Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 26 Cze 2017 23:34 

Rejestracja: 26 Cze 2017
Posty: 8
-- 26 Cze 2017 23:27 --

ibartek napisał(a):
a moze 8:20pm?

BOZE JAKA JA JESTEM GLUPIA. :) TAK pm. :) ok to juz to mam ogarniete. czyli teraz co mam robic ? wszystko jest ok? wiec drukuje karte podrozna i tylko tyle?

-- 26 Cze 2017 23:34 --

Zeus napisał(a):
Proszę nie pisać dużymi literami.
Dziękuję.

ok :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
#182 PostWysłany: 26 Cze 2017 23:45 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
w tym przypadku proponuje zrobic check in na lotnisku
Góra
 Profil Relacje PM off
Apocalipse uważa post za pomocny.
 
      
#183 PostWysłany: 27 Cze 2017 15:15 

Rejestracja: 26 Cze 2017
Posty: 8
Czyli wyglada na to, ze z moim biletem wszystko ok?
na lot dalej nie moge sprawdzic swojej rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#184 PostWysłany: 27 Cze 2017 16:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Na 99,9% wszystko jest w porządku. Na stronie LOT spróbuj użyć tego drugiego kodu.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#185 PostWysłany: 27 Cze 2017 16:34 

Rejestracja: 26 Cze 2017
Posty: 8
Drugi kod czyli potwierdzeie ebiletu ten 13cyfrowy? Nic nie wchodzi. Nie widzi zadnej rezerwacji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#186 PostWysłany: 27 Cze 2017 16:38 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
Możesz zadzwonić do LOTu i pomogą ci.
Góra
 Profil Relacje PM off
martaabc lubi ten post.
 
      
#187 PostWysłany: 11 Sie 2017 17:52 

Rejestracja: 11 Sie 2017
Posty: 2
Witam z innej beczki zarezerwowalem bilet przez gotogate na poniedzialek pisze ze oczekuje kasy nie pobrali a ja nie moge czekac czy moga pobrac mi kase po 72h od rezerwacji...
Chodz nic zadnego potwierdzenia nie mam

Wysłane z mojego UMI_SUPER przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#188 PostWysłany: 11 Sie 2017 18:07 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
lukaszes30 napisał(a):
Chodz nic zadnego potwierdzenia nie mam

Wysłane z mojego UMI_SUPER przy użyciu Tapatalka

Wszystko mogą,ale póki co to biletu nie masz ,a podróż bez biletu raczej nierealna ,chyba że taka za jeden uśmiech ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#189 PostWysłany: 11 Sie 2017 21:20 

Rejestracja: 11 Sie 2017
Posty: 2
A ja mam dziwna przygode z gotogate w dniu dzisiejszym zarezerwowalem rano bilet i jest informacja ze przetwarza lot mam we wtorek rano pieniedzy z konta nie pobrali i nie wiem czy rezerwowac bilety przez innego posrednika..
Nie ma odzewu od nich...
Czy moga pobrac mi pieniadze z karty mimo to po wekendzie..
Co robic prosze o pomoc

Wysłane z mojego UMI_SUPER przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#190 PostWysłany: 11 Sie 2017 21:50 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
lukaszes30 napisał(a):
zarezerwowalem rano bilet i jest informacja ze przetwarza lot mam we wtorek rano pieniedzy z konta nie pobrali i nie wiem czy rezerwowac bilety przez innego posrednika..
Nie ma odzewu od nich...
Czy moga pobrac mi pieniadze z karty mimo to po wekendzie..



Dwa posty wyżej pisałeś
lukaszes30 napisał(a):
zarezerwowalem bilet przez gotogate na poniedzialek
Na środę już nie rezerwuj ;) Oczywiście,że mogą pobrać z opóźnieniem i się nie wypłacisz :) Poczekaj do jutra ,max do poniedziałku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#191 PostWysłany: 31 Sie 2017 17:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 554
niebieski
Pozwolę sobie wtrącić swoje 3 grosze do opinii.

olcia_po napisał(a):
Czy ktoś korzystał w ostatnim czasie z GotoGate? Przeczytałam wiele złych opinii na ich temat ale mimo to kupiłam bilet do Miami bo był najtańszy :) Za płatność kartą MasterCard Debit ściągnęło mi 103 zł, ale to oczywiste - wszędzie pobierają. (...) Więc czy ktoś korzystał z tego pośrednika w tym roku :)? Jak wrażenia :)?


Trochę późno, ale tak, akurat w przypadku niedzielnego EF Air Canada. Nie zdążyli mi wystawić biletów, po kilku godzinach dostałam info o anulowaniu rezerwacji, a na drugi dzień o tym, że zwrot środków jest już procesowany i w ciągu 3-5 dni będę miała na koncie.
Otóż dzisiaj się kasa zaksięgowała, więc złego słowa nie mogę powiedzieć. Jak na pierwszą współpracę z Gotogate - mimo wszystko pozytywnie.

mucha napisał(a):
GoToGate ma zazwyczaj 1 typ karty bezprowizyjny - często się to zmienia, ale zawsze jest jakiś rodzaj karty za który nie ma prowizji od płatności.


VISA była bez prowizji, MC za 20zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#192 PostWysłany: 08 Paź 2017 21:22 

Rejestracja: 08 Paź 2017
Posty: 2
Witajcie,
za pośrednictwem gotogate kupiłem bilety z Warszawy przez Frankfurt, Toronto do Hawany. Droga powrotna przez Londyn.
Zarówno na potwierdzeniu z gotogate mam nr eticket, podobnie nr eticket znajduję na checkmytrip, ale nie znajduje tego nr na AIRCANADA, bo właśnie tymi liniami lecę (jest rozpisana cała trasa ale bez eticketu) - czy to jest jakiś problem który mam zgłosić ? Mam jeszcze jedno pytano - zarówno na potwierdzeniu z gotogate jak i na checkmy trip moje dane (oba imiona zapisane są oddzielnie) podczas gdy na stronie AIRCANADA są one wpisane razem - czy to także wymaga interwencji ? Z góry dziękuję za odpowiedź, ale to moja pierwsza tego typu wyprawa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#193 PostWysłany: 08 Paź 2017 21:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 965
Loty: 372
Kilometry: 561 898
srebrny
Kolumb1492 napisał(a):
Witajcie,
za pośrednictwem gotogate kupiłem bilety z Warszawy przez Frankfurt, Toronto do Hawany. Droga powrotna przez Londyn.
Zarówno na potwierdzeniu z gotogate mam nr eticket, podobnie nr eticket znajduję na checkmytrip, ale nie znajduje tego nr na AIRCANADA, bo właśnie tymi liniami lecę (jest rozpisana cała trasa ale bez eticketu) - czy to jest jakiś problem który mam zgłosić ?

Nie
Kolumb1492 napisał(a):
Mam jeszcze jedno pytano - zarówno na potwierdzeniu z gotogate jak i na checkmy trip moje dane (oba imiona zapisane są oddzielnie) podczas gdy na stronie AIRCANADA są one wpisane razem - czy to także wymaga interwencji ?

Nie

Jeżeli jednak nie uspokaja Cię moja odpowiedź to zadzwoń do przewoźnika. Air Canada: Tel 48-22-696-85-21
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#194 PostWysłany: 27 Paź 2017 23:32 

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 5
Hej,

Chcę kupić bilety przez gotogate z wylotem 6 listopada do Bangkoku. Czy zdążą mi je przesłać? Pytam bo nie wiem czy nie lepiej dołożyć te 200zł za bilet, kupić bezpośrednio w linii lotniczej i mieć święty spokój.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#195 PostWysłany: 28 Paź 2017 03:26 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3923
platynowy
@ggggtt bilet wystawią max. kilka godzin po jego zakupie.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#196 PostWysłany: 21 Lis 2017 09:41 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Czy na gotogate sprzedawanie są loty na jednym bilecie? Jak to ogólnie najłatwiej sprawdzić, czy OTA nei sprzedaje oddzielnych biletów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#197 PostWysłany: 27 Lis 2017 14:20 

1. Agent ma dwie mało przyjemne maniery:
a. bierze kasę ale nie sprzedaje biletów (przeczytane w necie i coraz więcej własnego doświadczenia w tym temacie)
b. cena biletów jaką widzicie płacąc za bilet, nie będzie tą, która znajdziecie na wyciągu z banku (własne doświadczenie).
I nie myślcie, że coś im zrobicie. Szwecja pomaga swoim obywatelom, a kim są te dzikusy z Polski. Nie wierzycie zapytajcie w europejskim centrum konsumenckim. Ile spraw zakończyło się po myśli klienta? Banki, płatności kartą, kto zrobi cokolwiek dużemu klientowi, który nabija kabzę bankom?

2. Godziny pracy agenta od 08:00-17:00 co oznacza, że poza tymi godzinami musicie radzić sobie sami.
A nawet w godzinach pracy agenta o efektywnej pomocy trudno mówić (własne doświadczenie).

3. A teraz pomyślcie zaplanowaliście sobie super wakacje.
Kupione hotele pociągi itd a tu gotogate robi wam psikusa. i na lotnisku dowiadujecie się, że nie macie biletów. Nie ma do kogo zadzwonić.

Jak ktoś to lubi może u nich robić zakupy
Góra
 PM off  
      
#198 PostWysłany: 27 Lis 2017 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 965
Loty: 372
Kilometry: 561 898
srebrny
Anonymous napisał(a):
1. Agent ma dwie mało przyjemne maniery:
a. bierze kasę ale nie sprzedaje biletów (przeczytane w necie i coraz więcej własnego doświadczenia w tym temacie)

Internet - niepodważalne informacji.
Anonymous napisał(a):
b. cena biletów jaką widzicie płacąc za bilet, nie będzie tą, która znajdziecie na wyciągu z banku (własne doświadczenie).

Zapewne płaciłeś w innej walucie, niż ta w której rozliczana jest Twoja karta. Stąd różnica.
Anonymous napisał(a):
Jak ktoś to lubi może u nich robić zakupy

Kupowałem, kupuję i będę kupował. O ile cena będzie dobra ;)
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#199 PostWysłany: 29 Lis 2017 19:42 

Rejestracja: 29 Lis 2017
Posty: 1
-- 29 Lis 2017 19:41 --

Dzień dobry,
Mam pytanie odnośnie bagażu. Chcę kupić lot przez GOTOGATE Warszawa-Kiev-Nowy Jork i przy zapłacie pokazuje mi tylko bagaż podręczny czy to możliwe?

-- 29 Lis 2017 19:42 --

domcia291 napisał(a):
Dzień dobry,
Mam pytanie odnośnie bagażu. Chcę kupić lot przez GOTOGATE Warszawa-Kiev-Nowy Jork i przy zapłacie pokazuje mi tylko bagaż podręczny czy to możliwe?

Jeszcze dodam, że przewoźnikiem są ukraińskie linie lotnicze i u nich na stronie bagaż rejestrowany jest wliczony w cenę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#200 PostWysłany: 30 Lis 2017 11:56 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Wszystko zależy od taryfy - przypuszczalnie ta u pośrednika jest inna od tej, którą widzisz na stronie UIA.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 32  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group