Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 226 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Praga - noclegi
#201 PostWysłany: 06 Wrz 2016 00:39 

Rejestracja: 03 Sie 2015
Posty: 14
Witam,

w Pradze będę pierwszy raz dlatego nie wiem, gdzie będzie najlepiej nocować. Szukam hotelu/mieszkania dla 2 osób (21-23 październik). Zależy nam, żeby było blisko do centrum lub bardzo dobry dojazd. Cena za pokój max.150 zł. Szukać na booking.com itp, czy bardziej iść w Airbnb?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
 Temat postu: Re: Praga - noclegi
#202 PostWysłany: 06 Wrz 2016 01:24 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@macdziabek W tym czasie spokojnie znajdziesz coś fajnego w tej cenie na Booking.com Staraj się zarezerwować coś z możliwością anulacji bo dużo hoteli w dobrej lokalizacji często stosuje obniżki na tzw.last minut i można za te pieniądze trafić nawet 4*.Szukaj też na HRS Deals tam często pojawia się promocja na jakiś hotel w Pradze.Dzielnica Żiżkov ma dobrą lokalizacje i niższe ceny w stosunku do ścisłego centrum
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praga - noclegi
#203 PostWysłany: 06 Wrz 2016 07:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 85
Loty: 61
Kilometry: 102 527
z czystym sumieniem polecam Ci hostel Florenc.
Koszt 2 osobowego pokoju ze śniadaniem w sierpniu wynosił ok 170zł.
Pokoj czysty, śnieżnobiała pościel i ręczniki.Łazienka wspolna dla 2 pokoi ale akurat w 2gim nikogo nie było.
Śniadania w formie szwedzkiego stołu, od owocow, po sery, jogurty, wędliny i coś na ciepło, do tego 4 rodzaje pieczywa i pyszna mocna kawa.Do centrum piechotką jakieś 15minut.
Polecam
macdziabek napisał(a):
Witam,

w Pradze będę pierwszy raz dlatego nie wiem, gdzie będzie najlepiej nocować. Szukam hotelu/mieszkania dla 2 osób (21-23 październik). Zależy nam, żeby było blisko do centrum lub bardzo dobry dojazd. Cena za pokój max.150 zł. Szukać na booking.com itp, czy bardziej iść w Airbnb?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praga - noclegi
#204 PostWysłany: 20 Paź 2016 11:22 

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 119
Poleca ktoś nocleg z Airbnb dla grupy 6 osobowej? Sprawdzałem i jest kilka ciekawych propozycji, ale czasami warto dopłacić do jakiegoś mieszkania ze względu na udogodnienia (blisko centrum, rowery itd.).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praga - noclegi
#205 PostWysłany: 31 Paź 2016 21:18 

Rejestracja: 08 Maj 2016
Posty: 11
Loty: 4
Kilometry: 9 902
Co prawda, to nie w 6, ale w trzy osoby korzystaliśmy z mieszkania przez Airbnb i musze przyznać, że jesteśmy zadowoleni. Mieszkanie w Pradze 2, czyli tramwajem jakies może minut od centrum. Gospodarze pomocni, powiedzieli jak najlepiej sie dostać do centrum i że w soboty jest ciekawy targ na Wełtawie. Cena dla nas satysfakcjonująca, tj. podejrzewam, że na booking com pewnie znalazłoby sie taniej - jakiś wieloosobowy pokój, ale jak dobrze pamięta to za jedną dobę na łebka wychodziło jakieś 70-80 zł. A mieszkanie w spokojnej okolicy, w pełni wyposażone. Jeśli są oferty na 6 osób i macie tak sporą ekipę, to według mnie airnbn to bardzo dobra opcja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praga - noclegi
#206 PostWysłany: 03 Sty 2017 13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 18
Kilometry: 26 076
Był ktoś w tym hotelu -> Wellness Hotel Step ? Jakieś opinie ?

Link z Booking

Potrzebuję informacje dotyczące ile kosztuje basen, korty tenisowe, sauny. Niestety na bookingu nie ma takich informacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praga - noclegi
#207 PostWysłany: 03 Sty 2017 14:12 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Tu masz cennik http://www.infinit.cz/praha-vysocany-spa/pricelist
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
jasiek1212 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Praga - noclegi
#208 PostWysłany: 29 Lip 2017 11:30 

Rejestracja: 14 Sie 2015
Posty: 34
Osobiście polecam Hotel u Divadla. Jeśli ktoś szuka bazy wypadowej do zwiedzania w przystępnej cenie i dobrych warunkach to jest to ciekawa opcja. Oczywiście warto złapać jakąś promocyjną cenę na nocleg a nie w standardowej ofercie. Hotel 4-gwiazdkowy znajduje się 5 km od ścisłego centrum Pragi w strefie darmowego parkowania, także jeśli ktoś wybiera się swoim samochodem to nie ponosi dodatkowych kosztów z tytułu parkowania / parkingu. Blisko hotelu jest przystanek autobusowy, ale 500 m dalej jest linia tramwajowa z której co chwilę odjeżdżają tramwaje do centrum dzięki czemu naprawdę łatwo i szybko można dostać się m.in. na stare miasto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praga - noclegi
#209 PostWysłany: 29 Lip 2017 11:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2016
Posty: 343
Pozdrowienia z Čech,oto niektóre promocyjne ceny noclegow w Pradze ,być może się przyda : https://www.slevomat.cz/cestovani/pobyt ... t%5D=praha
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praga - noclegi
#210 PostWysłany: 18 Paź 2017 22:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 416
Kilometry: 719 918
platynowy
Czy ma ktoś sprawdzony ho(s)tel pod kątem dostania się sprawnie z samego rana na lotnisko? Wylot mam 6.20 i zależy mi tylko na dobrym skomunikowaniu z lotniskiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praga - noclegi
#211 PostWysłany: 19 Paź 2017 07:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Ja bym poszukał czegoś na Veleslavínie, gdzie dojedziesz metrem a nad ranem złapiesz nocny autobus na lotnisko.
Może tutaj: http://www.a1ubytovani.cz/ubytovna-praha-6-dejvice?
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
marcin.krakow lubi ten post.
marcin.krakow uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Praga - noclegi
#212 PostWysłany: 19 Paź 2017 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 416
Kilometry: 719 918
platynowy
Czy ma ktoś doświadczenia z tym miejscem?
https://www.booking.com/hotel/cz/ubytov ... te.pl.html

Załączniki:
Schowek03.jpg
Schowek03.jpg [ 24.96 KiB | Obejrzany 7228 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praga - noclegi
#213 PostWysłany: 19 Lut 2018 19:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Kwi 2016
Posty: 14
Hej,

W drugiej polowie kwietnia (23-26) planuje krotki wypad do Pragi. Wybieram sie tam po raz pierwszy.
Szukam jakiegos fajnego noclegu (najlepiej ze sniadaniem) na jakies 3 noce.
Budzet jaki moge przeznaczyc na nocleg dla 2 osob to jakies 600-700zl.

Mozecie cos zaproponowac?
Cos w centrum sie znajdzie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praga - noclegi
#214 PostWysłany: 19 Lut 2018 20:01 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
A co sam znalazłeś?
Nie wspomnę ze masz tu 11 stron poleceń.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praga - noclegi
#215 PostWysłany: 19 Lut 2018 20:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Kwi 2016
Posty: 14
B&B Hotel Prague City - ale troszeczke przekracza zakldany budzet.
Hotel Donatello - minimalnie przekracza budzet
Hotel Venezia - budzetu nie przekracza

Noclegu szukalem na trivago.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praga - noclegi
#216 PostWysłany: 23 Kwi 2018 08:48 

Rejestracja: 23 Kwi 2018
Posty: 2
Witam, poszukuje hotelu dla rodziny zależy mi na bliskości starówki oraz miejscu ( kąciku, sali zabaw) dla dzieci. Jedno dziecko jest małe i podczas drzemki musimy mieć co zrobić ze starszym :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praga - noclegi
#217 PostWysłany: 23 Kwi 2018 08:53 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Fajnie, że szukasz życzę szczęścia, to nie jest portal z miejscami noclegowymi, booking.com i mapkęz hoteleami polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praga - noclegi
#218 PostWysłany: 23 Kwi 2018 09:08 

Rejestracja: 23 Kwi 2018
Posty: 2
Szukam i proszę o rekomendacje hotelu. Jeśli nie masz żadnej konstruktywnej odpowiedzi to zostaw dla siebie uszczypliwości Booking.pl nie pomoże mi wybrać odpowiedniego hotelu.
Pozdrawiam i życzę miłego poniedziałku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Praga - noclegi
#219 PostWysłany: 23 Kwi 2018 10:01 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
To brzmii zupełnie inaczej- szukam rekomendacji hotelu dla siebie i dzieci, napisałbym jeszcze szukałam na Bookingu i innych portalach, ale nie mogę znaleźć odpowiedniego bo nie ma wystarczających opisów co do dzieci itp. Możę ktoś z Was był w takim hotelu i może polecić? A tak wygląda szukam i znajdźcie mi coś bo mi się nie chce szukać...Bez urazy... i Tobie tównież dobrego poniedziałku.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Praga - noclegi
#220 PostWysłany: 15 Sie 2018 22:31 

Rejestracja: 15 Sie 2018
Posty: 5
Pochwalę się bo byłem ostatni w ciekawy hotelu - https://www.petithotelprague.com/pl - generalnie układ, że pokoje są śmiesznie małe, ale to bardzo tani hotel.

Pokoje są naprawdę małe - w dwuosobowym który wziąłem dla siebie samego było miejsce na faktycznie w miarę sporę łóżko, maleńki przedpokój na jedną stojącą osobę i łazienka, na ścianie tv. Taki hotel w Pradze czy gdzieś indziej to dla mnie nowość.

ALE. Było bardzo czysto, wszystko było nowe, była klima, lokalizacja niedaleko (ok 4 minut na piechotę) stacji metra Nadrazdi Holesovice, no i naprawdę tanio. Na pewno wrócę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 226 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group