Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi jest obciążone prowizją w następujących bankach:
- Citi Handlowy 8%, min 10zł
- Citibank prowizja 10%
- BNP Paribias od 1/4/24 (2%)
- Ikano Bank
- Pekao Karta Kredytowa z Żubrem - 7% (pakiet standard), 5% (pakiet złoty), 3% (pakiet platynowy).


Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8158 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 408  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: revolut
#101 PostWysłany: 25 Paź 2016 09:14 

Rejestracja: 16 Gru 2010
Posty: 414
Loty: 144
Kilometry: 297 591
niebieski
U mnie karta przyszła bardzo szybko:
17 paź - zamówienie
18 paź - wysyłka
24 paź - w skrzynce.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: revolut
#102 PostWysłany: 25 Paź 2016 15:09 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1707
Loty: 637
Kilometry: 1 066 169
srebrny
Płaciłem po raz pierwszy tą kartą za hotel w MakeMyTrip. Oryginalna kwota poniżej
Załącznik:
MMT.jpg

A ponizej prnt screen z Revolut:
Załącznik:
Revolut.jpg

Początkowo myślałem,że to Revolut policzył po jakimś dziwnym kursie a wychodzi na to,że MMT pokazało jakis zaniżony kurs INR do EUR, który mnie zmylił, bo różnica wychodzi 17EUR :cry:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#103 PostWysłany: 25 Paź 2016 15:19 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2275
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
OSK: Tak, makemytrip źle przeliczyło bo jak wziąłem przeliczenie EUR/INR w innych serwisach przez WWW to wychodzi ok 408 EUR, bezpośredni kurs Mastercard daje 407,77. Zatem kurs revolut nie jest rewelacyjny ale wcale nie taki zły :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#104 PostWysłany: 25 Paź 2016 15:26 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1707
Loty: 637
Kilometry: 1 066 169
srebrny
Dokładnie tak. Wniosek chyba taki,żeby nie ufać przelicznikowi w MMT tylko samodzielnie przeliczyć INR na EUR lub USD w zależności od tego jaką kartą chce się płacić...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#105 PostWysłany: 04 Lis 2016 15:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
taka ciekawostka do wybierających sie do Japonii z ta karta
w niektórych miastach (np. Nagasaki) w bankomatach wyskakuje komunikat o usłudze międzynarodowej i opłacie 1000 y
normalna taksa to 108 y z podatkiem
zatem trzeba uważać, parę razy tez nie udało mi sie zrealizować płatności lub bankomat pisał ze tej karty nie obsługuje
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#106 PostWysłany: 04 Lis 2016 15:20 

Rejestracja: 16 Gru 2010
Posty: 414
Loty: 144
Kilometry: 297 591
niebieski
Bo w Japonii to generalnie są problemy z kartami wydanymi w Europie. Ten komunikat to pojawił się w bankomacie 7 eleven?

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#107 PostWysłany: 04 Lis 2016 15:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
zaglądałem do każdego jaki znalazłem
większąsc była 7/11 a reszta jak w ogóle przyjmowała kartę to tez tak pokazywala w innych miastach nie było tego problemu , także w 7/11
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#108 PostWysłany: 05 Lis 2016 09:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
Dodali możliwość zasilenia przez Android Pay oraz karty, które nie mają 16 cyfr.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#109 PostWysłany: 06 Lis 2016 09:44 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
Ktoś wie na czym dokładnie polega weryfikacja tożsamości po przekroczeniu określonej kwoty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#110 PostWysłany: 06 Lis 2016 09:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
@Marysiek skan dowodu i zdobienie selfie. Już to przerabiałem jakiś czas temu, bo przekroczyłem limit zasilenia 1000€. Teraz mam 15000€, a jeśli będę chciał jeszcze więcej, to trzeba wysłać np. zaświadczenie o zarobkach lub pit lub dowód posiadania np. sporych oszczędności w banku.
Góra
 Profil Relacje PM off
Marysiek uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#111 PostWysłany: 10 Lis 2016 16:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Próbuję zarejestrować się już od ponad tyg. Wyskakuje poniższy komunikat. Chciałbym się dowiedzieć jak długa jest ta ich "short waiting list", ponieważ żadnego maila nie otrzymałem a zależy mi trochę na czasie. Jakieś rady?
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#112 PostWysłany: 10 Lis 2016 23:45 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 705
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
Ja to ominąłem w ten sposób, że kliknąłem na obszar poza wyświetlanym komunikatem i wtedy mnie przeniosło do ekranu, na którym trzeba przepisać kod weryfikacyjny z smsa.
Góra
 Profil Relacje PM off
macq91 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#113 PostWysłany: 10 Lis 2016 23:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Faktycznie przechodzi dalej, nawet SMS dochodzi, problem w tym że po wpisaniu SMS wyskakuje komunikat, że usługa nie jest obecnie możliwa w moim kraju. Czyżby coś się zmieniło i Polacy nie mogą zakładać już konta?
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#114 PostWysłany: 11 Lis 2016 08:16 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 705
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
Zakładałem w ten sposób tydzień temu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#115 PostWysłany: 11 Lis 2016 09:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Próbowałem kilka razy, różne numer tel., z vpn i bez, i zawsze wyskakuje poniższy komunikat.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#116 PostWysłany: 11 Lis 2016 10:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1436
srebrny
Obstawiam że to jakiś błąd w ich systemie, mi nawet sms nie przychodzi więc wpisałem jakiś losowy nr kodu i też wyskoczył komunikat o nieobsługiwanym kraju
Góra
 Profil Relacje PM off
martaa1 lubi ten post.
martaa1 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#117 PostWysłany: 15 Lis 2016 14:36 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 705
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
@macq91 spróbuj teraz. Przyszły maile, że odblokowała się kolejka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#118 PostWysłany: 15 Lis 2016 15:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Także dostałem maila lecz ich system nadal nie działa i nie można założyć konta. Z maila wynika że mają pewne opóźnienia z drukowaniem kart więc mam nadzieję że szybko uporają się z problemem.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#119 PostWysłany: 15 Lis 2016 15:20 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1707
Loty: 637
Kilometry: 1 066 169
srebrny
Jestem po pierwszym testowaniu karty zagranicą - padło na Japonię, HK i Chiny więc od razu z grubej rury :D
Karta sprawdziła się idealnie, nigdzie nie miałem problemów z wypłata pieniędzy z bankomatów. Nigdzie też nie została pobrana zadna prowizja przez Revoluta, a jesli to przez lokalny bank w Japonii - ok. 200JPY (bankomat uprzedzał o tym). Darmowe są wypłaty w 7/11. Kursy po jakich rozliczone mam transakcje również na duży plus.

Całkowicie niezależne od Revoluta było natomiast to,że w JPN w wielu miejscach nie mozna zapłacić Mastercardem (ani Visą) tylko cash. Osobną sprawą są wybrane rodzaje bankomatów dla kart spoza JPN - International ATM, wygladający jak nasze, w przeciwieństwie do tych dla lokalsów :lol:

Bardzo mi przypadła do gustu również funkcja auto top-up w ustawieniach karty. W momencie gdy środki się kończyły automatycznie doładowywało sie konto Revoluta środkami z uprzednio zdefiniowanej karty EUR w Aliorze.

Więc jak ktoś się waha czy zamówić kartę to szczerze polecam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#120 PostWysłany: 15 Lis 2016 15:25 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
Czy ktoś wie czy można wpłacać na Revolut kartą kredytową? Czy będzie to rozliczane jako płatność?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8158 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 408  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group