Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 188 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#101 PostWysłany: 13 Kwi 2016 12:34 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
jest oficjalna informacja. Z Tajwanem nie zagra Agnieszka Radwańska i Magda Linette. Zastąpią je Magdalena Fręch i Katarzyna Kawa.
http://www.tenisklub.pl/aktualnosci/pol ... i-linette/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#102 PostWysłany: 13 Kwi 2016 14:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
Powodzenia im życzę z tymi cenami biletów
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#103 PostWysłany: 22 Kwi 2016 07:44 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
W przyszłym roku nie będzie już turnieju w Katowicach. Przykra informacja, ale można było się tego spodziewać ;) Licencje na turniej przejął szwajcarskie miasto Biel http://www.tenisklub.pl/aktualnosci/pol ... alendarza/

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#104 PostWysłany: 26 Maj 2016 13:06 

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 6
W dniach 15-17 lipca będzie okazja żeby zobaczyć dobrych tenisistów w akcji. W ćwierćfinale Pucharu Davisa Czesi(Berdych, Vesely, Rosol, Stepanek) zmierzą się z Francuzami(Tsonga, Simon, Gasquet). Spotkanie będzie rozgrywane w Trinecu klika km od polskiej granicy. Planuje ktoś się tam wybrać ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#105 PostWysłany: 31 Lip 2016 20:19 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 79
Czy ktoś ma zamiar jechać na turniej masters do Londynu w listopadzie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#106 PostWysłany: 31 Lip 2016 23:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
@seppuku Ja chciałem jechać, ale skoro Federer out do końca sezonu to sobie odpuszczam... :(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#107 PostWysłany: 01 Sie 2016 10:25 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 79
Straszna szkoda że go nie będzie, ale prawdę mówiąc wysyłam tam mamę bo zawsze chciała zobaczyć dobry tenis z bliska :) A jej ulubieniec to Djoko. I zastanawiam się czy ceny biletów na viagogo pójdą w dół czy już tylko w górę, bo jak na razie są tańsze niż na oficjalnej stronie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#108 PostWysłany: 01 Sie 2016 10:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
A doliczasz te ich wszystkie opłaty i prowizje? Ceny potrafią sporo zejść dzień przed meczem lub w jego dniu, jak już wiadomo kto będzie grał.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#109 PostWysłany: 02 Sie 2016 10:55 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 79
No właśnie bilety na półfinał czyli sobotę są od około 360 zł w górę, a na piątek wieczorem ~ 220 zł więc kupie najprawdopodobniej na ten piątek, szanse że będzie grał Djokovic to 25%. No ale trudno
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#110 PostWysłany: 02 Wrz 2016 22:42 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Jeśli ktoś będzie w Paryzu od 30 pażdziernika do 6 listopada to polecam wybrać się na turniej BNB Paribsa Master. Bilety dla wszystkich w sprzedaży od wtorku. Ja tylko będę miał możliwść obejrzeć tylko kwalifikacja,ale zawsze to coś :)
https://www.bnpparibasmasters.com/uk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#111 PostWysłany: 13 Paź 2016 13:30 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 309
Pewnie nikt nie skorzysta (oprócz mnie), ale rozruszam ten wątek :evil: - w weekend rozpoczyna się If Stockholm Open 2016. Turniej raczej z tych nędznych :mrgreen: jednak na liście zawodników zgłoszonych do kwalifikacji wciąż(???) jest nasz wspaniały i niepowtarzalny JJ :lol: Rzecz jasna dopóki go nie zobaczę w oficjalnej drabince (pewnie w piątek), a potem na korcie, to nie uwierzę. :oops:

W sobotę wjazd kosztuje 100 SEK, ale w niedzielę wejście jest darmowe! :!:
Gdyby ktoś akurat był w Sztokholmie i nie miał co robić, to polecam.

Więcej na: http://www.stockholmopen.se/, bilety na: http://www.tickster.com/sv/events/hme6g ... -15-23-okt (klik öppna shoppen)

Turniej odbywa się tradycyjnie w Kungliga tennishallen przy Lidingövägen 75 (Tunnelbana: Gärdet).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#112 PostWysłany: 14 Paź 2016 18:29 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 309
Nie ma Janowicza. Słaby skład kwalifikacji. Chyba pójdę tylko w niedzielę na mecz Querrey'a (o ile nie przegra jutro), który przez swoją pomyłkę musi grać Q. :shock:

W tygodniu spróbuję się wbić na mecz Del Potro, ale zobaczymy. :?

P.S. Wartość tego posta równa 0, ale nie mogłem edytować poprzedniej wiadomości.
:oops:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#113 PostWysłany: 14 Paź 2016 19:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
@‌kamwad‌ A ja tam czekam na jakieś fotki, czy nawet mini relację z tego turnieju.
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#114 PostWysłany: 15 Paź 2016 12:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Querrey to już odpadł :lol: A Janowicz tak, jak Del Potro korzysta z zamrożonego rankingu, więc nie musi się kwalifikować.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#115 PostWysłany: 15 Paź 2016 12:29 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 309
^^^

Querrey faktycznie odpadł. :shock: Del Potro nie korzysta z protected, dostał WC, tak jak i bracia Ymer. Janowicza nie ma tutaj wcale.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#116 PostWysłany: 15 Paź 2016 12:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Mówię ogólnie, a nie w przypadku tego turnieju (bo chyba na JJ w kwalifikacjach liczyłeś??). Na US Open tak było, że JJ i Del Potro nie musieli się kwalifikować, ale zamrozić można chyba na pół roku, więc pewnie dlatego dzika karta dla Juana teraz. Masz pecha w sumie, bo kwalifikacje beznadziejnie, a w turnieju dużo fajnych tenisistów.

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#117 PostWysłany: 15 Paź 2016 20:57 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 309
macio106 napisał(a):
@‌kamwad‌ A ja tam czekam na jakieś fotki, czy nawet mini relację z tego turnieju.


:shock:

macio106, zaskoczyłeś mnie. Ale potem wszedłem na Twój profil na FB i już nie jestem zaskoczony. :mrgreen:

Tylko nie wiem czy "relacja z turnieju tenisa" pasuje do tego forum (Forum turysty -> Sportowe podróże). :roll:

Z drugiej strony dziękuję Ci, bo gdyby nie Twój post, to pewnie bym się nie ruszył z domu, a wstyd nie iść, gdy cała impreza odbywa się 15 minut spacerem od mojego miejsca zamieszkania. Wróciłem dość zadowolony. 8-)

Mini relacja nie ma raczej sensu także dlatego, że teraz prawie każdy mecz (a na pewno każdy z kortu głównego) z właściwie każdego turnieju (nawet 250, czyli takiego jak Stockholm Open) można obejrzeć w internecie. Jest to - oczywiste - związane z popularnością zakładów sportowych. Także ten turniej już jest przygotowany do przekazu live z meczów z kortu głównego (zdjęcia poniżej), ciekaw jestem czy "dopiero" od poniedziałku, czy może już od jutra?

Z góry przepraszam za jakość zdjęć. Były robione tosterem telefonem, więc wiadomo jak to bywa. Nie to że jestem wybitnym fotografem anyway. :lol:



Załącznik:
1.png
1.png [ 140.77 KiB | Obejrzany 11517 razy ]

Załącznik:
2.png
2.png [ 140.78 KiB | Obejrzany 11517 razy ]



Na tę chwilę ciężko mi wyobrazić sobie, żeby udało im się transmitować również mecze z Kortu nr 1, jako że nie widzę jak i gdzie mieliby zainstalować te kamery. No ale to się okaże pewnie w poniedziałek, mooooże już jutro. :twisted:

Co oznacza, że faktycznie może być warto przekazywać własne obserwacje z meczów z tego właśnie kortu bocznego (chociażby hazardzistom, obstawiającym tenis i poszukującym info z pojedynków, których nie da się obejrzeć samemu :evil: ). Nie wiem jednak czy i kiedy jeszcze tam pójdę (w dni turnieju głównego) i - powtarzam - to nie forum sportowe, ani nawet hazardowe hehe.

...

Kusi jednak... po dzisiejszej wizycie kusi, nie powiem. Prawdopodobnie jutro znów tam będę, ale co do kolejnych dni, to jeszcze nie zdecydowałem. Nie samym tenisem wszak człowiek żyje....... Ale teraz paczę na drabinki i nie dość, że Isner-JMDP (to na bank na głównym, ale może dopiero w środę?), to kilka innych ciekawych meczów się szykuje, na pewno nie wszystkie na głównym, a i w deblu trochę znajomych nazwisk, w tym miałbym szansę porównać wielkość brzucha z pokibicować Matkowskiemu (deble na pewno będą na bocznym).

Dlatego relacji jako relacji dzień po dniu z mojej strony nie będzie (tak jak pisałem - większość meczów będzie dostępna w sieci, to nie to co jeszcze kilka late temu <nostalgia> ), ale pozwolę sobie tu i teraz wkleić trochę zdjęć z dzisiaj wraz z komentarzem. :oops:

Jeśli łamie to regulamin forum, to przepraszam. :?

A zatem. Zacząłem od meczu Tobiasa Kamke z trzecią rakietą :mrgreen: Rumunii, Dragosem Dimą. Nie mam pojęcia kto to ten Dima. :? Ale Kamke nie dał mu szans, wcale nie grając jakiegoś wybitnego tenisa. Ooo, widzę właśnie, że wszystkie dzisiejsze mecze kończyły się w dwóch setach, także ten Querrey'a :lol: .

Potem oglądałem kawałek meczu Michal Konecny - Daniel Brands. Konecny faktycznie sprawiał wrażenie gracza z poziomu Futures, którym jest od lat, i to bez żadnej świetlanej future. :cry: Brands (który kiedyś wygrał i z Federerem, i z Ferrerem, i z N. Davydenko x2, i z Monfils x3!!!) - na tle Czecha - wyglądał naprawdę solidnie, być może utrzymuje dość wysoką formę, którą pokazywał w ostatnich turniejach cyklu Challenger, ale zobaczymy co pokaże jutro w meczu z Kamke. ;) Moim zdaniem wygra (Brands), ale ja zawsze się mylę. :lol:

I w końcu Ryan Harrison - Ivan Nedelko. Nedelko nie znałem wcześniej, i chyba rozumiem dlaczego. Zagrał w tych kwalifikacjach prawdopodobnie tylko i wyłącznie z powodu braku innych chętnych. Przechodził obok, zgłosił się do kwali :oops: Natomiast Harrison zrobił tyle, ile potrzebował, i dlatego ciężko go ocenić. Co innego jego piękną narzeczoną, Lauren McHale (siostrę Christiny). :P

Dużo ciekawiej było (i będzie?) za kulisami, a konkretnie na kortach treningowych 2, 3 i 4. Widziałem treningi Dustina Browna (jamajskiego Niemca/niemieckiego Jamajczyka), niespełnionej amerykańskiej nadziei :lol: - Donalda Younga, Steve Johnsona (który w poniedziałek straci miano rakiety nr 1!!! :shock: :shock: :shock: :shock: USA), Adriana Mannarino (TOP60, ale dopiero nr 9 we Francji :x ) i Gillesa Mullera.

ZDJĘCIA:

1. Tak wygląda Kort nr 1 z trybunami

Załącznik:
3.png
3.png [ 149.54 KiB | Obejrzany 11517 razy ]


2. Ryan Harrison (ten z rakietą :roll: ) i siedząca w loży Lauren McHale (brunetka po prawo :oops: )

Załącznik:
4.png
4.png [ 158.55 KiB | Obejrzany 11517 razy ]


3. Jedyne zdjęcie, o zrobienie którego poprosiłem - Gilles Muller, rakieta nr 1 Luksemburga, dla mnie koleś, który zmasakrował Roddicka podczas US Open. Za innymi tenisistami nie biegałem, może powinienem był, ale... raczej wyrosłem ze zdjęć i autografów (poza tym jednym, akurat trafiło na Mullera, mógł być ktokolwiek inny, prawdę mówiąc)

Załącznik:
5.png
5.png [ 144.1 KiB | Obejrzany 11517 razy ]


4. W kolejności: wejście; Mannarino, a w tle Brown; Kamke-Dima

Załącznik:
6.png
6.png [ 169.21 KiB | Obejrzany 11517 razy ]

Załącznik:
7.png
7.png [ 95.98 KiB | Obejrzany 11517 razy ]

Załącznik:
8.png
8.png [ 138.44 KiB | Obejrzany 11517 razy ]


_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

To może tyle wystarczy. Dodam, że mam tutaj 3 egzemplarze najnowszego numeru pisma Svenska Tennismagasinet (kosztującego normalnie 79 SEK) z zapowiedzią tego turnieju i wieloma innymi ciekawymi tekstami (z tym że po szwedzku!).

Załącznik:
svenska-tennismagasinet-5-2016.jpg
svenska-tennismagasinet-5-2016.jpg [ 32.12 KiB | Obejrzany 11517 razy ]


Mógłbym je rozdać chętnym, ale nie wiem czy ktoś z Was chce, no i byłby problem z przekazaniem go, ponieważ za darmo byłbym w stanie zrobić to tylko w drugiej połowie listopada i tylko w Łodzi, gdzie akurat będę na weekend (ewentualnie na lotnisku w Gdańsku albo w HIX Warszawa). Zatem sam nie wiem, tylko zgłaszam :roll:

Jutro Stockholm Open ZA DARMO, ale to dzień dla rodzin z dziećmi, więc będzie głośno. :geek:
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#118 PostWysłany: 11 Lis 2016 22:43 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 79
Czy ktoś może widział terminarz turnieju masters w Londynie, bo rozpoczyna się w niedzielę. Mam bilety na mecz w piątek na 17:45 i dalej nie wiem kto gra, a będą to ostatnie mecze w grupie. Z tego co widziałem to jest jedynie rozpiska na niedzielę i poniedziałek, dalszych dni brak :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#119 PostWysłany: 11 Lis 2016 23:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
Wg oficjalnej strony turnieju w piątek o 17.45 będzie mecz debla. Mecze singlowe o 14 i 20.

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#120 PostWysłany: 11 Lis 2016 23:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
Bilety są sprzedawane na sesje, popołudniową i wieczorną. Każda sesja to jeden mecz deblowy i singlowy. Jeśli chodzi o rozpiskę, to w zeszłych latach pary meczowe były podawane na bieżąco, zazwyczaj dwa dni do przodu. W środę powinieneś wiedzieć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
seppuku uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 188 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group