Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 100 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 14 Maj 2014 11:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Minęła cisza wyborcza, więc mogę Wam podziękować za miłe słowa i oczywiście głosy w ankiecie, THX !

cichyy napisał(a):
Rozumiem ideę tak krótkiej wycieczki - trzeba oszczędzać urlop na wypoczynek z rodziną :-)

Samo sedno; 26 dni.. tylko.. Szkoda by sie wypruć z tego już w pierwszym kwartale..

kangaroo1983 napisał(a):
Ogolnie rzecz biorac to twoja podroz jest ciekawa bo jest inna. Ale tak naprawde widziales bardzo malo z miejsc w ktorych byles. Osobiscie - to nie dla mnie, ale rozumiem ze ludzie maja rozne upodobania. Szkoda mi by bylo spedzic tyle czasu w samolocie na rzecz 'pieciu minut' w danym miejscu. Nie na tym polega podrozowanie.

Fakt , nie da się ukryć że było inaczej :lol: Zrobiłbym to jeszcze raz. Racja - nie wszystko dla wszystkich. Mam swoją definicję 8-)

zulu napisał(a):
Już po pierwszej przeczytanej części stwierdziłem że musisz mieć niezłego farmaceutę jak się na coś takiego zdecydowałeś i ostro kolorowe proszki przepisuje.

Tylko %.. :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#82 PostWysłany: 04 Cze 2014 18:14 

Rejestracja: 10 Sie 2013
Posty: 105
Zbanowany
Bardzo fajnie opisane . Gratuluję spełnienia założonych celów podróży . ;) :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
tom971 lubi ten post.
 
      
#83 PostWysłany: 04 Cze 2014 18:32 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Na kwiecień 2015 zakupiłem łatwiejsze RTW 9-dniowe. Od dawna mi to chodziło po głowie, ale Twoja relacja mnie zachęciła, za co dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off
tom971 lubi ten post.
 
      
#84 PostWysłany: 04 Cze 2014 18:57 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1375
Loty: 804
Kilometry: 1 204 355
srebrny
wiater napisał(a):
Świetna relacja, miło się czyta :)

Duże wrażenie zrobiło na mnie Sydney. Miasto czyściutkie, jak z bajki.
Ale uśmiałem przy czytaniu:
tom971 napisał(a):
Witaj Australio, na dzień dobry imigracyjny. -Only 4 days? -Yeap. -Co będziesz robił przez 4 dni? -Chodził po Melbourne i Sydney. -Jak się dostaniesz do Sydney? -Tigerem. - I po 4 dniach wracasz do Europy? - Nie. - ??? - Jade do Kanady. - Możesz pokazać rezerwację? Wyciągam ten fachowy pliczek wydruków na lot AC. - Ale ten bilet nie ma daty.. - No nie ma, ale jestem zalistowany na 10 Marca, można sprawdzić w systemie rezerwacyjnym AC. - Jesteś stand by to niekoniecznie możesz się zabrać. -Wiem, ale muszę się zabrać bo 12 Marca mam mecz NBA w Toronto.. Pani się uśmiecha, na twarzy ma wypisane 'co za freak' :D Wbija miśka i życzy powodzenia w poniedziałek.


:lol:


Też się uśmiałem! :lol: Świetny ten dialog!
Góra
 Profil Relacje PM off
tom971 lubi ten post.
 
      
#85 PostWysłany: 09 Cze 2014 19:05 

Rejestracja: 09 Cze 2014
Posty: 13
Super relacja, tylko jak byś mógł zaktualizować zdjęcia, bo nie wszystkie sa dostępne:) Gratuluje!


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off
tom971 lubi ten post.
 
      
#86 PostWysłany: 09 Cze 2014 21:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Dzięki za info; 404 dla zdjęć umieszczonych na pokazywarce , ale też nie wszystkich. Zgłosiłem im problem.
Jak widać po Palau imageshack też nie daje gwarancji widzialności..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 09 Cze 2014 21:48 

Rejestracja: 25 Gru 2011
Posty: 49
blasto napisał(a):
Na kwiecień 2015 zakupiłem łatwiejsze RTW 9-dniowe. Od dawna mi to chodziło po głowie, ale Twoja relacja mnie zachęciła, za co dzięki.

9-dniowe.... Jestem pod wrażeniem :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 09 Cze 2014 21:54 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2595
Loty: 240
Kilometry: 293 130
W sumie w tytule relacji masz błąd. Bo wprawdzie wyleciałeś 4 marca a wróciłeś 14 marca ale jak sam zauważyłeś 10 marca przeżyłeś dwukrotnie więc RTW w 11 dni :-D
Góra
 Profil Relacje PM off
tom971 lubi ten post.
 
      
#89 PostWysłany: 12 Cze 2014 21:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Cze 2014
Posty: 51
Loty: 14
Kilometry: 23 172
Świetna relacja, bardzo zazdroszczę :) Mimo że też w każdym z tych miejsc chciałabym zatrzymać się na dłużej, to ciągnie mnie do takiej jazdy bez trzymanki jak podróż dookoła świata w 10 dni :D
p.s. Mam nadzieję, że zdjęcia wrócą, bo od wylotu z Sydney coś się popsuło, a bardzo chciałabym zobaczyć wszystkie ;)
_________________
Seszele
Korfu
Góra
 Profil Relacje PM off
tom971 lubi ten post.
 
      
#90 PostWysłany: 12 Cze 2014 23:32 

Rejestracja: 05 Sty 2014
Posty: 118
MEGA TRIP
pomysł, planowanie i realizacja mistrzowskie
Zazdroszczę takiej jazdy :)
Góra
 Profil Relacje PM off
tom971 lubi ten post.
 
      
#91 PostWysłany: 13 Cze 2014 12:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
klapio napisał(a):
W sumie w tytule relacji masz błąd. Bo wprawdzie wyleciałeś 4 marca a wróciłeś 14 marca ale jak sam zauważyłeś 10 marca przeżyłeś dwukrotnie więc RTW w 11 dni :-D

Nie ten jeden :) . De facto 1 dzień był w gratisie.
Calaira napisał(a):
Świetna relacja, bardzo zazdroszczę :) Mimo że też w każdym z tych miejsc chciałabym zatrzymać się na dłużej, to ciągnie mnie do takiej jazdy bez trzymanki jak podróż dookoła świata w 10 dni :D
p.s. Mam nadzieję, że zdjęcia wrócą, bo od wylotu z Sydney coś się popsuło, a bardzo chciałabym zobaczyć wszystkie ;)

Gdy tylko pojawi sie możliwość edycji postów , podmienię linki na działające.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 13 Cze 2014 12:46 

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 101
tom971 napisał(a):
Gdy tylko pojawi sie możliwość edycji postów , podmienię linki na działające.

Dzisiaj się chyba pojawiła. Ja też chętnię obejrzę brakujące. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 17 Cze 2014 16:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2012
Posty: 108
Muszę powiedzieć, że masz pozytywną zajawkę :D Nie wiem dlaczego, ale zaczyna mi ten pomysł chodzić po głowie, pytanie tylko gdzie wcisnąć ten termin oblotu globu ;) Może w tym roku zrealizuję to co zaplanowałem, a nowości zostawię na następny rok, żeby już nie przesadzać :D Relacja jak najbardziej na plus, a pomysł wart uwagi :)
_________________
W podróży korzystam z komunikatora Skype.
markandtravel.com - powoli uzupełniam bloga treściami :)
Góra
 Profil Relacje PM off
tom971 lubi ten post.
 
      
#94 PostWysłany: 03 Lip 2014 21:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Qantas napisał(a):
Super relacja, tylko jak byś mógł zaktualizować zdjęcia, bo nie wszystkie sa dostępne:) Gratuluje!


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk


Zdjecia popodmieniane - zapraszam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 03 Lip 2014 21:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 659
niebieski
Świetna relacja. W 2011 równiez odbyłam RTW ale troche dluższy, bo miesięczny i obejmujący mniej krajów. Tym bardziej gratuluję fajnej podróży :)
Góra
 Profil Relacje PM off
tom971 lubi ten post.
 
      
#96 PostWysłany: 04 Lip 2014 01:35 

Rejestracja: 09 Cze 2014
Posty: 13
tom971 napisał(a):
Qantas napisał(a):
Super relacja, tylko jak byś mógł zaktualizować zdjęcia, bo nie wszystkie sa dostępne:) Gratuluje!


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk


Zdjecia popodmieniane - zapraszam


Super:) Dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 22 Sie 2014 20:30 

Rejestracja: 12 Maj 2014
Posty: 2
Jednym slowem: pomyslowe.
Tez cos powoli skladam podobnego ;) zainspirowalem sie.
Góra
 Profil Relacje PM off
tom971 lubi ten post.
 
      
#98 PostWysłany: 22 Sie 2014 21:17 

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 26
A co do zdjęć - jakiego aparatu używasz? Bo świetne zdjęcia Ci wyszły.
Góra
 Profil Relacje PM off
tom971 lubi ten post.
 
      
#99 PostWysłany: 23 Sie 2014 17:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Ada B. napisał(a):
A co do zdjęć - jakiego aparatu używasz? Bo świetne zdjęcia Ci wyszły.

Nic specjalnego; Nikon D5100 + 18-105mm + filtr UV
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 24 Mar 2015 16:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 293
Loty: 444
Kilometry: 719 366
Dzięki za inspirację! Planuję wypad dopiero na początku następnego roku ale już mnie korci zakup jakiegoś biletu i chyba już dzisiaj coś kupię tak żeby już zacząć tym żyć:D Przede wszystkim zależy mi na cenach i chyba nawet zacznę jak Ty od KUL-MEL z airasia:) Planuję jeszcze odwiedzenie Japonii, Tajlandii i ogólnie im więcej tym lepiej hehe Urlop planuję wstępnie na ponad około 23 dni tak, żeby w pracy nie zwariowali.
Kuźwa ten rok zaplanowany w 90% a ja już nie mogę się doczekać następnego :D
Góra
 Profil Relacje PM off
tom971 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 100 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group