce sześć, a tam już tak różowo nie było... Nie wiem jak w WBK do tego podchodzą.

Mam rachunek w BZWBK od lat, nie posiadam do niego zadnej karty, sporadycznie wpadna na niego jakiekolwiek pieniadze gdy ktos ma rachunek w BZWBK i chce miec szybciej srodki ze zlecenia - jest dla mnie bezplatny to nie zamykam. Mnie poproszono tak jak napisalem o 3 m-ce. Sadze, ze gdyby "odpowiednio przekierowac obrot" przez ten rachunek, karta bylaby bez zadnych pytan.
 Relacje PM off  

#207 PostWysłany: 25 Sie 2017 09:48 
Awatar użytkownika

Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Ja musiałem okazać zaświadczenie ze średnią z ostatnich trzech miesięcy.
 Relacje PM off  

#208 PostWysłany: 25 Sie 2017 10:10 

niebieski
correos napisał(a):
Apocalipse napisał(a):

Mam rachunek w BZWBK od lat, nie posiadam do niego zadnej karty, sporadycznie wpadna na niego jakiekolwiek pieniadze gdy ktos ma rachunek w BZWBK i chce miec szybciej srodki ze zlecenia - jest dla mnie bezplatny to nie zamykam. Mnie poproszono tak jak napisalem o 3 m-ce. Sadze, ze gdyby "odpowiednio przekierowac obrot" przez ten rachunek, karta bylaby bez zadnych pytan.

Hey, nie do końca tak jest. Myślę, że bardziej zależy to od szczęścia. Przygotowuję od czerwca rachunek żony aby otrzymała kartę. Wynagrodzenie na konto, zwiększony obrót, generalnie tymczasowo traktujemy to konto jak podstawowe i niestety jak do tej pory nic to nie daje. Czekamy do końca roku jak nie zadziała to konto do piachu. Już o tym pisałem ale przypomnę, że sam kartę dostałem bez żadnej weryfikacji.
 Relacje PM off
correos lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.

#209 PostWysłany: 09 Wrz 2017 16:36 

Loty: 55
Kilometry: 120 474
srebrny
Jeśli wynagrodzenie wpływa na konto w BZWBK, to nie trzeba żadnych zaświadczeń, tylko obliczają średnią z ostatnich trzech miesięcy - wcale nie musi wyjść 10 tys; ważne żeby mieć zdolność kredytową na limit karty (minimalny limit to 10 tys) - aczkolwiek wszystko zależy od konkretnego doradcy - jeden wyrobi, inny powie że trzeba zarabiać 10 tys...
 Relacje PM off  

#210 PostWysłany: 09 Wrz 2017 18:03 

Loty: 272
Kilometry: 481 946
niebieski
-- 09 Wrz 2017 18:02 --

To jest to duża rozbieżność pomiędzy zdolnościa na 10tyś and zarobkami netto średnio 10 tyś...

-- 09 Wrz 2017 18:03 --

To jest to duża rozbieżność pomiędzy zdolnościa na 10tyś and zarobkami netto średnio 10 tyś...
 Relacje PM off  

#211 PostWysłany: 09 Wrz 2017 18:11 

niebieski
jest dokładnie tak jak pisał @jabollus, wszystko zależy do konsultanta,

a przy okazji wróciło promo
https://static3.bzwbk.pl/asset/R/e/g/Re ... _79200.pdf
 Relacje PM off  

#212 PostWysłany: 09 Wrz 2017 18:58 
Awatar użytkownika

Loty: 78
Kilometry: 95 017
srebrny
a łatwiej jest w przypadku posiadania już innej karty kredytowej w BZWBK (tzn. zmiana typy karty)?

#213 PostWysłany: 10 Wrz 2017 15:57 
Król Ż
Awatar użytkownika

Loty: 209
Kilometry: 501 757
No ajk nie masz na niej zadnych kwasow to oczywiscie, ze jest latwiej. Bo nie musza sie z bikiem bujac i moga wiecej zaproponowac. Ale nie liczylbym, ze z jakiegos basic 1200 pln dadza Ci tka, nawet gdybys regulowal co do sekundy poprzednie limity.
epikie lubi ten post.

#214 PostWysłany: 10 Wrz 2017 19:54 
Awatar użytkownika

Nie miałem u nich wcześniej żadnego produktu i niestety dość rzetelnie mnie weryfikowali: obeszło się bez zaświadczeń od pracodawcy, ale weryfikowali przelewy na konto z 3 ostatnich miesięcy. 10k na rękę musiało być. Do karty oferują też konto za free z visą debit. Karta kredytowa i priority pass przyszły razem w eleganckim pudełeczku.
epikie lubi ten post.

#215 PostWysłany: 10 Wrz 2017 21:14 

Loty: 55
Kilometry: 120 474
srebrny
@epikie Ja akurat zamieniałem Visę Gold na Visę Platinum, ale nie wydaje mi się żeby to odgrywało jakieś znaczenie. BTW Mogę polecić na pw doradcę z Wrocławia - bardzo konkretny facet -on Wam wyrobi tą kartę bez problemu.

Ostatnio edytowany przez Washington, 11 Wrz 2017 11:35, edytowano w sumie 1 raz
Usunięto dane osobowe
 Relacje PM off
epikie lubi ten post.

#216 PostWysłany: 10 Wrz 2017 21:46 

niebieski
Akurat ta zamiana była tu kluczowa. Sam miałem od wielu lat Visę Gold (która nota bene nie była specjalnie atrakcyjna, bo nie miała żadnego sensownego bonusu) i już miałem rezygnować. Ale okazało się, że Visa Gold wypadła im z oferty i mieli ofertę zamiany na Platinium bez żadnych formalności na specjalnych warunkach.

Wiem też, że była chwilowa promocja, w której obniżyli chwilowo wymagania do tej karty i wydaje mi się, że akceptowali 5k netto miesięcznie. Również obniżyli minimalny limit dla tej karty z 20k do 10k. Jak komuś zależy na tej karcie, warto się upewnić.

Same procedury w BZWBK są dość pogmatwane, jestem klientem od 11 lat i różne cuda się działy, ostatnio z 5 miesięcy namawiali mnie na kartę MasterCard World, kiedy już się zgodziłem, to zadali kilka prostych pytań, w tym czy zmieniałem ostatnio pracę, a zmieniałem - na finansowo lepszą - ale to już nie miało znaczenia, bo dla pani z infolinii liczyło się tylko to, że nie mam ciągłości i... zadzwoni za 3 miesiące. Także taki ten bank dziwny jest. Stosunkowo najprościej chyba jest (dla obecnych klientów) załatwiać wszystko przez dział utrzymania klienta, nawet mając dużo słabszą kartę, trzeba metodą zdartej płyty mówić, że jest nieatrakcyjna, bo nie oferuje żadnych bonusów i na rynku mają lepsze, często potrafią zaskoczyć jakąś dobrą ofertą. A przynajmniej zdejmą opłaty albo dorzucą jakiś cashback na 2 miesiące.

Co do samej karty - z plusów łatwo da się uniknąć opłaty miesięcznej (5 transakcji), ma pakiet różnorakiego assistance, więc jak Ci uszczelka w domu pęknie, to przyślą hydraulika na koszt firmy (o dziwo usługa nawet działa) i dają 4 wejścia rocznie w ramach PP. Z minusów - brak jakiegoś programu lojalnościowego (więc karta nieopłacalna na duże transakcji, tylko jakieś drobne zakupy, automaty, bilety) no i roczny limit wejść jest podobno sztywny (4 darmowe, reszta płatna).
Czy komuś udało się w ramach tej karty wynegocjować wyższy limit darmowych wejść niż 4?
 Relacje PM off  

#217 PostWysłany: 10 Wrz 2017 22:04 
Awatar użytkownika

HON fly4free
mkdabr napisał(a):
Czy komuś udało się w ramach tej karty wynegocjować wyższy limit darmowych wejść niż 4?

Wynegocjować nie, ale gdzieś w poczatkowej fazie tego wątku opisałem swoją dyskusję z nimi na temat opisanego w regulaminie sposobu liczenia wejść. Na podstawie mojego rozumienia zapisów (potwierdzonego przez pracownika banku) weszliśmy rodzinnie (3 osoby) 4 razy, czyli było 12 "osobowejść". Gdy skasowali mnie za wszystkie powyżej czterech "osobowejść", złożyłem reklamację. Została ona uwzględniona, choć nie dlatego, że uznali moje argumenty, tylko dlatego, że miałem mailowe potwierdzenie od pracownika banku o prawidłowości mojej interpretacji (ale potwierdzenie to nazwano błędnym).
Teraz wykorzystujemy już tylko 4 "osobowejścia", choć nadal uważam, że regulamin pozwala na znacznie więcej.

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off  

#218 PostWysłany: 28 Wrz 2017 08:36 

Czyli nalezy rozumiec, ze tak naprawde, to jesli tylko ja mam karte Priority Pass, to moge wejsc albo sam cztery razy (4x1os = 4 osobowejscia), albo z jednym gosciem dwa razy (2x2os.= 4 osobowejscia)? Ktos to moze wyjasnial z bankiem doswiadczalnie?
 Relacje PM off  

#219 PostWysłany: 28 Wrz 2017 08:43 
Awatar użytkownika

Loty: 278
Kilometry: 384 237
złoty
@Solos

Jest dokładnie tak jak piszesz - 4'osobowejścia.
Czyli przy 4-osobowej grupie palisz to od ręki.

"Podróżować to żyć..."
 Relacje PM off  

#220 PostWysłany: 28 Wrz 2017 08:47 

Ale ma to czyli jak to wygląda w praktyce z stanowiskiem BZ WBK "gwiazda forum" raptem post wcześniej
 PM off  

[ 555 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 28  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość