Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 164 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#161 PostWysłany: 19 Kwi 2022 21:43 
Awatar użytkownika

Loty: 266
Kilometry: 360 887
srebrny
Iga pewnie przyjedzie, ale innych dużych nazwisk bym się nie spodziewał. Turniej w martwym sezonie przed dużymi i ważnymi turniejami w USA. Niewiele zawodniczek będzie miało ochotę wracać na mączkę po ledwo zakończonym sezonie na trawie, żeby zaraz potem znowu się przestawiać na korty twarde. ;)
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#162 PostWysłany: 08 Cze 2022 12:47 

Czy ktoś pomoże mi kupic bilety na wimbledon albo powie łopatologicznie jak to zrobić? Od 4 dni probuje i bez skutku. Wrzucili dodatkową pule ale podejrzewam ze jest tak duże zainteresowanie ze serwery sa przeciążone.
 Relacje PM off  

#163 PostWysłany: 18 Lip 2022 22:29 

niebieski
Niestety nie mogę jechać do Warszawy na WTA Warsaw, a mam po dwa najtańsze bilety na 26 i 27 lipca. Może ktoś chce odkupić. 26 lipca po 80 zł za bilet, a 27 po 50 zł. Miejsca obok siebie.
 Relacje PM off  

#164 PostWysłany: 30 Sie 2022 15:36 

Loty: 21
Kilometry: 19 609
srebrny
Wygląda na to, że właśnie ruszyła sprzedaż biletów na Ostrava Open (pod jakąś nową nazwą). Organizatorzy chwalą się, że swój udział potwierdziła m.in. Iga Świątek. Jak ktoś nie był w Warszawie bo uznał (tak jak ja), że ceny biletów to słaby żart, to ma teraz dobrą okazję na nadrobienie zaległości 😁

https://www.ticketportal.cz/event/AGEL-Open-2022
 Relacje PM off
agnieszka.s11 uważa post za pomocny.

[ 164 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości