Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 216 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Cypr zimą
#121 PostWysłany: 31 Gru 2016 08:55 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4034
złoty
Lot jest za darmo, hotel tez, wiec nie wystraszysz mnie ;)
@‌pemat‌ mnie upewnił, że będzie ok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: Cypr zimą
#122 PostWysłany: 31 Gru 2016 11:05 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
W takim razie pobyt będzie samą przyjemnością;) I tego życzę;)

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cypr zimą
#123 PostWysłany: 31 Gru 2016 13:00 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3028
srebrny
Dziś do wody wszedłem do łydek i to wszystko. Ale kilka osób się kąpało i to takich koło pięćdziesiątki. Coś jak Bałtyk w maju. I słońce też jak u nas w maju.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cypr zimą
#124 PostWysłany: 31 Gru 2016 13:36 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
Znam tam lokala-gościa co od ponad 50 lat kąpie się co dzień przez cały rok;) Morsowaci też tam bywają i dają radę;)

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cypr zimą
#125 PostWysłany: 31 Gru 2016 16:53 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3028
srebrny
Jakbym był młodszy, też bym próbował.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cypr zimą
#126 PostWysłany: 11 Sty 2017 22:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2015
Posty: 135
Loty: 36
Kilometry: 64 407
ciachu25 napisał(a):
Hehehe... depresji nie zamierzałem tam leczyć, dobrze mi było przez te 5 lat, ale jednak fajnie mieć miłą pogodę i sympatycznie przeżyć ten czas wyjazdu, a lecieć tam, aby mieć 10 stopni więcej niż i sztormowy wiatr to dla mnie już niestety z racji wieku słaba opcja;)

Jest okazja porównać:
07-01-2017 godz. 6:00
Katowice -30
Paphos 11

różnica: 44st. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cypr zimą
#127 PostWysłany: 11 Sty 2017 22:59 

Rejestracja: 18 Paź 2010
Posty: 248
Loty: 62
Kilometry: 145 353
niebieski
Mnie też nie odstrasza zima na Cyprze, 14-21.01 zaklepany. Prognozy mówią 15-16, więc źle nie powinno być. Jakby ktoś się wybierał w tym czasie niech się odezwie;).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cypr zimą
#128 PostWysłany: 11 Sty 2017 23:07 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
Poczekajcie do czasu, kiedy to tych 16 stopni dojdzie deszcz przez 5h, burza z piorunami, całodzienne sine chmury nad głową, zawierucha co urywa dachy i lodowy wiatr od morza powodujący sztorm.;) Widocznie jesteście niezniszczalni, też kiedyś tak miałem, ale dziś wyjazd ma być przyjemnością z doskonałymi ujęciami dla aparatu, a nie użeraniem się z niepewnością dnia;)

Pozdro dla szaleńców;)
Art.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cypr zimą
#129 PostWysłany: 11 Sty 2017 23:13 

Rejestracja: 10 Mar 2011
Posty: 348
Loty: 183
Kilometry: 340 201
niebieski
Byłem 03.01 -08.01, ani razu w dzień nie padał deszcz i pogoda jak dla mnie była genialna - 15- 20 stopni , ale fakt, że jeśli by padało to byłoby bardzo słabo.
_________________
http://podrozenaluzie.net/ - Birma, Kirgistan, Iran, Maroko, Tajwan, Izrael, Jordania, samolotem dookoła świata.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cypr zimą
#130 PostWysłany: 11 Sty 2017 23:30 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Ja z rodziną lecę w lutym, 11-18, w terminie ferii zimowych dla woj. mazowieckiego. Liczymy na dobrą pogodę :-)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cypr zimą
#131 PostWysłany: 11 Sty 2017 23:56 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
Arnoldx19 napisał(a):
Byłem 03.01 -08.01, ani razu w dzień nie padał deszcz i pogoda jak dla mnie była genialna - 15- 20 stopni , ale fakt, że jeśli by padało to byłoby bardzo słabo.


Okna pogodowe się trafiają to fakt i dobrze mieć taki fart, ale po takim oknie może być i tydzień ulewy pod rząd i wtedy jest niefajnie, nawet z +15;)

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cypr zimą
#132 PostWysłany: 12 Sty 2017 08:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
grens napisał(a):
Jest okazja porównać:
07-01-2017 godz. 6:00
Katowice -30
Paphos 11

różnica: 44st. :)


12-01-2017 godz. 7:00
Katowice: -1.5
Paphos 8
Różnica: 9.5

Statystyka jest jak kostium bikini, pokazuje dużo, ale nie pokazuje najważniejszego (cytat mojego profesora z uczelni).
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Cypr zimą
#133 PostWysłany: 12 Sty 2017 11:57 

ciachu25 napisał(a):
Poczekajcie do czasu, kiedy to tych 16 stopni dojdzie deszcz przez 5h, burza z piorunami, całodzienne sine chmury nad głową, zawierucha co urywa dachy i lodowy wiatr od morza powodujący sztorm.;) Widocznie jesteście niezniszczalni, też kiedyś tak miałem, ale dziś wyjazd ma być przyjemnością z doskonałymi ujęciami dla aparatu, a nie użeraniem się z niepewnością dnia;)

Pozdro dla szaleńców;)
Art.


Uparłeś się , żeby straszyć ? :mrgreen: Bo mieszkałeś tam ponoć 5 lat i wszystko wiesz nt Cypru ?
Trochę deszczu to zaraz szaleństwo ?
Każdy szuka tam i oczekuje czegoś innego. Co to za "złota myśl" , że ma być pogoda , coby robić doskonałe ujęcia aparatem ?
Mam to gdzieś. Bo nie mam aparatu i zdjęć nie robię żadnych. 8-) Wszystko co piękne zapamiętuję po prostu we własnej głowie.
Myślisz sztampowymi i obiegowymi opiniami nt wyjazdów.
Tyle w tym temacie mam Ci do przekazania.
Góra
 PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Cypr zimą
#134 PostWysłany: 12 Sty 2017 12:11 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
Fakt trochę się uparłem i przestrzegam przed czymś, co można napotkać;) Lepiej wiedzieć, co się może zdarzyć i przygotować się uprzednio;) W końcu Cypr zimą to nie Afryka;)

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cypr zimą
#135 PostWysłany: 12 Sty 2017 12:19 

Niby jak się przygotować ?
Ciepłą kurtkę i tak mamy na sobie przy wylocie z Polski. ;)
Dopadł mnie totalny śnieg kiedyś w Jerozolimie[ śnieżyca największa od 60 lat] Nie dotarłem nawet na powrót , na lotnisko w Tel Avivie. 2 lata temu śnieg na Gozo [ też tam nie widywany raczej nigdy] I co z tego ? Mamy co wspominać. :mrgreen:

Jak nas żydowski szerut próbował dostarczyć na Ben Guriona. Gościu na letnich oponach. Jak się zakopał , to jeszcze "piłował' silnik chcąc się wydostać. Zakopywał się coraz głębiej :mrgreen: Zero doświadczenia ze śniegiem. . Wesoło było. Otworzyłem flaszkę i zacząłem sobie łykać 8-) , bo na samolot , już wiedziałem , że nie zdążymy.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Cypr zimą
#136 PostWysłany: 12 Sty 2017 12:24 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 378
niebieski
Ja też nie rozumiem tego marudzenia. Wiem, że to nie Afryka, wiem, że może wiać i padać - tak samo, jak w innych miejscach, które ze względów zawodowo - rodzinnych mogę odwiedzić tylko w lipcu - sierpniu lub styczniu - lutym.

Jadę w różne miejsca, bo chcę zobaczyć, poczuć, poznać - a w lecie przy odczuwalnym +50 nie będę miała ochoty wyjść z basenu i ruszyć tyłka. Tak samo do Azji musiałabym wcale nie jechać, bo w lecie pada. Nie mówiąc o urlopie w Polsce, gdzie przecież nawet w lipcu można trafić na pogodę jak teraz na Cyprze - no, cóż - taki mamy klimat.
Góra
 Profil Relacje PM off
witekkowal lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Cypr zimą
#137 PostWysłany: 12 Sty 2017 12:26 

Rejestracja: 03 Maj 2012
Posty: 279
niebieski
8 stycznia 2017: 12 stopni i deszcze przez wiekszosc dnia, chłodno, wietrznie, niezbyt przyjemnie (ale w srodkowej Europie sniegi i -15)
12 stycznia 2017: 17 stopni i ani jednej chmurki, słońce operuje jak u nas w maju.

Podróże zima to ryzyko zawsze, dzien krotki niestety, ale moim zdaniem warto, dla przerwania szarówy chociaz na pare dni
_________________
Hiszpania, Portugalia - mieszkalem, wiec pomoge i odpowiem na pytania
Góra
 Profil Relacje PM off
witekkowal lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Cypr zimą
#138 PostWysłany: 12 Sty 2017 12:29 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
Dla przerwania szarówy, to absolutnie się zgadzam;)

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cypr zimą
#139 PostWysłany: 12 Sty 2017 12:37 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3028
srebrny
Anonymous napisał(a):
Dopadł mnie totalny śnieg kiedyś w Jerozolimie[ śnieżyca największa od 60 lat] Nie dotarłem nawet na powrót , na lotnisko w Tel Avivie. 2 lata temu śnieg na Gozo [ też tam nie widywany raczej nigdy] I co z tego ? Mamy co wspominać. :mrgreen:

Jak nas żydowski szerut próbował dostarczyć na Ben Guriona. Gościu na letnich oponach. Jak się zakopał , to jeszcze "piłował' silnik chcąc się wydostać. Zakopywał się coraz głębiej :mrgreen: Zero doświadczenia ze śniegiem. . Wesoło było. Otworzyłem flaszkę i zacząłem sobie łykać 8-) , bo na samolot , już wiedziałem , że nie zdążymy.

Kurde, zazdroszczę. Na Cyprze bym chętnie doświadczył takiego klimatu, jak pisze @‌ciachu25‌, bo co tam pojadę, to wracam ze spaloną gębą (niezależnie od pory roku). To już jest nudne. Muszę się wybrać w góry Tróodos w lutym albo co...
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Cypr zimą
#140 PostWysłany: 12 Sty 2017 12:47 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
Pojedź teraz do Troodos, jest prawdziwa masakra śnieżna, wszyscy na kamerkach to pokazują na polskim forum;)

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off
Ves123 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 216 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group