Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 616 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Sty 2012 21:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
http://www.crete-car-rentals.gr/index.php?l=lang10_pl małe autko w kwietniu tydzien 100 euro


Ostatnio edytowany przez Abcn, 06 Maj 2018 15:42, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 09 Cze 2012 00:28 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 28
Loty: 92
Kilometry: 220 025
Nam najtaniej wyszło w Europcar.

A plan zwiedzania masz tu:

kreta-chania-plan-zwiedzania,153,13997
_________________
REKORDY 2011
21 lotów za mną
1 przejście odprawy na lotnisku bez żadnego dokumentu tożsamożsci :)

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - Chania
#3 PostWysłany: 14 Cze 2012 09:23 

Rejestracja: 09 Maj 2011
Posty: 26
A jak wyglada sprawa tej wypozyczalni Elite?
Niestety ich stronie nie działa najlepiej (pola rozwijane nie działają przez co nie moge przejsc do rezerwacji).
Czy na miejscu załatwie sprawe po 21?
Jak to Elite wypada cenowo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - Chania
#4 PostWysłany: 14 Cze 2012 10:53 

Rejestracja: 23 Lut 2011
Posty: 192
Anonymous napisał(a):
Autobus czeka na fuul ludzi i napewno odjedzie po czasie.Przystanek na prawo kilka metrow od wyjścia. Następny jest o 22,20
Na miejscu po przylocie nie wyporzyczysz z marszu auta lepiej zabukować i masz podstawione a na ciebie z kartką z nazwiskiem będzie ktoś czekał. Na 4 dni z odbiorem i zdaniem na lotnisku wychodzi ok120e paliwo 10e na 100km w miejsowej wyporzyczalni za małe autko zapłacisz ok 35e za dzień i ta jest ściema jak pisze że 3 dni + 1 gratis


oj, oj, oj. 35 EUR za dzień za mały samochód to lekka przesada. chyba, że rezerwujesz przez jakąś sieciówkę.
w lokalnej wypożyczalni mały samochód z pełnym ubezpieczeniem dostaniesz w granicach 20-23 EUR za dniówkę.
nie ma problemu z rezerwacją zdalną i odbiorem samochodu nawet po 22:00.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - Chania
#5 PostWysłany: 14 Cze 2012 17:16 

Rejestracja: 09 Maj 2011
Posty: 26
vasco napisał(a):
Anonymous napisał(a):
Autobus czeka na fuul ludzi i napewno odjedzie po czasie.Przystanek na prawo kilka metrow od wyjścia. Następny jest o 22,20
Na miejscu po przylocie nie wyporzyczysz z marszu auta lepiej zabukować i masz podstawione a na ciebie z kartką z nazwiskiem będzie ktoś czekał. Na 4 dni z odbiorem i zdaniem na lotnisku wychodzi ok120e paliwo 10e na 100km w miejsowej wyporzyczalni za małe autko zapłacisz ok 35e za dzień i ta jest ściema jak pisze że 3 dni + 1 gratis


oj, oj, oj. 35 EUR za dzień za mały samochód to lekka przesada. chyba, że rezerwujesz przez jakąś sieciówkę.
w lokalnej wypożyczalni mały samochód z pełnym ubezpieczeniem dostaniesz w granicach 20-23 EUR za dniówkę.
nie ma problemu z rezerwacją zdalną i odbiorem samochodu nawet po 22:00.


Jakis adres, tel?
Ta "Elite" nie trybi (strona), więc szukam alternatywy. Choć jeszcze nie dzwonilem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - Chania
#6 PostWysłany: 14 Cze 2012 17:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2011
Posty: 126
Loty: 77
Kilometry: 120 250
Wynajalem samochod Fiat Punto za 185 zpełnym ubezpieczeniem tzw FDW.
Bez pelnego ubezbieczenia tzw CDW kosztuje 150. Jezeli chcecie to podam link do strony.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - Chania
#7 PostWysłany: 15 Cze 2012 12:47 

Rejestracja: 23 Lut 2011
Posty: 192
kamillotop napisał(a):
Jakis adres, tel?
Ta "Elite" nie trybi (strona), więc szukam alternatywy. Choć jeszcze nie dzwonilem.


ja korzystałem z http://www.sunnyrentacar.gr/ i jestem zadowolony, ale wystarczy poszukać w google i znajdzie się co najmniej kilkanaście innych, np:
http://tinyurl.com/cgmkdk7
http://tinyurl.com/cm76n8w

nie sugeruj się standardowymi cennikami. zawsze proś o ofertę na konkretny termin. jeżeli oferowana cena ci nie odpowiada, zaproponuj swoją, negocjuj. zawsze znajdziesz to, czego szukasz :-).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 22 Lip 2012 10:16 

Rejestracja: 04 Mar 2012
Posty: 340
niebieski
1)Jak jest z oddawaniem auta?
Przylatuję np. do Chani i chcę dostać się do hotelu np. w Malii/Hersonissos
Wypożyczam wcześniej w wypożyczalni obojętnie jakiej z opcją podstawienia auta na lotnisko?Czy muszę korzystać tylko z wypożyczalni przy lotnisku?
Następnie jak jest z oddaniem auta na 1 dzień?Muszę je oddać w miejscu wypożyczenia czy mogę w miejscowości w której mam hotel?

2)Czy kursują jakieś autobusy z pod lotniska do Malli/Hersonissos?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 26 Sie 2012 14:21 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 28
Loty: 92
Kilometry: 220 025
Tu masz linie autobusowe:

http://bus-service-crete-ktel.com/timetable.php
_________________
REKORDY 2011
21 lotów za mną
1 przejście odprawy na lotnisku bez żadnego dokumentu tożsamożsci :)

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 08 Wrz 2012 19:30 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 150
niebieski
My korzystaliśmy w lipcu z autotrip.gr, nie było żadnych problemów, nie potrzebowali karty kredytowej, pełne ubezpieczenie, żadnych blokad, płatność gotówką na lotnisku przy podpisaniu umowy, tankowanie we własnym zakresie, wszystko załatwialiśmy mailem, z wypożyczalni zadzwoniono do nas ok. godziny przed wylotem z Polski aby potwierdzić przyjazd, znajomy wziął z innej wypożyczalni i pomimo maila , że ma pełne ubezpieczenie na lotnisku przedstawiciel próbował wymusić dopłatę ok. 50 euro,
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 09 Wrz 2012 21:09 

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 22
Bardzo dziękuję za odpowiedź. A ja z ceną?

Rezerwowaliście przez internet? A płaciliście przy odbiorze?

Będę wdzięczna za info
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 09 Wrz 2012 21:37 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 150
niebieski
My płaciliśmy za 11 dni 247 euro za auto klasy Fiat Panda, ( od 2-13 lipca, w tym 20 za transfer auta do lotniska w Chanii) płatność na lotnisku przy odbiorze gotówką
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 10 Wrz 2012 14:39 

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 22
Jeszcze raz dziękuję
Napisałam do nich wczoraj meilA, ale milczą. Znam biegle niemiecki, angielskiego niewiele, więc może maja problem z tłumaczeniem?
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 10 Wrz 2012 20:48 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 150
niebieski
Pewnie tak, bo naszego na maila po niemiecku odpowiedzieli po angielsku, być może tłumaczenie trochę trwa ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 26 Gru 2012 16:13 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 9
Zbanowany
Yaris6808 napisał(a):
Jeszcze raz dziękuję
Napisałam do nich wczoraj meilA, ale milczą. Znam biegle niemiecki, angielskiego niewiele, więc może maja problem z tłumaczeniem?
Pozdrawiam


Odpisali?
Zauważyłam że tam się rezerwuje tylko mailem bez zapłaty z góry.
Jeżeli nie pobierają nawet zaliczki to można na nich polegać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 31 Gru 2012 20:21 

Rejestracja: 20 Gru 2012
Posty: 47
barbaarkaa napisał(a):
Odpisali?
Zauważyłam że tam się rezerwuje tylko mailem bez zapłaty z góry.
Jeżeli nie pobierają nawet zaliczki to można na nich polegać?


W Grecji tak już jest, ale to oni mają interes abyś to od nich wzięła. Poza tym na Krecie (przynajmniej wtedy gdy tam byłem - czerwiec 2011) ceny na miejscu były niższe niż te które znalazłem przed wyjazdem w necie.
Również odwrotnie niż w innych krajach gdzie bez karty kredytowej nic nie załatwisz, w Grecji na kartę patrzą wręcz niechętnie - wypożyczałem dwa razy (Kreta i Rodos) i w obu przypadkach wyraźnie preferowali gotówkę, starając się zniechęcać do płacenia kartą. Pewnie banki liczą im jakieś paskarskie prowizje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 31 Gru 2012 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Ja korzystałem z autogrecja.pl, rezerwowałem samochód na Rodos dla taty, który nie mówi w obcych językach. Wszystko poszło bardzo sprawnie, tj. obsługa po polsku przez internet, ale nie wiem jak to wygląda cenowo.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 07 Lut 2013 21:49 

Rejestracja: 12 Maj 2012
Posty: 24
Latanie do Chanii jest o tyle niewygodne, że często trzeba bulić za taksówkę by się dostać do dworca autobusowego, bo jest mało połączeń autobusowych. Szkoda, że Ryanair nie lata do Heraklionu...
_________________
http://www.odkryjgrecje.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 07 Lut 2013 22:51 

Rejestracja: 22 Mar 2010
Posty: 132
niebieski
Jak wygląda sprawa z wczesnym oddaniem auta na lotnisku? Lot powrotny do KTW jest z samego rana :-( Czy wypożyczalnie mają opcje zwrotu kluczyków do skrzynki bez potrzeby asysty pracownika?


Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 07 Lut 2013 23:12 

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 218
niebieski
przed lotniskiem w Chania jest duży parking dla różnych wypożyczalni , daje się faciowi klucz od samochodu i on odwozi cię pod drzwi lotniska (ma chyba z nimi jakąś umowę )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 616 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group