Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 309 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Azory
#81 PostWysłany: 25 Maj 2015 16:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2014
Posty: 247
niebieski
Sorry, zapomniałem napisać. W każdym razie...

:D :D :D :D :D :D :D

Cytuj:
Dear MZ,

SATA is pleased to answer your request.

In order to be eligable for the free connecting flights, the minimal connection time between flights is 90 minutes and the maximum 24h.

You must send a confirmation of the inbound tickets to encaminhamentos@sata.pt.

For further information please contact us again.

Kind regards,
Joanne Correia
Contact Center


Czyli latamy za darmo. Teraz nie mogę się doczekać kiedy w końcu Ryanair pozwoli mi wydrukować kartę pokładową i śmigamy pomiędzy wyspami.
Ale okazja, szczerze mówiąc, to potwierdzenie, że da się, było ostatnią rzeczą, jakiej bym się spodziewał. Skubani wiedzą, jak zachęcić ludzi ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Azory
#82 PostWysłany: 29 Cze 2015 08:15 

Rejestracja: 22 Lip 2014
Posty: 92
niestety ten czas między lotami minimum 90 a maksimum 24h dotyczy godziny przylotu na Azory,
czyli nie możemy posiedzieć np. 2 dni na jednej wyspie i lecieć na drugą tylko w ciągu 24h od przylotu na Azory lecimy za darmo na inną wyspę i tak samo z powrotem, możliwe jest że w jedną stronę polecimy później płacąc sami a powrót będzie za darmo jeżeli jest 24h wcześniej od lotu powrotnego na kontynent,
jeżeli nie ma żadnego lotu w ciągu 24h to darmowy jest pierwszy następny :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azory
#83 PostWysłany: 02 Lip 2015 00:18 

Rejestracja: 30 Lis 2010
Posty: 152
Mikelek napisał(a):
Sorry, zapomniałem napisać. W każdym razie...

:D :D :D :D :D :D :D

Cytuj:
Dear MZ,

SATA is pleased to answer your request.

In order to be eligable for the free connecting flights, the minimal connection time between flights is 90 minutes and the maximum 24h.

You must send a confirmation of the inbound tickets to encaminhamentos@sata.pt.

For further information please contact us again.

Kind regards,
Joanne Correia
Contact Center

Czyli latamy za darmo. Teraz nie mogę się doczekać kiedy w końcu Ryanair pozwoli mi wydrukować kartę pokładową i śmigamy pomiędzy wyspami.


Rezerwując lot w ramach usługi publicznej "Encaminhamentos" nie musisz mieć karty pokładowej w ręku. Wystarczy potwierdzenie rezerwacji albo bilety na lot z kontynentu na Azory (albo powrót), które moesz przesłać nawet po zarezerwowaniu lotu między Wyspami (do 72h po rezerwacji).

Na szczyt sezonu warto rezerwować jak najszybciej - np. na Corvo latają tylko 37-miejscowe DHC8-200 i czasami po kilka dni pod rząd po prostu nie ma wolnych miejsc na wydostanie się z Corvo e Ilha das Flores.

Ograniczenie 24 godzin nie dotyczy sytuacji, w których nie ma dostępnych lotów (np. weekendy poza sezonem na Corvo).

Jedna uwaga: przesiadki między lotami z/na kontynent i lotami SATA między wyspami nie są gwarantowane. Jeśli Easyjet czy Ryan spóźni się kilka godzin (np. przez pogodę), możemy nie dać rady skorzystać z połączenia wewnątrz Azorów. Szczególnie ważne jest to w drugą stronę - jeśli SATA nie dostarczy nas na lotnisku przed wylotem Easyjeta/Ryana na kontynent (np. przez pogodę) to nikt nie ma obowiązku zapewnić nam opieki/biletu na późniejsze połączenie... Z drugiej strony, kupony na połączenia wewnątrz Azorów można przenosić na inne loty, w ramach dostępnych miejsc, przed rozpoczęciem podróży lub w jej trakcie (np. w trakcie przesiadki na innej wyspie), byleby zmieścić się w 24h

Cytuj:
Ale okazja, szczerze mówiąc, to potwierdzenie, że da się, było ostatnią rzeczą, jakiej bym się spodziewał. Skubani wiedzą, jak zachęcić ludzi ;)

To nie dla nas, lecz bardziej dla miejscowych.TAP i SATA straciły monopol na połączenia między Sao Miguel a Lizboną, na którym odbijały sobie kosztych innych tras. Rząd Azorów płaci więc za utrzymanie połączeń między wyspami, tak jak miasto Warszawa płaci za autobusy miejskie.:)

Jakiekolwiek pytania, postaram się odpowiedzieć. W niedzielę skorzystam w praktyce z tej usługi.

AFAIK, w tym sezonie jest problem z promami Atlanticoline kursującymi między wyspami. Rozkład został mocno pocięty, obie jednostki były uziemnione w zeszłym tygodniu z powodu awarii. Problem nie dotyczy połączeń obsługiwanych przez Transmacor i łodzi Ariel (Corvo-Ilha das Flores). Ewentualnie, jeśli w Sao Roque stoi statek towarowy to kursy nie obsługują tego portu, ale zatrzymują się w Madalenie.

PS. SATA dostała zamówienie na świadczenie usług publicznych między wyspami przez kolejne pięć lat (do września 2020 r.)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Azory
#84 PostWysłany: 13 Lip 2015 10:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2014
Posty: 247
niebieski
A mnie nigdzie nie udało się znaleźć rozkładu połączeń między wyspami... :(
Chcemy polecieć na Terceirę, napisałem maila do Sata, ale mi jeszcze nie odpowiedzieli, a na Azory wylatujemy już dosłownie za kilka dni... W razie czego po przylocie na Sao Miguel będę szukał ich na lotnisku, to może wtedy coś mi się uda wywalczyć, bo bardzo chcielibyśmy skorzystać z możliwości wyskoczenia sobie na inną wyspę.

[edit]

Wygląda na to, że nie polecimy na inną wyspę :cry:
Te zasady mają zastosowanie wtedy, kiedy udajemy się docelowo na inną wyspę, niż ta, na której lądujemy i na tej na której lądujemy możemy być max 24 godziny, żeby kwalifikować się do darmowych biletów. W naszym przypadku niestety to odpada...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azory
#85 PostWysłany: 30 Sie 2015 03:39 

Rejestracja: 05 Mar 2011
Posty: 181
Loty: 57
Kilometry: 99 151
Byliśmy w drugiej połowie sierpnia przez 9 dni (8 dni Sao Miguel, 1 dzień Terceira) Pogoda rewelacja, klimat super. Osobiście stwierdzam, że pod względem zbliansowanych następujących aspektów: pogoda/ludzie/przyroda/rozwój cywilizacyjny/ceny jest to jedno z lepszych miejsc w jakich byłem(trochę tego było:)) Gorąco polecam jak ktoś kiedyś ma możliwość jechać. Na pewno z roku na rok na wyspy będzie przybywać więcej turystów w związku z rozpoczęciem działalności na Sao Miguel Ryanair i Easyjeta. Już teraz widoczne są skutki. W dniu przylotu nie mieliśmy nic ogarnięte i ku naszemu zaskoczeniu mieliśmy problem z wypożyczeniem motocykla i ze znalezieniem noclegu. Miejscowi sami przyznają, że nie są jeszcze w pełni przygotowani na przyjmowanie takiej ilości ludzi. Warto w miesiącach wakacyjnych działać przed przylotem. Co warte podkreślenia będąc na wyspie (na szlakach, w miastach) człowiek ma wrażenie jakby w ogóle nie było tam turystów. Macie pytania - walcie z chęcią się podzielę.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Azory
#86 PostWysłany: 09 Wrz 2015 18:17 

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 156
Wybieram się w styczniu na Sao Miguel na tydzień. Noclegi już mam w Ponta Delgada. Mam zamiar jeszcze wynająć samochód. Czy wystarczy na 4 dni, czy brać na cały pobyt. Może są miejsca, gdzie dojedziemy komunikacją. Jak z cenami za samochód i z której wypożyczalni brałeś. Co ciekawego na wyspie warto obejrzeć (widoki)?Może jakieś wskazówki, rady? Będę tam pierwszy raz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azory
#87 PostWysłany: 11 Wrz 2015 18:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2014
Posty: 247
niebieski
nina104 napisał(a):
Wybieram się w styczniu na Sao Miguel na tydzień. Noclegi już mam w Ponta Delgada. Mam zamiar jeszcze wynająć samochód. Czy wystarczy na 4 dni, czy brać na cały pobyt. Może są miejsca, gdzie dojedziemy komunikacją. Jak z cenami za samochód i z której wypożyczalni brałeś. Co ciekawego na wyspie warto obejrzeć (widoki)?Może jakieś wskazówki, rady? Będę tam pierwszy raz.


Nina, zerknij na mojego bloga, pooglądaj zdjęcia z mojej rodzinnej wycieczki na Sao Miguel dwa miesiące temu i będziesz miała ogląd przynajmniej na część tego, co można zwiedzić/obejrzeć. Co do wynajęcia samochodu, to na pewno lepsza opcja, niż komunikacja masowa, bo jest wygodniej, szybciej, a ceny na wypożyczenie nie są szczególnie wysokie. Oczywiście im więcej osób jedzie razem, tym bardziej się samochód opłaca, przy jednej osobie finansowo autobusy pewnie wyjdą korzystniej, ale tylko finansowo ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azory
#88 PostWysłany: 17 Wrz 2015 09:51 

Rejestracja: 26 Cze 2014
Posty: 191
Loty: 90
Kilometry: 169 440
Hej, rozgladam sie za wyjazdem w styczniu i tak skłaniam się ku azorom.

Wymysliłem sobie takie coś lece do Lizbony W6 a dalej kupuje taki bilet jak na obrazku.
i teraz caly plan
1 dzień Terceira
3 dni Pico
3 dni Horta
między Pico a Hortą promem.

Co myślicie ? da rade zwiedzić wysepki mając tak czas roplanowany ?
narazie się zastanawiam i zbieram informacje o wyspach może ktoś doświadczony w azorskich klimatach coś podpowie ;-)
Aha zamiast Terceira Island może być São Miguel aczkolwiek z tego co do tej pory wyczytałem to 24 h może być za mało na São Miguel - i zostawie ją sobie na przyszłość :-)

Załączniki:
azory.jpg
azory.jpg [ 45.91 KiB | Obejrzany 2914 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azory
#89 PostWysłany: 17 Wrz 2015 10:40 

Rejestracja: 30 Mar 2013
Posty: 77
Całkiem dobry plan :) 6 dni na Pico i Faial - fajnie, ze spokojem rozejrzysz się po wyspach + w któryś dzień można dodatkowo wybrać się na Sao Jorge (też promem) ;)

Tu na forum znajdziesz moją relację z wyjazdu, tam napisałam wszystkie info odnośnie tych wysp, dlatego tu już nie będę się powtarzać :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azory
#90 PostWysłany: 20 Wrz 2015 16:20 

Rejestracja: 29 Lip 2013
Posty: 12
Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć jak dostać się w miejsce (na schody) znajdujące się na zdjęciu z linku?
http://media-cdn.tripadvisor.com/media/ ... xi-van.jpg

Jeśli google nie kłamie jest to Lagoa do Canario. Widzę na mapkach google, że teoretycznie dość blisko tego biegnie droga. Niemniej jednak pewnie jest tam jakiś szlak, którym trzeba dojść. Ze względu na ograniczony czas chciałbym się znaleźć jak najbliżej tego miejsca by czas dojścia był jak najkrótszy. Ktoś z Was orientuje się gdzie zatem najlepiej zaparkować autem? Po której stronie jeziorka załączonego wycinka? I mniej więcej ile z tego miejsca trwa piesza wyprawa?

Z góry wielkie dzięki :)

Załączniki:
gdzie.JPG
gdzie.JPG [ 14.7 KiB | Obejrzany 2849 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azory
#91 PostWysłany: 25 Wrz 2015 22:54 

Rejestracja: 30 Mar 2013
Posty: 77
Miejsce, które szukasz, to jest punkt widokowy Miradouro da Boca do Inferno, znajduje się na szlaku Mata do Canário.

Ten link powinien Ci pomóc, jeżeli chodzi o początek ww. szlaku http://trails.visitazores.com/en/trails ... do-canario

Nie wiem, czy dam radę wytłumaczyć, ale spróbuję ;) Szlak pieszy zaczyna się tuż przy skrzyżowaniu (jest tam tablica informacyjna), z kolei jeżeli komuś zależy na czasie, to wystarczy pojechać 1-3 km dalej (to jest naprawdę blisko od skrzyżowania), aż po jednej stronie będzie wjazd do parku. Niektórzy zostawiają samochody na parkingu przy wejściu do parku, ale z tego, co zauważyłam do parku można wjechać samochodem i tym sposobem jeszcze bardziej skrócić sobie "wędrówkę". Docelowy parking znajduje się jakieś 10 min drogi na pieszo od punktu widokowego Miradouro da Boca do Inferno :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azory
#92 PostWysłany: 29 Paź 2015 14:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2011
Posty: 483
Loty: 204
Kilometry: 325 480
niebieski
nina104 napisał(a):
Wybieram się w styczniu na Sao Miguel na tydzień. Noclegi już mam w Ponta Delgada. Mam zamiar jeszcze wynająć samochód. Czy wystarczy na 4 dni, czy brać na cały pobyt. Może są miejsca, gdzie dojedziemy komunikacją. Jak z cenami za samochód i z której wypożyczalni brałeś. Co ciekawego na wyspie warto obejrzeć (widoki)?Może jakieś wskazówki, rady? Będę tam pierwszy raz.


Hej, wróciliśmy z Sao Miguel 2 tygodnie temu, byliśmy tydzień i nawet nie wiem kiedy to zleciało. Nie dość że jest tam niesamowicie pięknie, to jest mnóstwo fantastycznych miejsc do odwiedzenia i szlaków do przejścia. Uważam, że samochód jest obowiązkowy na cały wyjazd, jeśli chcesz po wyspie jeździć. Ponta Delgada wydaje mi się akurat najmniej atrakcyjne z całej wyspy, ale już okolice Furnas/Riberia Quente na wschodzie, czy Ribeira Grande / Rabo de Peixe na północy są naprawdę urocze.
Samochód wypożyczaliśmy w Ilha Verde przez rentalcars.com , ok. 1000zł za tydzień. Spaliśmy w Faial de Terra (Airbnb), Rabo de Peixe (apartamenty przez booking.com) i Ponta Delgada (Airbnb). Wszystkie miejscówki do polecenia.

Wrzuciliśmy pierwszy artykuł na naszego bloga, na razie taki bardziej fotograficzny niż praktyczny wpis - http://gdziesakasperki.pl/wyspa-swietego-michala-ocean-zieleni/ . Zerknij jeśli masz ochotę, a w przypadku konkretnych pytań, pisz śmiało.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azory
#93 PostWysłany: 30 Paź 2015 23:36 

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 156
Dziękuję za informacje i super zdjęcia. Azory są super, na to czekm- te widoki, zieleń i relaks. Madera też jest rewelacyjna. Z naszych wyjazdów wspominam ją jako jedną z najbardziej wspaniałych podrózy i czekam na powrót. Wybraliśmy Ponta Delgada ponieważ mamy świadomość, że poza sezonem warto zobaczyć ludzi, a stolica jest takim miejscem. Bywaliśmy na Algarve w styczniu i zero turystów, Andaluzja i tylko w większych miastach- więc decyzja świadoma. Ale mamy samochód na cały pobyt i mamy zamiar jeździć po wyspie. Co jest warte zobaczenia i jakieś sugestie ? Jakie ceny , bo jesteśmy budget turyści. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azory
#94 PostWysłany: 31 Paź 2015 14:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2011
Posty: 235
Loty: 338
Kilometry: 649 879
niebieski
lukfasz napisał(a):
Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć jak dostać się w miejsce (na schody) znajdujące się na zdjęciu z linku?
http://media-cdn.tripadvisor.com/media/ ... xi-van.jpg


Świeżo po powrocie pozwolę sobie obrazkowo wyjaśnić jak dotrzeć do wskazanego przez Ciebie miejsca. Jadąc z Ponta Delgada w stronę Sete Cidades najlepiej odbić w prawo tuż za miejscowością Relva. Dokładnie trzeba kierować się za kierunkowskazem na punkt widokowy Pico do Carvao. Trasa jest dość atrakcyjna - po lewej mamy masę stożków wulkanicznych, punkty widokowe, mijamy też stary akwedukt.

Jadąc cały czas główną drogą dalej po lewej będzie większy parking, tablica informacyjna, a na przeciw, po prawej stronie drogi brama wjazdowa. Można zostawić samochód na wspomnianym parkingu i iść pieszo do celu. Po minięciu bramy to ok. 20-25 min. spaceru przez gęsty las, aż do samego końca (tam znajduje się drugi parking). Dalej w lewo pod górę, ok. 5 minut i jesteśmy na wymarzonym punkcie widokowym :)

Jeśli wspominana brama jest otwarta, a mamy ograniczony czas, można wjechać do parku i zaznaczoną drogą jechać do samego końca na ten drugi parking. Skrócimy sobie wówczas drogę o 25min. spaceru. Droga za bramą jest dobra i szeroka (bez problemu miniemy auto z naprzeciwka), końcowy parking również pomieści kilka(naście) samochodów.

Załączniki:
BocaDoInferno2.jpg
BocaDoInferno2.jpg [ 35.86 KiB | Obejrzany 2514 razy ]
BocaDoInferno.jpg
BocaDoInferno.jpg [ 35.75 KiB | Obejrzany 2514 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
dr.yca uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Azory
#95 PostWysłany: 01 Lis 2015 04:36 

Rejestracja: 01 Kwi 2013
Posty: 32
Czy w 3 i pół dnia na São Miguel z wypożyczonym samochodem da się chociaż trochę zwiedzić wyspę czy sobie podarować?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azory
#96 PostWysłany: 01 Lis 2015 04:48 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1403
Loty: 214
Kilometry: 377 962
srebrny
Da radę i to nawet zwiedzić całkiem sporo ;)

My przez 72h kiedy mieliśmy wypożyczony samochód przejechaliśmy 430km i zwiedziliśmy Sete Cidades, Lagoa do Fogo, Furnas, uprawę ananasów i herbaty, Pontę i Rabo de Peixe. Więc całkiem sporo ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Azory
#97 PostWysłany: 02 Lis 2015 10:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2011
Posty: 483
Loty: 204
Kilometry: 325 480
niebieski
Potwierdzam, da się zobaczyć całkiem sporo w 3 dni, absolutnie nie warto odpuszczać. Jeśli chodzi o wyższe partie, np. Sete Cidades, Lagoa do Fogo, wszystko zależy od pogody. Nam się udało tam dojechać, ale będąc już w gęstych chmurach, nic nie widzieliśmy ;-) Zostawiamy na następny raz.

@nina104 - jeśli chodzi o ceny, jest tanio w porównaniu do cen w Europie Zachodniej. Porówynywalnie jak w Polsce czy w Portugalii na kontynencie. Spaliśmy za około 30 euro za noc, głównie przez Airbnb.
Wstępy jeśli w ogóle są płatne, to kosztują parę groszy; kawę kupisz za €0,60 , obiad €6-12. Najdroższą imprezą był czterogodzinny rejs statkiem w poszukiwaniu wielorybów i delfinów - €30.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez mashacra, 29 Sty 2016 13:14, edytowano w sumie 1 raz
SPAM referal
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azory
#98 PostWysłany: 06 Lis 2015 13:40 

Rejestracja: 11 Sie 2014
Posty: 220
Loty: 4
Kilometry: 3 825
niebieski
siobhan napisał(a):
Czy w 3 i pół dnia na São Miguel z wypożyczonym samochodem da się chociaż trochę zwiedzić wyspę czy sobie podarować?


Moim zdaniem właśnie te 3-4 dni to optymalny okres. To mała wyspa. Szlaków pieszych też nie ma wcale zbyt dużo, a w zdecydowanej większości możesz do atrakcji podjechać autem na odległość kilkuset metrów. My byliśmy 6 dni i na końcu się troszkę dłużyło, bo lubimy intensywne zwiedzanie. Gdyby było słońce i pogoda to wiadomo, poszłoby się na plażę i by było za mało czasu :) Ale poza sezonem polecam właśnie te 3-4 dni.

Ze wspomnianego punktu widokowego prowadzi szlak PR4SMI i polecam się nim przejść. Ma się wtedy świetne widoki na Sete Cidades. Tyle tylko, że zamiast iść ponad 20 km całym szlakiem (w dwie strony bo jakoś trzeba wrócić do auta), to polecam podjechać do punktu widokowego na drodze z Sete Cidades do Varzea i zostawić tam auto na parkingu lub na ścieżce 300m niżej i przejść się 2 km do punktu widokowego. Niektórzy tą ścieżką nawet podjeżdżali autami :D Moim zdaniem najfajniejszy spacer na wyspie. Z jednej strony ocean, z drugiej jeziorka i duża różnica m. npm. No i jadąc na jeziora we wschodniej części wyspy koniecznie trzeba się wybrać do Caldeira Velha. Po Sete Cidades widoki na Lagoa do Fogo czy Furnas nie robią już takiego wrażenia jak te wodospady, źródełka, ogród i ten szlak :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azory
#99 PostWysłany: 12 Lis 2015 12:40 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 245
niebieski
Właśnie wróciłem i 3 dni na Sao Miguel i mając samochód wszystko "must" i inne zobaczone. Szczególnie polecam skorzystać z przewodnika dostępnego poprzez azory.info.


Ostatnio edytowany przez mashacra, 14 Lut 2016 16:18, edytowano w sumie 1 raz
poprawa linki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azory
#100 PostWysłany: 12 Lis 2015 15:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Potwierdzam powyższe. Na początku byłem sceptyczny, ale przewodnik jest naprawdę dobry. O Sao Miguel wszystko co trzeba, dokładnie i bezbłędnie.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 309 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group