Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 12 Cze 2017 16:01 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
jak placisz i wybierasz karte, to widac ile placisz total...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#162 PostWysłany: 12 Cze 2017 16:09 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
olcia_po napisał(a):
ale jak maja mi zabrac za zapłate kARTĄ to dziękuję. Czy was informowano przed klikcieciem ZAPŁAC że bedzie pobierana oplata za placeniem kartą i nie mozne zanlezc tego konkretnego lotu na konkretnej linii lotniczej?? To jak to w kocu jest? Chcialam leciec do Miami prosze pomoscie....

W kocu to pewnie ciepło ;) A przed tym, jak to nazwałaś klikcieciem ,jest informacja jak coś doliczają za płatność.Jeśli GotoGate nie budzi twojego zaufania to zapłać trochę drożej i kup gdzie indziej.Mała uwaga na przyszłość-warto po napisaniu( zwłaszcza pierwszego posta) zerknąć na tekst (opcja podgląd) i skorygować co się napisało,bo niestety słowo pisane (i nie tylko) świadczy o nas ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Sudoku lubi ten post.
 
      
#163 PostWysłany: 14 Cze 2017 13:15 

Rejestracja: 18 Sie 2016
Posty: 3
Hej,
Kupiłem bilet w Gotogate z dodatkową usługą - elastyczne daty wylotu.
Chciałem własnie z niej skorzystać. Skontaktowałem się z Gotogate, to odpisali mi, że mam się kontaktować z liniami -British Airways-. Po kontakcie z British Airways zostałem spowrotem odesłany do Gotogate. Po ponownym kontacie otrzymałem odpowiedź , że nie są w stanie wprowadzić zmian przy British Airways i mogą mi oddać za wykupioną dodatkową usługę.

Hmm, i co tu robić? Jest jakaś możliwość zmienienia daty wyloty/lini lotniczych u posrednika? Bo w takim razie przepadnie mi wylot. Kupując bilet szukałem pośrednika, który właśnie posiada możliwość odpłatnej zmiany daty wylotu, a tu się okazuje, że to pic na wodę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#164 PostWysłany: 14 Cze 2017 13:25 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
@Iceman923 niestety ta ich usługa to jest książkowy pic na wodę.

Kilka punktów z regulaminu:
- Bilet z elastycznymi datami podróży jest usługą własną firmy Gotogate i nie zawsze oznacza, że możliwa jest zmiana rezerwacji biletów w liniach lotniczych.
- Jeśli cena nowego biletu jest wyższa, uiszczasz jedynie różnicę w cenie.
- Jeśli zmiana wiąże się ze zmianą taryfy biletowej na wyższą, jej koszty pokrywa podróżny.
- W przypadku rezygnacji z podróży opłata za usługę biletu z elastycznymi datami nie podlega zwrotowi.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#165 PostWysłany: 14 Cze 2017 16:09 

Rejestracja: 12 Cze 2017
Posty: 1
Czy ktoś korzystał w ostatnim czasie z GotoGate? Przeczytałam wiele złych opinii na ich temat ale mimo to kupiłam bilet do Miami bo był najtańszy :) Za płatność kartą MasterCard Debit ściągnęło mi 103 zł, ale to oczywiste - wszędzie pobierają. Dostałam potwierdzenie na maila, ale nie mogę się jeszcze zalogować bezpośrednio na LOT, może jeszcze za wcześnie bo nawet nie minęło 12 godzin a pisali że trzeba czekać 24, ale jakoś się niecierpliwie. Więc czy ktoś korzystał z tego pośrednika w tym roku :)? Jak wrażenia :)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#166 PostWysłany: 14 Cze 2017 17:06 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
olcia_po napisał(a):
Za płatność kartą MasterCard Debit ściągnęło mi 103 zł, ale to oczywiste - wszędzie pobierają

GoToGate ma zazwyczaj 1 typ karty bezprowizyjny - często się to zmienia, ale zawsze jest jakiś rodzaj karty za który nie ma prowizji od płatności.

Cytuj:
Dostałam potwierdzenie na maila, ale nie mogę się jeszcze zalogować bezpośrednio na LOT, może jeszcze za wcześnie bo nawet nie minęło 12 godzin a pisali że trzeba czekać 24, ale jakoś się niecierpliwie.

W mailu z potwierdzeniem kliknij na niebieski banner MOJE REZERWACJE (albo MOJA PODRÓŻ) a następnie na stronie DOKUMENT PODRÓŻNY. Tam będzie kod rezerwacji i nr biletu.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#167 PostWysłany: 25 Cze 2017 13:48 

Rejestracja: 25 Cze 2017
Posty: 1
Witam


Kupiłem dwa bilet z Warszawy do Chicago przez Brukselę. Dostałem wszystkie numery rezerwacji ale nie wpisywałem żadnych danych paszportowych, mam na myśli nr paszporru, data wydania i wygaśnięcie czy numery wiz. Wcześniej rezerwowałem bezpośrednio na stronie lufthansy gdzie wszystko uzupełniało się od razu. Teraz zastanawiam się czy wszystko zostanie uzupełnione przy odprawie na lotnisku czy mam jeszcze gdzieś dzwonić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#168 PostWysłany: 25 Cze 2017 16:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 965
Loty: 372
Kilometry: 561 898
srebrny
Wszystko przejdzie przy odprawie na lotnisku, ale nikt Ci nie broni dzwonić do OTA :) Możesz też spróbować dobrać się do swojej rezerwacji na stronie przewoźnika i tam uzupełnić dane.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#169 PostWysłany: 26 Cze 2017 20:00 

Rejestracja: 26 Cze 2017
Posty: 8
Mam pytanie. Pewnie okaże sie glupie, ale pierwszy raz bede leciała samolotem, pierwszy raz kupilam bilet prze gotogate i na tym dokumencie podroznym nie mam wpisanego nr rezerwacji do odprawy na lotnisko. jest wpisane tylko [tu był PNR]. nie wiem czy to jest to czy to pozniej uzupelnia. nr referencyjny linii lotniczych jest wpisany.


Ostatnio edytowany przez krasnal, 26 Cze 2017 20:30, edytowano w sumie 1 raz
Usunięcie PNR
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#170 PostWysłany: 26 Cze 2017 20:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
jak-znalezc-informacje-o-swojej-rezerwacji-v0-3,225,76112.
Numer rezerwacji był bez cyferek więc wyglądał na Sabre.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#171 PostWysłany: 26 Cze 2017 22:15 

Rejestracja: 26 Cze 2017
Posty: 8
kurcze nic z tego nie rozumiem. musze sie gdzies logowac zeby spr ten nr? nie wiem czy oni mi go nadali czy nie. Jak przyjade z wydrukowana karta podrozna to wystarczy czy musze cos wiedziec jeszcze? oni beda widzieli ten moj nr rezerwacji? sorry zielona jestem w tej kwestii
Góra
 Profil Relacje PM off
jacq88 uważa post za pomocny.
 
      
#172 PostWysłany: 26 Cze 2017 22:20 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
jaka linia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#173 PostWysłany: 26 Cze 2017 22:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Sprawdź - używając kodu który podałaś wcześniej i swojego nazwiska tutaj:
https://www.virtuallythere.com/new/login.html
Ewentualnie na stronie linii używając kodu linii.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#174 PostWysłany: 26 Cze 2017 22:31 

Rejestracja: 26 Cze 2017
Posty: 8
-- 26 Cze 2017 22:29 --

lot

-- 26 Cze 2017 22:31 --

krasnal napisał(a):
Sprawdź - używając kodu który podałaś wcześniej i swojego nazwiska tutaj:
https://www.virtuallythere.com/new/login.html
Ewentualnie na stronie linii używając kodu linii.


Uzylam kod i jest informacja : Szczegółowe informacje na temat podróży znajdują się w serwisie TripCase
wchodze dalej i nic tam nie widze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#175 PostWysłany: 26 Cze 2017 22:37 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
http://www.lot.com/pl/pl/moja-rezerwacja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#176 PostWysłany: 26 Cze 2017 22:43 

Rejestracja: 26 Cze 2017
Posty: 8
SESJA WYGASLA LUB NIE ZOSTALA ODNALEZIONA. CZYLI O CO CHODZI? BEDA JAKIES PROBLEMY NA LOTNISKU? :( BEDE LECIEC Z MALYM DZIECKIEM . NIE CHCIALABYM NIESPODZIANEK :(


Ostatnio edytowany przez Zeus, 26 Cze 2017 23:15, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#177 PostWysłany: 26 Cze 2017 22:50 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
PO WPISANIU DANYCH? SPROBUJ W INNEJ PRZEGLADARCE
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#178 PostWysłany: 26 Cze 2017 23:12 

Rejestracja: 26 Cze 2017
Posty: 8
ibartek napisał(a):
http://www.lot.com/pl/pl/moja-rezerwacja



I POUDALO MI SIE COS ZROBIC NA TRIPCASE. POKAZUJE MI LOT 10 LIPCA I POWROT 14 LIPCA TYLE, ZE O INNEJ GODZINIE. O 8.20 A NIE O 20.20 DLACZEGO??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#179 PostWysłany: 26 Cze 2017 23:15 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22325
Proszę nie pisać dużymi literami.
Dziękuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#180 PostWysłany: 26 Cze 2017 23:15 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
a moze 8:20pm?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 32  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group