Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Niesamowita Kuba
#21 PostWysłany: 26 Kwi 2016 20:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 793
Loty: 143
Kilometry: 238 089
niebieski
Spoko relacja ;)

Ciekawi mnie tylko jedna rzecz. :D

Strzelec1990 napisał(a):
Trochę głupio było mi paradować z tatuażem na łydce ze Statuą Wolności i flagą amerykańską i butelką Coli w ręku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
 Temat postu: Re: Niesamowita Kuba
#22 PostWysłany: 26 Kwi 2016 23:04 

Rejestracja: 02 Lut 2014
Posty: 68
Loty: 288
Kilometry: 529 188
Nikomu nie chcę psuć pierwszej relacji. Natomiast rozważam lot tam na jesień, ale jak oglądam taką relację (zapewne uczciwą) to bardzo wątpię. Ta aura tajemniczości i niedostępności, przez lata tego kraju, chyba wielu osobom oczy przykrywa...
A argument, że ktoś chce wrócić, no cóż znam osoby które latały do Tunezji kilkukrotnie rok po rok, "bo tak fajnie było"...
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Niesamowita Kuba
#23 PostWysłany: 27 Kwi 2016 09:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 402
Loty: 985
Kilometry: 2 186 000
złoty
strzelec1990W Varadero bardzo się podobało. Super miasto, ale zakaz wjazdu dla Kubańczyków wkurza.Dzięki za miłe słowa. Moja pierwsza relacja i nie wiedziałem jak wyjdzie.
Nie ma zakazu wzjazdu do Varadero dla Kubanczykow,. Dziwi mnie troszke Wasz plan zwiedzania, krotko w Cienfuegos i Trinidadzie a 3 dni w Moron?
_________________
Image

Same fotki, czyli https://www.instagram.com/atamancia/
Blog o moich podróżach http://atamanka.pl uwaga, dużo zdjęć ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Niesamowita Kuba
#24 PostWysłany: 28 Kwi 2016 19:27 

Rejestracja: 30 Sie 2014
Posty: 41
cccc napisał(a):
@Strzelec1990
Dzieki za relacje.
A czy probowaliscie browarek Bucanero, mi smakowal lepiej od Cristala, wiecej % i czy jedliscie owoce morza jak np. langusty?
Ja kupilem pod lada 25-letni Santiago de Cuba i chyba lepszego rumu nie pilem.

De facto, bylem tez w gosciach u przypadkowych biednych ludzi, ktorzy przyjeli mnie b. szczerze i dowiedzialem sie chyba wiecej o calej Cubie niz podczas calej wycieczki. ;)



Nie, tylko Cristal był w tym sklepie. O langustach nawet nie myślałem.


elwirka napisał(a):
Strzelec1990 napisał(a):
Bez Cayo by wyszło 2353,49 zł. Jednak bardzo polecam to miejsce. Najlepiej zrobić rezerwację i doba wyjdzie około 100 zł/osoba( all inclusive)



Chyba coś ci się pomyliło. Nie ma takich cen. Koszt doby w pokoju dwuosobowym all inclusive to 500-1000 zł. Śledziłam ceny na Cayo Coco i Cayo Guillermo ładnych parę miesięcy. Na różnych portalach.



http://www.cubahotelreservation.com/cay ... hotels.asp

tutaj patrzyłem ceny na wyjazd (marzec 2015) i za 3 doby wychodziło około 600 zł za 2 osoby.

wojtekf93 napisał(a):
Spoko relacja ;)

Ciekawi mnie tylko jedna rzecz. :D

Strzelec1990 napisał(a):
Trochę głupio było mi paradować z tatuażem na łydce ze Statuą Wolności i flagą amerykańską i butelką Coli w ręku.


Ameryka to zło dla Kuby,

Antia napisał(a):
strzelec1990W Varadero bardzo się podobało. Super miasto, ale zakaz wjazdu dla Kubańczyków wkurza.Dzięki za miłe słowa. Moja pierwsza relacja i nie wiedziałem jak wyjdzie. Nie ma zakazu wzjazdu do Varadero dla Kubanczykow,. Dziwi mnie troszke Wasz plan zwiedzania, krotko w Cienfuegos i Trinidadzie a 3 dni w Moron?


Pełen spontan. Tam gdzie Nam się podobało, tam zostawaliśmy. Cienfuegos i Trynidad przeszliśmy wzdłuż i wszerz w jeden dzień. Moron pełen luz i nie czuliśmy się w ogóle jak turyści.


Co do Kuby, wróciłbym nawet jutro.

Jedno mnie tylko dziwi, jak mają tak mało pieniędzy i tak mało jedzą, to dlaczego większość osób jakie spotkaliśmy miało sporą nadwagę? Taka ciekawostka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Niesamowita Kuba
#25 PostWysłany: 28 Kwi 2016 20:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 793
Loty: 143
Kilometry: 238 089
niebieski
Strzelec1990 napisał(a):
wojtekf93 napisał(a):
Spoko relacja ;)

Ciekawi mnie tylko jedna rzecz. :D

Strzelec1990 napisał(a):
Trochę głupio było mi paradować z tatuażem na łydce ze Statuą Wolności i flagą amerykańską i butelką Coli w ręku.


Ameryka to zło dla Kuby,

To wiem. Ciekawiło mnie to, że Polak ma taki tatuaż.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Niesamowita Kuba
#26 PostWysłany: 29 Kwi 2016 09:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 402
Loty: 985
Kilometry: 2 186 000
złoty
Strzelec1990 napisał(a):
cccc napisał(a):
@Strzelec1990


Antia napisał(a):
strzelec1990W Varadero bardzo się podobało. Super miasto, ale zakaz wjazdu dla Kubańczyków wkurza.Dzięki za miłe słowa. Moja pierwsza relacja i nie wiedziałem jak wyjdzie. Nie ma zakazu wzjazdu do Varadero dla Kubanczykow,. Dziwi mnie troszke Wasz plan zwiedzania, krotko w Cienfuegos i Trinidadzie a 3 dni w Moron?


Pełen spontan. Tam gdzie Nam się podobało, tam zostawaliśmy. Cienfuegos i Trynidad przeszliśmy wzdłuż i wszerz w jeden dzień. Moron pełen luz i nie czuliśmy się w ogóle jak turyści.


Co do Kuby, wróciłbym nawet jutro.

Jedno mnie tylko dziwi, jak mają tak mało pieniędzy i tak mało jedzą, to dlaczego większość osób jakie spotkaliśmy miało sporą nadwagę? Taka ciekawostka.



Niedaleko Trinidadu sa ciekawe gory, jest tez fajna plaza na polwyspie Ancon. Mozna sie wybrac na jednodniowy wypad do dawnych plantacji trzciny cukrowej. Ciekawe sa lokomotywy na stacji kolejowej w Trinidadzie.

Kubanczycy jedza duzo slodkiego, slodyczy, tych sztucznych ciastek, tortow i pewnie od tego maa wieluz nich nadmiar kilogramow.
_________________
Image

Same fotki, czyli https://www.instagram.com/atamancia/
Blog o moich podróżach http://atamanka.pl uwaga, dużo zdjęć ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Niesamowita Kuba
#27 PostWysłany: 04 Paź 2017 21:47 

Rejestracja: 04 Paź 2017
Posty: 12
Strasznie malo ten wyjazd Cie wyszedl jak na 14 dni:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: trunks oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group