Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wejścia do saloników w ramach PP są rozliczane wg. roku kalendarzowego


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 903 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 46  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 31 Mar 2016 12:31 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Czy Priority Pass z tą kartą przychodzi z automatu na nazwisko właściciela karty, czy można ewentualnie kogoś wskazać? Będę miał PP z dwóch różnych kart, co się trochę mija z celem, bo jedna daje nieograniczone wejścia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN
#122 PostWysłany: 31 Mar 2016 12:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 671
srebrny
Tak, karta Priority Pass przychodzi od razu na nazwisko właściciela karty i nie sądzę, żeby dało się to zmienić. Pytanie czy to faktycznie taki problem, bo w salonikach nie sprawdzali jak do tej pory mojej tożsamości (wystarczyło okazanie karty i podpis). Jeśli płeć się zgadza (a poza Polską nawet to nie powinno mieć znaczenia), to inna osoba powinna być w stanie użyć karty.
_________________
Moje relacje: WIetnam - taki piękny chaos
Singapur, Kuala Lumpur, Japonia
Meksyk: Relacje z podróży » Ameryka Północna » Ale Meksyk!
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 31 Mar 2016 13:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 780
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Ja złożyłem wniosek o 2 karty PP (na różne nazwiska) do jednej karty kredytowej. W banku wniosek przyjęli, ale kartę PP otrzymałem tylko jedną.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 31 Mar 2016 15:48 

Rejestracja: 15 Lip 2015
Posty: 42
hej, serio, wszyscy macie 10 tysięcy netto???? :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 01 Kwi 2016 14:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 671
srebrny
Nie, z rozmów które przeprowadziłem z przypadkowo napotkanymi w długiej kolejce po darmową kawę w McDonalds forumowiczami, wynika, że znaczna część z nich zarabia więcej. ;)

A sero to uważne przeczytanie wątku powinno dać odpowiedź na to pytanie. Wydaje się, że absolutną koniecznością jest odpowiednia zdolność kredytowa, bo karta musi mieć co najmniej 20tyś limitu.
_________________
Moje relacje: WIetnam - taki piękny chaos
Singapur, Kuala Lumpur, Japonia
Meksyk: Relacje z podróży » Ameryka Północna » Ale Meksyk!
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
Góra
 Profil Relacje PM off
Tate lubi ten post.
 
      
#126 PostWysłany: 01 Kwi 2016 14:27 

Rejestracja: 15 Lip 2015
Posty: 42
Ale mi odmówili, motywując ze nie dostaje 10 tys netto....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 04 Kwi 2016 16:04 

Rejestracja: 13 Sty 2015
Posty: 99
U mnie też okazało się, że nie mam; na dg liczyli dochody z poprzednIego roku całego no i nie załapałem się. Fakt posiadania kk w innym banku z limitem wielokrotnie wyższym niż minimalny na tej karcie w Bzwbk nie był wystarczająco silnym argumentem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 04 Kwi 2016 16:11 

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 217
niebieski
Chcesz powiedzieć, że chciałeś przenieść KK z innego banku z limitem +20k do BZWBK i bank się nie zgodził być Ci dać platynę?


Ostatnio edytowany przez Washington, 04 Kwi 2016 19:02, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 04 Kwi 2016 17:18 

Rejestracja: 13 Sty 2015
Posty: 99
Chciałem zrobić nową kartę, nie przenieść.Niemniej informacja o limicie posiadanej kk w ogóle przeszła bez echa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 04 Kwi 2016 18:40 

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 217
niebieski
myślę, że w takim wypadku najprościej będzie założyć konto w BZWBK i trochę przeprowadzić transakcji w tym głownie wpływy na konto, wtedy powinno wystarczyć samo oświadczenie

nie potrafię jednak powiedzieć ile takie konto trzeba mieć zanim pojawi się oferta kredytowa, dwa razy zadawałem tu już takie pytanie ale widocznie nikt nie wie


Ostatnio edytowany przez Washington, 04 Kwi 2016 19:03, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 25 Kwi 2016 11:55 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2277
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
Niestety nie wyrobiłem się w poprzednim miesiącu aby załatwić kartę... liczyłem że promocja darmowej karty na zawsze przy zamówieniu przez telefon znów się pojawi jednak chyba koniec....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 25 Kwi 2016 14:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1521
Loty: 619
Kilometry: 992 187
srebrny
Ktoś może podpowie: jak liczy się 4 darmowe wejścia do saloniku na Priority Pass do karty platynowej:
- rok kalendarzowy?
- rok od uzyskania karty?
- rok od pierwszego skorzystania z saloniku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 25 Kwi 2016 14:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
Moim zdaniem 12 m-cy od wydania karty, ale z nimi nic nie wiadomo ;-)

Patrz niżej....


Ostatnio edytowany przez tropikey, 25 Kwi 2016 17:56, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
sko1czek uważa post za pomocny.
 
      
#134 PostWysłany: 25 Kwi 2016 16:09 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2093
srebrny
Rok kalendarzowy.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#135 PostWysłany: 25 Kwi 2016 16:13 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 804
niebieski
Oczywiście, że kalendarzowy. Kolega @sranda ma rację, a nie wiem, dlaczego kolega @tropikey wprowadza wszystkich błąd, pisząc, że 'tak mu się wydaje'. To akurat jest jednoznacznie opisane - wystarczy spojrzeć do TOiP:
http://static3.bzwbk.pl/asset/R/D/L/RDL ... _52763.PDF

I stoi tam jak byk: pierwsze cztery wejścia (tj. wizyty w saloniku max. 4 osób łącznie – w tym Posiadacza i/lub Gości) w roku kalendarzowym – bez opłat

Czyli jak ktoś wyrobi kartę w listopadzie, to ma 4 wejścia do końca roku i kolejne 4 od nowego roku, o ile oczywiście nie zmienią tych zasad...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 25 Kwi 2016 17:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
Pewność w tej sprawie będzie, jeśli ktoś to przetestował i potwierdzi, ze zrobił za darmo najpierw 4 wejścia w okresie od wydania karty do 31.12 i potem kolejne 4 od 1 stycznia - o ile dobrze zrozumiałem poprzednika.
Moim zdaniem, opierając się na moich wcześniejszych doświadczeniach z dziwnym rozumieniem zapisów regulaminu przez BZWBK, ta interpretacja jest zbyt piękna, by została przez nich zaakceptowana.
Jeśli jednak tak to działa, to tylko się cieszyć i podziękować za wyjaśnienie :-)

EDIT: Tfu, sam nie wierzę, że to napisałem. Oczywiście, rację mają Ci, którzy podkreślają rok kalendarzowy. Co mi się ubzdurało z tymi dwunastoma miesiącami? Przecież sam w tym roku liczę od 1.1 4 wejścia od nowa :roll: Nie wiem, chyba mi się wiosna na łeb rzuciła, zwłaszcza że jest taka zimna... Przepraszam za zamieszanie i przyjmuję z pokorą krytykę za wprowadzanie w błąd (choć tak naprawdę, w przypadku BZWBK, pewien margines ryzyka nadal istnieje. Okaże się później :) )
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#137 PostWysłany: 26 Kwi 2016 15:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2011
Posty: 484
Loty: 204
Kilometry: 325 480
niebieski
flus napisał(a):
...pierwsze cztery wejścia (tj. wizyty w saloniku max. 4 osób łącznie – w tym Posiadacza i/lub Gości) w roku kalendarzowym – bez opłat


Warto doprecyzować, że takie wejście 4 osób wykorzysta już roczny limit darmowych wejść do saloników. Poniżej fragment wiadomości od BOK BZWBK:

Cytuj:
Klientowi przysługują 4 bezpłatne wejścia do saloników na lotniskach w ciągu roku kalendarzowego (każde kolejne wejście związane będzie z opłatą zgodnie z Taryfą Opłat i Prowizji).

Przykład 1:
Posiadacz A karty Priority Pass korzysta z saloniku po raz pierwszy w roku z jedną osobą towarzyszącą (wchodzą 2 osoby). Wykorzystał zatem 2 z 4 bezpłatnych wejść przysługujących mu w roku kalendarzowym.

Przykład 2:
Posiadacz B karty Priority Pass korzysta z saloniku po raz pierwszy w roku z czterema osobami towarzyszącymi (wchodzi 5 osób). Wykorzystał zatem 4 bezpłatne wejścia przysługujące mu w roku kalendarzowym i za wykorzystane piąte wejście (i każde kolejne do końca roku kalendarzowego) zostanie mu naliczona opłata.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 26 Kwi 2016 15:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
Tego zapisu dotyczyła moja reklamacja opisywana na którejś z poprzednich stron. Nadal rozumiem zapis w regulaminie zupełnie inaczej, niż BZWBK, ale nie ma sensu już na ten temat dyskutować z nimi. Ważne, że uznali reklamację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 15 Wrz 2016 18:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 370
Loty: 194
Kilometry: 459 857
niebieski
Pojawiła się ciekawa oferta dla posiadaczy karty Visa Platinium. Przy rezerwacji dwóch nocy w sieci hoteli Waldorf Astoria, Curio, Conrad Hotels płacimy jak za jedną noc!
http://www2.visasignaturehotels.com/hil ... ight-free/
Rezerwacje możliwe do 31.12.2016 a pobyty do 31.03.2017
Otrzymujemy również wszystkie punkty za opłacone punkty w programie hhonors.
Hotele tych sieci są drogie, ale może ktoś skorzysta :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#140 PostWysłany: 15 Wrz 2016 18:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7369
HON fly4free
takie szybkie pytanie - jest pewność, że karta BZWBK Visa Platinum to "Visa Premium" w rozumieniu tej promocji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 903 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 46  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group