Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 01 Lis 2015 23:15 

Jak strajkują to wszyscy. Może tak być ,że tego dnia nie przystąpią do strajku. Bilety mozesz kupić bez problemu przed rejsem w budce w porcie.
Góra
 PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#22 PostWysłany: 02 Lis 2015 03:59 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22333
Tu nie strajkują marynarze danej firmy ale pracownicy portu, no i bez nich to kicha i nic nie zrobisz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 02 Lis 2015 21:02 

Rejestracja: 06 Mar 2014
Posty: 14
Ok dzięki za informacje. W takim razie pojedziemy do Sounio tylko czy na pewno jezdzi cały czas tam autobus? Bo na google nie pokazuje żadnego połączenia z Atenami?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 02 Lis 2015 22:14 

Jeżdzi cały czas autobus, http://www.ktelattikis.gr/routes.php codziennie wg tego rozkładu. Bilety po 6,3 OW, Mini dworzec tej linii znajdziecie blisko stacji metra Victoria ,przy skrzyżowaniu głównych ulic.
Góra
 PM off  
      
#25 PostWysłany: 07 Lis 2015 08:47 

Rejestracja: 18 Gru 2011
Posty: 13
Loty: 20
Kilometry: 26 146
Z tego co wyczytałem do Sounio KΤΕΛ ma dwie trasy i ta Αθήνα - Σούνιο Παραλιακώς jest nad wybrzeżem i jest ciekawsza.

Zapytanie o treking na Hymettus mountain, czy ktoś był? Długo się idzie? Ze zdjęć wnika że bardzo ładna panorama miasta się stamtąd roztacza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 29 Lut 2016 22:00 

Rejestracja: 29 Lut 2016
Posty: 9
Hej, podepnę się pod temat :)
Kupuje mojej bliskiej osobie bilety lotnicze do Aten po koniec Czerwca. Przewiduje dwa dni zwiedzania miasta i zabytków i chciałbym jeden dzień spędzić na plaży. Znalazłem fajny niedrogi hotel z basenem, przy plaży w miasteczku Nea Makri, moje pytanie jak najłatwiej tam dostać się ze stolicy. A może proponujecie jeden dzień na którejś wyspie lub innym okolicznym terenie. Zastrzeżeniem jest jedynie ograniczony studencki budżet :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 29 Lut 2016 22:15 

Rejestracja: 21 Sty 2016
Posty: 5
Witam a ja będę w Nea Makri w czerwcu i mam ten sam dylemat co Ty tylko w drugą stronę,chcę wyskoczyć na jeden dzień do Aten więc też mnie interesuję cała procedura dostania się do centrum bez stania w korkach chodzi mi oczywiście o transport publiczny Nea Makri-Ateny-Nea Makri gdzie wysiąść?jakaś przesiadka na metro?i pytanko jaki ten hotel znalazłeś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 29 Lut 2016 22:25 

Rejestracja: 29 Lut 2016
Posty: 9
Tak jak zawsze, szukam na booking.com lub innych podobnych portalach :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 01 Mar 2016 18:27 

galon35 napisał(a):
Witam a ja będę w Nea Makri w czerwcu i mam ten sam dylemat co Ty tylko w drugą stronę,chcę wyskoczyć na jeden dzień do Aten więc też mnie interesuję cała procedura dostania się do centrum bez stania w korkach chodzi mi oczywiście o transport publiczny Nea Makri-Ateny-Nea Makri gdzie wysiąść?jakaś przesiadka na metro?i pytanko jaki ten hotel znalazłeś?


Z Nea Makri do centrum Aten kursują pomarańczowe autobusy Ktel Attikis, tutaj link z rozkładem i cenami ,niestety po Grecku ,ale rozszyfrujesz.http://www.ktelattikis.gr/routes.php
Autobusem jedziesz do końca na plac przy ulicach 28 oktobriu / Leof.Alexandras blisko stacji metra Victoria. Z tamtąd możesz podjechać metrem do stacji Monastiraki lub zacząć pieszo zwiedzać udając się w tamtą stronę
Góra
 PM off  
      
#30 PostWysłany: 01 Mar 2016 21:08 

Rejestracja: 29 Lut 2016
Posty: 9
Wiecie może czy z Nea Makri kursują autobusy bezpośrednio na lotnisko?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 01 Mar 2016 22:20 

Rejestracja: 21 Sty 2016
Posty: 5
Dzięki bardzo mi pomogła twoja podpowiedź wysiądę tak jak napisałeś rozumiem że jest to jakiś przystanek końcowy? i zacznę chyba zwiedzanie na pieszo od wejścia na górę Lycabetus, wiesz może ile trwa jazda do Aten z Nea Makri,powrotny autobus z tego samego miejsca?bilety u kierowcy?myślę że się tam nie zagubimy z żoną
Góra
 Profil Relacje PM off
ted07 lubi ten post.
 
      
#32 PostWysłany: 14 Kwi 2016 13:36 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3030
srebrny
Eagle91 napisał(a):
Wiecie może czy z Nea Makri kursują autobusy bezpośrednio na lotnisko?

Z rozkładu na stronie wychodzi, że nie. Pewnie można co najwyżej kombinować, żeby po drodze, np. w Pallini, przesiąść się w metro albo X93/X95, to będzie szybciej. O ile gdzieś tam stanie w sensownym miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Eagle91 lubi ten post.
 
      
#33 PostWysłany: 25 Sie 2016 14:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 433
Loty: 54
Kilometry: 85 890
niebieski
Wybieramy się w grudniu na tydzień do Aten. Tak, wiem, tydzień w samych Atenach to zdecydowanie za dużo. Ale chcemy zobaczyć okolicę i zrobić z Aten miasto wypadowe, oczywiście wcześniej poświęcając na nie 2-3 dni. Samochodu wynajmować nie będziemy więc pozostaje nam komunikacja miejska. Gdzie możemy pojechać by w ciągu jednego dnia dojechać, mieć czas na zwiedzanie i wrócić?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 25 Sie 2016 14:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2014
Posty: 200
Loty: 52
Kilometry: 100 098
Może to nie wypad komunikacją miejską czy samochodem, ale zawsze możecie pomyśleć nad wypadem samolotem na Santorini :) Z Aten jest wiele połączeń, m.in. Ryanair ma loty jednodniowe poranne i wieczorne.
_________________
Poradnik: Rzym atrakcje & Gdzie na wakacje do Grecji.
Góra
 Profil Relacje PM off
orchidea04 lubi ten post.
 
      
#35 PostWysłany: 25 Sie 2016 16:52 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3030
srebrny
Ja bym nie powiedział, że tydzień to za mało, a na jednodniowe wypady świetnie nadają się także takie cele jak Korynt czy Delfi. Sam tak robiłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 25 Sie 2016 21:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 433
Loty: 54
Kilometry: 85 890
niebieski
@obibok podpowiedz jeszcze proszę jak się tam dostać :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 25 Sie 2016 21:56 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22333
Samochodem, autobusem KTEL, pociągiem, taksówką.
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
#38 PostWysłany: 26 Sie 2016 09:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 433
Loty: 54
Kilometry: 85 890
niebieski
@Zeus tak, jak wcześniej pisałam, będziemy się przemieszczać komunikacją miejską, więc samochód czy taxi odpada. Gdzieś wyczytałam, że do Koryntu można dostać się pociągiem, ale strona kolejki to dla mnie jakiś kosmos i nie mogę znaleźć takiego połączenia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 26 Sie 2016 10:05 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22333
Do Koryntu najlepiej dojechać PKS (KTEL) z dworca KTEL Kifisos i wysiadacie przy przystanku Isthmos (tam gdzie Kanał Koryncki) i potem lokalnym busem do Koryntu albo do Loutraki, albo jeszcze lepiej do Nafplio. W Nafplio można kupić bilet na Tour Bus

Pociąg do Koryntu (http://www.trainose.gr/wp-content/uploa ... pdf?8ca0bf)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 26 Sie 2016 10:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 768
Loty: 220
Kilometry: 442 694
niebieski
Jak bylem w Atenach w grudniu, to wyskoczylem na jednodniowke na Santorini :) Ryanair ma swietnie godziny polaczen. Przylot jest kolo 8 rano, wylot jakos po 20:00 z tego co pamietam. Za RT zaplacilem niecale 130zl. Na miejscu bajka. Ok 17 stopni, bezchmurne niebo, a turystow jak na lekarstwo (miasteczka wrecz sprawialy wrazenie wymarlych) :D
_________________
Image
Relacja z Malawi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group